V liga rejon Tarnów
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2017-09-24 11:00 1 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno V 10:8 (S)
2017-09-24 11:00 2 UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko II 5:13 (S)
2017-09-24 13:00 3 MOSiR Tuchów - UKS SP 1 Tarnów 10:8 (S)
2017-09-21 18:00 4 MOKSiR Czchów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:12 (S)
2017-10-15 11:00 5 TG „Sokół” Brzesko III - LUKS „Sobolik” Sobolów 0:18 (S)
2017-09-24 11:00 6 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 11:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2017-10-01 15:00 7 UKS „Villa Verde” Olesno V - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 15:3 (S)
2017-10-01 11:00 8 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 9:9 (S)
do ustalenia 9 UKS „Villa Verde” Olesno IV - TG „Sokół” Brzesko III
2017-09-28 19:00 10 UKS SP 1 Tarnów - MOKSiR Czchów 13:5 (S)
2017-10-01 15:00 11 TG „Sokół” Brzesko II - MOSiR Tuchów 14:4 (S)
2017-10-01 11:00 12 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Sokół” Żabno 15:3 (S)
Runda 1 - Kolejka 3
2017-10-12 18:00 13 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno V 2:16 (S)
2017-10-15 13:00 14 MOSiR Tuchów - LKS „Vocovia” Wokowice
2017-10-12 18:00 15 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko II 3:15 (S)
2017-10-14 10:00 16 TG „Sokół” Brzesko III - UKS SP 1 Tarnów 1:17 (S)
2017-10-15 11:00 17 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2 (S)
2017-10-13 18:00 18 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 5:13 (S)
Runda 1 - Kolejka 4
2017-10-22 15:00 19 UKS „Villa Verde” Olesno V - LUKS „Sobolik” Sobolów
2017-10-22 15:00 20 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II
2017-10-22 11:00 21 UKS SP 1 Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV
2017-10-22 16:00 22 TG „Sokół” Brzesko II - TG „Sokół” Brzesko III
2017-10-22 11:00 23 LKS „Vocovia” Wokowice - MOKSiR Czchów
2017-10-08 12:30 24 UKS „Sokół” Żabno - MOSiR Tuchów 7:11 (S)
Runda 1 - Kolejka 5
2017-11-05 13:00 25 MOSiR Tuchów - UKS „Villa Verde” Olesno V
2017-11-02 18:00 26 MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno
2017-11-04 11:00 27 TG „Sokół” Brzesko III - LKS „Vocovia” Wokowice
2017-11-05 11:00 28 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - TG „Sokół” Brzesko II
2017-11-03 18:00 29 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS SP 1 Tarnów
2017-11-05 11:00 30 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV
Runda 1 - Kolejka 6
2017-11-19 15:00 31 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Villa Verde” Olesno IV
2017-11-19 11:00 32 UKS SP 1 Tarnów - LUKS „Sobolik” Sobolów
2017-11-19 16:00 33 TG „Sokół” Brzesko II - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II
2017-11-19 11:00 34 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Galux” Skrzyszów IV
2017-11-19 11:00 35 UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko III
2017-11-19 13:00 36 MOSiR Tuchów - MOKSiR Czchów
Runda 1 - Kolejka 7
2017-11-23 18:00 37 MOKSiR Czchów - UKS „Villa Verde” Olesno V
2017-11-25 11:00 38 TG „Sokół” Brzesko III - MOSiR Tuchów
2017-11-26 11:00 39 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Sokół” Żabno
2017-11-24 18:00 40 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - LKS „Vocovia” Wokowice
2017-11-26 11:00 41 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko II
2017-11-26 15:00 42 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS SP 1 Tarnów
Runda 1 - Kolejka 8
2017-12-03 15:00 43 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS SP 1 Tarnów
2017-12-03 16:00 44 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Villa Verde” Olesno IV
2017-12-03 11:00 45 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Sobolik” Sobolów
2017-12-03 11:00 46 UKS „Sokół” Żabno - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II
2017-12-03 13:00 47 MOSiR Tuchów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV
2017-11-30 18:00 48 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko III
Runda 1 - Kolejka 9
2017-12-09 11:00 49 TG „Sokół” Brzesko III - UKS „Villa Verde” Olesno V
2017-12-10 11:00 50 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - MOKSiR Czchów
2017-12-08 18:00 51 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - MOSiR Tuchów
2017-12-10 11:00 52 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno
2017-12-10 15:00 53 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice
2017-12-10 11:00 54 UKS SP 1 Tarnów - TG „Sokół” Brzesko II
Runda 1 - Kolejka 10
2017-12-17 15:00 55 UKS „Villa Verde” Olesno V - TG „Sokół” Brzesko II
2017-12-17 11:00 56 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS SP 1 Tarnów
2017-12-17 11:00 57 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV
2017-12-17 13:00 58 MOSiR Tuchów - LUKS „Sobolik” Sobolów
2017-12-14 18:00 59 MOKSiR Czchów - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II
2017-12-16 11:00 60 TG „Sokół” Brzesko III - LUKS „Galux” Skrzyszów IV
Runda 1 - Kolejka 11
2018-01-14 11:00 61 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Villa Verde” Olesno V
2018-01-12 18:00 62 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - TG „Sokół” Brzesko III
2018-01-14 11:00 63 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów
2018-01-14 15:00 64 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOSiR Tuchów
2018-01-14 11:00 65 UKS SP 1 Tarnów - UKS „Sokół” Żabno
2018-01-14 16:00 66 TG „Sokół” Brzesko II - LKS „Vocovia” Wokowice
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy