Zawodnicy z bazy ligowej KOZTS:
Lp. Numer KOZTS Zawodnik Rok ur. Ost. licenc. Klub
1 2823 ADAMCZYK Igor 2005 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
2 705 ADAMCZYK Michał 1995 2012/2013
3 2659 ADAMCZYK Tomasz 1989 2019/2020 LKS „Victoria” Nidek
4 2642 ADAMIAK Grzegorz 1971 2019/2020 UKS Olesno
5 2018 ADAMSKI Łukasz 1989 2019/2020 KS „Łączy nas Sport” Jarosław
6 1399 ADAMUS Paulina 2003 2016/2017 CKiS Skawina
7 602 ADAMUS Sebastian 1999 2015/2016 CKiS Skawina
8 2051 ALBRECHTOWICZ Karol 2003 2017/2018 UKS „Królewski Biecz”
9 2216 ANCUKIEWICZ Adam 2004 2018/2019 MOKSiR Czchów
10 1892 ANDRZEJAK Kacper 2005 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
11 1978 ANGRYS Karol 2001 2019/2020
12 2050 ANTAS Gabriel 2002 2016/2017 UKS „Królewski Biecz”
13 1554 ANTECKI Damian 2002 2013/2014
14 619 ANTECKI Krzysztof Jacek 1995 2014/2015
15 1224 ANTECKI Patryk Jerzy 2003 2017/2018 LKS Piotrowice
16 2670 ANTOLAK Miłosz 2004 2018/2019 KS „Unia” Naprawa
17 1027 ANTOSIAK Daniel 1970 2019/2020 LUKS „Strażak” Niżna Łąka
18 516 ANTOSIAK Jacek 1971 2015/2016
19 1188 ANTOSZ Michał 2000 2014/2015
20 117 ANTOSZEK Stanisław 1995 2012/2013
21 2672 APOLA Edward 1953 MKS „Radość” Gorlice
22 2875 APOLA Grzegorz 1976 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
23 2081 APOSTOŁ Paweł 1973 2019/2020 KS „Jordan” Kraków
24 1002 ARENDARCZYK Mateusz 2002
25 878 ARENDARSKI Michał 1992 2015/2016 MKS „Centrum” Kraków
26 2327 BABRAL Berenika 2008 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
27 2328 BABRAL Stanisław 2005 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
28 2326 BABRAL Tomasz 2009 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
29 943 BACA Rafał 1974
30 1661 BACZ Andrzej 1948 2019/2020 MOKSiR Czchów
31 1676 BAGNIŃSKI Krzysztof 2004 2015/2016
32 2098 BAJER Emilia 2005 2019/2020 TKKF Dobczyce
33 1879 BAJER Grzegorz 2007 2019/2020 TKKF Dobczyce
34 1481 BAJER Kamil 1996 2019/2020
35 2190 BAJERSKI Norbert 2006 LKS „Orzeł” Wojnarowa
36 168 BAJOREK Paulina 1995 2012/2013
37 897 BAKAŁA Sebastian 1976 2015/2016
38 39 BALDOWSKI Roman 1989 2014/2015
39 1477 BALIGA Cezary 1998 2017/2018 UKS Olesno
40 268 BALIGA Maksymilian 1988 2015/2016 UKS Olesno
41 1482 BALIK Robert 1976 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
42 2798 BALTAZA Oliwia 2010 2019/2020 CKiS Skawina
43 2317 BAŁAZY Tomasz 1999 2017/2018 KTS „Victoria” Spytkowice
44 1867 BAŁUCKA Sandra 2000 2015/2016 UKS „Grom” Szerzyny
45 237 BAŁUSZEK Kamil 1993 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
46 1282 BAŁUSZEK Marcin 1995 2017/2018 TKS „Opoka” Trzebinia
47 932 BAŁYS Ryszard 1968 2014/2015
48 135 BANAŚ Jan 1967 2019/2020 ULKS „Lachowice”
49 1426 BANAŚ Natalia 1986 2014/2015
50 2601 BANDYK Katarzyna 1979 2019/2020 GKS „Czarni” Czarny Dunajec
51 373 BAŃBOR Andrzej 1969 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
52 996 BARAN Jakub 1999 2016/2017 LUKS „Sobolik” Sobolów
53 222 BARAN Roman 1980 2016/2017 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
54 1203 BARANEK Dominik 1998 2013/2014
55 1332 BARANEK Wiktor 1998 2015/2016 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
56 1137 BARDON Piotr 2000 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
57 548 BARDYGA Przemysław 1997 2012/2013
58 1456 BARGIEL Martyna 2001 2014/2015
59 1851 BARSZCZ Dominik 2004 2017/2018 UKS „Sokół” Żabno
60 1897 BARTMAN Ksawery 2005 2016/2017 KS „Górnik” Wieliczka
61 1449 BARTNICKI Jakub 2004 2019/2020 CKiS Skawina
62 123 BARTUZI Wojciech 1990 2013/2014
63 680 BASTA Mariusz 1992 2014/2015
64 1359 BASTA Tomasz 1999 2015/2016 LUKS „Lipie”
65 1558 BATKIEWICZ Jan 2004 2013/2014
66 1557 BATKIEWICZ Michał 2003 2013/2014
67 921 BATKO Paweł 1988 2015/2016 LUKS Sufczyn
68 2133 BĄCIO Konrad 2006 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
69 3068 BEDNARZ Paweł 1986 LKS „Victoria” Nidek
70 1075 BEDUS Marcin 2001 2015/2016
71 305 BEJSKA Agata 1995 2016/2017 KS „Start” Nowy Sącz
72 1335 BEŁZA Janusz 1964 2018/2019 UKS „Zarabie” Myślenice
73 107 BERDYSZ Mariusz 1964 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
74 1640 BEREŹNICKI Mateusz 2005 2016/2017
75 1713 BERNADYN Grzegorz 1984 2015/2016 MKS „Radość” Gorlice
76 2469 BERNIAK Oskar 2007 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
77 593 BETLEJ Filip 1996 2012/2013
78 1822 BEZAK Zuzanna 2008 2019/2020 CKiS Skawina
79 1247 BIALIK Patryk 1997 2017/2018 KTS „Victoria” Spytkowice
80 984 BIAŁAS Gabriela 1998 2013/2014
81 628 BIAŁCZYK Łukasz 1989 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
82 577 BIAŁECKI Jan 1991 2012/2013
83 630 BIAŁY Sebastian 1980 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
84 603 BIAŁY Szymon 2001 2013/2014
85 15 BIEL Jakub 1977 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
86 899 BIEL Jakub 1987 2015/2016 LUKS Sufczyn
87 2856 BIELA Oliwier 2007 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
88 1483 BIELACH Bartosz 1997 2014/2015
89 1418 BIELAK Nina 2005 2015/2016 MOSiR Tuchów
90 506 BIELAŃSKI Dariusz 1967 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
91 13 BIENIEK Tomasz 1988 2016/2017 KS „Szczawa”
92 1532 BIEŃ Samuel 2005
93 444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003 2014/2015
94 445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997 2018/2019 KS „Podwawelski” Kraków
95 732 BIERNACKI Maciej 1991 2015/2016
96 676 BIERYT Karol 1995 2012/2013
97 218 BIESAGA Marek 1964 2019/2020 Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
98 905 BIESTEK Arkadiusz 1994 2019/2020
99 209 BIGOS Maria Helena 1963 2012/2013
100 188 BIL Maksymilian 1998 2015/2016
101 582 BILSKA Wiesława 1982 2012/2013
102 1649 BIŁOGRAS Monika 2002 2018/2019 UKS „Gim-Tim 5” Stalowa Wola
103 389 BIŃCZYCKA Anna 1997 2013/2014
104 534 BISZCZAD Adrianna 1995 2012/2013
105 535 BISZCZAD Bartosz 1992 2013/2014
106 938 BIZOŃ Stefan 1968 2019/2020 LKS „Victoria” Nidek
107 813 BLAT Piotr 1967 2017/2018 MLKS „Nurt” Przemyśl
108 2397 BŁACHUT Kacper 2005 2017/2018 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
109 2163 BŁASZCZYK Łukasz 2005 2016/2017 KS „Szczawa”
110 755 BŁĄKAŁA Leszek 1971 2018/2019 TG „Sokół” Brzesko
111 749 BŁĄKAŁA Paweł 1998 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
112 1358 BŁĘDOWSKI Jakub 1999 2015/2016 LUKS „Lipie”
113 1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996 2016/2017 LUKS „Lipie”
114 1217 BŁOCHO Przemysław 2001 2019/2020 UKS Olesno
115 1216 BŁOCHO Zdzisław 1974 2018/2019 UKS Olesno
116 1479 BOBAK Igor 2004 2015/2016 KTS „Victoria” Spytkowice
117 2054 BOBAK Jacek 1968 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
118 2053 BOBAK Kacper 2004 2017/2018 KTS „Victoria” Spytkowice
119 1246 BOBAK Michał 1994 2013/2014
120 2519 BOBAK Mikołaj 2008 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
121 329 BOBAK Piotr 1978 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
122 351 BOBER Damian 1987 2019/2020 KS „Turbacz” Mszana Dolna
123 2931 BOBER Rafał 1997 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
124 1333 BOCHENEK Dariusz 1967 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
125 578 BOCHENEK Krzysztof 1993 2012/2013
126 18 BOCHENEK Mariusz 1969 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
127 1970 BOCHENEK Mirosław 1969 2016/2017 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
128 2100 BOCHENEK Zbigniew 1982 2016/2017 KS „Górnik” Wieliczka
129 1038 BOCHNACKI Filip 2002 2019/2020 MLKS „Nurt” Przemyśl
130 1208 BOCHNIA Bartłomiej 1990 2014/2015
131 1209 BOCZOŃ Adrian 1999 2014/2015
132 1210 BOCZOŃ Mateusz 1997 2014/2015
133 1153 BODECKI Stanisław 1953 2013/2014
134 333 BODNAR Marcin 1973 2019/2020
135 1413 BODNAR Michał 2003 2019/2020
136 820 BODNAR Zdzisław 1962 2019/2020 MLKS „Nurt” Przemyśl
137 198 BODZIONY Gabriela 2000 2013/2014
138 295 BODZIONY Grzegorz 1994 2019/2020 GKS „Czarni” Czarny Dunajec
139 294 BODZIONY Marcin 1987 2012/2013
140 2125 BODZIONY Mateusz 1989 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
141 3155 BODZIONY Piotr 1980 GKS „Czarni” Czarny Dunajec
142 1292 BOGACZ Wojciech 2004 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
143 1255 BOGDAŃSKI Bogumił 1998 2017/2018 „Mikulec” Grybów
144 508 BOGUNIA Artur 1996 2012/2013
145 708 BOGUSZ Maciej 1996 2013/2014
146 446 BOJAN Miłosz 1999
147 1361 BOJDO Julia 2000 2016/2017 UKS SP 1 Tarnów
148 1272 BOLEK Łukasz 1997 2019/2020 „Siemacha” Kraków
149 2709 BOLISĘGA Sebastian 1974 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
150 247 BOLSĘGA Henryk 1971 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
151 260 BOLSĘGA Iwona 1997 2013/2014
152 1462 BOLSĘGA Michał 2004 2016/2017 KS „Spektrum” Słopnice
153 244 BOLSĘGA Paweł 1994 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
154 261 BOLSĘGA Sylwia 1996 2013/2014
155 1742 BOMBA Patrycja 2001 2017/2018 LUKS „Lipie”
156 2004 BOŃCZAK Stanisław 1957 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
157 281 BORKOWSKI Marek 1960 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
158 1635 BOROŃ Sławomir 1962 2019/2020 KS „Jordan” Kraków
159 816 BOROWIAK Krzysztof 1992 2019/2020 MLKS „Nurt” Przemyśl
160 1688 BORTNIK Jakub 2001 2018/2019 MKS „Tarnovia” Tarnów
161 167 BRACH Agnieszka 1995 2014/2015
162 604 BRANDYS Jakub 2001 2012/2013
163 999 BRATOWNIK Julia 2005 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
164 425 BRATOWNIK Sebastian 2001 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
165 796 BRODA Jacek 1975 2019/2020
166 2725 BRODA Klaudia 2003 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
167 903 BRONHARD Dariusz 1975 2019/2020 LKS „Jar” Kielnarowa
168 1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007 2019/2020
169 1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002 2017/2018 LKS Piotrowice
170 21 BROŻEK Daniel 1985 2012/2013
171 20 BROŻEK Mateusz 1988 2012/2013
172 1981 BRUD Szymon 2006 2019/2020 PKS „Kolping” Jarosław
173 1695 BRUZDA Julia 2005 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
174 1838 BRUZDA Rafał 1974 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
175 2521 BRYJA Aleksandra 2007 UKS „Wiktoria” Morawczyna
176 900 BRYŁA Kacper 2003 2014/2015
177 2704 BRYŁA Rafał 2006 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
178 1800 BRYNIARSKI Borys 2004 2016/2017 KS „Gorce” Nowy Targ
179 3164 BRZAZGOŃ Janusz 1988 LKS „Dobrzanka” Dobra
180 2896 BRZEZIŃSKI Michał 2007 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
181 2826 BRZEZIŃSKI Piotr 2004 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
182 203 BRZEZOWSKA Magdalena 1989 2015/2016 LKS Brzostowianka Brzostek
183 3111 BRZĘK Krystian 2012 MOKSiR Czchów
184 2208 BRZĘK Magdalena 2003 2018/2019 MOKSiR Czchów
185 3003 BRZĘK Olivier 2009 MOKSiR Czchów
186 2207 BRZĘK Patrycja 2005 2019/2020 MOKSiR Czchów
187 2392 BUCH Marcin Mariusz 1969 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
188 2974 BUCZEK Marcin 1986 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
189 2820 BUCZYŃSKI Witold 1993 2019/2020
190 546 BUDZIK Oskar 1998 2013/2014
191 211 BUJAK Michał 1997 2016/2017 MKS „Centrum” Kraków
192 518 BUJAK Piotr 1960 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
193 910 BUKOWSKI Adrian 1992 2014/2015
194 3034 BUKOWSKI Robert 1992 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
195 1863 BULANDA Tomasz 2001 2016/2017 LKS „Orzeł” Wojnarowa
196 1289 BULEK Aleksandra 1985 2013/2014
197 2847 BULIŃSKI Sebastian 2008 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
198 2078 BUŁA Dominik 1981 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
199 700 BURCHAŁA Urszula 2000 2017/2018 KSTS Krosno
200 1040 BURKACKI Mateusz 1991 2019/2020
201 953 BURNETKO Arkadiusz 1996
202 1536 BURNOS Kamila 2003
203 971 BURY Karol 1999 2012/2013
204 138 BURY Mateusz 1999 2012/2013
205 1696 BUŚ Wojciech 2005
206 1798 BYRSKI Kamil 2000 2015/2016 MKS „Skawa” Wadowice
207 2676 BZDUŁA Hubert 2009
208 447 BZOWY Sławomir 1951 2014/2015
209 2065 CADER Sebastian 2001 2016/2017 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
210 1624 CAGIEL Anna 2007
211 300 CAPUTA Henryk 1959 2019/2020 KS „Turbacz” Mszana Dolna
212 162 CELARY Mateusz 1995 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
213 297 CESACZ Piotr 1974 2012/2013
214 916 CEWKA Klaudia 1997 2015/2016 LUKS „Lipie”
215 1434 CEWKA Konrad 1988 2015/2016 LUKS „Lipie”
216 336 CEWKA Piotr 1990 2019/2020 LUKS „Lipie”
217 1618 CHAŁADAJ Radosław 2002 2014/2015
218 3039 CHAŁUPKA Liliana 2008 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
219 1154 CHLADNY Edward 1960 2014/2015
220 1858 CHLIPAŁA Grzegorz 2005 2019/2020 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
221 2866 CHLIPAŁA Józef 1972 2019/2020 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
222 3120 CHLOPEK Błażej 2006 UKS „Fortem” Pawęzów
223 922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
224 1945 CHŁODNICKI Piotr 2002 2019/2020
225 3010 CHMIEL Szymon 2009 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
226 597 CHMIELAK Piotr 1999 2012/2013
227 2924 CHMIELEWSKA Małgorzata 1981 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
228 1291 CHMIELEWSKI Daniel 1996 2013/2014
229 642 CHMIELEWSKI Maciej 1995 2013/2014
230 230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 2019/2020 UKS Olesno
231 1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003 2019/2020 KSTS Krosno
232 1619 CHMIELOWSKI Maciej 2003 2015/2016 „Siemacha” Kraków
233 2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
234 192 CHODACKI Marcin 1976 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
235 332 CHOJNA Dawid 1992 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
236 2056 CHOJNA Zbigniew 1967 2017/2018 KTS „Victoria” Spytkowice
237 189 CHOLEWA Dariusz 1998 2018/2019 UKS „Sokół” Żabno
238 2902 CHOLEWA Kacper 2008 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
239 942 CHOLEWA Paweł 1999 2012/2013
240 1701 CHOLEWA Wacław 1960 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
241 1471 CHOLEWKA Arkadiusz 2004 2014/2015
242 1794 CHOLEWKA Katarzyna 1991 2015/2016 MKS „Skawa” Wadowice
243 895 CHOMIN Marek 1988 2012/2013
244 2883 CHORNYI Yehor 2006 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
245 504 CHOROBIK Łukasz 1995 2016/2017 KS „Górnik” Wieliczka
246 762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 2019/2020 UKS Olesno
247 1397 CHRAPUSTA Krystian 2000 2015/2016 LUKS Sufczyn
248 2076 CHROBAK Anna 2001 2019/2020 KS „Szczawa”
249 974 CHRONOWSKI Jakub 1993 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
250 2900 CHROST Maciej 2007 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
251 2899 CHROST Wiktor 2003 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
252 2272 CHRUSTEK Arsen 2006 2018/2019 MKS „Centrum” Kraków
253 457 CHRUŚLICKI Jerzy 1996 2012/2013
254 1690 CHRYC Hubert 2002 2015/2016
255 2182 CHRYK Kornel 2007 2018/2019 UKS „Jordan” Zakliczyn
256 1218 CHRZAN Hubert 1999 2015/2016
257 1427 CHUDOBA Piotr 1981 2017/2018 LUKS „Skrzyszów”
258 2685 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
259 2259 CHWOJKO Jagoda 2004 2019/2020
260 226 CHYC Tomasz 1993 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
261 398 CHYL Kinga 1999 2017/2018 UKS „Płomień” Limanowa
262 757 CHYL Zbigniew 1964 2013/2014
263 1686 CICH Adrian 2002 2019/2020 UKS „Sokół” Żabno
264 1638 CICHOŃ Łukasz 2005 2017/2018 UKS „Królewski Biecz”
265 652 CIEPIELA Gerard 1996 2012/2013
266 2774 CIERNIAK Konrad 2008 2019/2020 UKS „Sokół” Żabno
267 1705 CIESIELSKI Adrian 1999 2015/2016
268 2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
269 2494 CIEŚLA Henryk 1957 MKS „Radość” Gorlice
270 283 CIEŚLICA Martyna 1995 2012/2013
271 2818 CIEŚLIK Faustyna 2005 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
272 2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982 2017/2018 KS „Łęgi” Nowa Biała
273 970 CIOŁCZYK Bronisław 1948 2014/2015
274 550 CIUREJ Radosław 1999 2013/2014
275 1920 CNOTA Jakub 2002 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
276 907 CUKIERDA Grzegorz 1990 2019/2020
277 2984 CUMBER Bartosz 2010 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
278 2827 CYCHOWSKA Ewa 1994 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
279 1866 CYGANEK Anna 1979 2016/2017 UKS „Grom” Szerzyny
280 982 CYGANKIEWICZ Filip 1980 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
281 326 CYGNAROWICZ Daniel 1997 2014/2015
282 824 CYRNEK Piotr 1995 2019/2020 UKS Olesno
283 1401 CYRWUS Anna 2005 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
284 1459 CYRWUS Justyna 2003 2014/2015
285 555 CZARNY Roman 1949 2012/2013
286 1242 CZECHOWICZ Dariusz 1973
287 2049 CZECHOWICZ Kacper 2002 2017/2018 UKS „Królewski Biecz”
288 819 CZEKAŃSKI Krystian 1995 2013/2014
289 2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006 2019/2020 MOSiR Tuchów
290 2356 CZERMAK Aleksandra 2004 2017/2018
291 2241 CZERNIK Mateusz 1989 2019/2020 PKS „Kolping” Jarosław
292 2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000 2018/2019 „Siemacha” Kraków
293 2797 CZERPAK Lena 2010 2019/2020 CKiS Skawina
294 1560 CZOP Karol 2001 2013/2014
295 976 CZOPEK Filip 2000 2014/2015
296 1337 CZOPIK Stanisław 1953 2014/2015
297 2794 CZUBA Gabriel 2010 MOKSiR Czchów
298 2498 CZUBAK Michał 1987 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
299 2516 CZUBERNAT Gabriel 2009 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
300 38 CZUPIK Marek 1989
301 2265 CZUPRYNA Andrzej 1964 2019/2020 LZS Mędrzechów
302 687 CZYRNEK Jakub 1998 2018/2019 LKS „Dobrzanka” Dobra
303 472 CZYRNEK Stanisław 1950 2012/2013
304 853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
305 2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
306 68 CZYŻ Damian 1979 2015/2016 LUKS Sufczyn
307 2088 CZYŻ Wojciech 1981 2019/2020 KSTS Krosno
308 667 CZYŻYCKI Bogdan 1968 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
309 567 DAMIAN Janusz 1972 2019/2020 MOSiR Tuchów
310 992 DAMIAN Szczepan 1997 2013/2014
311 381 DAMIAN Tomasz 1979 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
312 991 DAMIAN Wiktor 2001 2013/2014
313 173 DANAJ Dawid 2001 2012/2013
314 174 DANAJ Natalia 2000 2017/2018
315 175 DANAJ Patrycja 1998 2017/2018
316 2739 DANIELAK-BOCER Magdalena 1985 MLKS „Nurt” Przemyśl
317 79 DAŃDA Krzysztof 1969 2012/2013
318 1787 DATA Adrian 1998 2016/2017 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
319 643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997 2019/2020 UKS Olesno
320 2828 DĄBEK Michał 2004 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
321 6 DĄBROŚ Stanisław 1964 2019/2020 UKS „Sokół” Żabno
322 747 DĄBROWA Bolesław 1963 2018/2019 LKS „Vocovia” Wokowice
323 888 DĄBROWSKI Damian 1979 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
324 848 DĄBROWSKI Łukasz 1985 2014/2015
325 849 DĄBROWSKI Mateusz 1987 2019/2020
326 1563 DEPA Magdalena 2004 2013/2014
327 1390 DESKA Marcin 2000 2015/2016 UKS „Płomień” Limanowa
328 1279 DĘBSKI Grzegorz 2000 2013/2014
329 2271 DIETRICH Aleksander 2004 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
330 858 DŁUGAJ Rafał 1978 2016/2017
331 1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003 2018/2019 KS „Gorce” Nowy Targ
332 1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002 2018/2019 KS „Gorce” Nowy Targ
333 2037 DŁUGOSZ Łukasz 1975 2017/2018 PKS „Jakub” Więcławice Stare
334 825 DOBEK Marcin 1994 2017/2018 KSTS Krosno
335 473 DOBRZYCKI Bogusław 1967 2016/2017 UKS „Trójka” Limanowa
336 2830 DOMANIK Grzegorz 1976 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
337 2700 DOMANIK Klaudia 2006 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
338 1834 DOMITER Jakub 2008 UKS „Płomień” Limanowa
339 1381 DOMITER Julia 2004 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
340 2994 DONIEC Krzysztof 2004 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
341 790 DORECKI Kamil 1997 2013/2014
342 1436 DRABEK Kazimierz 1945 2017/2018
343 2308 DRABEK Piotr 1985 2017/2018
344 2135 DRAGAN Marta 2010 „Siemacha” Kraków
345 2143 DRAGAN Michał 2007
346 366 DREWNIANY Dominika 1992 2012/2013
347 368 DREWNIANY Ewelina 1996 2013/2014
348 1187 DROBNICA Adrian 1999 2013/2014
349 625 DROZD Paweł 1979 2018/2019 KS „Podwawelski” Kraków
350 803 DROŻDŻ Dariusz 1993 2019/2020
351 3106 DROŻDŻ Jarosław 1982 UKS Olesno
352 1872 DROŻDŻ Natalia 2005 2016/2017 UKS „Grom” Szerzyny
353 1907 DRZAZGA Jerzy 1972 2018/2019 TG „Sokół” Brzesko
354 746 DUBIEL Józef 1972 2014/2015
355 2790 DUDA Kacper 2010 TKKF Dobczyce
356 2168 DUDA Kamil 2006 2016/2017 KS „Szczawa”
357 591 DUDA Marcin 1995 2012/2013
358 2246 DUDA Patryk 1978 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
359 402 DUDA Tomasz 1981 2015/2016
360 672 DUDEK Adam 1948 2017/2018 UKS „Królewski Biecz”
361 2998 DUDEK Adam 2008 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
362 2986 DUDEK Anna 2007 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
363 933 DUDEK Michał 1984 2012/2013
364 2060 DUDEK Piotr 2004 2016/2017 KS „Górnik” Wieliczka
365 867 DUDEK Radosław 1979 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
366 2836 DUDKA Piotr 1987 2019/2020 LKS „Victoria” Nidek
367 210 DUDZIAK Damian 1995 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
368 3020 DUDZIK Artur 2006 KS „Turbacz” Mszana Dolna
369 58 DUDZIK Grzegorz 1994 2019/2020 KS „Szczawa”
370 2736 DUDZIŃSKA Daria 1988 2018/2019 KSTS Krosno
371 1274 DULIAN Dariusz 1967 2019/2020 Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
372 2438 DULIK Kacper 2004 2017/2018 UKS „Rokicie” Szczytniki
373 134 DUNAT Grzegorz 1992 2013/2014
374 427 DURAK Ewelina 1989 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
375 317 DUTKA Karolina 1992 2017/2018 KS „Szczawa”
376 27 DYCHTOŃ Jakub 1980 2019/2020 UKS Olesno
377 2532 DYGAS Dawid 2009 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
378 1550 DYGOŃ Konrad 1985 2015/2016 LKS Szaflary
379 1492 DYL Mateusz 2004 2014/2015
380 2249 DYMEK Michał 1987 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
381 704 DZIADEK Dominik 1998 2015/2016 UKS „Zarabie” Myślenice
382 522 DZIADEK Konrad 1992 2012/2013
383 71 DZIADZIO Angelika 1996 2012/2013
384 133 DZIAŁEK Mateusz 1994 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
385 104 DZIAŁEK Patrycja 1993 2012/2013
386 886 DZIEDZIC Janusz 1968 2014/2015 KS „Spektrum” Słopnice
387 1633 DZIEDZIC Marta 1969 2019/2020 „Mikulec” Grybów
388 1566 DZIEDZIC Miłosz 2004
389 887 DZIEDZIC Piotr 2001 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
390 2006 DZIEDZINA Michał 2002 2018/2019 KS „Szczawa”
391 1657 DZIELSKA Emilia 2007 2019/2020 UKS „Tornado” Waksmund
392 987 DZIELSKI Robert 1971 2012/2013
393 1864 DZIEWIT Wiktor 2001 2015/2016 KS „Bronowianka” Kraków
394 1513 DZIĘGIEL Mateusz 2005
395 1946 DZIUBA Patryk 2003 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
396 1602 DZIUBIŃSKI Dawid 1994
397 1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983 2019/2020 KS „Łączy nas Sport” Jarosław
398 2080 DZIURA Wojciech 1987 2018/2019 LKS „Wisła” Rząska
399 1156 DZIWAK Przemysław 1998 2014/2015
400 1790 DŹWIG Andrzej 1986 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
401 1918 ECKERT Konstantin 2007 UKS „Grom” Szerzyny
402 1943 ELCESER Arkadiusz 1984 2018/2019 KU AZS Politechnika Rzeszów
403 2775 ENGLART Jakub 2008
404 202 FALARZ Aleksandra 1996 2019/2020
405 1989 FALIŃSKI Marcel 1999 2016/2017 KS „Górnik” Wieliczka
406 2022 FARON Antoni 2002 2018/2019 KS „Szczawa”
407 1450 FASKA Mateusz 2004 2014/2015
408 1774 FERDEK Marek 1968 2019/2020 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
409 309 FIJAŁKOWSKA Lidia 1995 2012/2013
410 1797 FILEK Daniel 2002 2015/2016 MKS „Skawa” Wadowice
411 1472 FILEK Filip 2003 2014/2015
412 1393 FILEK Maciej 2000 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
413 1253 FILICZAK Ewa 2001 2019/2020
414 1254 FILICZAK Maciej 2005 2019/2020
415 1626 FILIPEK Angelika 2007 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
416 756 FILIPOWSKI Michał 1995 2016/2017 TG „Sokół” Brzesko
417 242 FIRA Damian 1988 2013/2014
418 1155 FIREK Ryszard 1969 2014/2015
419 1719 FIRLIT Alicja Amelia 2004 2017/2018 MOSiR Tuchów
420 383 FIRLIT Damian 1992 2013/2014
421 1294 FIRLIT Patrycja 2000 2017/2018 MOSiR Tuchów
422 660 FIRLIT Przemysław 1995 2018/2019 MOSiR Tuchów
423 1369 FIRLIT Zuzanna 2003 2018/2019 MOSiR Tuchów
424 409 FIRSZT Mateusz 1992 2012/2013
425 698 FLAK Stefan 1957 2012/2013
426 810 FLAUMENHAFT Jacek 1976 2019/2020 KSTS Krosno
427 789 FLĄDRO Adam 1958 2012/2013
428 742 FLĄDRO Piotr 1982 2019/2020 LKS „Vocovia” Wokowice
429 234 FLIS Bogusław 1972 2012/2013
430 2 FLOREK Arkadiusz 1993 2017/2018 KS „Górnik” Wieliczka
431 25 FLOREK Sławomir 1977 2019/2020 UKS Olesno
432 1562 FLOREK Stanisław 2005 2013/2014
433 2141 FLOREK Wiktoria 2006 2017/2018 UKS „Tornado” Waksmund
434 962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002 2018/2019 LKS Piotrowice
435 1178 FORCZEK Kamil 2000 2015/2016 LKS „Orzeł” Wojnarowa
436 3101 FORNAL Adrian 2008 2019/2020 UKS MOSiR Dukla
437 1400 FORTUNA Filip 2002 2014/2015
438 2912 FOSZCZ Aleksandra 2010 2019/2020 „Siemacha” Kraków
439 1667 FRANCIOTTI Giorgia 2007 2017/2018 KS „Gorce” Nowy Targ
440 2371 FRANCZAK Szymon 2006 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
441 584 FRAŚ Paulina 1995 2012/2013
442 583 FRAŚ Paweł 1998 2015/2016
443 154 FRĄCZEK Adrian 1985 2012/2013
444 923 FRĄCZEK Artur 1971 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
445 1030 FRĄCZEK Krystian 1994 2018/2019 UKS MOSiR Dukla
446 924 FRĄCZEK Łukasz 1997 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
447 1821 FRĄCZEK-WARIAS Kacper 2007 2018/2019 CKiS Skawina
448 124 FROLIK Natalia 2000 2012/2013
449 1809 FRYC Piotr 2006
450 2414 FUŁA Kamila 2007 2019/2020 UKS „Tornado” Waksmund
451 556 FURMANIK Mateusz 1991 2012/2013
452 3091 FURMANKIEWICZ Paweł 1990 2019/2020 LUKS „Strażak” Niżna Łąka
453 3092 FURMANKIEWICZ Sebastian 1994 2019/2020 LUKS „Strażak” Niżna Łąka
454 2947 FURMAŃSKI Robert 1972 2019/2020 MOSiR Tuchów
455 786 FURTAK Adam 1998 2012/2013
456 233 FURTAK Krzysztof 1970 2019/2020 UKS Olesno
457 2396 FUSIEK Maksymilian 2010 2018/2019 UKS „Rokicie” Szczytniki
458 301 GACEK Rafał 1974 GKS „Czarni” Czarny Dunajec
459 712 GACH Klaudia 2001 2016/2017 KS „Gorce” Nowy Targ
460 741 GACZOŁ Dominik 1978 2013/2014
461 622 GADAWSKI Adrian 1990 2017/2018 KS „Podwawelski” Kraków
462 2343 GADZINA Karol 2006 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
463 2342 GADZINA Krystian 2006 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
464 287 GAIK Krystian 1997 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
465 2416 GAJ Julia 2010 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
466 2574 GAJ Krystian 2008 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
467 1625 GAJ Milena 2008 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
468 468 GAJ Rafał 1994 2018/2019 MKS „Radość” Gorlice
469 785 GAJDA Konrad 1990 2014/2015
470 2206 GAJDA Rafał 2000 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
471 460 GAJDOSZ Jakub 1996 2016/2017 KS „Start” Nowy Sącz
472 2564 GAJDUR Krystian 2005 2018/2019 UKS „Sokół” Żabno
473 2563 GAJDUR Mikołaj 2006 2018/2019 UKS „Sokół” Żabno
474 2417 GAJEC Ewelina 2010 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
475 2903 GAJER Filip 2006 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
476 2578 GAJEWSKA Natalia 2003 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
477 728 GAJEWSKI Dominik 1987 2019/2020 LZS Mędrzechów
478 1484 GAJEWSKI Marcin 1983 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
479 1915 GAJOWY Mateusz 2006 2019/2020 UKS „Sokół” Żabno
480 1672 GALA Bartłomiej 2003 2019/2020
481 1692 GALA Dawid 2005 2019/2020
482 2997 GALIAK Jan 2009 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
483 2707 GALICA Mateusz 2007 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
484 1317 GALUS Katarzyna 1998 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
485 683 GALUS Krzysztof 1973 2018/2019 LUKS „Skrzyszów”
486 727 GALUS Mateusz 2001 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
487 1026 GAŁUSZKA Jacek 1972 2019/2020 UKS MOSiR Dukla
488 2151 GAŁUSZKA Jan 2009 2018/2019 MKS „Skawa” Wadowice
489 2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
490 1658 GAŁUSZKA Paweł 2005 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
491 2150 GAŁUSZKA Piotr 2009 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
492 713 GARB Aleksandra 2001 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
493 2527 GARB Sebastian 2010 UKS „Wiktoria” Morawczyna
494 1130 GARBOWSKI Mateusz 1995 2016/2017 LKS „Orzeł” Wojnarowa
495 1339 GARBOWSKI Tadeusz 1990 2015/2016 LKS „Orzeł” Wojnarowa
496 314 GARDOŃ Danuta 1974 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
497 2111 GARDOŃ Jakub 2006 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
498 1673 GARGUL Jakub 2005 2015/2016
499 1631 GARLEJ Mikołaj 2007
500 658 GARYCKI Adrian 1996 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
501 572 GARYCKI Andrzej 1961 2017/2018 KS „Górnik” Wieliczka
502 2306 GASIDŁO Grzegorz 1998 2017/2018
503 2058 GASIDŁO Marian 1986 2016/2017 LKS „Victoria” Nidek
504 2622 GAWEŁDA Anna 2002 2018/2019 MOKSiR Czchów
505 362 GAWLIK Adam 1989 2019/2020 LKS „Vocovia” Wokowice
506 62 GAWLIK Paweł 1996 2013/2014
507 1139 GAWLIK Seweryn 1999 2013/2014
508 1334 GAWLIK Wojciech 1972 2015/2016 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
509 1199 GĄDEK Mateusz Wojciech 1996 2013/2014
510 431 GĄDEK Natalia 2001 2016/2017
511 2258 GĄSIOR Natalia 2004 2019/2020
512 2914 GĄSIOROWSKI Adam 2008 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
513 1829 GĄTKIEWICZ Patryk 1975
514 2140 GDULA Adam 1977 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
515 885 GEMBACZ Marcin 2000 2018/2019 KS „Spektrum” Słopnice
516 1499 GĘBSKA Emilia 2004 2016/2017 MKS „Tarnovia” Tarnów
517 573 GĘDŁEK Władysław 1946 2017/2018 KS „Górnik” Wieliczka
518 998 GĘŚLAK Dominik 2004 2016/2017 LUKS „Sobolik” Sobolów
519 1336 GIBAŁA Marcin 1976 2018/2019 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
520 2661 GIBAS Piotr 1969 2019/2020 LKS „Victoria” Nidek
521 1993 GIERA Paweł 1983 2018/2019 LKS „Uran” Łukowica
522 50 GIERCZYK Marcin 1993 2013/2014
523 48 GIZA Bartosz 1996 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
524 1734 GLANOWSKI Bartosz 1984 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
525 1607 GLANOWSKI Jakub 1987 2019/2020
526 1605 GLANOWSKI Waldemar 1962 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
527 197 GLAZER Rafał 1987 2012/2013
528 633 GŁĄB Damian 1989 2019/2020 „Siemacha” Kraków
529 2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
530 2023 GŁOWACKI Dawid 2002 2017/2018 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
531 456 GŁÓD Patryk 1996 2012/2013
532 455 GŁÓD Przemysław 1994 2012/2013
533 1009 GŁÓWCZYK Jan 1972 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
534 2768 GŁUSZEK Damian 2003 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
535 3026 GNATYSHEN Yevhenii 2008 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
536 2738 GNATYSHEN Yevhenii 2009 KS „Bronowianka” Kraków
537 1140 GNIADEK Adrian 2003 2016/2017
538 1322 GNIADEK Michał 2003 2016/2017 TKKF Dobczyce
539 1600 GNIADEK Paweł 1975 2014/2015
540 1249 GNIADEK Paweł 1999 2017/2018 KTS „Victoria” Spytkowice
541 2113 GNIADEK Piotr 2008 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
542 637 GNIEWEK Andrzej 1957 2016/2017 UKS SP 1 Tarnów
543 1951 GNIEWEK Walentyna 1959 2016/2017 UKS SP 1 Tarnów
544 2585 GODAWSKI Dariusz 1967 2019/2020 KS „Turbacz” Mszana Dolna
545 1732 GODLEWSKA Izabela 1990 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
546 557 GODYŃ Łukasz 1992 2012/2013
547 558 GODYŃ Piotr 1990 2012/2013
548 2565 GOGOLA Kacper 2008 2018/2019 MKS „Radość” Gorlice
549 864 GOLONKA Albert 1976 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
550 1372 GOLONKA Filip 2006 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
551 2747 GOŁĄB Martyna 2005 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
552 513 GOŁDA Gabriel 1997 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
553 1052 GOŁDA Kacper 1994 2016/2017 MKS „Centrum” Kraków
554 1968 GOŁĘBIOWSKI Mateusz 1990 2019/2020
555 651 GONET Maciej 1975 2017/2018 Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
556 768 GONET Szymon 1999 2014/2015
557 1161 GORYCKI Mikołaj 2000 2016/2017 „Siemacha” Kraków
558 2463 GORZKOWSKI Wojciech 2009 LKS Piotrowice
559 3179 GOSZTYŁA Jan 1974 LKS „Orawa” Jabłonka
560 1073 GOTFRYD Grzegorz 2002 2018/2019 MKS „Radość” Gorlice
561 205 GÓRAK Damian 1998 2012/2013
562 204 GÓRAK Krzysztof 1996 2012/2013
563 1902 GÓRECKA Dominika 2000 2017/2018 KS „Bronowianka” Kraków
564 908 GÓRECKI Wojciech 2002 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
565 1433 GÓRKA Katarzyna 1989 2014/2015
566 969 GÓRKA Michał 1989 2015/2016 KS „Bronowianka” Kraków
567 1424 GÓROWSKA Magdalena 1981 2016/2017
568 440 GÓRSKI Ryszard 1945 2012/2013
569 925 GRABANIA Zdzisław 1947 2018/2019 TKS „Opoka” Trzebinia
570 1840 GRABARA Grzegorz 1987 2016/2017 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
571 1651 GRABAS Julia 2005 2019/2020 UKS „Gim-Tim 5” Stalowa Wola
572 1380 GRABOŃ Magdalena 2000 2017/2018
573 579 GRADKOWSKI Paweł 1988 2012/2013
574 103 GRAF Klaudia 1998 2012/2013
575 102 GRAJNY Marta 1997 2018/2019 ULKS „Lachowice”
576 126 GRAJNY Paweł 1994 2012/2013
577 125 GRAJNY Piotr 1968 2019/2020 ULKS „Lachowice”
578 1784 GRATKOWSKI Jacek 1971 2019/2020 „Siemacha” Kraków
579 3014 GRELA Antoni 1945 2019/2020 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
580 2757 GRELA Błażej 1991 2018/2019 KTS „Victoria” Spytkowice
581 2466 GROCHOCIŃSKI Franciszek 2005 2017/2018 PKS „Porta” Kraków
582 632 GROCHOT Bartłomiej 1998 2012/2013
583 1278 GROCHOT Monika 1997 2013/2014
584 63 GROMADA Arkadiusz 1998 2015/2016 MKS „Centrum” Kraków
585 507 GRONDALCZYK Adrian 1992 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
586 1245 GRONDALCZYK Joanna 1998 2013/2014
587 677 GROŃSKI Dawid 1995 2012/2013
588 482 GRUCA Jan 1951
589 481 GRUCA Marek 1978 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
590 269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987 2012/2013
591 3008 GRUCHAŁA Patryk 2011 KS „Bronowianka” Kraków
592 271 GRYS Agnieszka 1994 2012/2013
593 1323 GRZEBINOGA Czesław 1962 2015/2016 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
594 1198 GRZEBINOGA Gabriel Karol 1996 2018/2019 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
595 112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989 2014/2015
596 2024 GUMULA Marcin 1975 2019/2020 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
597 2052 GURDA Mariusz 1970 2017/2018 PKS „Jakub” Więcławice Stare
598 1452 GUTKOWSKI Adam 2001 2015/2016 MKS „Skawa” Wadowice
599 1636 GUZIK Aleksandra 2006 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
600 2556 GUZIK Iwona 1986 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
601 2848 GUZIK Jakub 2008 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
602 1714 GUZIK Paweł 1986 2016/2017 MKS „Radość” Gorlice
603 3028 GUZIK Rafał 2008 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
604 1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962 2016/2017 KS „Start” Nowy Sącz
605 2430 HABA Klaudia 2010 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
606 2429 HABA Oliwia 2010 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
607 2525 HABAS Julia 2009 UKS „Wiktoria” Morawczyna
608 2526 HABAS Patrycja 2008 UKS „Wiktoria” Morawczyna
609 2817 HADRYŚ Matylda 2008 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
610 835 HADUCH Mariusz 1966 2019/2020
611 3074 HAJDUGA Natalia 2011 MOKSiR Czchów
612 89 HAJDUK Alicja 1967 2012/2013
613 2751 HAJDUK Martyna 2004 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
614 2169 HAMIGA Arkadiusz 2006 2016/2017 KS „Szczawa”
615 1906 HAMIGA Jakub 2004 2018/2019 KS „Start” Nowy Sącz
616 1231 HANDZEL Weronika 2004 2018/2019 UKS „Tornado” Waksmund
617 1455 HARAŃCZYK Anna 2001 2014/2015
618 213 HARMACIŃSKI Adrian 1993 2012/2013
619 3011 HAWRO Kinga 2008 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
620 1342 HAZIK Jakub 1971 2019/2020 TG „Sokół” Brzesko
621 860 HELENIAK Adam 1995 2013/2014
622 1025 HEŁMECKI Szymon 2001 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
623 1202 HERJAN Marcin 1998 2015/2016 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
624 3061 HETMAŃCZYK Wiktor 2011 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
625 688 HOCHÓŁ Karol 1996 2017/2018 LKS „Dobrzanka” Dobra
626 1017 HODUR Tomasz 1987 2013/2014
627 2996 HOLCMAN Tomasz 1978 2019/2020 LKS „Victoria” Nidek
628 2810 HOLCMAN Zbigniew 1966 2019/2020 LKS „Victoria” Nidek
629 1179 HOLECZKO Oskar 1998 2019/2020 UKS Olesno
630 542 HOMOLA Piotr 1975 2012/2013
631 3160 HONKOWICZ Kacper 2009 MKS „Radość” Gorlice
632 3113 HONKOWICZ Zuzanna 2013 MKS „Radość” Gorlice
633 2073 HUBER Tomasz 1989 2018/2019 MKS „Skawa” Wadowice
634 1167 HUDYKA Albert 1999 2013/2014
635 1168 HUDYKA Wiktor 1997 2013/2014
636 2509 HUZIOR Jakub 2008 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
637 2510 HUZIOR Kamil 2009 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
638 3094 HYZIAK Konrad 1996 2019/2020 LUKS „Strażak” Niżna Łąka
639 2842 IMIELSKI Marcin 1975 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
640 753 ISKRA Krzysztof 1996 2012/2013
641 2097 IWANIEC Bartłomiej 2004 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
642 1580 IWANIEC Kinga 1999 2015/2016
643 812 IWANIUCH Rafał 1987 2019/2020
644 83 IWASZKO Dominik 1997 2012/2013
645 273 JABŁOŃSKA Kinga 1994 2012/2013
646 1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
647 1807 JACHYM Maksymilian 2008 LUKS „Skrzyszów”
648 1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
649 1979 JADAM Dawid 2007 2019/2020 PKS „Kolping” Jarosław
650 883 JAGIELSKI Tymoteusz 2001 2015/2016 „Siemacha” Kraków
651 3110 JAJE Tomasz 2007 UKS Olesno
652 2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
653 2393 JAKUBCZYK Weronika 2009 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
654 1786 JAŁOCHA Michał 1977 2015/2016
655 2872 JAMBUR Urszula 2009 GOK Charsznica
656 2772 JAMIŃSKI Krystian 2006 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
657 1206 JAMRO Radomir 1998 2015/2016 LKS „Binarowa” Binarowa
658 833 JAMROGIEWICZ Rafał 1993 2019/2020
659 169 JAMROŻY Sara 1995 2012/2013
660 1213 JAMRÓZ Rafał 1986 2013/2014
661 955 JAMRÓZ Zbigniew 1986 2014/2015
662 2982 JANAS Bartosz 2007 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
663 2983 JANAS Oliwier 2010 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
664 2162 JANCZURA Miłosz 2005 2016/2017 KS „Szczawa”
665 2158 JANCZYK Hubert 2009
666 649 JANECZEK Bartłomiej 1994 2012/2013
667 549 JANIA Mateusz 1997 2012/2013
668 2586 JANIA Stanisław 1967 2019/2020 KS „Turbacz” Mszana Dolna
669 541 JANIK Angelika 2000 2019/2020
670 12 JANIK Bartosz 1988 2019/2020 KS „Szczawa”
671 2664 JANIK Grzegorz 1977 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
672 808 JANIK Tomasz 1979 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
673 2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
674 1739 JANISZ Marek 1999 2015/2016 LUKS „Lipie”
675 644 JANISZEWSKI Kamil 1997 2019/2020 UKS Olesno
676 2399 JANISZEWSKI Krzysztof 2006 2018/2019 MKS „Radość” Gorlice
677 647 JANISZEWSKI Tomasz 1991 2019/2020 UKS Olesno
678 1367 JANKOWIAK Damian 2001 2014/2015
679 2568 JANUŚ Karolina 1999 2019/2020
680 2567 JANUŚ Weronika 1999 2018/2019 LKS Piotrowice
681 595 JARASZ Damian 1985 2012/2013
682 964 JAROCH Kamil 1992
683 438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973 2016/2017 TKKF „Poprad” Muszyna
684 2518 JARÓG Bartłomiej 2008 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
685 543 JARZĄBEK Szymon 1998 2015/2016 KS „Gorce” Nowy Targ
686 416 JASICZEK Gabriela 1998 2013/2014
687 347 JASIELSKI Franciszek 1965 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
688 348 JASIELSKI Marek 1968 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
689 458 JASIŃSKI Mateusz 1996 2012/2013
690 337 JASIŃSKI Piotr 1986 2015/2016 LKS „Orzeł” Wojnarowa
691 1813 JASNOS Filip 2004 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
692 731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 2019/2020 LZS Mędrzechów
693 948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946 2016/2017 UKS „Jola” Kraków
694 736 JAŚKIEWICZ Filip 2003 2015/2016 MKS „Tarnovia” Tarnów
695 734 JAŚKIEWICZ Rafał 2000 2014/2015
696 735 JAŚKIEWICZ Sebastian 2001 2013/2014
697 2934 JAWIEŃ Marcin 1982 2019/2020 LKS „Vocovia” Wokowice
698 1630 JAWORSKA Zofia 2007 2019/2020
699 1503 JAWORSKI Jeremi 2005 2019/2020
700 975 JEDYNAK Damian 1989 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
701 489 JELEŃ Janusz 1991 2012/2013
702 2215 JELEŃ Michał 2005 2018/2019 MOKSiR Czchów
703 873 JEWECZKO Mieczysław 1961 2019/2020
704 1976 JEWUŁA Mateusz 1998 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
705 1012 JEWUŁA Mikołaj 2000 2014/2015
706 2679 JĘDRAL Robert 1971 2019/2020 KS „Unia” Naprawa
707 1883 JĘDRYSIK Marcin 1975
708 1905 JĘDRZEJEWSKI Filip 2004 2016/2017 „Siemacha” Kraków
709 2895 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
710 1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
711 437 JOCHER Krzysztof 1970 2016/2017 TKKF „Poprad” Muszyna
712 2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
713 392 JUCHA Patrycja 1998 2019/2020 KSTS Krosno
714 832 JURCZAK Michał 1989 2019/2020 KSTS Krosno
715 2031 JURCZYK Marcin 1985 2017/2018 PKS „Jakub” Więcławice Stare
716 2030 JURCZYK Marek 1970 2017/2018 PKS „Jakub” Więcławice Stare
717 2444 JURECKA Natalia 2010 LKS Piotrowice
718 2418 JUREK Nadia 2010 2018/2019 UKS „Rokicie” Szczytniki
719 983 JUREK Szymon 1996 2013/2014
720 2705 JURKIEWICZ Jakub 2007 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
721 794 JURKIEWICZ Tomasz 1982 2019/2020
722 338 JURKOWSKI Piotr 1978 2019/2020 LUKS „Lipie”
723 342 JURZAK Łukasz 1983 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
724 282 JURZAK Magdalena 1992 2013/2014
725 182 JUSZYŃSKA Natalia 1999 2018/2019 MKS „Radość” Gorlice
726 1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
727 130 KACHEL Jan 1970 2019/2020 ULKS „Lachowice”
728 100 KACHEL Mateusz 1996 2019/2020 ULKS „Lachowice”
729 2117 KACHEL Piotr 1965 2019/2020 ULKS „Lachowice”
730 131 KACHEL Tomasz 1997 2019/2020 ULKS „Lachowice”
731 2570 KACZMARCZYK Julita 2006 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
732 2693 KACZMARCZYK Karol 2011 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
733 693 KACZMARCZYK Krzysztof 1975 2012/2013
734 47 KACZOR Jan 1996 2019/2020
735 2541 KACZOR Szymon 2010 CKiS Skawina
736 1522 KACZÓWKA Kacper 2003 2015/2016
737 1215 KADELA Wojciech 2001 2014/2015
738 3116 KADŁUBOWSKI Jakub 2011 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
739 3115 KADŁUBOWSKI Jan 2007 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
740 830 KAFEL Szymon 1994 2013/2014
741 245 KAIM Adrian 1997 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
742 1520 KAIM Jakub 2005 2016/2017 KS „Spektrum” Słopnice
743 256 KAIM Michał 2000 2015/2016 KS „Spektrum” Słopnice
744 255 KAIM Szymon 1998 2012/2013
745 2109 KAJFASZ Bogdan 1972 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
746 2390 KAJFASZ Krystian 2002 2018/2019 LKS „Vocovia” Wokowice
747 613 KAJNIAK Kamila 1986 2015/2016 CKiS Skawina
748 973 KAJTA Józef 1983 2012/2013
749 823 KALETA Dawid 1995 2013/2014
750 2001 KALICIAK Dariusz 1974 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
751 1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973 2018/2019 KS „Szczawa”
752 1999 KALICIŃSKI Radosław 2003 2018/2019 KS „Szczawa”
753 2712 KALICIŃSKI Szymon 2010 KS „Szczawa”
754 195 KALICKI Robert 1965 2012/2013
755 817 KALINOWSKI Łukasz 1993 2019/2020 MLKS „Nurt” Przemyśl
756 2804 KALITA Michał 2008 2019/2020 UKS „Sokół” Żabno
757 1004 KAŁAFUT Izabela 2003
758 1555 KAŁUŻA Bartłomiej 2002 2013/2014
759 3015 KAŁUŻA Patrycja Kamila 2011 GOK Charsznica
760 2142 KAMIŃSKA Martyna 2006 2019/2020 UKS „Tornado” Waksmund
761 2927 KAMIŃSKI Bartosz 2005 LKS „Polonia” Wilczkowice
762 142 KAMIŃSKI Czesław 1972 2016/2017
763 2468 KAMIŃSKI Kosma 2007 2017/2018 PKS „Porta” Kraków
764 3064 KAMISIŃSKA Amalia 2012 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
765 791 KANAS Tadeusz 1959 2017/2018 MKS „Centrum” Kraków
766 397 KANIA Anna 1991 2012/2013
767 1135 KANIA Jan 1952 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
768 2175 KANOWNIK Kajetan 2008 2019/2020 MOKSiR Czchów
769 1008 KANTOR Jan 1987 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
770 1341 KANTOR Michał 1989 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
771 414 KAPIK Krzysztof 1999 2019/2020
772 3050 KARASIOVA Lizaveta 1994 2019/2020 KSTS Krosno
773 1613 KARAŚ Jan 1936
774 1779 KARAŚ Katarzyna 1994 2016/2017 TG „Sokół” Brzesko
775 3175 KARATNIK Zbigniew Piotr 1979 Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
776 1116 KARCZMARCZYK Aneta 2000 2015/2016 LUKS „Sobolik” Sobolów
777 1353 KARCZMARCZYK Klaudia 2005 2017/2018
778 1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973 2016/2017 KS „Bronowianka” Kraków
779 1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
780 2871 KAROLCZUK Aleksandra 2010 2019/2020 GOK Charsznica
781 1652 KAROLCZYK Ilona 1979 2015/2016 UKS Wolbrom
782 793 KARSKI Dominik 1997 2012/2013
783 2873 KARTECZKA Martyna 2005 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
784 2771 KARWASIŃSKI Dominik 2009 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
785 3065 KARWASIŃSKI Szymon 2006 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
786 530 KASINA Zbigniew 1945 2012/2013
787 426 KASIŃSKI Stanisław 1997 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
788 1679 KASPEREK Angelika 2000 2015/2016 UKS „Zarabie” Myślenice
789 52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971 2018/2019 KS „Szczawa”
790 1900 KASPRZYK Adrian 2002 2017/2018 UKS SP 1 Tarnów
791 544 KASPRZYK Arkadiusz 1996 2015/2016
792 1183 KASPRZYK Michalina 2002 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
793 1697 KASPRZYK Paulina 2005
794 954 KASPRZYK Piotr 1988 2014/2015
795 1570 KASPRZYKOWSKA Julia 2006
796 2928 KAUFMANN Damian 2004 LKS „Polonia” Wilczkowice
797 199 KAWALEC Magdalena 1985 2015/2016 LKS Brzostowianka Brzostek
798 2495 KAWKA Maciej 1974 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
799 828 KAZALSKI Bartosz 1994 2014/2015
800 448 KAŹMIERCZAK Łukasz 1996 2012/2013
801 1352 KĄCKI Mateusz 2002 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
802 2330 KĄCKI Patryk 2006 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
803 855 KĄDZIELA Marek 1982 2019/2020
804 2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
805 1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
806 289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
807 961 KĄDZIOŁKA Piotr 1992 2013/2014
808 1248 KCIUK Eryk 1999 2016/2017 KTS „Victoria” Spytkowice
809 509 KCIUK Kamil 1994 2012/2013
810 1304 KELEBAJ Oleksij 1996 2018/2019 KS „Podwawelski” Kraków
811 1131 KEMPA Robert 1976 2015/2016 KS „Cracovia 1906” Kraków
812 545 KĘSEK Damian 1995 2013/2014
813 2884 KĘTRZYŃSKI Sean 2006 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
814 2387 KIEDROWSKA Joanna 1996 2019/2020
815 2767 KIEŁBASA Andrzej 2011
816 901 KIEŁBASA Józef 1972 2019/2020 „Mikulec” Grybów
817 490 KIEŁBASA Tomasz 1969
818 1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991 2015/2016 KS „Bronowianka” Kraków
819 814 KIEŁT Dawid 1991 2019/2020 UKS MOSiR Dukla
820 19 KIEROŃSKI Adam 1969 2019/2020 UKS Olesno
821 852 KIERSKI Mikołaj 1992 2017/2018 KS „Gorce” Nowy Targ
822 1919 KIJOWSKI Jan 2002 2019/2020 UKS „Sokół” Żabno
823 2579 KILISZEK Kamila 2005 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
824 1893 KISIELEWSKI Mikołaj 2005 2016/2017 PKS „Porta” Kraków
825 82 KISZKA Łukasz 1989 2012/2013
826 1442 KITA Oliwia 2000 2015/2016 UKS „Płomień” Limanowa
827 1409 KITA Paulina 2004 2015/2016 UKS „Płomień” Limanowa
828 2115 KLAG Franciszek 2009 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
829 2538 KLAG Maja 2012 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
830 1428 KLAG Tomasz 1980 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
831 1403 KLAG Wiktor 2007 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
832 1691 KLESZCZ Krzesimir 1995 2019/2020
833 843 KLESZCZ Marcin 1986 2019/2020
834 844 KLESZCZ Marek 1991 2018/2019
835 661 KLĘBA Mirosław 1966 2018/2019 LKS „Binarowa” Binarowa
836 2130 KLIMA Karolina 2005 2017/2018 UKS „Rokicie” Szczytniki
837 2301 KLIMA Konrad 2003 2017/2018 UKS „Rokicie” Szczytniki
838 626 KLIMAS Łukasz 1983 2012/2013
839 176 KLIMCZAK Marek 1965 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
840 1318 KLIMCZAK Natalia 2001 2015/2016
841 963 KLIMCZYK Kamil 2002
842 35 KLIMEK Janusz 1965 2012/2013
843 1861 KLIMEK Kamil 2005
844 40 KLIMEK Krystian 1992
845 2517 KLIMOWSKI Kamil 2009 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
846 605 KLINOWSKI Bartosz 1999 2014/2015
847 1553 KLISZCZ Tadeusz 1961 2019/2020 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
848 1966 KLOCEK Kamil 1999 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
849 563 KLOCEK Mariusz 1996 2012/2013
850 364 KLOCEK Tomasz 1993 2014/2015
851 422 KLUBA Krzysztof 1962 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
852 3178 KLUCZ Wojciech 1979 LKS „Orawa” Jabłonka
853 2442 KLUSEK Szymon 2009 LKS Piotrowice
854 623 KLUZEK Grzegorz 1982 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
855 662 KLUZEK Sławomir 1986 2019/2020 ULKS „Lachowice”
856 306 KŁAPUT Natalia 1996 2015/2016
857 879 KŁECZEK Michał 1995 2012/2013
858 3075 KMIECIK Urszula 2011 TKKF Dobczyce
859 2283 KMIEĆ Paweł 1972 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
860 1895 KMITA Kamil 2004 2016/2017 KS „Górnik” Wieliczka
861 1415 KNAGA Łukasz 2003 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
862 959 KNAPCZYK Józef Andrzej 1962 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
863 2602 KNAPIK Dawid 2004 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
864 186 KNAPIK Jacek 1961 2012/2013
865 2619 KNAPIK Łukasz 2005 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
866 307 KNYSZEWSKA Paulina 1997 2019/2020
867 2446 KOBIAŁKA Kinga 2009 LKS Piotrowice
868 1394 KOBIAŁKA Marcin 2002 2014/2015
869 2445 KOBIAŁKA Renata 2010 LKS Piotrowice
870 2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
871 2531 KOCHANA Piotr 2008 CKiS Skawina
872 697 KOCHMAŃSKI Marek 1983 2018/2019
873 24 KOCIK Piotr 1980 2012/2013
874 2086 KOCIUBA Filip 1998 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
875 1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988 2019/2020 MOSiR Tuchów
876 2295 KOCOŁ Piotr 1957 2019/2020 MOSiR Tuchów
877 1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006 2017/2018 UKS „Tornado” Waksmund
878 1343 KOCZWARA Przemysław 1996 2016/2017 TG „Sokół” Brzesko
879 494 KOGUT Kamil 1997 2012/2013
880 1830 KOHUTEK Konrad 1976 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
881 2199 KOLANKO Paweł 1990 2019/2020 KTS Krościenko Wyżne
882 980 KOLASA Dawid 1969 2019/2020 UKS „Tornado” Waksmund
883 1474 KOLASA Iwona 2007 2019/2020 UKS „Tornado” Waksmund
884 2421 KOLASA Patryk 2008 2019/2020 AS Przeciszów
885 499 KOLASA Paweł 1998
886 979 KOLASA Szymon 2003 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
887 1888 KOLEKTA Jarosław 1968 2017/2018 ULKS „Lachowice”
888 2537 KOLIŃSKI Paweł 2001 TKKF Dobczyce
889 1751 KOLIŃSKI Witold 1968 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
890 308 KOŁASZEWSKA Adrianna 1996 2019/2020
891 3095 KOŁEK Filip 2000 2019/2020 LUKS „Strażak” Niżna Łąka
892 2819 KOŁEK Maciej 2004 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
893 263 KOŁODZIEJ Ewa 1999 2019/2020
894 2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
895 2765 KOŁODZIEJ Michał 2004 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
896 3021 KOŁODZIEJ Przemysław 2004 KS „Turbacz” Mszana Dolna
897 258 KOŁODZIEJ Szymon 1996 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
898 2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982 2019/2020 KS „Unia” Naprawa
899 2077 KOŁODZIEJCZYK Paweł 1978 2016/2017
900 2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
901 163 KOŁOS Arkadiusz 2001 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
902 3052 KOŁOS Filip 2012 UKS „Rokicie” Szczytniki
903 299 KOMAR Janusz 1969 2019/2020 GKS „Czarni” Czarny Dunajec
904 930 KOMAROW Idzi 1937 2013/2014
905 2433 KONDEK Adam 2010 2019/2020 CKiS Skawina
906 2176 KONDEK Szymon 2008 2019/2020 CKiS Skawina
907 2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
908 1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003 2017/2018 UKS Olesno
909 2099 KONIECZNY Bartosz 2004 2016/2017 KS „Bronowianka” Kraków
910 7 KONIECZNY Tomasz 1987 2018/2019 „Siemacha” Kraków
911 3112 KONRAD Stopiński 2011 LUKS „Skrzyszów”
912 949 KONSTANTY Adam 1954 2017/2018 UKS „Jola” Kraków
913 1874 KONSTANTYN Kaja 2009 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
914 898 KONSTANTYN Paweł 1983 2019/2020 „Siemacha” Kraków
915 1544 KOPACKA Anna 2006 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
916 1275 KOPACKI Paweł 2004 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
917 2953 KOPACZ Paweł 1972 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
918 239 KOPCZYK Adrian 1991 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
919 1029 KOPCZYK Hubert 1998 2019/2020 UKS MOSiR Dukla
920 1175 KOPEĆ Jan 1951 2017/2018 TKS „Opoka” Trzebinia
921 1173 KOPEĆ Miłosz 1999 2016/2017 TKS „Opoka” Trzebinia
922 2270 KOPERA Borys 2008 2017/2018
923 889 KORCZAK Damian 2003 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
924 1818 KORCZAK Dariusz 2002 2016/2017 ULKS „Lachowice”
925 1817 KORCZAK Karol 2006 2015/2016 ULKS „Lachowice”
926 1509 KORCZAK Natasza 2006 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
927 2079 KORCZEK Łukasz 1984 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
928 2595 KORDAS Konrad 1987 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
929 385 KORDYŚ Izabela 1988 2012/2013
930 1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
931 2885 KORNAŚ Karol 2008 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
932 1117 KORNAUS Emilia 2000 2016/2017 MKS „Tarnovia” Tarnów
933 1118 KORNAUS Jakub 2002 2016/2017 MKS „Tarnovia” Tarnów
934 1932 KORUS Paweł 2002 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
935 737 KOSIBA Michał 1999 2013/2014
936 61 KOSIENIAK Maciej 1994 2012/2013
937 2107 KOSIŃSKI Hubert 2008 2017/2018 CKiS Skawina
938 1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000 2017/2018
939 892 KOSMAL Dawid 2004 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
940 262 KOSMAL Kinga 1999 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
941 356 KOSMAL Wojciech 1974 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
942 1785 KOSTECKI Andrzej 1957 2018/2019 KS „Podwawelski” Kraków
943 2674 KOSTRZEWA Kacper 2009 2019/2020 MOKSiR Czchów
944 335 KOSTRZEWA Natalia 1995 2013/2014
945 2103 KOSTUCH Gabriela 2009 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
946 2713 KOSTUCH Laura 2011 2018/2019 UKS „Rokicie” Szczytniki
947 177 KOTARBA Arkadiusz 1992 2012/2013
948 1440 KOTARSKI Maciej 1998 2019/2020
949 870 KOWAL Adrian 1999 2014/2015
950 1925 KOWAL Damian 1999 2019/2020 UKS Olesno
951 2515 KOWAL Jan 2009 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
952 2898 KOWAL Łukasz 1983 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
953 449 KOWAL Michał 1996 2012/2013
954 2084 KOWAL Mieczysław 1963 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
955 2671 KOWALCZYK Bartosz 2007 2019/2020 KS „Unia” Naprawa
956 2114 KOWALCZYK Bartosz 2011 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
957 1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987 2019/2020 KS „Turbacz” Mszana Dolna
958 2733 KOWALCZYK Marek 1982 2019/2020 KS „Unia” Naprawa
959 1510 KOWALCZYK Michał 2007 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
960 165 KOWALCZYK Tomasz 1978 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
961 714 KOWALCZYK Zuzanna 2003 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
962 498 KOWALIK Przemysław 1996 2012/2013
963 1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
964 1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002 2017/2018 KS „Gorce” Nowy Targ
965 2909 KOWALSKA Emilia 2009 2019/2020 „Siemacha” Kraków
966 552 KOWALSKI Krzysztof 1972 2015/2016 KS „Start” Nowy Sącz
967 2388 KOWALSKI Mateusz 1991 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
968 2910 KOWALSKI Szymon 2009 2019/2020 „Siemacha” Kraków
969 689 KOZA Przemysław 1996 2012/2013
970 690 KOZA Robert 1994 2019/2020 LKS „Dobrzanka” Dobra
971 2499 KOZA Szymon 2006 2018/2019 UKS „Sokół” Żabno
972 386 KOZA Zuzanna 1992 2016/2017 KSTS Krosno
973 2743 KOZAK Amelia 2005 2019/2020 MLKS „Nurt” Przemyśl
974 2744 KOZAK Maja 2007 2019/2020 MLKS „Nurt” Przemyśl
975 636 KOZIEŁ Michał 1983 2017/2018 UKS „Polfin” Oświęcim
976 2035 KOZIEŃ Adam 2004 2016/2017 PKS „Jakub” Więcławice Stare
977 1610 KOZIOŁ Bogdan 1973 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
978 370 KOZIOŁ Jarosław 1971 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
979 2806 KOZIOŁ Karol 2010 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
980 600 KOZIOŁ Sandra 2000 2019/2020
981 725 KOZIOŁ Wiesław 1964 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
982 726 KOZIOŁ Zuzanna 2002 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
983 977 KOZIOŁEK Fabian 2000 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
984 777 KOZŁOWSKI Andrzej 1994 2012/2013
985 2121 KOZUBEK Krystian 1998 2018/2019 „Mikulec” Grybów
986 180 KOZYNACKI Tomasz 1969 2012/2013
987 1031 KRAKOWIECKI Tomasz 1983 2013/2014
988 2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
989 2132 KRAMARZ Mikołaj 2004 2016/2017 „Siemacha” Kraków
990 1650 KRAMEK Adrianna 2005 2019/2020 UKS „Gim-Tim 5” Stalowa Wola
991 2675 KRAS Nikodem 2008 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
992 60 KRASNY Michał 1995 2013/2014
993 1212 KRAUS Jakub 2000 2014/2015
994 1211 KRAUS Sylwester 1997 2013/2014
995 1711 KRAWCZYK Kacper 2001 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
996 850 KRAWCZYK Krystian 1986 2019/2020
997 1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988 2013/2014
998 1910 KRAWIEC Kamil 2000 2019/2020 LZS Mędrzechów
999 2119 KROCHMAL Paweł 1987 2017/2018 KS „Bronowianka” Kraków
1000 2238 KROKOS Bartłomiej 2005 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1001 1461 KRÓL Alan 2003 2014/2015
1002 1622 KRÓL Julia 2000 2014/2015
1003 227 KRÓL Maciej 1972 2019/2020 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
1004 483 KRÓL Mateusz 1992 2016/2017 LKS „Orzeł” Wojnarowa
1005 511 KRÓL Stanisław 1959 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
1006 782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1007 421 KRUCZEK Janusz 1960 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
1008 2735 KRUKAR Maja 2005 2019/2020 KSTS Krosno
1009 2443 KRUKAR Piotr 2003 2019/2020 KSTS Krosno
1010 1887 KRUPA Cezary 1992 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
1011 2952 KRUPA Magdalena 1991 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
1012 2294 KRUPA Mateusz 2005 2017/2018 UKS SP 1 Tarnów
1013 986 KRUPA Natalia 2002 2016/2017 KS „Gorce” Nowy Targ
1014 3171 KRUPKA Sławomir 1981 ULKS „Lachowice”
1015 665 KRUŻEL Paulina 1988 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1016 1623 KRZACZEK Józef 1955
1017 568 KRZYK Bartosz 1991 2018/2019 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
1018 413 KRZYSIEK Paulina 1996 2019/2020
1019 1957 KRZYSIK Olaf 2002 2017/2018 MLKS „Nurt” Przemyśl
1020 1956 KRZYSIK Oskar 2001 2018/2019 MLKS „Nurt” Przemyśl
1021 2173 KRZYWAK Stanisław 1947 2017/2018 UKS SP 1 Tarnów
1022 212 KSIĄŻEK Kamil 1995 2012/2013
1023 3142 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985 LKS „Polonia” Wilczkowice
1024 200 KUBAS Katarzyna 1990 2013/2014
1025 2839 KUBASIAK Franciszek 2007 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
1026 3076 KUBERA Adrian 2009 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
1027 2274 KUBERA Dawid 2007 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
1028 588 KUBIC Marcin 1996 2019/2020
1029 136 KUBIENIEC Krzysztof 1986 2012/2013
1030 137 KUBIENIEC Michał 1996 2014/2015
1031 520 KUBÓW Janusz 1983 2013/2014
1032 2000 KUC Leszek 1970 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1033 2812 KUCAB Jakub 2003 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
1034 2329 KUCHARCZYK Dominik 2003 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
1035 621 KUCHARSKI Bartosz 1997 2012/2013
1036 1601 KUCHARSKI Jerzy 1973 2019/2020 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
1037 1324 KUCHARSKI Mateusz 2005 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1038 3107 KUCHARSKI Michał 1989 UKS Olesno
1039 2862 KUCHNIA Andrzej Dominik 1998 2019/2020 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
1040 1671 KUĆ Grzegorz 2004 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1041 527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971 2015/2016
1042 529 KUĆMIERCZYK Władysław 1938 2014/2015
1043 528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973 2015/2016 GMKS Zielonki
1044 1802 KUDŁA Paweł 1985 2019/2020 UKS Olesno
1045 101 KUFEL Dominik 1979 2019/2020
1046 2641 KUJAWSKA Natalia 1986 2018/2019 LKS „Wisła” Rząska
1047 1675 KULA Jakub 2003 2015/2016 KS „Cracovia 1906” Kraków
1048 86 KULA Joanna 1996 2012/2013
1049 1674 KULA Mateusz 2005 2015/2016 KS „Cracovia 1906” Kraków
1050 821 KULAK Damian 1988 2012/2013
1051 285 KULAK Karolina 1996 2012/2013
1052 1828 KULCZYK Rafał 1977 2017/2018 LZS Mędrzechów
1053 1934 KULCZYK Rafał 1981 2018/2019 KS „Start” Nowy Sącz
1054 1617 KULDANEK Łukasz 2000 KS „Szczawa”
1055 11 KULEWICZ Radosław 1988 2016/2017 KS „Szczawa”
1056 2814 KULIG Oliwier 2007 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
1057 1642 KULIGA Katarzyna 1999 2019/2020 KTS Krościenko Wyżne
1058 2977 KULIS Ignacy 2008 2019/2020 „Siemacha” Kraków
1059 653 KULIŚ Mateusz 1995 2016/2017
1060 2776 KULPA Arkadiusz 2006 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
1061 2528 KUNKA Aleksandra 2008 2019/2020 UKS „Tornado” Waksmund
1062 744 KUPIEC Dariusz 1982 2016/2017 LKS „Vocovia” Wokowice
1063 2987 KURBIEL Mateusz 2010 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1064 2504 KURCAB Szymon 1977 2018/2019 KS „Bronowianka” Kraków
1065 474 KURCZAB Henryk 1961
1066 533 KURCZAB Lesław 1958 2012/2013
1067 691 KURCZABA Jakub 1999 2012/2013
1068 1750 KURCZYNA Łukasz 1985 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1069 1789 KURDZIEL Mikołaj 2000 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
1070 536 KURDZIEL Stanisław 1956 2019/2020 Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
1071 639 KUREK Jacek 1968 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1072 2599 KUREK Kinga 2001 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1073 2813 KURELUS Piotr 2005 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
1074 2850 KURLETO Janusz 2010 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
1075 2851 KURLETO Remigiusz 2012 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
1076 2063 KURNAT Piotr 1999 2016/2017 KS „Łęgi” Nowa Biała
1077 113 KURNYTA Mariusz 1989 2014/2015
1078 2722 KUROS Antoni 2010 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1079 960 KURUC Grzegorz 1999 2013/2014
1080 2166 KURZEJA Dariusz 2005 2016/2017 KS „Szczawa”
1081 2102 KUS Mariusz 2004 2017/2018 UKS „Zarabie” Myślenice
1082 1287 KUSIAK Franciszek 2002 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1083 2331 KUSKA Karol 2005 2018/2019 LUKS „Sobolik” Sobolów
1084 2324 KUSKA Mikołaj 2009 2018/2019 LUKS „Sobolik” Sobolów
1085 1703 KUSZYŃSKI Marek 1959 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1086 1485 KUŚ Aleksandra 1998 2014/2015
1087 178 KUTAJ Maksymilian 2002 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1088 1819 KUTEK Edyta 2003 2019/2020 ULKS „Lachowice”
1089 1816 KUTEK Patrycja 2000 2017/2018 ULKS „Lachowice”
1090 153 KUTYŁA Dawid 1991 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1091 2993 KUWIK Hubert 2008 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1092 2992 KUWIK Paweł 1980 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1093 2376 KUZAR Wiktor 2005 LKS „Uran” Łukowica
1094 2020 KUZIEL Adam 2003 2017/2018 KS „Szczawa”
1095 1694 KUZIO Aleksandra 2007 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
1096 1504 KUZIO Maciej 2005 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
1097 523 KUZIO Waldemar 1977 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
1098 2405 KUZMENKO Hrihorii 1993 2017/2018 KS „Bronowianka” Kraków
1099 1977 KUŹMICZ Jakub 2000 2019/2020
1100 2281 KUŹNIAR Antoni 2007 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
1101 99 KUŹNIK Grzegorz 1976 2019/2020 ULKS „Lachowice”
1102 1476 KWAPIŃSKI Borys 2003 2014/2015
1103 906 KWAPISZ Damian 1985 2019/2020
1104 1565 KWAPNIEWSKI Hubert 2003 2015/2016
1105 2291 KWARCIŃSKI Damain 2005 UKS SP 1 Tarnów
1106 1875 KWARTNIK Milena 2006 UKS „Zarabie” Myślenice
1107 1285 KWATER Dominik 1977 2016/2017
1108 1736 KWATER Zbigniew 1953 2015/2016 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1109 635 KWEK Aleksander 1970 2012/2013
1110 1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990 2017/2018 KS „Turbacz” Mszana Dolna
1111 1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004 2018/2019 KS „Gorce” Nowy Targ
1112 2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1113 1486 KYZIOŁ Michał 1997 2014/2015
1114 2995 LAM Ka Wai 1989 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1115 881 LASAK Robert 1980 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
1116 2094 LASKOWSKI Jan 1958 2016/2017 GOK Charsznica
1117 681 LASKOWSKI Maciej 1999 2014/2015
1118 1405 LEBIEST Damian 2002 2015/2016
1119 1423 LEBIEST Mikołaj 2003 2015/2016
1120 1320 LEBIEST Wojciech 1975 2014/2015
1121 367 LECH Elżbieta 1998 2017/2018
1122 2663 LECH Jarosław 1981 2018/2019 KS „Gorce” Nowy Targ
1123 365 LECH Katarzyna 1994 2019/2020 KSTS Krosno
1124 2116 LECH Maja 2009 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1125 190 LECH Sylwester 1998 2018/2019 UKS „Sokół” Żabno
1126 657 LECHOWICZ Dominik 1997 2012/2013
1127 2980 LEDNIOWSKI Tymoteusz 2010 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
1128 2146 LEGUT Miłosz 2006 „Siemacha” Kraków
1129 352 LEKKI Paweł 1979 2019/2020 KS „Turbacz” Mszana Dolna
1130 1398 LELEK Alicja 2003 2016/2017 CKiS Skawina
1131 1448 LELEK Karol 2005 2015/2016 CKiS Skawina
1132 1197 LELEK Paweł 1973 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1133 127 LENART Kazimierz 1952 2019/2020 ULKS „Lachowice”
1134 128 LENART Marek 1992 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
1135 2224 LEŃCZYK Tomasz 1983 2019/2020 UKS MOSiR Dukla
1136 215 LEŚNIAK Damian 1994 2012/2013
1137 463 LEŚNIAK Dawid 1996
1138 1119 LEŚNIAK Gabriela 1999 2014/2015
1139 2611 LEŚNIAK Kamil 2005 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
1140 2379 LEŚNY Paweł 1967 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1141 433 LEWANDOWSKA Agata 1994 2014/2015
1142 1967 LEWANDOWSKI Tomasz 1985 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
1143 1985 LEWICKI Krystian 1999 2016/2017 MLKS „Nurt” Przemyśl
1144 939 LEWICKI Piotr 1969 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
1145 902 LEWTAK Damian 1995 2012/2013
1146 1612 LIBUSZOWSKI Janusz 1947
1147 1525 LICHOROBIEC Dominik 2004
1148 1799 LICHOTA Katarzyna 1991 2015/2016 TKS „Opoka” Trzebinia
1149 851 LIGĘSKA Sebastian 1997 2017/2018
1150 1523 LIGĘZA Julia 2006 2018/2019 LKS „Orzeł” Wojnarowa
1151 2534 LIGĘZA Maria 2007 UKS „Tornado” Waksmund
1152 1606 LIGĘZA Zbigniew 1980 2014/2015
1153 2352 LIPKA Jakub 2005 2018/2019 TG „Sokół” Brzesko
1154 559 LIPKA Konrad 1994 2012/2013
1155 2969 LIPOWICZ Kacper 2008 2019/2020 UKS Olesno
1156 3117 LIPOWICZ Robert 1977 UKS Olesno
1157 646 LIS Daniel 1999 2019/2020 UKS Olesno
1158 2612 LITWIAK Tadeusz 1975 2019/2020 LKS „Orawa” Jabłonka
1159 1634 LODOWSKI Janusz 1962 2019/2020 KS „Jordan” Kraków
1160 1049 LUBAŚ Sebastian 1980 2019/2020
1161 2530 LUBERDA Krzysztof 2007 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
1162 1445 LUBERDA Mateusz 2002 2014/2015
1163 2002 LUHA Peter 1989 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
1164 876 LUTY Przemysław 1996 2013/2014
1165 1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988 2019/2020 KS „Turbacz” Mszana Dolna
1166 2638 ŁABĘDŹ Janusz 1966 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
1167 267 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946 2019/2020 UKS Olesno
1168 231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975 2019/2020 UKS Olesno
1169 32 ŁABOWSKI Józef 1973 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
1170 1303 ŁACH Bartłomiej 1992 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1171 2147 ŁADYGA Kamil 2007 2018/2019
1172 2623 ŁAGOSZ Adam 2003 2018/2019 MOKSiR Czchów
1173 2766 ŁAKOMY Mariusz 2001 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1174 1590 ŁAPSA Marcin 2004 2015/2016 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
1175 2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
1176 325 ŁATKA Tomasz 1972 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
1177 119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955 2016/2017 KS „Cracovia 1906” Kraków
1178 2889 ŁAZAREK Sara 2008 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
1179 2426 ŁĄCKI Piotr 2010 2019/2020
1180 232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987 2019/2020 UKS Olesno
1181 375 ŁĄTKA Jarosław 1977 2017/2018 LUKS „Skrzyszów”
1182 1670 ŁEBEK Alicja 1999 2019/2020
1183 2293 ŁESYK Piotr 2003 2018/2019 UKS SP 1 Tarnów
1184 1262 ŁOCHAŃSKI Andrzej 1990 2017/2018 LKS „Victoria” Nidek
1185 2652 ŁOCHAŃSKI Seweryn 1993 2018/2019 LKS „Victoria” Nidek
1186 88 ŁOPATA Joanna 1997 2012/2013
1187 1453 ŁOPATKA Oliwia 2003 2014/2015
1188 804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976 2019/2020
1189 770 ŁOWAS Marcin 1992 2012/2013 LKS „Orawa” Jabłonka
1190 2359 ŁUCZKOWSKI Bogdan 1988 LKS „Uran” Łukowica
1191 1129 ŁUKASIK Andrzej 1971 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
1192 1936 ŁUKASIK Sławomir 1966 2017/2018 KS „Bronowianka” Kraków
1193 208 MACEK Magdalena 1990 2012/2013
1194 2321 MACHNIK Paweł 2004 2017/2018 KTS „Victoria” Spytkowice
1195 1643 MACIĄG Andżelika 1997 2019/2020
1196 1876 MACIEJCZYK Paweł 2005 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
1197 1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984 2019/2020
1198 2204 MACIEJEWSKI Szymon 2006 2019/2020
1199 387 MACIOŁEK Wioletta 1980 2016/2017 KSTS Krosno
1200 304 MACIUSZEK Wiesław 1964 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
1201 2391 MADEJ Tomasz 1979 2019/2020 LKS „Vocovia” Wokowice
1202 3125 MADUZIA Leszek 1979 UKS „Fortem” Pawęzów
1203 1034 MADZULA Paweł 1976 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
1204 802 MAGDOŃ Grzegorz 1983 2013/2014
1205 1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998 2019/2020 KS „Szczawa”
1206 151 MAGULSKI Damian 1997 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
1207 1548 MAGULSKI Łukasz 1988 2015/2016 LKS Szaflary
1208 1270 MAJCHER Bartosz 1993 2019/2020
1209 937 MAJCHERCZYK Janusz 1956 2014/2015
1210 936 MAJCHERCZYK Maciej 1985 2014/2015
1211 41 MAJCHRYCZ Karol 1969 2017/2018 MKS „Radość” Gorlice
1212 2590 MAJCHRZAK Michał 1999 2019/2020
1213 1306 MAJDA Jarosław 1975 2014/2015
1214 1986 MAJDAK Jacek 1969 2018/2019 MKS „Centrum” Kraków
1215 1666 MAJDAK Rafał 2006 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1216 1581 MAJERCZAK Jan 1972 2017/2018 KS „Łęgi” Nowa Biała
1217 1582 MAJERCZAK Tomasz 1999 2017/2018 KS „Łęgi” Nowa Biała
1218 2598 MAJKOWSKI Andrzej 1963 2018/2019 KS „Podwawelski” Kraków
1219 2749 MAKAR Aleksandra 2010 2019/2020 MLKS „Nurt” Przemyśl
1220 419 MAKOŚ Dominika 1989 2013/2014
1221 2127 MALARCZYK Martyna 2004 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1222 85 MALEC Justyna 1991 2012/2013
1223 361 MALIK Mateusz 1992 2019/2020
1224 2633 MALINOWSKI Dawid 1995 2018/2019 LKS „Uran” Łukowica
1225 2106 MALUSZCZAK Agnieszka 1989 2017/2018
1226 2157 MAŁEK Bartłomiej 2008
1227 466 MAŁOTA Janusz 1938 2012/2013
1228 3077 MAŁOTA Rafał 2009 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
1229 985 MAŁYSIAK Kamila 2004 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1230 328 MAMOŃ Wojciech 1981 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
1231 2357 MANIAK Paweł 2003 2018/2019 UKS „Jordan” Zakliczyn
1232 2816 MAŃTURZ Piotr 2004 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1233 1298 MARCHEWKA Artur 1976 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1234 1416 MARCHEWKA Kamil 2003 2018/2019 MKS „Centrum” Kraków
1235 1827 MARCHEWKA Rafał 2009 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1236 1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973 2019/2020 UKS Olesno
1237 91 MARCISZ Dominika 1995 2012/2013
1238 739 MARCISZ Łukasz 1994 2012/2013
1239 2791 MARCOLL Maksym 2006 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
1240 2395 MARDOSZ Maciej 2010 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
1241 2648 MARDOSZ Zuzanna 2011 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
1242 2571 MARDUŁA Mateusz 2008 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1243 2723 MARDUŁA Michał 2011 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1244 1677 MARKIEWICZ Krystian 2003 2015/2016 MKS „Tarnovia” Tarnów
1245 2423 MARKIEWICZ Krystian 2009 LKS Piotrowice
1246 2152 MARKIEWICZ Michał 2008 2019/2020 „Siemacha” Kraków
1247 1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 2019/2020 „Siemacha” Kraków
1248 3174 MARKOWICZ Marcin 2004 UKS „Królewski Biecz”
1249 618 MAROSZEK Patryk 1992 2013/2014
1250 2805 MARSZALIK Mikołaj 2010 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
1251 774 MARTA Patrycja 1999 2015/2016 MKS „Tarnovia” Tarnów
1252 1465 MARTYKA Bartłomiej 2005 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
1253 2948 MARTYKA Igor 2005 2019/2020 MOSiR Tuchów
1254 750 MARTYKA Kamil 1991 2017/2018 TG „Sokół” Brzesko
1255 2529 MARUSARZ Jakub 2007 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
1256 2124 MARZEC Stefan 1953 2018/2019 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
1257 450 MASIAK Daniel 1995 2012/2013
1258 1032 MASŁOWSKI Jakub 1996 2019/2020
1259 2470 MASŁOWSKI Julian 2005 2017/2018 PKS „Porta” Kraków
1260 2038 MASTERNAK Kuba 1972 2017/2018 PKS „Jakub” Więcławice Stare
1261 2431 MAŚLANKA Dawid 2009
1262 1226 MAŚLANKA Mateusz 2002 2019/2020 ULKS „Lachowice”
1263 3017 MAŚLANKA Sebastian 2011 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1264 1265 MAŚLONG Mirosław 1971 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
1265 1389 MATRAS Dawid 2000 2015/2016 UKS „Płomień” Limanowa
1266 246 MATUSIAK Łukasz 1997 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
1267 2183 MATUSIAK Marcin 1964 2017/2018 LKS „Victoria” Nidek
1268 2021 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004 2018/2019 KS „Szczawa”
1269 2720 MATYASIK Łucja 2011 „Siemacha” Kraków
1270 2136 MATYASIK Mikołaj 2009 2019/2020 „Siemacha” Kraków
1271 510 MATYJASIK Damian Mateusz 1992 2013/2014
1272 2254 MAZUR Alfred 1991 2017/2018 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1273 1365 MAZUR Bartłomiej 1987 2018/2019 UKS Olesno
1274 818 MAZUR Damian 1996 2012/2013
1275 1615 MAZUREK Paweł 1971
1276 303 MĄKA Karol 1991 2014/2015
1277 1502 MENSFELD Natalia 2004 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
1278 3156 MERTA Rafał 1997 KS „Backhand” Andrychów
1279 847 MĘDREK Bartosz 1997 2014/2015
1280 2381 MI Ruijie 2002 2017/2018 KS „Bronowianka” Kraków
1281 290 MICHALCZYK Jakub 1998 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
1282 407 MICHALEC Agata 1992 2012/2013
1283 2338 MICHALEC Aneta 2001 2018/2019 LKS „Binarowa” Binarowa
1284 405 MICHALEC Grzegorz 1993 2018/2019 LKS „Binarowa” Binarowa
1285 406 MICHALEC Jacek 1990 2012/2013
1286 404 MICHALEC Kazimierz 1960 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
1287 702 MICHALEC Paweł 1997 2013/2014
1288 1495 MICHALIK Łukasz 2001 2015/2016 KS „Start” Nowy Sącz
1289 2420 MICHALIK Milena 2009 UKS „Rokicie” Szczytniki
1290 1704 MICHALIK Patrycja 2005 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
1291 767 MICHALSKI Tomasz 1993 2013/2014
1292 3168 MICHAŁEK Jakub 2008 LKS „Dobrzanka” Dobra
1293 1396 MICHAŁEK Szymon 2000 2015/2016 LUKS Sufczyn
1294 664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
1295 2200 MICHNA Mateusz 1998 2019/2020 KTS Krościenko Wyżne
1296 1561 MICHNIAK Paweł 2004 2013/2014
1297 459 MICZOŁEK Bartłomiej 1996 2012/2013
1298 2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996 2017/2018 KS „Backhand” Andrychów
1299 484 MIELUCH Marek 1994 2012/2013
1300 2554 MIERNIK Andrzej 1977 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1301 2507 MIERNIK Jan 2007 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1302 1896 MIĘKINA Hubert 2005 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1303 1815 MIGDAŁ Piotr 2003 2017/2018
1304 93 MIKOŁAJCZYK Halina 1991 2012/2013
1305 554 MIKOŁAJCZYK Janusz 1995 2016/2017 KS „Szczawa”
1306 2171 MIKOŁAJCZYK Karol 2003 2016/2017 KS „Szczawa”
1307 92 MIKOŁAJCZYK Lucyna 1991 2012/2013
1308 2170 MIKOŁAJCZYK Łukasz 2004 2016/2017 KS „Szczawa”
1309 90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995 2018/2019 KS „Szczawa”
1310 235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989 2012/2013
1311 1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998 2016/2017 KS „Szczawa”
1312 2165 MIKOŁAJCZYK Zuzanna 2004 2016/2017 KS „Szczawa”
1313 1805 MIKOŁAJEK Dominik 1999 2015/2016 LKS „Victoria” Nidek
1314 1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982 2016/2017 LKS „Victoria” Nidek
1315 443 MIKOŁAJEWICZ Aneta 1978 2012/2013
1316 766 MIKOSZ Michał 1994 2015/2016 MOSiR Tuchów
1317 1443 MIKOWSKA Karina 2001 2014/2015
1318 2250 MIKRUT Jakub 2003 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1319 2897 MILCZAREK Piotr 1981 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
1320 764 MILEWSKA Eliza 2002 2014/2015
1321 1010 MILEWSKI Zdzisław 1965 2019/2020
1322 2370 MILÓWKA Emilia 2006 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
1323 2581 MILÓWKA Julia 2008 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
1324 1195 MIODEK Martyna 1988 2014/2015
1325 707 MIREK Damian 1994 2015/2016 LUKS Sufczyn
1326 706 MIREK Joanna 1996 2013/2014
1327 692 MIREK Mateusz 1992 2012/2013
1328 2667 MIREK Radosław 2003 2018/2019 KS „Unia” Naprawa
1329 2572 MIROCHNA Klaudia 2006 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
1330 842 MIRUS Paweł 1989 2014/2015
1331 648 MISIASZEK Wojciech 1994 2018/2019 UKS Olesno
1332 891 MISZCZYK Łukasz 1993 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1333 1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 2019/2020 LKS „Dobrzanka” Dobra
1334 822 MIŚKÓW Dominik 1998 2013/2014
1335 1446 MITORAJ Jan 2000 2016/2017 LKS Piotrowice
1336 1447 MITORAJ Paweł 2000 2018/2019 LKS Piotrowice
1337 2262 MLAK Michał 1983 2018/2019 LKS „Wisła” Rząska
1338 673 MLECZKO Bartłomiej 1994 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
1339 2364 MLECZKO Mateusz 2004 2019/2020 UKS „Sokół” Żabno
1340 671 MLECZKO Radosław 1993 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
1341 614 MLICKA Beata 1989 2018/2019 LKS Piotrowice
1342 451 MŁODAWSKI Kamil 1993 2013/2014
1343 1587 MŁYNARCZYK Amelia 2005
1344 2427 MŁYNARCZYK Amelia 2009 2019/2020 AS Przeciszów
1345 1868 MOKRZYCKA Paulina 2000 2015/2016 UKS „Grom” Szerzyny
1346 331 MOLENDA Michał 1982 2012/2013
1347 400 MONTSKO Arkadiusz 1994 2015/2016 KS „Start” Nowy Sącz
1348 2958 MORAWETZ Krzysztof 1955 2019/2020 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
1349 645 MORAWIEC Michał 1995 2015/2016 UKS Olesno
1350 769 MOREK Radosław 2000 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1351 225 MOSIO Krzysztof 1972
1352 606 MOSKAŁA Grzegorz 2000 2018/2019 LKS Piotrowice
1353 2668 MOSKAŁA Kamil 2003 2018/2019 KS „Unia” Naprawa
1354 2305 MOSKAŁA Ryszard 1956 2017/2018 UKS „Polfin” Oświęcim
1355 467 MOTYKA Grzegorz 1994 2019/2020 „Mikulec” Grybów
1356 2908 MOTYKA Jakub 2001 2019/2020 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
1357 2904 MOTYKA Janusz 1972 2019/2020 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
1358 1644 MOTYKA Martyna 2001 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
1359 3129 MOTYKA Rafał 1975 LKS „Kłos” Olkusz
1360 229 MOTYKA Tadeusz 1961 2019/2020 UKS Olesno
1361 1852 MOZDYNIEWICZ Aleksandra 1994 2015/2016 KS „Gorce” Nowy Targ
1362 841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1363 1585 MOZDYNIEWICZ Natalia 2005 2016/2017 UKS „Tornado” Waksmund
1364 2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990 2019/2020 KS „Unia” Naprawa
1365 780 MÓL Marcin 1978 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
1366 2972 MÓŁKA Krzysztof 2006 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
1367 1935 MRKVICKA Radek 1974 2019/2020 UKS Olesno
1368 1782 MROCZEK Adrian 1997 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
1369 2112 MROCZKA Alicja 2008 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1370 869 MROCZKA Maksymilian 1998 2015/2016 PKS „Kolping” Jarosław
1371 1468 MROŻEK Damian 2005 2014/2015
1372 1406 MRÓZ Jakub 2003 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
1373 587 MRÓZ Marek 1959 2014/2015
1374 3002 MRÓZ Patryk 2010 UKS „Jordan” Zakliczyn
1375 694 MRÓZEK Jan 1951 2019/2020 LKS „Dobrzanka” Dobra
1376 540 MRÓZEK Mateusz 1999 2015/2016
1377 2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1378 2138 MRUGAŁA Jan 2010 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1379 339 MRUK Piotr 1981 2019/2020 LUKS „Lipie”
1380 157 MRYC Henryk 1937 2018/2019 LKS „Wisła” Rząska
1381 2886 MUCHA Daniel 1990 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
1382 560 MUCHA Łukasz 1991 2012/2013
1383 2075 MUCHA Piotr 1970 2017/2018 MKS „Skawa” Wadowice
1384 2616 MUDYNA Tomasz 1996 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
1385 2857 MURZYN Maciej Marcin 1999 2019/2020 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
1386 388 MUSIAŁ Marzena 1981 2019/2020
1387 792 MUZYK Roman 1961
1388 1281 MYJAK Daniel 2001 2016/2017 KS „Szczawa”
1389 2520 MYRDA Sara 2007 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1390 701 MYRTA Agnieszka 1974 2016/2017 MKS „Radość” Gorlice
1391 890 MYSTEK Rafał 2001 2016/2017 „Siemacha” Kraków
1392 2287 NADOLSKI Łukasz 1993 2019/2020
1393 2145 NAGEL Kacper 2006 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
1394 2721 NAGEL Nikodem 2010 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
1395 1016 NAJMAN Michał 1990 2014/2015
1396 1096 NALEPA Maciej 1973 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
1397 1721 NALEPKA Maciej 1977 2017/2018
1398 1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1399 475 NATANEK Franciszek 1958 2016/2017 UKS „Trójka” Limanowa
1400 1949 NATKANIEC Łukasz 1985 2016/2017 UKS SP 1 Tarnów
1401 2615 NATKANIEC Michał 1980 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
1402 2732 NAWARA Adrian 1995 2018/2019 KS „Unia” Naprawa
1403 2979 NAWARA Franciszek 2009 2019/2020 „Siemacha” Kraków
1404 37 NECIO Damian 1988 2013/2014
1405 36 NECIO Marek 1995 2015/2016 LKS „Bielanka” Bielanka
1406 1761 NEUMANN Jacek 1965 2017/2018 GOK Charsznica
1407 228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 2018/2019 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
1408 14 NIEĆ Andrzej 1984 2019/2020 KS „Szczawa”
1409 2211 NIEĆ Andrzej 2005 2019/2020 MOKSiR Czchów
1410 2212 NIEĆ Kacper 2004 2017/2018 MOKSiR Czchów
1411 2894 NIEĆ Tomasz 2008 2019/2020 MOKSiR Czchów
1412 2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
1413 185 NIEKOWAL Karolina 1984 2012/2013
1414 216 NIEMASZYK Łukasz 1997 2012/2013
1415 826 NIEMIEC Rafał 1995 2019/2020
1416 469 NIEPSUJ Adrian 1991 2018/2019 „Mikulec” Grybów
1417 492 NIEPSUJ Mariusz 1965 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
1418 2179 NIEWIARA Adrian 2008 2019/2020
1419 2082 NIZIOŁEK Karolina 2000 2017/2018 MKS „Tarnovia” Tarnów
1420 1937 NOGA Tomasz 1979 2018/2019 LZS Mędrzechów
1421 2985 NOGAJ Anna 2008 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1422 378 NOSAL Mirosław 1977 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
1423 2074 NOSAL Piotr 1989 2018/2019 MKS „Skawa” Wadowice
1424 758 NOSEK Artur 1996 2017/2018 MKS „Tarnovia” Tarnów
1425 978 NOSEK Robert 1970 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
1426 322 NOWACKA Dorota 1966 2017/2018 UKS „Jola” Kraków
1427 685 NOWAK Aleksandra 2000 2013/2014
1428 580 NOWAK Alojzy 1964 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1429 430 NOWAK Aneta 1994 2015/2016 LUKS „Sobolik” Sobolów
1430 2083 NOWAK Artur 1987 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
1431 2353 NOWAK Dawid 2004 2019/2020 TG „Sokół” Brzesko
1432 801 NOWAK Gracjan 1980 2019/2020
1433 1824 NOWAK Jakub 2007 2019/2020 TKKF Dobczyce
1434 423 NOWAK Jan 1971 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
1435 988 NOWAK Janusz 1995 2015/2016 LUKS „Sobolik” Sobolów
1436 2654 NOWAK Kamil 2001 2018/2019 LKS „Kłos” Olkusz
1437 266 NOWAK Łukasz 1983 2016/2017 UKS Olesno
1438 2432 NOWAK Łukasz 1989 2019/2020 KS „Backhand” Andrychów
1439 496 NOWAK Marcin 1984 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
1440 1347 NOWAK Mariusz 1980 2016/2017 TG „Sokół” Brzesko
1441 2345 NOWAK Mateusz 2007 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1442 424 NOWAK Patryk 1997 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
1443 1340 NOWAK Rafał 2000 2018/2019 LKS „Orzeł” Wojnarowa
1444 187 NOWAK Stanisław 1962 2015/2016 UKS „Sokół” Żabno
1445 279 NOWAK Tomasz 1997 2015/2016 UKS „Płomień” Limanowa
1446 1832 NOWICKI Marek 1975 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
1447 2139 NOWOBILSKA Izabela 2008 KS „Gorce” Nowy Targ
1448 1457 NOWORYTA Amelia 2006 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
1449 928 NOWORYTA Anna 1981 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
1450 399 NOWORYTA Katarzyna 1986 2012/2013
1451 927 NOWORYTA Kazimierz 1944 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
1452 2422 NOWORYTA Łucja 2010 AS Przeciszów
1453 929 NYCZ Bartosz 1999 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
1454 357 NYCZ Zbigniew 1972 2015/2016
1455 2434 OBAL Daniel 2009 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
1456 2728 OBAL Michał 2011 LUKS „Skrzyszów”
1457 2464 OBAL Nikola 2011 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
1458 45 OBROCHTA Paweł Adam 1981 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
1459 30 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
1460 2964 OBRZUD Mateusz 2010 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1461 2966 OBRZUD Szymon 2007 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1462 2192 OBRZUT Jakub 2004 2018/2019 LKS „Orzeł” Wojnarowa
1463 497 OBRZUT Tomasz 1972 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
1464 2906 OBRZUT Włodzimierz 1965 2019/2020 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
1465 2677 OCHALIK Konrad 2008 2019/2020 „Siemacha” Kraków
1466 2122 OCHEL Norbert 2001 2016/2017 „Mikulec” Grybów
1467 2491 OCHMAN Michał 1987 2018/2019 KS „Backhand” Andrychów
1468 1160 OCŁOŃ Stanisław 1956 2018/2019 PKS „Porta” Kraków
1469 2625 OCZKOŚ Agata 2004 2018/2019 KS „Podwawelski” Kraków
1470 410 OCZKOWICZ Marcin 1990 2012/2013
1471 340 ODELGA Jan 1981 2019/2020 LUKS „Lipie”
1472 1404 ODZIOMEK Julia 2002 2018/2019 UKS „Płomień” Limanowa
1473 487 OGORZAŁEK Andrzej 1992 2012/2013
1474 607 OJCZYK Jakub 1999 2014/2015
1475 345 OKOŃSKI Ryszard 1964 2015/2016
1476 2201 OLBRYCHT Michał 2004 2019/2020 UKS MOSiR Dukla
1477 2205 OLCHAWA Daniel 1998 2017/2018 MOKSiR Czchów
1478 2296 OLCZAK Mariusz 1996 2018/2019 KS „Bronowianka” Kraków
1479 28 OLECHNY Jakub 1993 2018/2019 UKS Olesno
1480 2855 OLEKSA Kacper 2008 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
1481 3063 OLEKSA Milena 2011 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
1482 461 OLEKSY Jakub 1994
1483 462 OLEKSY Kamil 1995
1484 316 OLESIAK Agnieszka 1981 2016/2017 KS „Szczawa”
1485 674 OLESIAK Grzegorz 1999 2018/2019 UKS „Płomień” Limanowa
1486 675 OLESIAK Jan 1974 2015/2016 UKS „Płomień” Limanowa
1487 1466 OLESIAK Marcin 2006 2018/2019 UKS „Płomień” Limanowa
1488 1013 OLESIŃSKI Michał 2000 2014/2015
1489 194 OLEŚ Paweł 1985 2012/2013
1490 859 OLEŚ Piotr 1977 2015/2016
1491 1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
1492 1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003 2018/2019 UKS „Jordan” Zakliczyn
1493 2144 OLSZOWSKI Sebastian 1990 2018/2019
1494 76 OPIELA Bronisław 1947 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
1495 1487 OPIŁKA Krzysztof 1976 2015/2016 UKS Wolbrom
1496 596 OPIŁO Arkadiusz 1996 2015/2016 LUKS „Lipie”
1497 915 OPIŁO Joanna 1998 2018/2019 LUKS „Lipie”
1498 598 OPIŁO Zygmunt 1962 2019/2020 LUKS „Lipie”
1499 5 OPIOŁA Tomasz Jan 1954 2019/2020 UKS „Sokół” Żabno
1500 1991 OPOKA Andrzej 1987 2016/2017 LKS „Uran” Łukowica
1501 1990 OPOKA Krzysztof 1993 2018/2019 LKS „Uran” Łukowica
1502 59 OPYD Artur 1996 2019/2020 KS „Szczawa”
1503 2644 OPYD Dawid 1995 2019/2020 KS „Szczawa”
1504 105 OPYD Grzegorz 1993 2014/2015
1505 2161 OPYD Kamil 2004 2016/2017 KS „Szczawa”
1506 196 ORCZYK Jacek 1954
1507 3157 ORLICKI Krzysztof 1973 KS „Backhand” Andrychów
1508 2907 ORLIKOWSKI Sebastian 1986 2019/2020 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
1509 776 ORŁOŚ Szymon 1991 2012/2013
1510 97 ORMANIEC Bartłomiej 1986 2019/2020 ULKS „Lachowice”
1511 965 ORTMAN Agata 2001 2016/2017 LKS Piotrowice
1512 193 OSIAK Tomasz 1974 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
1513 318 OSIKA Aneta 1993 2016/2017 KS „Szczawa”
1514 380 OSIKA Cezary 1995 2012/2013
1515 809 OSIKA Janusz 1988 2019/2020 „Siemacha” Kraków
1516 395 OSIKA Justyna 1993 2012/2013
1517 396 OSIKA Natalia 1997 2012/2013
1518 382 OSIKA Przemysław 1992 2012/2013
1519 1033 OSIKA Sławomir 1990 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1520 106 OSIŃSKI Rafał 1974 2012/2013
1521 2428 OSOWSKA Gabriela 2010 LKS Piotrowice
1522 514 OSTANEK Michał 1998 2019/2020
1523 2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
1524 1431 OSTROWSKA Magdalena 1989 2016/2017 KS „Start” Nowy Sącz
1525 2562 OSTROWSKI Artur 2005 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
1526 2600 OSTROWSKI Dawid 1979 2018/2019 LZS Mędrzechów
1527 678 OWSIANKA Sebastian 1995 2012/2013
1528 840 OZIĘBŁO Paweł 1996 2018/2019
1529 1360 PABISEK Bartosz 2001 2014/2015
1530 1648 PAC Wiktoria 2002 2015/2016 UKS „Gim-Tim 5” Stalowa Wola
1531 715 PACH Lidia 1966 2012/2013
1532 312 PACH Łukasz 1991 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
1533 617 PACH Mateusz 1994 2013/2014
1534 1362 PACH Nikola 2002 2016/2017
1535 1611 PACHOLARZ Andrzej 1955
1536 2708 PACIA Bartłomiej 1976 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
1537 118 PACYNA Dariusz 1965 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1538 571 PACZOSA Amanda 1983 2012/2013
1539 1412 PACZYŃSKI Jakub 2003 2015/2016 MKS „Skawa” Wadowice
1540 710 PADOŁ Gabriela 2000 2012/2013
1541 547 PAJĄK Dawid 1998 2013/2014
1542 291 PAJĄK Hubert 1996 2012/2013
1543 2778 PAJĄK Karol 2010 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1544 349 PAJDO Konrad 1993 2013/2014
1545 1551 PAJERSKI Maciej 1967 2015/2016 LKS Szaflary
1546 2209 PAJOR Józef 2004 2017/2018 MOKSiR Czchów
1547 2553 PAJORSKI Kacper 2006 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1548 2424 PAJORSKI Mateusz 2009 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1549 2248 PALACZ Daniel 1987 2017/2018
1550 243 PALACZ Grzegorz 1982 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
1551 236 PALACZ Mirosław 1969 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
1552 292 PALARZ Bogusław 1975 2012/2013
1553 293 PALARZ Jan 1969 2019/2020 GKS „Czarni” Czarny Dunajec
1554 429 PALCZEWSKA Anna 1998 2012/2013
1555 994 PALCZEWSKI Wojciech 2002 2016/2017 LUKS „Sobolik” Sobolów
1556 412 PALCZYŃSKI Bogdan Marek 1964 2019/2020 Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
1557 1186 PALECZNA Justyna 1997 2014/2015
1558 2634 PALENIK Jerzy 1963 2019/2020 TS „Podhalański” Czarny Dunajec
1559 781 PALEWSKI Kamil 1998 2012/2013
1560 122 PALMOWSKI Lech 1982 2013/2014
1561 935 PALOWSKI Ryszard 1960 2014/2015
1562 1157 PALUCH Artur 1979 2013/2014
1563 1988 PALUCH Michał 1999 2016/2017 KS „Górnik” Wieliczka
1564 1007 PALUSZKIEWICZ Krystian 1995 2012/2013
1565 1759 PAŁKA Patryk 2002 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
1566 42 PAŁUBNIAK Tomasz 1996 2015/2016 LKS „Bielanka” Bielanka
1567 341 PANCERZ Dawid 1993
1568 2126 PANCERZ Tomasz 1993 2017/2018 LKS „Uran” Łukowica
1569 592 PANCZAK Szymon 1995 2014/2015
1570 1437 PANEK Kamil 1992 2019/2020 ULKS „Lachowice”
1571 1687 PANEK Szymon 2002 2017/2018
1572 1180 PANUŚ Jacek 2002 2014/2015
1573 2990 PANUŚ Michał 2006 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1574 884 PAPIEŻ Filip 2001 2016/2017 UKS „Płomień” Limanowa
1575 946 PARA Eligiusz 1954 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
1576 441 PARA Maciej 1976 2016/2017 TKKF „Poprad” Muszyna
1577 917 PARAIS Leszek 1969 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
1578 1039 PARTYKA Piotr 1994 2019/2020
1579 1709 PARTYKA Ryszard 1976 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
1580 415 PARYŚ Natalia 1987 2012/2013
1581 2413 PARZĄTKA Karolina 2007 UKS „Tornado” Waksmund
1582 1772 PASEK Adrian 2000 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
1583 1849 PASEK Kamil 2003 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
1584 601 PASIECZNY Jan 1967 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1585 1899 PASZEK Hubert 2004 2018/2019 UKS „Rokicie” Szczytniki
1586 360 PASZKOWSKI Bogdan 1968 2018/2019 TG „Sokół” Brzesko
1587 1947 PAŚKO Karol 1985 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
1588 2087 PATLA Wiesław 1977 2019/2020
1589 184 PATRYN Ewa 1982 2012/2013
1590 2575 PAWELEC Tomasz 2008 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1591 896 PAWEŁCZAK Mateusz 1986 2012/2013
1592 3181 PAWLAK Piotr 1982 LKS „Orawa” Jabłonka
1593 3006 PAWLOS Julia 2009 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1594 641 PAWLUSIAK Jakub 1998 2013/2014
1595 640 PAWLUSIAK Ryszard 1964 2012/2013
1596 829 PELCZAR Dawid 1998 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
1597 1614 PELCZAR Wacław 1940
1598 420 PELCZAR Weronika 2001 2019/2020 KSTS Krosno
1599 3067 PENKALA Artur 1980 LKS „Victoria” Nidek
1600 442 PEREGRYM Andrzej 1957 2016/2017 TKKF „Poprad” Muszyna
1601 909 PEREK Nikodem 2000 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1602 1833 PEREK Robert 1973 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
1603 1543 PERZ Izabela 2008 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1604 2699 PERZ Natalia 2007 2018/2019 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1605 2339 PERZ Szymon 2003 2017/2018 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1606 695 PETKA Krzysztof 1999 2018/2019 KS „Podwawelski” Kraków
1607 495 PETKA Michał 1995 2014/2015
1608 220 PETRYS Aleksander 1994
1609 2441 PĘCZEK Mateusz 2001 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1610 296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958 2015/2016 LKS Szaflary
1611 1441 PĘK Karolina 1998 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1612 2933 PĘKALA Andrzej 1985 2019/2020 „Mikulec” Grybów
1613 1072 PĘKALA Piotr 1996 2014/2015
1614 2137 PĘKSA Paulina 1988 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1615 537 PĘKSA Paweł 1993 2012/2013
1616 2034 PĘKSA Tadeusz 1984 2016/2017 PKS „Jakub” Więcławice Stare
1617 1645 PIASECKA Karolina 1999 2019/2020 UKS „Gim-Tim 5” Stalowa Wola
1618 435 PIASKOWSKI Piotr 1984 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
1619 1321 PIASZCZYK Antoni 2001 2015/2016
1620 81 PIĄSTKA Michał 1994 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1621 1773 PIĄTEK Jarosław 1959 2017/2018 GOK Charsznica
1622 1391 PIĄTEK Joanna 2000 2017/2018 GOK Charsznica
1623 418 PIĄTEK Marta 1998 2012/2013
1624 2696 PICHLA Paweł 1976 2018/2019 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
1625 2893 PIECH Jan 2008 2019/2020 MOKSiR Czchów
1626 1020 PIECHNIK Dawid 2001 2018/2019 UKS „Płomień” Limanowa
1627 108 PIECHOWICZ Marek 1965 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
1628 476 PIECHURA Aleksander Marian 1950 2016/2017 UKS „Trójka” Limanowa
1629 321 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 2016/2017
1630 877 PIEGZA Adrian 2000 2019/2020
1631 2153 PIEGZA Izabela 2008
1632 2589 PIEKARCZYK Jan 1960 2018/2019 KS „Turbacz” Mszana Dolna
1633 1386 PIEKARCZYK Michał 2004 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
1634 1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975 2018/2019 LKS Piotrowice
1635 1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
1636 2911 PIEKARSKI Krzysztof 2009 2019/2020 „Siemacha” Kraków
1637 1973 PIEPRZYK Szymon 1991 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1638 2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982 2018/2019 LKS „Wisła” Rząska
1639 1011 PIERZYCKI Kamil 1999 2017/2018 PKS „Kolping” Jarosław
1640 2769 PIESZCZEK Bartosz 2008 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1641 1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1642 1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975 2019/2020 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
1643 2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
1644 863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
1645 806 PIETRASZKO Łukasz 1989 2019/2020
1646 2730 PIETROW Aleksander 2002 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1647 2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1648 711 PIETRZAK Agnieszka 2000 2018/2019 KS „Podwawelski” Kraków
1649 148 PIETRZAK Antoni 1998 2019/2020 ULKS „Lachowice”
1650 1603 PIETRZAK Krzysztof 1972 2019/2020 LKS „Dobrzanka” Dobra
1651 1810 PIETRZAK Maciej 2006 2015/2016 KS „Gorce” Nowy Targ
1652 147 PIETRZAK Mateusz 1995 2015/2016
1653 286 PIETRZAK Tomasz 1984 2018/2019 LKS „Dobrzanka” Dobra
1654 951 PIETRZYK Marcin 1990 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1655 2336 PIĘKOSZ Jakub 2004 2019/2020 TG „Sokół” Brzesko
1656 2335 PIĘKOSZ Natalia 2005 2019/2020 TG „Sokół” Brzesko
1657 2337 PIĘKOSZ Wacław 1964 2019/2020 TG „Sokół” Brzesko
1658 259 PIĘTOŃ Robert 1983 2019/2020 LKS „Dobrzanka” Dobra
1659 3165 PIĘTOŃ Tomasz 1982 LKS „Dobrzanka” Dobra
1660 1142 PIJANOWSKI Marcin 1987 2015/2016
1661 2550 PILCH Aleksander 2008 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1662 2129 PILCH Hubert 2009 2017/2018 UKS „Rokicie” Szczytniki
1663 1847 PILCH Maksymilian 2007 2018/2019 UKS „Rokicie” Szczytniki
1664 2551 PILCH Mikołaj 2011 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
1665 2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991 2017/2018 UKS „Jola” Kraków
1666 87 PIOTROWSKA Kinga 1998 2014/2015
1667 2425 PIOTROWSKA Sylwia 2010 AS Przeciszów
1668 206 PIOTROWSKI Patryk 1997 2012/2013
1669 111 PIOTROWSKI Piotr 1972 2016/2017 MKS „Radość” Gorlice
1670 1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003 2019/2020 „Siemacha” Kraków
1671 608 PIÓRECKI Piotr 1999 2016/2017 CKiS Skawina
1672 270 PIÓRKOWSKA Marta 1991 2012/2013
1673 551 PIÓRO Eryk 1999 2013/2014
1674 2178 PIRÓG Paweł 2008 2019/2020 „Siemacha” Kraków
1675 1338 PIS Agnieszka 1995 2014/2015
1676 2729 PIS Artur 2010 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
1677 371 PIS Kamil 1991 2017/2018 LUKS „Skrzyszów”
1678 1184 PIS Konrad 2003 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
1679 372 PIS Marcin 1996 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
1680 354 PITALA Stanisław 1952 2019/2020 KS „Turbacz” Mszana Dolna
1681 2540 PIWKO Eryk 2009 2018/2019 CKiS Skawina
1682 2621 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
1683 252 PIWOWARCZYK Roman 1976 2012/2013
1684 2156 PIWOWARCZYK Sebastian 2009 TKKF Dobczyce
1685 2770 PLACEK Dominik 2008 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
1686 240 PLEWA Krzysztof 1994 2012/2013
1687 2191 PLICHTA Józef 1965 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
1688 1273 PLUTA Aleksander 1999 2014/2015
1689 2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
1690 1488 PŁOWIEC Patryk 1998 2015/2016 UKS Wolbrom
1691 1496 PŁUCHOWSKI Dawid 2001 2014/2015
1692 139 PNIACZEK Dominik 1999 2019/2020
1693 2888 POCHOPIEŃ Michał 1986 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
1694 1595 PODGÓRNI Mateusz 2002 2016/2017 KS „Szczawa”
1695 945 PODGÓRSKI Jan 1959 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
1696 171 PODOBIŃSKA Małgorzata 1998 2012/2013
1697 207 PODSIADŁO Dominik 1998 2013/2014
1698 807 PODSIADŁO Maciej 1989 2019/2020
1699 2841 POGAN Przemysław 1979 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
1700 454 POGWIZD Szymon 1993
1701 2134 POJASEK Wojciech 2005 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1702 627 POJNAR Marcin 1991 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1703 827 POJNAR Michał 1994 2019/2020
1704 1579 POLAK Edyta 1984 2014/2015
1705 2304 POLAKOW Aleksander 1958 2017/2018 UKS „Polfin” Oświęcim
1706 1489 POLARZ Marcin 1995 2014/2015
1707 784 PORADZISZ Michał 1994 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
1708 78 PORĄBKA Dariusz 1968 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1709 1788 PORĘBA Adam 1978 2016/2017 TKKF „Poprad” Muszyna
1710 1383 PORĘBA Grzegorz 2001 2014/2015
1711 2710 PORĘBSKI Marcin 1979 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
1712 2592 POROSZEWSKI Jacek 1977 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1713 926 POTOCKI Adam 1975 2017/2018 TKS „Opoka” Trzebinia
1714 1460 POTOCKI Szymon 2001 2016/2017 TKS „Opoka” Trzebinia
1715 1842 POTOK Dawid 2005 2017/2018 MKS „Radość” Gorlice
1716 3007 POWĘZKA Kacper 2010 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1717 221 PÓŁTORAK Michał 2000 2012/2013
1718 3058 PRACHARCZYK Krystian 1986 2019/2020 GKS „Czarni” Czarny Dunajec
1719 1923 PROCHAZKA Piotr 2004 2019/2020 UKS Olesno
1720 1922 PROCHAZKA Tomasz 1974 2019/2020 UKS Olesno
1721 2932 PROCHOT Krystian 1998 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1722 609 PROCHOWNIK Anna 1999 2012/2013
1723 1589 PROHASKA Piotr 2004
1724 2874 PRUSAK Bartosz 2007 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
1725 3182 PRYLIŃSKI Kazimierz 1973 LKS „Orawa” Jabłonka
1726 3118 PRZEKLASA Karol 2006 UKS „Fortem” Pawęzów
1727 350 PRZEKLASA Marek 1962 2015/2016 LUKS Sufczyn
1728 70 PRZEKLASA Monika 1986 2014/2015
1729 2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
1730 2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
1731 44 PRZYBYLSKI Andrzej 1981 2012/2013
1732 43 PRZYBYLSKI Grzegorz 1984
1733 31 PRZYBYLSKI Piotr 1971 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
1734 745 PRZYBYŁO Marek 1955 2019/2020 LKS „Vocovia” Wokowice
1735 754 PRZYBYŁO Mateusz 1996 2012/2013
1736 1609 PRZYCHOCKI Damian 1993 2015/2016 LKS „Orzeł” Wojnarowa
1737 2610 PSHENOV Viktor 1986 2019/2020 TS „Podhalański” Czarny Dunajec
1738 2967 PTAK Jacek 1976 2019/2020 LUKS „Lipie”
1739 574 PUCZEK Robert 1965 2017/2018 KS „Górnik” Wieliczka
1740 1596 PUDZISZ Kacper 2002
1741 1444 PUDZISZ Kamil 2003 2014/2015
1742 696 PUDZISZ Łucja 1994 2012/2013
1743 1238 PUDZISZ Marcin 1996 2014/2015
1744 2159 PUSTUŁA Mateusz 2008
1745 866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 2019/2020 UKS Olesno
1746 2922 PUT Gabriela 2005 2019/2020 TG „Sokół” Brzesko
1747 2377 PUT Maciej 2004 2019/2020 TG „Sokół” Brzesko
1748 452 PUU Aarne 1948 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
1749 1647 PUZIO Wiktoria 2002 2019/2020
1750 972 PUŹNIAK Michał 1997 2013/2014
1751 759 PYTEL Aleksandra 2002 2014/2015
1752 1616 PYTEL Janusz 1974
1753 765 PYTEL Paulina 2001 2012/2013
1754 393 PYTEL Sara 1999 2014/2015
1755 904 PYZIAK Łukasz 1988 2012/2013
1756 75 PYZIK Stanisław 1952 2017/2018 UKS „Królewski Biecz”
1757 2643 RACHFAŁ Maciej 2007 2019/2020 TG „Sokół” Brzesko
1758 1277 RACHWAŁ Paulina 1999 2016/2017
1759 1775 RACŁAWSKI Jan 1961 2015/2016 LKS „Binarowa” Binarowa
1760 629 RACZEK Marcin 1978 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
1761 1908 RADEK Arkadiusz 1994 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1762 1706 RADKO Mateusz 2000 2015/2016
1763 2734 RADOŃ Tomasz 1992 2018/2019 KS „Unia” Naprawa
1764 1214 RADWAN Mikołaj 2001 2016/2017 MKS „Skawa” Wadowice
1765 149 RADWAN Radosław 1985 2014/2015
1766 343 RADWAN Zbigniew 1958 2014/2015
1767 2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985 2018/2019 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
1768 2160 RAINFUS Dawid 2004 2016/2017 KS „Szczawa”
1769 2123 RAJDA Karol 2005 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
1770 4 RAJTAR Marek 1997 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1771 428 RAJZER Aleksandra 2000 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
1772 995 RAJZER Krzysztof 2003 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
1773 1138 RAK Dawid 2000 2016/2017
1774 1136 RAK Sebastian 2001 2016/2017
1775 1653 RAMS Paulina 1987 2014/2015
1776 1463 RANOSZ Wojciech 2002 2015/2016 KS „Spektrum” Słopnice
1777 1003 RAPACKA Olga 2003
1778 2512 RAPACZ Adrian 2008 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
1779 2513 RAPACZ Damian 2009 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
1780 253 RAPUTA Tomasz 1980 2019/2020 ULKS „Lachowice”
1781 659 RAŚ Tomasz 1979 2018/2019 LKS „Polonia” Wilczkowice
1782 1158 REJDYCH Marek 1959 2017/2018 TKS „Opoka” Trzebinia
1783 872 REJTEROWSKI Antoni 2001 2019/2020 PKS „Kolping” Jarosław
1784 868 REJTEROWSKI Mikołaj 1996 2012/2013
1785 1235 REMBIASZ Michał 1987 2014/2015
1786 950 REPETOWSKI Zbigniew 1957 2014/2015
1787 2867 REPTAK Grzegorz 1974 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
1788 2177 RESZKA Adam 2009 2019/2020 „Siemacha” Kraków
1789 1311 RESZKA Jakub 2002 2019/2020 „Siemacha” Kraków
1790 1232 RĘBACZ Wojciech 1985 2019/2020 LKS „Vocovia” Wokowice
1791 1411 ROBAK Mateusz 2002 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
1792 1850 ROBAK Wiktor 2002 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1793 800 ROGALA Bartłomiej 1994 2019/2020
1794 1715 ROJEK Jakub 1985 2015/2016 MKS „Radość” Gorlice
1795 1777 ROJEK Mateusz 1993 2017/2018 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
1796 67 ROJEK Rafał 1978 2013/2014
1797 586 ROJKOWSKI Jerzy 1981 2012/2013
1798 2859 ROKOSZ Bartłomiej Marcin 2006 2019/2020 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
1799 684 ROKOWSKI Dawid 1999 2012/2013
1800 515 ROMAN Renata 1999 2012/2013
1801 532 ROMANOWSKI Cezary 1961 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
1802 634 ROSIEK Kamil 1998 2015/2016 MKS „Centrum” Kraków
1803 241 ROSIEK Michał 1996 2016/2017 UKS „Polfin” Oświęcim
1804 861 ROSIEK Tomasz 1999 2014/2015
1805 1490 ROSÓŁ Anna 1997 2014/2015
1806 719 ROSPOND Piotr 1989 2013/2014
1807 1376 ROZKUSZKA Zbigniew 1963 2018/2019 LZS Mędrzechów
1808 1930 ROZOWSKA Małgorzata 2004 2018/2019 UKS SP 1 Tarnów
1809 344 ROZUM Dawid 1998 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
1810 477 ROZUM Jan 1952 2016/2017 UKS „Trójka” Limanowa
1811 288 ROZUM Krzysztof 1972 2016/2017 UKS „Trójka” Limanowa
1812 1425 ROŻEK Sylwia 1979 2014/2015
1813 1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
1814 624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1815 3169 RUCIŃSKA Alicja 2010 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
1816 3060 RUCIŃSKI Adam 2013 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
1817 1628 RUDNIK Klaudia 2007 TG „Sokół” Brzesko
1818 2523 RUDZKA Anna 2007 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1819 2584 RUDZKA Oliwia 2005 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
1820 3038 RUDZKI Grzegorz 2009 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
1821 369 RUMAS Izabela 1996 2012/2013
1822 1795 RUPA Robert 1965 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
1823 1111 RUSEK Andrzej 1967 2019/2020 LZS Mędrzechów
1824 272 RUSIN Jolanta 1994 2013/2014
1825 95 RUSNAK Patryk 1994 2012/2013
1826 1225 RUSNARCZYK Józef 2000
1827 1240 RUSNARCZYK Renata 1998
1828 1192 RUSZEL Bartosz 1982 2018/2019 LKS „Jar” Kielnarowa
1829 1001 RUŚNICA Paweł 1980 2012/2013
1830 1494 RUTANA Adam 1981 2014/2015
1831 1419 RUTANA Przemysław 1998 2018/2019 LKS „Binarowa” Binarowa
1832 531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960 2015/2016 GMKS Zielonki
1833 2892 RYBA Franciszek 2008 2019/2020 MOKSiR Czchów
1834 773 RYBAK Albert 1999 2012/2013
1835 1984 RYBAK Mykhailo 1991 2016/2017 KS „Bronowianka” Kraków
1836 1267 RYBOWICZ Krzysztof 1988 2013/2014
1837 679 RYBOWICZ Rafał 1991 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
1838 1410 RYDZYK Dawid 2003 2014/2015
1839 1518 RYDZYK Olaf 2006
1840 1660 RYGIEL Wiesław 1958
1841 1512 RYK Tymoteusz 2005
1842 1480 RYLEWICZ Mirosław 1972 2014/2015
1843 1469 RYPEL Mariusz 2004 2015/2016 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
1844 589 RYPEL Mikołaj 1999 2014/2015
1845 1237 RYPEL Sebastian 1999 2014/2015
1846 143 RYŚ Bartosz 1994 2016/2017 YMCA Kraków
1847 720 RYŚ Daniel 1997 2014/2015
1848 144 RYŚ Piotr 1996 2015/2016 KS „Cracovia 1906” Kraków
1849 145 RYŚ Tomasz 1972 2015/2016 KS „Cracovia 1906” Kraków
1850 179 RZEPECKI Sylwester 1988 2012/2013
1851 3122 RZEPKA Grzegorz 2009 UKS „Fortem” Pawęzów
1852 2214 RZEPKA Konrad 2005 2017/2018 MOKSiR Czchów
1853 1145 SABURA Konrad 1996 2016/2017 LKS „Dobrzanka” Dobra
1854 709 SACHA Bartłomiej 1991 2016/2017 LKS „Vocovia” Wokowice
1855 1820 SADKO Marek 1974
1856 2409 SAJDAK Łukasz 2000 2017/2018 KS „Szczawa”
1857 319 SALA Alicja 1998 2012/2013
1858 968 SALA Maciej 1989 2013/2014
1859 320 SALA Sebastian 1997 2012/2013
1860 743 SALA Wojciech 1983 2013/2014
1861 2218 SALAMON Paweł 1969 2019/2020 MLKS „Nurt” Przemyśl
1862 1545 SALAWA Nicola 2007 2017/2018 LUKS „Skrzyszów”
1863 2849 SALETNIK Jakub 2008 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
1864 2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004 2019/2020 ULKS „Lachowice”
1865 918 SAŁEK Piotr 1977 2018/2019 KS „Start” Nowy Sącz
1866 72 SAMBORSKI Tomasz 1997
1867 10 SAMEL Bartłomiej 1981 2012/2013
1868 3173 SARAD Kamil 2005 UKS „Królewski Biecz”
1869 1234 SARGA Bogdan 1967 2014/2015
1870 862 SARNA Ryszard 1962 2017/2018 UKS „Polfin” Oświęcim
1871 797 SARNIK Grzegorz 1991 2019/2020
1872 1958 SAS Kamil 2001 2019/2020
1873 569 SASIŃSKI Tomasz 1941 2018/2019 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
1874 815 SAWA Bartosz 1992 2019/2020 MLKS „Nurt” Przemyśl
1875 1233 SAWCZAK Miłosz 2005 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
1876 1912 SAWCZAK Miłosz(s) 1973 2016/2017 UKS „Płomień” Limanowa
1877 3004 SĄCZAWA Tymon 2011 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
1878 2968 SEKUŁA Grzegorz 1976 2019/2020 LUKS „Lipie”
1879 1530 SELWA Daniel 2006 2015/2016 KS „Bronowianka” Kraków
1880 703 SENDECKI Arkadiusz 1995 2013/2014
1881 772 SERAFIN Antoni 1968 2012/2013
1882 721 SERAFIN Mateusz 1997 2014/2015
1883 2891 SERAFIN Mateusz 2005 2019/2020 MOKSiR Czchów
1884 1944 SEROKA Szymon 2001 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
1885 787 SĘK Krzysztof 1996 2012/2013
1886 1604 SĘK Rafał 1977 2019/2020 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
1887 783 SICHELSKI Maciej 1999 2012/2013
1888 1914 SIECZKOWSKI Jakub 2008
1889 488 SIEDLARZ Artur 1999 2017/2018 „Mikulec” Grybów
1890 2596 SIEDLECKI Antoni 2004 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1891 2057 SIEDLECZKA Bartłomiej 1976 2016/2017 MKS „Centrum” Kraków
1892 1848 SIEDLECZKA Szymon 2004 2017/2018 MKS „Centrum” Kraków
1893 2890 SIERAKOWSKI Jacek 2006 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
1894 1971 SIERANT Piotr 1991 2017/2018 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1895 1656 SIERPIEŃ Natalia 2002
1896 434 SIEWIERT Halina 1957
1897 2181 SIKOŃ Maciej 2007 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
1898 561 SITARZ Krzysztof 1985 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
1899 310 SITKO Kinga 1992 2012/2013
1900 181 SITKO Mirosław 1978 2013/2014
1901 2105 SIUDAK Ignacy 2009 2016/2017 UKS „Rokicie” Szczytniki
1902 2412 SIUTA Julia 2007 UKS „Tornado” Waksmund
1903 779 SIWEK Michał 1994 2012/2013
1904 16 SKALDA Jacek 1966 2012/2013
1905 2727 SKIBA Emilia 2007 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
1906 2759 SKŁADOŃ Julia 2011 2018/2019 MLKS „Nurt” Przemyśl
1907 2221 SKŁADOŃ Piotr 1988 2019/2020 MLKS „Nurt” Przemyśl
1908 594 SKOCZEŃ Sebastian 1996 2012/2013
1909 610 SKOP Maciej 1999 2012/2013
1910 2613 SKOTNICZNY Rafał 1979 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
1911 129 SKOWRON Daniel 1995 2019/2020 ULKS „Lachowice”
1912 485 SKOWRON Jan 1958 2013/2014
1913 2394 SKOWRONEK Amelia 2009 2018/2019 UKS „Rokicie” Szczytniki
1914 2577 SKOWRONEK Anna 2005 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
1915 2796 SKOWROŃSKA Natalia 2011 2019/2020 CKiS Skawina
1916 990 SKRĘŻYNA Hubert 1999 2017/2018 LUKS „Skrzyszów”
1917 1843 SKROBOT Marcin 2004 2017/2018 MKS „Radość” Gorlice
1918 654 SKRZECZEK Joanna 1995 2012/2013
1919 1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970 2019/2020 LKS „Vocovia” Wokowice
1920 1780 SKRZYPEK Adrian 2003 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
1921 1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002 2015/2016 ULKS „Lachowice”
1922 752 SKRZYPEK Grzegorz 1996 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
1923 1316 SKRZYPIEC Dawid 1988 2019/2020 KS „Backhand” Andrychów
1924 1878 SKRZYPIEC Patryk 2008 2018/2019 KS „Backhand” Andrychów
1925 1891 SKUBA Emilia 2005 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1926 2843 SKULSKI Bartosz 1982 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
1927 1632 SKWAREK Bartłomiej 2007
1928 2597 SLIEPUSHENKO Andrii 1982 2018/2019 KS „Podwawelski” Kraków
1929 3172 SŁABOSZ Kajetan 2009 UKS „Gryf” Gdów
1930 1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
1931 223 SŁODYCZKA Wojciech 1978 2012/2013
1932 84 SŁOMKA Dominik 1997 2012/2013
1933 771 SŁOWAKIEWICZ Michał 1999
1934 1430 SMĘTEK Marta 1986 2019/2020
1935 2801 SMOLEŃ Julita 2005 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
1936 931 SMOLIK Czesław 1945 2014/2015
1937 3 SMUGA Mariusz 1994 2013/2014
1938 250 SOBCZAK Krzysztof 1961 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
1939 66 SOBIERAJ Katarzyna 1995 2012/2013
1940 2369 SOBOL Piotr 2006 2017/2018 MKS „Tarnovia” Tarnów
1941 1121 SOBOLEWSKI Piotr 1996 2014/2015
1942 836 SOBOTA Andrzej 1966 2019/2020 LUKS „Strażak” Niżna Łąka
1943 160 SOBÓR Marta 1999 2012/2013
1944 2251 SOBUCKI Mateusz 1982 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
1945 73 SOCHA Mateusz 1997 2012/2013
1946 1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988 2014/2015
1947 1373 SOKAL Piotr 1986 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
1948 1871 SOKULSKA Natalia 2000
1949 2639 SOLIŃSKI Mariusz 1971 2018/2019 LKS „Wisła” Rząska
1950 2223 SOLSKI Jacek 1961 2017/2018 LKS „Dobrzanka” Dobra
1951 1584 SOŁTYS Piotr 1998 2014/2015
1952 611 SOPATA Jakub 2000 2015/2016 CKiS Skawina
1953 1221 SOPATA Jan 1999 2017/2018 KS „Szczawa”
1954 1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971 2015/2016 UKS Wolbrom
1955 788 SOWIŃSKI Ziemowit 1977 2012/2013 GKS „Czarni” Czarny Dunajec
1956 2203 SPOREK Mariusz 1970 2019/2020 UKS MOSiR Dukla
1957 2202 SPOREK Szymon 2004 2019/2020 KSTS Krosno
1958 1741 SROMEK Marlena 2002 2017/2018 LUKS „Lipie”
1959 46 STACH Paweł 1978 2016/2017
1960 161 STACH Sebastian 1997 2012/2013
1961 2951 STACHECKI Kuba 2005 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
1962 2174 STACHEL Artur 2011 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
1963 2104 STACHEL Bartłomiej 2009 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
1964 2219 STACHNIAK Martyna 2003 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
1965 1845 STACHNIK Wiktoria 2007
1966 2341 STACHURA Magdalena 2005 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1967 2860 STALMACH Zbigniew 1966 2019/2020 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
1968 1313 STALMACH Zbigniew 2000 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
1969 1655 STANEK Justyna 1986 2014/2015
1970 958 STANISZ Wojciech 1969 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
1971 570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985 2018/2019 TG „Sokół” Brzesko
1972 1831 STANISZEWSKI Norbert 2002 2015/2016
1973 539 STANKIEWICZ Tomasz 1998 2012/2013
1974 391 STAPIŃSKA Anita 1993 2015/2016
1975 3009 STAREK Igor 2009 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
1976 141 STARSIAK Mateusz 1996 2012/2013
1977 1384 STASIOWSKA Julia 2002 2016/2017 „Siemacha” Kraków
1978 1177 STASZCZAK Zuzanna 2002 2018/2019 LKS Piotrowice
1979 164 STASZEK Beata 1983 2012/2013
1980 997 STATEK Paweł 2004 2018/2019 LUKS „Sobolik” Sobolów
1981 2323 STATEK Szymon 2009 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
1982 1904 STAWARA Krystian 2005 2018/2019 UKS „Sokół” Żabno
1983 1965 STĄPOR Rafał 1999 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
1984 334 STEC Natalia 1987 2016/2017 KS „Start” Nowy Sącz
1985 1680 STEFAN Igor 2003 2019/2020 MOSiR Tuchów
1986 1236 STEFANIAK Marcin 1999 2013/2014
1987 590 STEFANIAK Paweł 1999 2013/2014
1988 1093 STEINHOFF Bogumił 1991 2014/2015
1989 401 STELMACH Jarosław 1991
1990 952 STĘPIEŃ Piotr 1995 2015/2016 UKS „Jola” Kraków
1991 1549 STĘPIŃSKI Karol 1989 2015/2016 LKS Szaflary
1992 716 STĘPKOWICZ Wiktor 1987 2012/2013
1993 1641 STOCHEL Adam 2006 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1994 1962 STOCHEL Tomasz 1973 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
1995 3016 STOCZEK Błażej 2012 2019/2020 CKiS Skawina
1996 2036 STOJEK Michał 1974 2017/2018 PKS „Jakub” Więcławice Stare
1997 1194 STOLARCZYK Marcin 1989 2019/2020 Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
1998 738 STOLARZ Beniamin 1998 2012/2013
1999 1629 STOLARZ Emilia 2006 TG „Sokół” Brzesko
2000 363 STOLARZ Mikołaj 1996 2012/2013
2001 500 STOPKA Wojciech 1999 2013/2014
2002 581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963 2019/2020 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
2003 1952 STOSZKO Artur 1969 2017/2018 UKS SP 1 Tarnów
2004 1948 STOSZKO Marek 1974 2017/2018 UKS SP 1 Tarnów
2005 1665 STRAUB Oliver Maxwell 2006 2015/2016 KS „Gorce” Nowy Targ
2006 655 STRĘK Hubert 1996 2012/2013
2007 656 STRĘK Jonasz 1997 2012/2013
2008 553 STROISZ Bronisława 1939 2016/2017 MKS „Tarnovia” Tarnów
2009 411 STROISZ Maciej 1973 2012/2013
2010 1402 STROISZ Nataniel 2004 2016/2017 MKS „Tarnovia” Tarnów
2011 1387 STROISZ Natasza 2003 2018/2019 MKS „Tarnovia” Tarnów
2012 2269 STROJEK Aleksandra 2009 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
2013 2678 STROJEK Arkadiusz 1976 2018/2019 UKS „Gryf” Gdów
2014 1898 STROJEK Karol 2004 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
2015 2539 STROJNY Mikołaj 2009 CKiS Skawina
2016 2419 STROŃSKI Krzysztof 2009 2018/2019 UKS „Rokicie” Szczytniki
2017 3170 STRÓJWĄS Jakub 2008 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
2018 3044 STRYJAKOWSKI Tomasz 1987 2019/2020 LKS „Wisła” Rząska
2019 17 STRZAŁKA Marek 1969 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
2020 2524 STRZĘP Tomasz 2007 UKS „Wiktoria” Morawczyna
2021 2070 STUDNICKA Anna 2006 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
2022 1378 STYPKA Jakub 2000 2015/2016 LUKS Sufczyn
2023 740 STYRNA Stanisław 1943 2018/2019 LKS „Vocovia” Wokowice
2024 2280 STYŚ Mikołaj 2003 2018/2019 KS „Start” Nowy Sącz
2025 146 SUBIK Filip 1996 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
2026 857 SUCHECKI Wacław 1968 2019/2020
2027 1348 SUCHERSKA Kamila 1999 2016/2017 TKS „Opoka” Trzebinia
2028 871 SUCHY Arkadiusz 2000 2015/2016 PKS „Kolping” Jarosław
2029 1825 SUDER Przemysław 2008
2030 934 SUDY Artur 1975 2014/2015
2031 275 SUŁKOWSKA Marta Małgorzata 1997 2012/2013
2032 277 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
2033 1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960 2016/2017 TKKF „Poprad” Muszyna
2034 278 SUŁKOWSKI Kacper 1999 2015/2016 UKS „Płomień” Limanowa
2035 1760 SUŁKOWSKI Karol 1985 2015/2016 UKS Wolbrom
2036 1371 SUŁKOWSKI Karol 2005 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
2037 276 SUŁKOWSKI Michał 1995 2012/2013
2038 1439 SURDZIEL Łukasz 1997 2015/2016 LUKS „Lipie”
2039 1740 SURDZIEL Małgorzata 2000 2017/2018 LUKS „Lipie”
2040 98 SURMA Krzysztof 1981 2019/2020 ULKS „Lachowice”
2041 355 SURMA Mariusz 1975 2019/2020 KS „Turbacz” Mszana Dolna
2042 132 SUSKI Karol 1994 2019/2020 PKS „Porta” Kraków
2043 882 SUSZYŃSKI Maksymilian 1993
2044 159 SUTOR Gabriela 1995 2012/2013
2045 346 SWACZYNA Tadeusz 1964 2013/2014
2046 944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995 2018/2019 LKS „Binarowa” Binarowa
2047 3088 SYKTUS Jan 2007 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
2048 1569 SYRDA Zuzanna 2006 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
2049 1995 SYWAŁA Dawid 2000 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
2050 1997 SYWAŁA Sławomir 1976 2017/2018 LKS „Uran” Łukowica
2051 1106 SZABLA Maciej 1983 2015/2016 KS „Start” Nowy Sącz
2052 170 SZARA Paulina 1994 2012/2013
2053 1669 SZAREK Marcin 1986 2019/2020 „Mikulec” Grybów
2054 502 SZARY Józef 1952 2017/2018
2055 1223 SZATAN Sebastian 2002 2013/2014
2056 666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 2017/2018 UKS „Jola” Kraków
2057 191 SZCZEBAK Jerzy 1975 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
2058 913 SZCZECINA Łukasz 1995 2014/2015
2059 914 SZCZECINA Piotr 1998 2019/2020 LUKS „Lipie”
2060 471 SZCZECINA Rafał 1983 2012/2013
2061 1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000 2018/2019 LKS „Orzeł” Wojnarowa
2062 257 SZCZEPANIAK Edward 1954 2015/2016 KS „Spektrum” Słopnice
2063 2714 SZCZEPANIK Jan 2003 2018/2019 „Mikulec” Grybów
2064 3090 SZCZEPANIK Konrad 1989 2019/2020 LUKS „Strażak” Niżna Łąka
2065 3012 SZCZEPANIK Weronika 2004 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
2066 1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 2019/2020 UKS „Fortem” Pawęzów
2067 1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
2068 1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007 2019/2020 UKS „Fortem” Pawęzów
2069 1901 SZCZEPKA Jakub 2001 2017/2018 TG „Sokół” Brzesko
2070 2197 SZCZUREK Adrian 1998 2019/2020 KTS Krościenko Wyżne
2071 1980 SZCZYGIEŁ Dawid 2006 2018/2019 PKS „Kolping” Jarosław
2072 612 SZCZYRBAK Rafał 2000 2012/2013
2073 1620 SZEGDA Bartosz 2003 2014/2015
2074 1241 SZELEST Jacek 1981 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
2075 1266 SZELIGA Andrzej Kazimierz 1960 2016/2017 TKKF „Poprad” Muszyna
2076 2514 SZELIGA Patryk 2009 UKS „Lepietnica” Klikuszowa
2077 1258 SZEMIK Krzysztof 1976 2019/2020 LKS „Victoria” Nidek
2078 880 SZEROCKI Jan 1999 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
2079 1987 SZEWCZYK Henryk 1975 2017/2018 MKS „Centrum” Kraków
2080 1505 SZEWCZYK Hubert 2005 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
2081 512 SZEWCZYK Jarosław 1979 2018/2019 UKS „Płomień” Limanowa
2082 2533 SZEWCZYK Maria 2008 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
2083 219 SZEWCZYK Szymon 1995 2012/2013
2084 524 SZLACHETKA Jakub 1993 2017/2018 UKS „Zarabie” Myślenice
2085 121 SZLAMKA Andrzej 1966 2016/2017 KS „Cracovia 1906” Kraków
2086 120 SZLAMKA Paweł 1989 2015/2016 KS „Cracovia 1906” Kraków
2087 302 SZMYD Maciej 1976 2018/2019 KS „Start” Nowy Sącz
2088 947 SZMYD Zygmunt 1954 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
2089 1662 SZOPA Tadeusz 1940
2090 2536 SZOSTAK Artur 2002 2017/2018 UKS „Gryf” Gdów
2091 2576 SZOSTAK Michał 2005 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
2092 1526 SZOSTAK Mikołaj 2004 2015/2016
2093 575 SZOTT Krzysztof 1954 2017/2018 KS „Górnik” Wieliczka
2094 3040 SZPETKOWSKI Michał 2007 2019/2020 „Siemacha” Kraków
2095 699 SZPILSKA Roksana 1998 2018/2019 UKS Olesno
2096 1357 SZPOR Adam 2001 2014/2015
2097 2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
2098 439 SZUBRYT Tomasz 1974 2016/2017 TKKF „Poprad” Muszyna
2099 1865 SZUFNARA Anna 1987 2016/2017 UKS „Grom” Szerzyny
2100 845 SZUKAŁA Dariusz 1989 2019/2020
2101 846 SZUKAŁA Kamil 1992 2016/2017
2102 2292 SZUMIŃSKI Nikolas 2003 2018/2019 UKS SP 1 Tarnów
2103 1207 SZURKIEWICZ Michał 1998 2013/2014
2104 2829 SZURLEJ Kacper 2007 2019/2020
2105 403 SZUTA Andrzej 1965 2012/2013
2106 1689 SZWALEC Karol 2001 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
2107 564 SZYCHOWSKI Adam 1978 2012/2013
2108 2502 SZYDŁOWSKI Wojtek 1994 UKS „Jola” Kraków
2109 751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
2110 2148 SZYMAŃSKI Jakub 2001 2018/2019 LKS „Uran” Łukowica
2111 1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986 2017/2018 PKS „Porta” Kraków
2112 2535 SZYMURA Julia 2008 UKS „Tornado” Waksmund
2113 1379 SZYMURA Wiktoria 2000 2018/2019
2114 2988 SZYMUŚ Filip 2008 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
2115 201 SZYNAL Jadwiga 1988 2012/2013
2116 1501 ŚCIESZKA Karolina 2004 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
2117 2706 ŚLAZYK Karol 2007 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
2118 156 ŚLAZYK Paweł 1971 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
2119 23 ŚLAZYK Piotr 1971 2012/2013
2120 805 ŚLĄCZKA Dawid 1991 2019/2020
2121 1284 ŚLĄCZKA Jakub 2003 2013/2014
2122 56 ŚLĄSKI Damian 1991 2015/2016 KS „Szczawa”
2123 57 ŚLĄSKI Kamil 1994 2017/2018 KS „Szczawa”
2124 96 ŚLĄSKI Sebastian 1995 2016/2017 KS „Szczawa”
2125 3051 ŚLEDZIEWSKI Patryk 2012 UKS „Rokicie” Szczytniki
2126 311 ŚLIWA Alicja 1998 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
2127 565 ŚLIWA Magdalena 1995 2012/2013
2128 2887 ŚLUSARCZYK Michał 1990 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
2129 1639 ŚMIECH Daniel 2006 2016/2017 UKS „Kontra” Rączna
2130 1808 ŚRODOŃ Adrian 2003 2015/2016 „Siemacha” Kraków
2131 669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
2132 668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
2133 3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982 UKS Olesno
2134 2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
2135 2582 ŚWIĄTEK Maja 2008 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
2136 966 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001 2014/2015
2137 2355 ŚWIDER Julia 2003 2017/2018
2138 140 ŚWIERKOSZ Kamil 1997 2012/2013
2139 718 ŚWIĘCH Jarosław 1962 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
2140 491 ŚWIĘS Przemysław 1980 2013/2014
2141 26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963 2012/2013
2142 166 ŚWIĘTNICKA Jadwiga 1974 2018/2019 MKS „Radość” Gorlice
2143 856 ŚWIRK Robert 1969 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
2144 599 ŚWIRSKI Paweł 1999 2014/2015
2145 248 TABOR Janusz 1970 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
2146 249 TABOR Krzysztof 1974 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
2147 1470 TABOR Maciej 1994 2014/2015
2148 376 TABOR Marcin 1981 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
2149 2963 TAKEUCHI Nozomi 1994 KS „Bronowianka” Kraków
2150 670 TALAGA Samuel 1999 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
2151 9 TALAR Konrad 1991 2016/2017 KS „Szczawa”
2152 29 TALAR Paweł 1971 2019/2020 KS „Szczawa”
2153 1664 TANAKA Kamil 2006
2154 1276 TARNAWSKI Piotr Karol 1984 2014/2015
2155 265 TATARCZUCH Marek 1974 2019/2020 UKS Olesno
2156 650 TATARCZUCH Rafał 1998 2019/2020 UKS Olesno
2157 1542 TELUK Amelia 2008 LKS Piotrowice
2158 53 TERLECKI Mirosław 1965 2018/2019 KS „Unia” Naprawa
2159 2496 TKACZYK Marcin 1988 2018/2019 PKS „Porta” Kraków
2160 3013 TKOCZ Julia 2005 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
2161 1377 TOBIASZ Andrzej 1976 2019/2020 LZS Mędrzechów
2162 1913 TOBIASZ Łukasz 2007
2163 1685 TOBIASZ Maciej 2002 2015/2016 LZS Mędrzechów
2164 1519 TOBIASZ Szymon 2006 2019/2020 UKS Olesno
2165 2501 TOCZONY Szymon 1993 2017/2018 UKS „Jola” Kraków
2166 480 TOKARZ Adam 1964 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
2167 327 TOKARZ Mariusz 1991 2012/2013
2168 2869 TOKARZ Paweł 1977 2019/2020 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
2169 183 TOMASIK Karolina 1997 2012/2013
2170 981 TOMCZYK Mateusz 1996 2014/2015
2171 51 TOMERA Krzysztof 1992 2014/2015
2172 2660 TOMICZEK Teresa 1974 2019/2020 LKS „Victoria” Nidek
2173 2780 TOMKOWSKI Dawid 2011 2019/2020 MOKSiR Czchów
2174 1050 TOMOŃ Grzegorz 1996 2019/2020 KTS Krościenko Wyżne
2175 2198 TOMOŃ Piotr 1971 2019/2020 KTS Krościenko Wyżne
2176 2447 TOMSIA Sławomir 1979 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
