KS „Trójka” Limanowa (M)
Klub: UKS „Trójka” Limanowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Samorządowych nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej
ul. Stanisława Jordana 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Franciszek Natanek (tel. 602 551 552)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/2 2016-10-09 11:00 KS „Trójka” Limanowa - KS „Orzeł” Wojnarowa II 4:14 (S) ⇓
2 5NS 1/3 2016-10-16 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - KS „Trójka” Limanowa 6:12 (S) ⇑
3 5NS 1/4 2016-10-23 11:00 KS „Trójka” Limanowa - KS „Start” Nowy Sącz II 5:13 (S) ⇓
4 5NS 1/5 2016-10-29 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Trójka” Limanowa 12:6 (S) ⇓
5 5NS 1/6 2016-11-06 11:00 KS „Trójka” Limanowa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 2:16 (S) ⇓
6 5NS 1/7 2016-11-26 16:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Trójka” Limanowa 13:5 (S) ⇓
7 5NS 1/8 2016-11-27 11:00 KS „Trójka” Limanowa - GSWAL „Bogdański” Grybów II 4:14 (S) ⇓
8 5NS 1/9 2016-12-04 11:00 LKS „Uran” Łukowica - KS „Trójka” Limanowa 12:6 (S) ⇓
9 5NS 1/10 2016-12-11 11:00 KS „Trójka” Limanowa - LKS „Binarowa” Binarowa 5:13 (S) ⇓
10 5NS 1/11 2016-12-15 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Trójka” Limanowa 0:18 WO ⇑
11 5NS 1/12 2017-01-08 11:00 KS „Trójka” Limanowa - LUKS „Lipie” Lipie 6:12 (S) ⇓
12 5NS 1/13 2017-01-15 11:00 KS „Talar Team” Szczawa III - KS „Trójka” Limanowa 5:13 (S) ⇑
13 5NS 2/14 2017-02-12 11:00 KS „Trójka” Limanowa - UKS „Królewski Biecz” Biecz 8:10 (S) ⇓
14 5NS 2/16 2017-03-12 11:00 KS „Trójka” Limanowa - KS „Talar Team” Szczawa III 14:4 (S) ⇑
15 5NS 2/17 2017-03-26 11:00 KS „Trójka” Limanowa - TKKF „Poprad” Muszyna 7:11 (S) ⇓
16 5NS 2/18 2017-04-02 11:00 KS „Trójka” Limanowa - MKS „Radość” Gorlice II 7:11 (S) ⇓
17 5NS 2/19 2017-04-09 11:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Trójka” Limanowa ^A  
18 5NS 2/20 2017-04-23 11:00 KS „Trójka” Limanowa - LKS „Uran” Łukowica 15:3 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DB
2
NF
3
PAM
4
PP
5
RK
6
WT
7
WM
1 (D) KS „Orzeł” Wojnarowa II 1,0 0,0 0,0   3,0 0,0   4
2 (W) TKKF „Poprad” Muszyna 4,0 2,0     4,5   1,5 12
3 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 2,0 0,0     3,0   0,0 5
4 (W) MKS „Radość” Gorlice II 2,5 0,0     3,5   0,0 6
5 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 0,0 0,0 0,0   2,0   0,0 2
6 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 1,0 0,0   0,0 3,0   1,0 5
7 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II 0,0       4,0 0,0 0,0 4
8 (W) LKS „Uran” Łukowica 2,5   1,5     1,5 0,5 6
9 (D) LKS „Binarowa” Binarowa 0,5 0,0     3,5 1,0 0,0 5
10 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz               0
11 (D) LUKS „Lipie” Lipie 1,0 1,0 1,0   3,0     6
12 (W) KS „Talar Team” Szczawa III 4,5 3,5       3,5 1,5 13
13 (D) UKS „Królewski Biecz” Biecz 3,0 0,0 0,5   3,5 1,0   8
14 (D) KS „Talar Team” Szczawa III 3,0   3,5   4,5   3,0 14
15 (D) TKKF „Poprad” Muszyna 2,0   1,0   4,0   0,0 7
16 (D) MKS „Radość” Gorlice II 2,5   1,0   2,0 1,5   7
18 (D) LKS „Uran” Łukowica 3,5 1,0 0,5   3,5 4,5 2,0 15
Razem 33,0 7,5 9,0 0,0 47,0 13,0 9,5 119
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DOBRZYCKI Bogusław 1967 M 2016/2017 473
2 NATANEK Franciszek 1958 M 2016/2017 475
3 PIECHURA Aleksander Marian 1950 M 2016/2017 476
4 PIĘTA Piotr 1940 M 2016/2017 517
5 ROZUM Krzysztof 1972 M 2016/2017 288
6 WIKAR Tadeusz 1961 M 2016/2017 478
7 WRONA Marian 1958 M 2016/2017 479