V liga rejon Nowy Sącz
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2018-09-23 11:00 1 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Uran” Łukowica 1:13 (S) tak
2018-09-23 11:00 2 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6 (S) tak
2018-09-21 18:30 3 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1:13 (S) tak
2018-09-23 11:00 4 MKS „Radość” Gorlice II - LUKS „Lipie” Lipie 9:5 (S) tak
2018-09-28 18:00 5 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - GSWAL „Mikulec” Grybów II 10:4 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2018-10-06 18:00 6 LKS „Uran” Łukowica - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 12:2 (S) tak
2018-10-07 11:00 7 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 11:3 (S) tak
2018-10-06 17:30 8 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - MKS „Radość” Gorlice II 13:1 (S) tak
2018-10-06 16:00 9 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Talar Team” Szczawa II 10:4 (S) tak
2018-10-14 11:00 10 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Binarowa” Binarowa 12:2 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2018-10-21 11:00 11 LKS „Binarowa” Binarowa - LKS „Uran” Łukowica 6:8 (S) tak
2018-10-21 11:00 12 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 3:11 (S) tak
2018-10-21 11:00 13 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 6:8 (S) tak
2018-10-19 18:00 14 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 9:5 (S) tak
2018-10-20 17:30 15 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - GSWAL „Mikulec” Grybów II 2:12 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2018-11-18 16:00 16 LKS „Uran” Łukowica - GSWAL „Mikulec” Grybów II
2018-10-28 11:00 17 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 10:4 (S) tak
2018-10-26 18:30 18 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 4:10 (S) tak
2018-10-28 11:00 19 KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice II 12:2 (S) tak
2018-10-28 11:00 20 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Talar Team” Szczawa II 14:0 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2018-11-04 11:00 21 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Uran” Łukowica 4:10 (S) tak
2018-11-11 11:00 22 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Binarowa” Binarowa 2:12 (S)
2018-11-13 19:00 23 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - KS „Start” Nowy Sącz II 11:3 (S) tak
2018-11-07 18:30 24 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1:13 (S) tak
do ustalenia 25 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LUKS „Lipie” Lipie
Runda 1 - Kolejka 6
2018-11-25 17:00 26 LKS „Uran” Łukowica - LUKS „Lipie” Lipie
2018-11-24 17:30 27 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - GSWAL „Mikulec” Grybów II
2018-11-24 18:00 28 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Orzeł” Wojnarowa II
2018-11-25 11:00 29 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III
2018-11-25 11:00 30 KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice II
Runda 1 - Kolejka 7
2018-12-02 11:00 31 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Uran” Łukowica
2018-11-30 18:00 32 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - KS „Talar Team” Szczawa II
2018-12-01 17:30 33 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II
2018-11-30 17:00 34 GSWAL „Mikulec” Grybów II - KS „Turbacz” Mszana Dolna
2018-12-02 11:00 35 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa I
Runda 1 - Kolejka 8
2018-12-09 11:00 36 LKS „Uran” Łukowica - LKS „Orzeł” Wojnarowa I
2018-12-08 18:00 37 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LUKS „Lipie” Lipie
2018-12-09 16:00 38 KS „Start” Nowy Sącz II - GSWAL „Mikulec” Grybów II
2018-12-09 11:00 39 LKS „Binarowa” Binarowa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II
2018-12-09 11:00 40 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III
Runda 1 - Kolejka 9
2018-12-14 18:00 41 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LKS „Uran” Łukowica
2018-12-15 17:30 42 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Talar Team” Szczawa II
2018-12-14 17:00 43 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LKS „Binarowa” Binarowa
2018-12-16 11:00 44 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Start” Nowy Sącz II
2018-12-15 17:30 45 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - KS „Turbacz” Mszana Dolna
Runda 1 - Kolejka 10
2019-01-13 11:00 46 LKS „Uran” Łukowica - KS „Turbacz” Mszana Dolna
2019-01-13 16:00 47 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I
2019-01-13 11:00 48 LKS „Binarowa” Binarowa - LUKS „Lipie” Lipie
2019-01-13 11:00 49 KS „Talar Team” Szczawa II - GSWAL „Mikulec” Grybów II
2019-01-13 11:00 50 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Orzeł” Wojnarowa II
Runda 1 - Kolejka 11
2019-01-19 17:30 51 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III
2019-01-18 17:00 52 GSWAL „Mikulec” Grybów II - MKS „Radość” Gorlice II
2019-01-20 11:00 53 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa II
2019-01-19 17:30 54 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - LKS „Binarowa” Binarowa
2019-01-19 18:00 55 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Start” Nowy Sącz II
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy