AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl (M)
Klub: MLKS „Nurt” Przemyśl
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych
ul. Bakończycka 11
37-700 Przemyśl
Sprzęt: stoły Sponeta S-13 i Joola 2000-S, piłki Tibhar *** i Xushaofa ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Piotr Blat (tel. 512 473 562)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Kazimierz Skoczylas (tel. 609 386 042)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BLAT Piotr 1967 M 2017/2018 813
2 BODNAR Zdzisław 1962 M 2017/2018 820
3 BOROWIAK Krzysztof 1992 M 2017/2018 816
4 BRODA Jacek 1975 M 2017/2018 796
5 CHMIELOWSKI Jakub 2003 M 2017/2018 1961
6 IWANIUCH Rafał 1987 M 2017/2018 812
7 KALINOWSKI Łukasz 1993 M 2017/2018 817
8 KIEŁT Dawid 1991 M 2017/2018 814
9 KRZYSIK Olaf 2002 M 2017/2018 1957
10 KRZYSIK Oskar 2001 M 2017/2018 1956
11 SALAMON Paweł 1969 M 2017/2018 2218
12 SAWA Bartosz 1992 M 2017/2018 815
13 SKŁADOŃ Piotr 1988 M 2017/2018 2221
14 STACHNIAK Martyna 2003 K 2017/2018 2219
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/3 2017-09-30 15:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 0:10 (S) ⇓
2 2M 1/2 2017-10-14 14:00 KS „Bronowianka” Kraków - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 (S) ⇓
3 2M 1/4 2017-10-21 14:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 9:1 (S) ⇓
4 2M 1/6 2017-11-04 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 (S) ⇓
5 2M 1/7 2017-11-18 15:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10 (S) ⇓
6 2M 1/8 2017-11-25 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 WO ⇓
7 2M 1/9 2017-12-09 14:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - PKS „Kolping” Jarosław II 0:10 (S) ⇓
8 2M 1/5 2017-12-13 17:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1:9 (S) ⇓
9 2M 1/10 2017-12-17 12:00 UKS „Płomień” Limanowa - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 (S) ⇓
10 2M 1/11 2018-01-13 15:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - ULKS „Lachowice” 8:2 (S) ⇑
11 2M 1/12 2018-01-20 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 5:5 (S) ⇔
12 2M 1/13 2018-01-28 14:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - UKS TKKF MOSiR Dukla 3:7 (S) ⇓
13 2M 2/15 2018-03-03 15:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - LUKS „Galux” Skrzyszów  
14 2M 2/16 2018-03-10 15:00 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl  
15 2M 2/17 2018-03-18 11:00 UKS TKKF MOSiR Dukla - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl  
16 2M 2/19 2018-04-21 16:00 ULKS „Lachowice” - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl  
17 2M 2/20 2018-05-12 15:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - UKS „Zarabie” Myślenice  
18 2M 2/14 do ustalenia AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
BZ
3
BK
4
CJ
5
IR
6
7
KD
8
SP
9
SB
10
SP
11
SM
1 (D) KTS GOSiR Krościenko Wyżne       0,0   0,0     0,0   0,0 0
2 (W) KS „Bronowianka” Kraków 0,0 0,0 0,0         0,0       0
3 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,0   1,0         0,0 0,0     1
4 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów     0,0         0,0 0,0 0,0   0
5 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 0,0   0,0 0,0       0,0 0,0     0
6 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków                       0
7 (D) PKS „Kolping” Jarosław II 0,0   0,0 0,0         0,0     0
8 (D) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0,0   0,0 1,0         0,0     1
9 (W) UKS „Płomień” Limanowa 0,0   0,0           0,0 0,0   0
10 (D) ULKS „Lachowice” 1,0     2,0 2,5   2,5         8
11 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 0,0   1,0   2,5   1,5         5
12 (D) UKS TKKF MOSiR Dukla 0,0   0,0 1,0 1,5   0,5         3
Razem 1,0 0,0 2,0 4,0 6,5 0,0 4,5 0,0 0,0 0,0 0,0 18
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BLAT Piotr 1967 M 2017/2018 813
2 BODNAR Zdzisław 1962 M 2017/2018 820
3 BOROWIAK Krzysztof 1992 M 2017/2018 816
4 CHMIELOWSKI Jakub 2003 M 2017/2018 1961
5 IWANIUCH Rafał 1987 M 2017/2018 812
6 KALINOWSKI Łukasz 1993 M 2017/2018 817
7 KIEŁT Dawid 1991 M 2017/2018 814
8 SALAMON Paweł 1969 M 2017/2018 2218
9 SAWA Bartosz 1992 M 2017/2018 815
10 SKŁADOŃ Piotr 1988 M 2017/2018 2221
11 STACHNIAK Martyna 2003 K 2017/2018 2219