Zgłoszenia do II WTK młodzików 2019/2020
Kraków, 09.11.2019
Lp. Ranking Zawodnik Klub Nr KOZTS Rok ur. Nr LO Punkty
1 5. BAJER Grzegorz TKKF Dobczyce 1879 2007 07272 158
2 6. MRUGAŁA Jan KS „Gorce” Nowy Targ 2138 2010 04029 132
3 7. PILCH Aleksander UKS „Gryf” Gdów 2550 2008 01611 130
4 8. GNIADEK Piotr KS „Gorce” Nowy Targ 2113 2008 04017 123
5 10. WCISŁO Patryk MKS „Skawa” Wadowice 1823 2007 04759 118
6 11. PAJORSKI Mateusz UKS „Gryf” Gdów 2424 2009 01609 82
7 12. KĄDZIOŁKA Bartłomiej LUKS „Skrzyszów” 2298 2007 04254 81
8 13. KANOWNIK Kajetan MOKSiR Czchów 2175 2008 04290 77
9 14. JACHYMIAK Krzysztof KS „Gorce” Nowy Targ 1698 2007 04018 73
10 15. SZCZEPAŃSKI Oliwier UKS „Sokół” Żabno 1916 2007 05312 72
11 16. PIRÓG Paweł „Siemacha” Kraków 2178 2008 07269 68
12 17. RACHFAŁ Maciej TG „Sokół” Brzesko 2643 2007 04206 68
13 18. MARKIEWICZ Michał „Siemacha” Kraków 2152 2008 07266 67
14 19. NIEWIARA Adrian 2179 2008 01277 63
15 20. MIERNIK Jan UKS „Gryf” Gdów 2507 2007 01606 61
16 21. KUBERA Dawid MKS „Skawa” Wadowice 2274 2007 04755 49
17 22. MARDUŁA Mateusz KS „Gorce” Nowy Targ 2571 2008 04026 47
18 23. TURECKI Jakub UKS „Gryf” Gdów 1839 2011 01598 44
19 24. ŚLAZYK Karol MKS „Tarnovia” Tarnów 2706 2007 03398 44
20 25. ŁĄCKI Piotr KS „Start” Nowy Sącz 2426 2010 07258 38
21 27. OCHALIK Konrad „Siemacha” Kraków 2677 2008 07268 28
22 28. MARCHEWKA Rafał UKS „Gryf” Gdów 1827 2009 01605 27
23 29. KLAG Franciszek KS „Gorce” Nowy Targ 2115 2009 04019 27
24 30. KONDEK Szymon CKiS Skawina 2176 2008 05102 27
25 31. MATYASIK Mikołaj „Siemacha” Kraków 2136 2009 07267 21
26 32.-34. BRZEZIŃSKI Michał LKS „Kłos” Olkusz 2896 2007 09503 20
27 32.-34. CHOLEWA Kacper UKS „Magnum” Koźmice Wielkie 2902 2008 06129 20
28 32.-34. PIESZCZEK Bartosz MKS KSOS Kraków 2769 2008 06870 20
29 35. SIKOŃ Maciej UKS „Jordan” Zakliczyn 2181 2007 04331 20
30 36. NOWAK Mateusz UKS „Magnum” Koźmice Wielkie 2345 2007 06134 19
31 37.-39. BOBAK Mikołaj KTS „Victoria” Spytkowice 2519 2008 01338 16
32 37.-39. MARDOSZ Maciej UKS „Rokicie” Szczytniki 2395 2010 00142 16
33 37.-39. PILCH Mikołaj UKS „Gryf” Gdów 2551 2011 01597 16
34 40. RESZKA Adam „Siemacha” Kraków 2177 2009 07270 15
35 41. JURKIEWICZ Jakub MKS „Tarnovia” Tarnów 2705 2007 03397 12
36 42.-45. CIERNIAK Konrad UKS „Sokół” Żabno 2774 2008 05316 11
37 42.-45. KALITA Michał UKS „Sokół” Żabno 2804 2008 05313 11
38 42.-45. OBAL Daniel LUKS „Skrzyszów” 2434 2009 04251 11
39 42.-45. WADAS Igor UKS „Sokół” Żabno 2918 2007 05314 11
40 46. UTYLSKI Kornel MKS KSOS Kraków 1873 2008 06876 7
41 47.-51. BULIŃSKI Sebastian SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2847 2008 02133 7
42 47.-51. GĄSIOROWSKI Adam SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2914 2008 06459 7
43 47.-51. GUZIK Jakub SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2848 2008 02134 7
44 47.-51. NIEĆ Tomasz MOKSiR Czchów 2894 2008 04296 7
45 47.-51. ZIĘBA Jakub TKKF Dobczyce 2543 2010 09612 7
46 52. KRAKOWSKI Sebastian UKS „Jordan” Zakliczyn 2149 2008 04330 7
47 53.-63. GAJ Krystian UKS „Rokicie” Szczytniki 2574 2008 00137 5
48 53.-63. KULIG Oliwier LKS „Wisła” Rząska 2814 2007 02052 5
49 53.-63. OLEKSA Kacper SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2855 2008 06460 5
50 53.-63. PAWELEC Tomasz UKS „Rokicie” Szczytniki 2575 2008 00144 5
51 53.-63. PŁAWIŃSKI Natan SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2852 2008 02135 5
52 53.-63. SALETNIK Jakub SMS „Solne Miasto” Wieliczka 2849 2008 02136 5
53 53.-63. TOMSIA Szymon LKS „Kłos” Olkusz 2901 2007 09502 5
54 66. KACZMARCZYK Karol MKS „Skawa” Wadowice 2693 2011 04767 5
55 CUMBER Bartosz KS „Bronowianka” Kraków 2984 2010 10121
56 JANAS Bartosz KS „Bronowianka” Kraków 2982 2007 10124
57 JANAS Oliwier KS „Bronowianka” Kraków 2983 2010 10111
58 JĘDRZEJOWSKI Ksawery MKS „Skawa” Wadowice 2895 2009 04762
59 KOSTRZEWA Kacper MOKSiR Czchów 2674 2009 04294
60 KRAS Nikodem UKS „Jordan” Zakliczyn 2675 2008 04328
61 KULIS Ignacy „Siemacha” Kraków 2977 2008 09862
62 KURBIEL Mateusz KS „Bronowianka” Kraków 2987 2010 10125
63 LEDNIOWSKI Tymoteusz KS „Start” Nowy Sącz 2980 2010 09394
64 LIPOWICZ Kacper UKS Olesno 2969 2008 00521
65 NAGEL Nikodem UKS „Jordan” Zakliczyn 2721 2010 04329
66 NAWARA Franciszek „Siemacha” Kraków 2979 2009 10408
67 OBRZUD Szymon KS „Podwawelski” Kraków 2966 2007 05260
68 STACHEL Bartłomiej UKS „Rokicie” Szczytniki 2104 2009 00147
69 SZYMUŚ Filip KS „Bronowianka” Kraków 2988 2008 10383
70 ULMAN Paweł KS „Bronowianka” Kraków 2981 2007 10131
71 WIĘCKOWSKI Jakub CKiS Skawina 2991 2007 05097
72 WOLANIN Kacper UKS „Magnum” Koźmice Wielkie 2989 2007 06130