Zgłoszenia do EWIMP młodzików 2020/2021
(prawo gry ma 16 zawodników na podstawie kolejności w rankingu)
Kraków, 24.04.2021
Lp. Ranking Zawodnik Klub Nr KOZTS Rok ur. Nr LO Punkty
1 2. GNIADEK Piotr KS „Gorce” Nowy Targ 2113 2008 6180 60
2 3. PILCH Aleksander niestowarzyszony 2550 2008 10665 60
3 4. PAJORSKI Mateusz UKS „Gryf” Gdów 2424 2009 1927 57
4 5. TURECKI Jakub UKS „Gryf” Gdów 1839 2011 1931 53
5 6. LIPOWICZ Kacper UKS Olesno 2969 2008 2693 44
6 8. PIRÓG Paweł „Siemacha” Kraków 2178 2008 7164 40
7 9. MARDUŁA Mateusz KS „Gorce” Nowy Targ 2571 2008 6191 39
8 10. WIŚNIEWSKI Mateusz MKS „Skawa” Wadowice 2777 2010 5001 38
9 11. NAGEL Nikodem UKS „Jordan” Zakliczyn 2721 2010 5229 36
10 12. KANOWNIK Kajetan MOKSiR Czchów 2175 2008 4969 33
11 13. MARKIEWICZ Michał „Siemacha” Kraków 2152 2008 7160 33
12 14. KUROS Antoni KS „Gorce” Nowy Targ 2722 2010 6188 33
13 15. NIEĆ Tomasz MOKSiR Czchów 2894 2008 4972 28
14 16. KLAG Franciszek KS „Gorce” Nowy Targ 2115 2009 6182 28
15 18. CZYSZCZOŃ Robert KS „Gorce” Nowy Targ 2460 2009 6179 28
16 19. PILCH Mikołaj niestowarzyszony 2551 2011 10666 20
17 20. MARCHEWKA Rafał UKS „Gryf” Gdów 1827 2009 1924 20
18 21. MARDOSZ Maciej UKS „Rokicie” Szczytniki 2395 2010 3997 20
19 23. BULIŃSKI Sebastian SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2847 2008 3453 20
20 24. KRAS Nikodem UKS „Jordan” Zakliczyn 2675 2008 5225 20
21 26. KOSTRZEWA Kacper MOKSiR Czchów 2674 2009 4970 20
22 27. RESZKA Adam „Siemacha” Kraków 2177 2009 7165 11
23 30. KRAKOWSKI Sebastian UKS „Jordan” Zakliczyn 2149 2008 5224 11
24 31. SALETNIK Jakub SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2849 2008 3460 11
25 35. UTYLSKI Kornel MKS „Centrum” Kraków 1873 2008 9594 7
26 36. GAJ Krystian UKS „Rokicie” Szczytniki 2574 2008 3993 7
27 37. OLEKSA Kacper SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2855 2008 3458 7
28 38. PŁAWIŃSKI Natan SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2852 2008 3459 7
29 41.-42. KARWASIŃSKI Dominik UKS „Gryf” Gdów 2771 2009 1920 7
30 43. TOMKOWSKI Dawid MOKSiR Czchów 2780 2011 4975 5
31 44. GĄSIOROWSKI Adam SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2914 2008 3456 5
32 47. PAWELEC Tomasz UKS „Gryf” Gdów 2575 2008 4911 5
33 KULIS Ignacy „Siemacha” Kraków 2977 2008 7159
34 NAWARA Franciszek „Siemacha” Kraków 2979 2009 7162
35 RAMIAN Marcin UKS „Jordan” Zakliczyn 3345 2008 10895