2177 2901 TOMSIA Szymon 2007 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
2178 2155 TOPORKIEWICZ Kamil 2009 TKKF Dobczyce
2179 2500 TOPORKIEWICZ Xavier 2004 2018/2019 KS „Spektrum” Słopnice
2180 2569 TOPÓR Marzena 1997 2018/2019 LKS Piotrowice
2181 3053 TOTA Adrian 2011 UKS „Rokicie” Szczytniki
2182 912 TRANTER Jakub 1999 2013/2014
2183 911 TRANTER Oskar 1999 2013/2014
2184 1994 TRELA Bartłomiej 2000 2016/2017 LKS „Uran” Łukowica
2185 1257 TROCHIM Paweł 1995 2014/2015 LKS „Victoria” Nidek
2186 315 TROJAN Krystyna 1959 2015/2016 KS „Start” Nowy Sącz
2187 2384 TROJAN Marek 1981 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
2188 324 TROJANOWSKI Adrian 1997 2017/2018 KS „Start” Nowy Sącz
2189 1018 TROJANOWSKI Dawid 2004 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
2190 323 TROJANOWSKI Kamil 1994 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
2191 2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003 2019/2020 LUKS „Sobolik” Sobolów
2192 893 TRULKA Zbigniew 1998 2015/2016 YMCA Kraków
2193 2522 TRUTY Łukasz 2007 UKS „Wiktoria” Morawczyna
2194 1837 TRZECIAK Jacek 1969 2019/2020 LKS „Kłos” Olkusz
2195 408 TRZECIAK Piotr 1993 2018/2019 LKS „Binarowa” Binarowa
2196 3163 TRZÓPEK Oskar 2006 LKS „Dobrzanka” Dobra
2197 2608 TULEJA Natalia 2004 2019/2020 CKiS Skawina
2198 172 TUMIDAJEWICZ Paula 1998 2012/2013
2199 2846 TURCZA Nicola 2009 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
2200 1839 TURECKI Jakub 2011 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
2201 1330 TURECKI Jarosław 1979 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
2202 1269 TURECKI Kacper 2006 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
2203 663 TUREK Tomasz 1988 2017/2018 UKS „Rokicie” Szczytniki
2204 2711 TUTAK Antoni 1962 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
2205 280 TWARÓG Mariusz 1997 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
2206 1019 TWARÓG Mateusz 2000 2015/2016 UKS „Płomień” Limanowa
2207 2942 TYMAŃSKI Radosław 2007 2019/2020 KS „Unia” Naprawa
2208 3089 UBIK Jarosław 2008 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
2209 1859 ULANECKI Dawid 2005
2210 1814 ULANECKI Mateusz 2004 2016/2017
2211 2981 ULMAN Paweł 2007 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
2212 3005 ULMAN Piotr 2013 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
2213 1219 URBAN Mariusz 1997 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
2214 1196 URBAN Piotr 1976 2019/2020 KS „Jordan” Kraków
2215 2594 URBAN Witold 1994 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
2216 2003 URBANOWICZ Dawid 1992 2016/2017 LKS „Uran” Łukowica
2217 251 URBAŃSKI Adam 1950 2019/2020 KS „Spektrum” Słopnice
2218 2061 URBAŃSKI Jacek 1985 2018/2019 KS „Spektrum” Słopnice
2219 465 URBAŃSKI Kamil 1989
2220 2971 USZKO Patrycja 2009 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
2221 2970 USZKO Wiktoria 2005 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
2222 2110 UTYLSKA Karolina 2011 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
2223 1 UTYLSKI Filip 1982 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
2224 1873 UTYLSKI Kornel 2008 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
2225 49 UTYLSKI Rafał Jacek 1983 2019/2020
2226 1954 WACH Ireneusz 1976 2016/2017 UKS SP 1 Tarnów
2227 1663 WACŁAWSKI Jakub 2006 MKS „Centrum” Kraków
2228 1395 WADAS Aleksandra 2000 2014/2015
2229 2918 WADAS Igor 2007 2019/2020 UKS „Sokół” Żabno
2230 2999 WADAS Karol 2009 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
2231 417 WADOWSKA Joanna 1987 2012/2013
2232 2360 WADOWSKI Krzysztof 2002 2018/2019 LKS „Uran” Łukowica
2233 1927 WAJDA Kamil 2003 2019/2020 UKS Olesno
2234 3093 WAJDA Zbigniew 1956 2019/2020 LUKS „Strażak” Niżna Łąka
2235 1475 WAKSMUNDZKA Natalia 2004 2016/2017 UKS „Tornado” Waksmund
2236 1586 WAKSMUNDZKA Sandra 2005
2237 1005 WALA Tomasz 1976 2019/2020 Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
2238 2651 WALCZAK Michał 1994 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
2239 1702 WALCZAK Wojciech 1960 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
2240 298 WALCZYK Mieczysław 1955 2012/2013
2241 2064 WALICZEK Łukasz 1998 2017/2018 KS „Łęgi” Nowa Biała
2242 224 WALICZEK Wojciech 1988 2018/2019 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
2243 798 WAŁCZYŃSKI Marcin 1984 2019/2020 PKS „Kolping” Jarosław
2244 1205 WANTUCH Kamil 1997 2018/2019 LKS „Binarowa” Binarowa
2245 33 WARIAN Mirosław 1974 2018/2019 MKS „Radość” Gorlice
2246 330 WARMUZ Kamil 1989 2019/2020 KTS „Victoria” Spytkowice
2247 682 WARPACHA Aleksandra 1998 2013/2014
2248 1668 WARZECHA Ida 2008 2016/2017 KS „Gorce” Nowy Targ
2249 2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004 2018/2019 UKS „Rokicie” Szczytniki
2250 1015 WATYCHOWICZ Kinga 2003
2251 152 WAWRZON Mateusz 1990 2012/2013
2252 1806 WAWRZON Sebastian 1998 2016/2017 KS „Łęgi” Nowa Biała
2253 493 WAZ Józef 1955 2019/2020 „Mikulec” Grybów
2254 2164 WĄCHAŁA Bartłomiej 2005 KS „Szczawa”
2255 2878 WĄS Bartłomiej 2004 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
2256 1473 WĄS Jakub 2002 2014/2015
2257 2354 WĄSIK Dawid 2003 2019/2020 TG „Sokół” Brzesko
2258 150 WĄSIK Marcin 1996 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
2259 2588 WĄTOR Oliwia 2006 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
2260 1329 WCISŁO Konrad 2005 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
2261 1823 WCISŁO Patryk 2007 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
2262 957 WCISŁO Tomasz 1993 2012/2013
2263 284 WEISS Kinga 1995 2012/2013
2264 390 WENC Dominika 1993 2016/2017 KS „Szczawa”
2265 1646 WEREDA Barbara 1999 2018/2019 UKS „Gim-Tim 5” Stalowa Wola
2266 8 WĘGIEL Marcin 1980 2014/2015
2267 1239 WĘGLARZ Adrian 1998
2268 3018 WĘGLARZ Mikołaj 2006 KS „Turbacz” Mszana Dolna
2269 1804 WĘGLARZ Patryk 1988 2019/2020 LKS „Victoria” Nidek
2270 1222 WĘGLARZ Piotr 2000 2016/2017 KS „Szczawa”
2271 1627 WĘGRZYN Aleksandra 2006
2272 1271 WĘGRZYN Łukasz 1996 2017/2018
2273 254 WĘGRZYN Łukasz 1998 2016/2017 KS „Spektrum” Słopnice
2274 3037 WIATER Jakub 2008 2019/2020 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
2275 3062 WIATER Michał 2011 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
2276 1960 WIĄCEK Jakub 2002 2016/2017 MLKS „Nurt” Przemyśl
2277 486 WIDEŁ Krzysztof 1992 2012/2013
2278 3022 WIDEŁKA Mirosław 1960 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
2279 2803 WIDOMSKI Aleksy 2009
2280 2923 WIEJSKI Karol 2006 2019/2020 KS „Start” Nowy Sącz
2281 2724 WIELGOS Zuzanna 2005 2019/2020 KU AZS Politechnika Rzeszów
2282 238 WIELGOSZ Mirosław 1967 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
2283 1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976 2019/2020 KS „Jordan” Kraków
2284 2118 WIERZBICKA Marlena 2001 2019/2020 ULKS „Lachowice”
2285 894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
2286 616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994 2013/2014
2287 2991 WIĘCKOWSKI Jakub 2007 2019/2020 CKiS Skawina
2288 2505 WIĘSEK Amelia 2009 2018/2019 UKS „Rokicie” Szczytniki
2289 478 WIKAR Tadeusz 1961 2016/2017 UKS „Trójka” Limanowa
2290 2669 WILCZAK Piotr 2005 2018/2019 KS „Unia” Naprawa
2291 1351 WILCZEK Jan 2002 2015/2016 LUKS „Sobolik” Sobolów
2292 2583 WILK Adrian 2006 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
2293 470 WILK Paweł 1988 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
2294 1939 WILK Roman 1961 2018/2019 KS „Bronowianka” Kraków
2295 717 WILK Wiktoria 2002 2019/2020 KSTS Krosno
2296 1583 WINCEK Marek 1981 2017/2018 KS „Łęgi” Nowa Biała
2297 2618 WINIARSKI Adam 1966 2019/2020 GKS „Czarni” Czarny Dunajec
2298 2632 WINIARSKI Mieszko 2004 2019/2020 TS „Podhalański” Czarny Dunajec
2299 3123 WINKLER Grzegorz 1980 UKS „Fortem” Pawęzów
2300 3121 WINKLER Hubert 2009 UKS „Fortem” Pawęzów
2301 3124 WINKLER Paweł 1978 UKS „Fortem” Pawęzów
2302 1204 WIROŃSKI Piotr 1977 2019/2020 KS „Jordan” Kraków
2303 837 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 1998 2019/2020
2304 763 WIŚNIEWSKI Dominik 1992 2012/2013
2305 838 WIŚNIEWSKI Karol 2000 2019/2020
2306 2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
2307 2542 WIŚNIOWSKI Jerzy 2010 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
2308 2154 WIŚNIOWSKI Michał 2008 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
2309 2792 WITEK Grzegorz 1982 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
2310 1312 WITEK Jakub 2000 2014/2015
2311 65 WITKOŚ Piotr 1995 2012/2013
2312 64 WITKOŚ Robert 1995 2012/2013
2313 1491 WITKOWSKI Adam 1978 2015/2016 UKS Wolbrom
2314 865 WLIZŁO Jakub Jan 1991 2015/2016 MLKS „Nurt” Przemyśl
2315 831 WŁOCH Mateusz 1997 2018/2019 UKS MOSiR Dukla
2316 22 WŁODEK Grzegorz 1985 2012/2013 UKS Olesno
2317 2949 WŁODEK Krystian 2003 2019/2020 MOSiR Tuchów
2318 2609 WŁODEK Sławomir 1975 2019/2020 GKS „Czarni” Czarny Dunajec
2319 795 WŁODYKA Paweł 1983 2019/2020
2320 1414 WODNIAK Kamil 2003 2019/2020 LKS „Victoria” Nidek
2321 1286 WOHNER Paweł 1980 2019/2020
2322 2795 WOJAKIEWICZ Jakub 2011 MOKSiR Czchów
2323 1006 WOJAS Bartłomiej 2004 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
2324 2905 WOJAS Wojciech 1975 2019/2020 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
2325 353 WOJCIACZYK Antoni 1963 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
2326 464 WOJCIECHOWSKI Rafał 1996
2327 1917 WOJDYŁA Damian 1991 2019/2020
2328 1061 WOJDYŁA Dominik 1993 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
2329 384 WOJDYŁA Ewelina 1990 2013/2014
2330 69 WOJNICKI Kamil 1992 2014/2015
2331 114 WOJTAS Tomasz 1983 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
2332 1778 WOJTOŃ Przemysław 1983 2017/2018 Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
2333 2120 WOJTYCZA Aleksandra 2002 2017/2018 TKKF Dobczyce
2334 2965 WOLAK Michał 2002 2019/2020 LUKS „Lipie”
2335 631 WOLANIN Grzegorz 1999 2014/2015
2336 2989 WOLANIN Kacper 2007 2019/2020 UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
2337 1886 WOLANIN Piotr 2001 2019/2020 LKS „Victoria” Nidek
2338 1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980 2017/2018 KS „Bronowianka” Kraków
2339 2055 WOLAREK Artur 1979 2016/2017 KTS „Victoria” Spytkowice
2340 1264 WOLF Dominik 1986 2013/2014
2341 724 WOLIŃSKI Andrzej 1962 2019/2020 LZS Mędrzechów
2342 1588 WOLIŃSKI Patryk 2004
2343 722 WOLIŃSKI Radosław 1990 2019/2020 LZS Mędrzechów
2344 723 WOLIŃSKI Wojciech 1993 2019/2020 LZS Mędrzechów
2345 729 WOLIŃSKI Zenon 1961 2019/2020 LZS Mędrzechów
2346 214 WOLNICKI Marcin 1994 2014/2015
2347 55 WOLSKI Dariusz 1996 2012/2013
2348 54 WOLSKI Tomasz 1972 2018/2019 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
2349 1435 WOŁOWIEC Dominika 1997 2019/2020
2350 2066 WORECKI Michał 1979 2016/2017 MKS „Skawa” Wadowice
2351 313 WOŚ Agata 1988 2012/2013
2352 2917 WOZIWODA Kacper 2006 2019/2020 UKS „Sokół” Żabno
2353 1417 WOZIWODZKI Jakub 2004 2014/2015
2354 1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982 2016/2017 LKS „Uran” Łukowica
2355 116 WOŹNIAK Damian 1992 2013/2014
2356 993 WOŹNIAK Damian 1998 2016/2017 LUKS „Sobolik” Sobolów
2357 115 WOŹNIAK Dominik 1989 2019/2020 MKS „Radość” Gorlice
2358 2506 WOŹNIAK Dorota 2011 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
2359 2415 WOŹNIAK Helena 2009 2019/2020 UKS „Rokicie” Szczytniki
2360 2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960 2017/2018 MKS „Radość” Gorlice
2361 110 WOŹNIAK Marcin 1993 2016/2017 MKS „Radość” Gorlice
2362 686 WOŹNIAK Maria 1999 2012/2013
2363 505 WOŹNIAK Ryszard 1957 2013/2014
2364 778 WOŹNY Dariusz 1986 2019/2020 Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
2365 956 WÓJCIK Albert 1947 2017/2018 UKS „Jola” Kraków
2366 1283 WÓJCIK Jan 1959 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
2367 775 WÓJCIK Jerzy 1954 2012/2013
2368 1882 WÓJCIK Krzysztof 1981 2019/2020 LKS Piotrowice
2369 1022 WÓJCIK Michał 2000 2019/2020
2370 3105 WÓJCIK Oliwia 2004 UKS Olesno
2371 436 WÓJCIK-REMBIASZ Iwona 1991 2016/2017 KS „Start” Nowy Sącz
2372 74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995 2017/2018 LKS „Binarowa” Binarowa
2373 1853 WÓJS Tomasz 1989 2019/2020 LUKS „Lipie”
2374 1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002 2018/2019 MKS „Radość” Gorlice
2375 1637 WÓJTOWICZ Mikołaj 2004 2014/2015
2376 638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 2017/2018 TG „Sokół” Brzesko
2377 733 WRONA Bartłomiej 2000 2014/2015
2378 479 WRONA Marian 1958 2016/2017 UKS „Trójka” Limanowa
2379 3059 WRÓBEL Dominik 1981 LKS „Victoria” Nidek
2380 834 WRÓBEL Robert 1973 2019/2020 KSTS Krosno
2381 2870 WRZESIEŃ Gabriela 2006 2019/2020 GOK Charsznica
2382 940 WRZESZCZ Leon 1941 2014/2015
2383 274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995 2018/2019 UKS „Płomień” Limanowa
2384 1388 WYSOWSKI Jan 2002 2019/2020 UKS „Płomień” Limanowa
2385 1559 WZOREK Bartosz 2005 2013/2014
2386 1556 WZOREK Patryk 2002 2013/2014
2387 1982 XU Kai 1973 2018/2019 KS „Bronowianka” Kraków
2388 1498 ZABAWA Martyna 2004 2017/2018 MKS „Tarnovia” Tarnów
2389 1621 ZABIEROWSKI Krzysztof 2002 2014/2015
2390 2807 ZABŁOCKI Filip 2010 2019/2020
2391 77 ZACHACZ Damian 1997 2012/2013
2392 264 ZACHARA Józef 1988 2016/2017 UKS Olesno
2393 2978 ZACZYŃSKI Witold 2009 2019/2020 „Siemacha” Kraków
2394 585 ZAJĄC Agnieszka 1999 2012/2013
2395 1408 ZAJĄC Anna 2002 2019/2020 KS „Bronowianka” Kraków
2396 155 ZAJĄC Damian 1986 2017/2018 LKS „Polonia” Wilczkowice
2397 854 ZAJĄC Grzegorz 1993 2013/2014
2398 1060 ZAJĄC Jacek 2000 2019/2020 MKS „Centrum” Kraków
2399 2027 ZAJĄC Kacper 2004 2017/2018 TKKF Dobczyce
2400 3097 ZAJĄC Piotr Paweł 1992 2019/2020 LUKS „Strażak” Niżna Łąka
2401 920 ZAJĄC Wacław 1960 2012/2013
2402 1877 ZAJDA Bartłomiej 2005 2019/2020 MKS „Skawa” Wadowice
2403 967 ZAJĘCKI Paweł 1998 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
2404 1176 ZAJĘCKI Rafał 2002 2019/2020 TKS „Opoka” Trzebinia
2405 1567 ZAKOPAL Olaf 2005
2406 1996 ZAKRZEWSKI Ryszard Jan 1954 2017/2018 GOK Charsznica
2407 525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
2408 526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997 2018/2019 TKKF Dobczyce
2409 538 ZALEWSKI Krzysztof 1994 2019/2020 KS „Podwawelski” Kraków
2410 34 ZAŁĘSKI Marek 1958 2015/2016 LKS „Bielanka” Bielanka
2411 1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007 2017/2018 KS „Gorce” Nowy Targ
2412 453 ZAPALSKI Bartosz 1991 2018/2019 PKS „Porta” Kraków
2413 3019 ZAPAŁA Konrad 2004 KS „Turbacz” Mszana Dolna
2414 501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001 2012/2013
2415 1263 ZAREMBA Piotr 1993 2014/2015
2416 3114 ZARĘBA Bartosz 2009 SMS „Solne Miasto” Wieliczka
2417 1076 ZAWADOWICZ Krystian 2001 2015/2016
2418 158 ZAWADZKA Emilia 1997 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
2419 919 ZAWADZKI Oskar 2000 2012/2013
2420 562 ZAWADZKI Patryk 1994 2012/2013
2421 109 ZAWISZA Grzegorz 1988 2014/2015
2422 1950 ZĄBEK Stanisław 1981 2016/2017 UKS SP 1 Tarnów
2423 730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969 2019/2020 LZS Mędrzechów
2424 432 ZBOROWSKA Natalia 1997 2012/2013
2425 989 ZBYLUT Andrzej 1972 2018/2019 MOSiR Tuchów
2426 379 ZBYLUT Arkadiusz 1997 2018/2019 MOSiR Tuchów
2427 1268 ZBYLUT Patryk 2005 2019/2020 UKS „Jordan” Zakliczyn
2428 566 ZEGAROWSKA Paulina 1993 2012/2013
2429 874 ZĘBALA Mateusz 2001 2019/2020 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
2430 875 ZĘBALA Paweł 1998 2019/2020 SSL „Wielmożanka” Wielmoża
2431 217 ZGUD Stanisław 1968 2012/2013
2432 1429 ZHAO Xia 1983 2018/2019 KS „Bronowianka” Kraków
2433 2361 ZHAO Ziyi 2003 2018/2019 KS „Bronowianka” Kraków
2434 1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001 2016/2017 KS „Bronowianka” Kraków
2435 1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 2017/2018 TG „Sokół” Brzesko
2436 2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 2019/2020 LKS „Polonia” Wilczkowice
2437 1894 ZIELIŃSKI Karol 2005 2017/2018 PKS „Porta” Kraków
2438 811 ZIELIŃSKI Konrad 1977 2019/2020 KS „Łączy nas Sport” Jarosław
2439 2543 ZIĘBA Jakub 2010 2019/2020 TKKF Dobczyce
2440 1846 ZIĘBA Oskar 2008 2018/2019 UKS „Rokicie” Szczytniki
2441 503 ZIMNICKA Karolina 1992 2013/2014
2442 80 ZIMNICKI Tomasz 1995 2019/2020 UKS „Gryf” Gdów
2443 2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993 2019/2020 LZS Mędrzechów
2444 799 ZIOBRO Tomasz 1975 2016/2017
2445 1228 ZIÓŁKO Albert 1999 2014/2015
2446 1458 ZIÓŁKO Izaak 2005 2019/2020 GKS „Czarni” Czarny Dunajec
2447 521 ZLEZARCZYK Rafał 1994 2018/2019 TKKF Dobczyce
2448 1382 ZŁOTOWSKA Aleksandra 2001 2014/2015
2449 2389 ZNAMIROWSKI Sebastian 2002 2018/2019 LKS „Vocovia” Wokowice
2450 2662 ZOŃ Bartosz 1976 2019/2020 LKS „Victoria” Nidek
2451 2748 ZUBIK-BORYSŁAWSKA Małgorzata 1970 2018/2019 MLKS „Nurt” Przemyśl
2452 3096 ZWARYCZ Artur 1984 2019/2020 LUKS „Strażak” Niżna Łąka
2453 2647 ZWOLIŃSKI Mikołaj 2009 2018/2019 UKS „Rokicie” Szczytniki
2454 761 ZYCH Michał 1996 2015/2016 UKS Olesno
2455 94 ZYCH Szymon 1995 2018/2019 TKKF Dobczyce
2456 2383 ZYSEK Piotr 1967 2017/2018 UKS „Jola” Kraków
2457 1451 ŻAK Angelika 2000 2014/2015
2458 2213 ŻAK Michał 2005 2018/2019 MOKSiR Czchów
2459 2593 ŻAROWSKA Sonia 2003 2019/2020 LKS „Orzeł” Wojnarowa
2460 2858 ŻĄDŁO Damian Patryk 1999 2019/2020 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
2461 2489 ŻĄDŁO Piotr 2003 2019/2020 UKS „Zarabie” Myślenice
2462 1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996 2016/2017 KS „Start” Nowy Sącz
2463 620 ŻEBRO Andrzej Piotr 1991 2013/2014
2464 615 ŻEBRO Krzysztof Grzegorz 1986 2018/2019 LKS Piotrowice
2465 2800 ŻMUDA Maciej 2011 MKS „Centrum” Kraków
2466 839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996 2019/2020
2467 1959 ŻÓŁKIEWICZ Adrian 1999 2016/2017 MLKS „Nurt” Przemyśl
2468 2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009 2019/2020 KS „Gorce” Nowy Targ
2469 374 ŻUROWSKI Dariusz 1976 2019/2020 LUKS „Skrzyszów”
2470 1464 ŻYCHOWSKI Bruno 2004 2015/2016
2471 3066 ŻYDEK Kamil 1983 LKS „Victoria” Nidek
2472 1392 ŻYDEK Miłosz 2001 2016/2017 MKS „Skawa” Wadowice
2473 1678 ŻYDEK Robert 2007 2017/2018 LKS Piotrowice
2474 1063 ŻYDEK Sławomir 1977 2013/2014
2475 1385 ŻYDOWSKA Gabriela 2004 2016/2017 MKS „Tarnovia” Tarnów
2476 1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002 2019/2020 MKS „Tarnovia” Tarnów
2477 394 ŻYTNIEWSKA Monika 1997 2012/2013
2478 359 ŻYTNIEWSKI Bogdan 1966 2012/2013
2479 358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990 2015/2016 TG „Sokół” Brzesko