Poz. | Zawodnik | Klub | Nr KOZTS | Rok ur. | Nr LO | WLR 1 | WTK 1 | GPP 1 | WTK 2 | GPP 2 | WLR 2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | WIKTOREK Marcin | UKS „Płomień” Limanowa | 3715 | 2012 | 2350 | 55/1. | 40/1. | 55/17.-24. | 40/1. | 55/17.-24. | 110 |
2. | JAROSZ Mikołaj | KS „Gorce” Nowy Targ | 3679 | 2014 | 3607 | 37/2. | 37/2. | 37/2. | 74 | ||
3. | WŁODEK Karol | LUKS „Skrzyszów” | 3694 | 2013 | 4093 | 31/6. | 31/6. | 33/4. | 64 | ||
4. | ANTOSZEK Kamil | KS „Gorce” Nowy Targ | 3680 | 2014 | 3605 | 32/5. | 32/5. | 31/6. | 63 | ||
5. | KSIĄŻEK Maksymilian | MKS „Skawa” Wadowice | 3808 | 2012 | 3202 | 35/3. | 35/3. | 26/9.-12. | 61 | ||
6. | ŚLEDZIEWSKI Patryk | UKS „Rokicie” Szczytniki | 3051 | 2012 | 531 | 30/7. | 30/7. | 26/9.-12. | 56 | ||
7. | CIUREJ Kacper | LUKS „Skrzyszów” | 3374 | 2013 | 4085 | 29/8. | 29/8. | 26/9.-12. | 55 | ||
8. | ŚLEDZIEWSKI Igor | UKS „Rokicie” Szczytniki | 3664 | 2014 | 507 | 33/4. | 33/4. | 16/17.-24. | 49 | ||
9. | WŁODARZ Piotr | UKS „Rokicie” Szczytniki | 3436 | 2012 | 534 | 26/9. | 26/9.-12. | 22/13.-16. | 48 | ||
10. | JAŁOWIEC Jakub | LKS „Kłos” Olkusz | 3700 | 2013 | 3783 | 26/10. | 26/9.-12. | 22/13.-16. | 48 | ||
11. | TATARCZUCH Szymon | UKS Olesno | 3734 | 2012 | 1799 | 26/11.-12. | 26/9.-12. | 22/13.-16. | 48 | ||
12. | KOŁOS Filip | UKS „Rokicie” Szczytniki | 3052 | 2012 | 518 | 18/17. | 18/17.-20. | 29/8. | 47 | ||
13. | KOTLARZ Tomasz | UKS „Płomień” Limanowa | 3853 | 2012 | 2311 | 22/14.-16. | 22/13.-16. | 22/13.-16. | 44 | ||
14. | SALA Antoni | UKS „Gryf” Gdów | 3860 | 2014 | 2165 | 26/11.-12. | 26/9.-12. | 16/17.-24. | 42 | ||
15. | SOWA Stanisław | KS „Bronowianka” Kraków | 3763 | 2012 | 6497 | 22/14.-16. | 22/13.-16. | 16/17.-24. | 38 | ||
16. | SIKOŃ Jakub | UKS „Jordan” Zakliczyn | 3383 | 2015 | 3409 | 35/3. | 35 | ||||
17. | JANIA Dawid | UKS „Gryf” Gdów | 3863 | 2014 | 2162 | 18/18.-19. | 18/17.-20. | 16/17.-24. | 34 | ||
18. | GŁÓWCZYK Tobiasz | MKS „Radość” Gorlice | 4011 | 2013 | 10999 | 32/5. | 32 | ||||
19. | CZERNECKI Szymon | KS „Start” Nowy Sącz | 3393 | 2012 | 3561 | 30/7. | 30 | ||||
20. | WANAT Michał | UKS „Rokicie” Szczytniki | 3731 | 2012 | 533 | 22/13. | 22/13.-16. | 8/25.-32. | 30 | ||
21. | GŁUCH Jakub | UKS „Gryf” Gdów | 3861 | 2014 | 2161 | 22/14.-16. | 22/13.-16. | 8/25.-32. | 30 | ||
22. | RECZEK Łukasz | UKS Olesno | 4025 | 2012 | 11275 | 26/9.-12. | 26 | ||||
23. | WĘGLARZ Arkadiusz | UKS „Gryf” Gdów | 3862 | 2014 | 2168 | 18/18.-19. | 18/17.-20. | 8/25.-32. | 26 | ||
24.-27. | GUBERNAT Eryk | UKS „Rokicie” Szczytniki | 3426 | 2012 | 515 | 16/17.-24. | 16 | ||||
24.-27. | PYTLOWSKI Maksymilian | MKS „Skawa” Wadowice | 4016 | 2014 | 11028 | 16/17.-24. | 16 | ||||
24.-27. | WOZIWODA Jan | UKS Olesno | 4024 | 2012 | 11276 | 16/17.-24. | 16 | ||||
24.-27. | WOŹNIAK Marcel | UKS „Gryf” Gdów | 3997 | 2014 | 10728 | 16/17.-24. | 16 | ||||
28.-32. | JANIC Radosław | UKS „Gryf” Gdów | 3998 | 2014 | 10729 | 8/25.-32. | 8 | ||||
28.-32. | KĄDZIOŁKA Brajan | UKS „Płomień” Limanowa | 3725 | 2013 | 2334 | 8/25.-32. | 8 | ||||
28.-32. | KOŁODZIEJ Karol | UKS „Płomień” Limanowa | 4030 | 2013 | 2335 | 8/25.-32. | 8 | ||||
28.-32. | KOZDRÓJ Michał | MOKSiR Czchów | 3943 | 2013 | 3307 | 8/25.-32. | 8 | ||||
28.-32. | STYPUŁA Szymon | UKS „Płomień” Limanowa | 3728 | 2015 | 2359 | 8/25.-32. | 8 | ||||
33.-37. | BĄCIO Oskar | UKS „Płomień” Limanowa | 3726 | 2015 | 2356 | 5/33.-40. | 5 | ||||
33.-37. | DYMEK Łukasz | UKS „Miasto Soli” Wieliczka | 3786 | 2016 | 10734 | 5/33.-40. | 5 | ||||
33.-37. | FILIPOWSKI Maciej | UKS „Rokicie” Szczytniki | 3805 | 2012 | 510 | 5/33.-40. | 5 | ||||
33.-37. | HAJDUK Alex | UKS „Rokicie” Szczytniki | 3675 | 2014 | 505 | 5/33.-40. | 5 | ||||
33.-37. | PŁOSKONKA Dawid | KS „Bronowianka” Kraków | 3761 | 2013 | 6495 | 5/33.-40. | 5 |