V liga rejon Kraków
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
do ustalenia 1 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Górnik” Wieliczka II
2017-09-23 10:00 2 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10 (S) tak
2017-09-23 11:00 3 PKS „Porta” Kraków II - PKS „Porta” Kraków I 3:11 (S) tak
2017-09-23 13:00 4 MKS KSOS Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków V 1:13 (S) tak
2017-09-24 11:00 5 LKS „Wisła” Rząska - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6 (S) tak
2017-09-23 18:00 6 „Siemacha” Kraków II - „Q Team” Kraków 8:6 (S)
2017-09-23 11:00 7 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia II 14:0 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2017-10-10 18:00 8 KS „Górnik” Wieliczka II - TKS „Opoka” Trzebinia II 2:12 (S)
2017-10-05 17:00 9 „Q Team” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14 (S)
2017-10-07 15:00 10 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Siemacha” Kraków II 8:6 (S)
2017-10-01 11:00 11 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska 3:11 (S) tak
2017-09-29 18:00 12 PKS „Porta” Kraków I - MKS KSOS Kraków III 14:0 (S) tak
2017-09-30 10:00 13 UKS „Rokicie” Szczytniki - PKS „Porta” Kraków II 8:6 (S) tak
2017-10-01 17:00 14 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S)
Runda 1 - Kolejka 3
2017-10-13 18:30 15 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Górnik” Wieliczka II 7:7 (S)
2017-10-14 11:00 16 PKS „Porta” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice
2017-10-18 18:00 17 MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki
2017-10-15 11:00 18 LKS „Wisła” Rząska - PKS „Porta” Kraków I 5:9 (S)
2017-10-14 18:00 19 „Siemacha” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7 (S)
2017-10-14 11:00 20 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0 (S)
2017-10-15 11:00 21 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Q Team” Kraków 11:3 (S)
Runda 1 - Kolejka 4
2017-10-22 11:00 22 KS „Górnik” Wieliczka II - „Q Team” Kraków
2017-10-22 11:00 23 UKS „Zarabie” Myślenice III - TKS „Opoka” Trzebinia II
2017-10-21 11:00 24 KS „Bronowianka” Kraków V - „Kruszbud-Gryf” Gdów
2017-10-21 11:00 25 PKS „Porta” Kraków I - „Siemacha” Kraków II
2017-10-21 16:00 26 UKS „Rokicie” Szczytniki - LKS „Wisła” Rząska
2017-10-22 17:00 27 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS KSOS Kraków III
2017-10-20 18:30 28 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków II
Runda 1 - Kolejka 5
2017-11-04 11:00 29 PKS „Porta” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka II
2017-11-04 13:00 30 MKS KSOS Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II
2017-11-05 11:00 31 LKS „Wisła” Rząska - LKS „Polonia” Wilczkowice
2017-11-04 18:00 32 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki
2017-11-04 11:00 33 „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków I
2017-11-05 11:00 34 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V
2017-11-05 09:00 35 „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III
Runda 1 - Kolejka 6
2017-11-19 11:00 36 KS „Górnik” Wieliczka II - UKS „Zarabie” Myślenice III
2017-11-18 11:00 37 KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków
2017-11-18 11:00 38 PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II
2017-11-18 16:00 39 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Kruszbud-Gryf” Gdów
2017-11-19 17:00 40 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków II
2017-11-17 18:30 41 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska
2017-11-18 11:00 42 PKS „Porta” Kraków II - MKS KSOS Kraków III
Runda 1 - Kolejka 7
2017-11-25 13:00 43 MKS KSOS Kraków III - KS „Górnik” Wieliczka II
2017-11-26 11:00 44 LKS „Wisła” Rząska - PKS „Porta” Kraków II
2017-11-25 18:00 45 „Siemacha” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II
2017-11-25 11:00 46 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice
2017-11-26 11:00 47 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Rokicie” Szczytniki
2017-11-26 11:00 48 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I
2017-11-26 11:00 49 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Bronowianka” Kraków V
Runda 1 - Kolejka 8
2017-12-03 11:00 50 KS „Górnik” Wieliczka II - KS „Bronowianka” Kraków V
2017-12-02 11:00 51 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Zarabie” Myślenice III
2017-12-02 16:00 52 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Q Team” Kraków
2017-12-03 17:00 53 LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia II
2017-12-01 18:30 54 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Kruszbud-Gryf” Gdów
2017-12-02 11:00 55 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II
2017-12-02 13:00 56 MKS KSOS Kraków III - LKS „Wisła” Rząska
Runda 1 - Kolejka 9
2017-12-10 11:00 57 LKS „Wisła” Rząska - KS „Górnik” Wieliczka II
2017-12-09 18:00 58 „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III
2017-12-09 11:00 59 „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków II
2017-12-10 11:00 60 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II
2017-12-10 11:00 61 „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice
2017-12-10 11:00 62 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki
2017-12-09 11:00 63 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I
Runda 1 - Kolejka 10
2017-12-17 11:00 64 KS „Górnik” Wieliczka II - PKS „Porta” Kraków I
2017-12-16 16:00 65 UKS „Rokicie” Szczytniki - KS „Bronowianka” Kraków V
2017-12-17 17:00 66 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Zarabie” Myślenice III
2017-12-15 18:30 67 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Q Team” Kraków
2017-12-16 11:00 68 PKS „Porta” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia II
2017-12-16 13:00 69 MKS KSOS Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów
2017-12-17 11:00 70 LKS „Wisła” Rząska - „Siemacha” Kraków II
Runda 1 - Kolejka 11
2018-01-13 18:00 71 „Siemacha” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka II
2018-01-13 11:00 72 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Wisła” Rząska
2018-01-14 11:00 73 TKS „Opoka” Trzebinia II - MKS KSOS Kraków III
2018-01-14 11:00 74 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków II
2018-01-14 11:00 75 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II
2018-01-13 11:00 76 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia” Wilczkowice
2018-01-13 11:00 77 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Rokicie” Szczytniki
Runda 1 - Kolejka 12
2018-01-21 11:00 78 KS „Górnik” Wieliczka II - UKS „Rokicie” Szczytniki
2018-01-21 17:00 79 LKS „Polonia” Wilczkowice - PKS „Porta” Kraków I
2018-01-19 18:30 80 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Bronowianka” Kraków V
2018-01-20 11:00 81 PKS „Porta” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III
2018-01-20 13:00 82 MKS KSOS Kraków III - „Q Team” Kraków
2018-01-21 11:00 83 LKS „Wisła” Rząska - TKS „Opoka” Trzebinia II
2018-01-20 18:00 84 „Siemacha” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów
Runda 1 - Kolejka 13
2018-01-27 11:00 85 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Górnik” Wieliczka II
2018-01-28 11:00 86 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Siemacha” Kraków II
2018-01-28 11:00 87 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska
2018-01-28 11:00 88 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków III
2018-01-27 11:00 89 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II
2018-01-27 11:00 90 PKS „Porta” Kraków I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II
2018-01-27 16:00 91 UKS „Rokicie” Szczytniki - LKS „Polonia” Wilczkowice
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy