KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno (M)
Klub: KSTS Krosno
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Legionów 6
38-400 Krosno
Sprzęt: stoły Andro Magnum, piłki Andro *** 3S
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Janusz Maculski (tel. 602 892 962)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2017-09-16 16:00 ULKS „Lachowice” - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 3:7 (S) ⇑
2 2M 1/2 2017-09-24 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Zarabie” Myślenice 8:2 (S) ⇑
3 2M 1/3 2017-10-01 11:00 UKS TKKF MOSiR Dukla - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 3:7 (S) ⇑
4 2M 1/6 2017-11-05 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:1 (S) ⇑
5 2M 1/7 2017-11-19 14:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 4:6 (S) ⇑
6 2M 1/9 2017-12-03 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) ⇑
7 2M 1/5 2017-12-13 17:00 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1:9 (S) ⇑
8 2M 1/8 2018-01-06 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 5:5 (S) ⇔
9 2M 1/11 2018-01-14 18:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4 (S) ⇑
10 2M 1/12 2018-01-20 14:00 PKS „Kolping” Jarosław II - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 8:2 (S) ⇓
11 2M 1/10 2018-01-21 17:00 KS „Gorce” Nowy Targ - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 7:3 (S) ⇓
12 2M 1/13 2018-01-28 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Płomień” Limanowa 5:5 (S) ⇔
13 2M 2/16 2018-03-17 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2:8 (S) ⇑
14 2M 2/15 2018-04-08 15:30 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KS „Bronowianka” Kraków 8:2 (S) ⇑
15 2M 2/14 2018-04-11 18:30 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8 (S) ⇓
16 2M 2/17 2018-04-14 17:30 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6 (S) ⇓
17 2M 2/18 2018-04-21 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2:8 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
AD
2
CW
3
JM
4
KP
5
PD
6
WK
1 (W) ULKS „Lachowice” 2,0 1,0 2,5   1,5   7
2 (D) UKS „Zarabie” Myślenice 2,5   2,5   1,0 2,0 8
3 (W) UKS TKKF MOSiR Dukla 2,0   2,5   0,0 2,5 7
4 (D) KTS GOSiR Krościenko Wyżne 2,0   2,5   2,0 2,5 9
5 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2,0   1,5   0,0 2,5 6
6 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 2,5   2,5   0,5 2,5 8
7 (W) AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 2,5   2,5   1,5 2,5 9
8 (W) KS „Bronowianka” Kraków 1,0   2,0   0,0 2,0 5
9 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków 1,5   1,5 0,0 0,5 2,5 6
10 (W) PKS „Kolping” Jarosław II 0,0   0,0   0,0 2,0 2
11 (W) KS „Gorce” Nowy Targ 0,0   1,5   0,0 1,5 3
12 (D) UKS „Płomień” Limanowa 1,5   0,5   0,5 2,5 5
13 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 2,0   2,5 1,0   2,5 8
14 (D) KS „Bronowianka” Kraków 2,5   2,5   1,5 1,5 8
15 (D) PKS „Kolping” Jarosław II 1,0   0,0 0,0   1,0 2
16 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 0,0   2,0 0,0   2,0 4
17 (W) UKS „Płomień” Limanowa 2,0   1,5 2,0   2,5 8
Razem 27,0 1,0 30,5 3,0 9,0 34,5 105
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANTOSIAK Daniel 1970 M 2018/2019 1027
2 CZYŻ Wojciech 1981 M 2018/2019 2088
3 JURCZAK Michał 1989 M 2018/2019 832
4 KRUKAR Piotr 2003 M brak 2443
5 PELCZAR Dawid 1998 M 2018/2019 829
6 WIŚNIEWSKI Karol 2000 M 2018/2019 838