Zgłoszenia do II WTK żaków 2019/2020
Kraków, 08.12.2019
Lp. Ranking Zawodnik Klub Nr KOZTS Rok ur. Nr LO Punkty
1 4. ŁĄCKI Piotr KS „Start” Nowy Sącz 2426 2010 07258 117
2 5. MARCHEWKA Rafał UKS „Gryf” Gdów 1827 2009 01605 106
3 6. PILCH Mikołaj UKS „Gryf” Gdów 2551 2011 01597 87
4 7. DYGAS Dawid UKS „Płomień” Limanowa 2532 2009 07140 74
5 8. OBAL Daniel LUKS „Skrzyszów” 2434 2009 04251 70
6 9. ŻÓŁTEK Daniel KS „Gorce” Nowy Targ 2511 2009 06768 67
7 10. MARDOSZ Maciej UKS „Rokicie” Szczytniki 2395 2010 00142 61
8 11. KLAG Franciszek KS „Gorce” Nowy Targ 2115 2009 04019 59
9 12. KOWALCZYK Bartosz KS „Gorce” Nowy Targ 2114 2011 04035 56
10 13. KOWAL Jan UKS „Lepietnica” Klikuszowa 2515 2009 56
11 14. KUROS Antoni KS „Gorce” Nowy Targ 2722 2010 04012 51
12 15. KOSTRZEWA Kacper MOKSiR Czchów 2674 2009 04294 49
13 16. KACZMARCZYK Karol MKS „Skawa” Wadowice 2693 2011 04767 48
14 18. RESZKA Adam „Siemacha” Kraków 2177 2009 07270 47
15 19. NAGEL Nikodem UKS „Jordan” Zakliczyn 2721 2010 04329 46
16 20. WIŚNIEWSKI Mateusz MKS „Skawa” Wadowice 2777 2010 04764 42
17 21. GAŁUSZKA Piotr MKS „Skawa” Wadowice 2150 2009 04753 40
18 22. MATYASIK Mikołaj „Siemacha” Kraków 2136 2009 07267 40
19 23. HUZIOR Kamil UKS „Lepietnica” Klikuszowa 2510 2009 34
20 24. KARWASIŃSKI Dominik TG „Sokół” Brzesko 2771 2009 32
21 25. STACHEL Bartłomiej UKS „Rokicie” Szczytniki 2104 2009 00147 26
22 26. CZUBERNAT Gabriel UKS „Lepietnica” Klikuszowa 2516 2009 26
23 27. KLIMOWSKI Kamil UKS „Lepietnica” Klikuszowa 2517 2009 24
24 28. RAPACZ Damian UKS „Lepietnica” Klikuszowa 2513 2009 24
25 30. SZELIGA Patryk UKS „Lepietnica” Klikuszowa 2514 2009 18
26 32. TOMKOWSKI Dawid MOKSiR Czchów 2780 2011 04291 16
27 33. STACHEL Artur UKS „Rokicie” Szczytniki 2174 2011 00151 12
28 34. CZYSZCZOŃ Robert KS „Gorce” Nowy Targ 2460 2009 04015 8
29 35.-36. MARDUŁA Michał KS „Gorce” Nowy Targ 2723 2011 04033 8
30 37.-39. JĘDRZEJOWSKI Ksawery MKS „Skawa” Wadowice 2895 2009 04762 5
31 37.-39. MARSZALIK Mikołaj SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2805 2010 02131 5
32 37.-39. PIEKARSKI Krzysztof „Siemacha” Kraków 2911 2009 09867 5
33 BRZĘK Olivier MOKSiR Czchów 3003 2009
34 CHMIEL Szymon KS „Bronowianka” Kraków 3010 2009 10114
35 CUMBER Bartosz KS „Bronowianka” Kraków 2984 2010 10121
36 GALIAK Jan SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2997 2009 10590
37 GRUCHAŁA Patryk KS „Bronowianka” Kraków 3008 2011
38 JANAS Oliwier KS „Bronowianka” Kraków 2983 2010 10111
39 KOWALSKI Szymon „Siemacha” Kraków 2910 2009 09866
40 KOZIOŁ Karol SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2806 2010 02130
41 KURBIEL Mateusz KS „Bronowianka” Kraków 2987 2010 10125
42 LEDNIOWSKI Tymoteusz KS „Start” Nowy Sącz 2980 2010 09394
43 MRÓZ Patryk UKS „Jordan” Zakliczyn 3002 2010
44 NAWARA Franciszek „Siemacha” Kraków 2979 2009 10408
45 OBRZUD Mateusz KS „Podwawelski” Kraków 2964 2010 05259
46 POWĘZKA Kacper KS „Bronowianka” Kraków 3007 2010 10112
47 SĄCZAWA Tymon PKS „Porta” Kraków 3004 2011
48 STAREK Igor KS „Bronowianka” Kraków 3009 2009 10129
49 ULMAN Piotr KS „Bronowianka” Kraków 3005 2013 10132
50 WADAS Karol SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2999 2009 10641
51 ZACZYŃSKI Witold „Siemacha” Kraków 2978 2009 09861