V liga rejon Nowy Targ
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 32 4 99:26 88,89
2 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 36 32 4 101:29 88,89
3 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 35 30 5 93:31 85,71
4 NOWAK Łukasz (LKS „Victoria” Nidek) 36 29 7 91:30 80,56
5 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 27 9 91:37 75,00
6 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 31 26 5 86:24 83,87
7 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 36 26 10 90:42 72,22
8 HOLCMAN Zbigniew (LKS „Victoria” Nidek) 32 25 7 81:33 78,13
9 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 30 24 6 77:34 80,00
10 MOŻDŻEŃ Arkadiusz (KS „Unia” Naprawa) 33 24 9 78:39 72,73
11 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ III) 35 24 11 80:57 68,57
12 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 30 22 8 74:35 73,33
13 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 33 21 12 73:51 63,64
14 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 23 20 3 64:15 86,96
15 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 29 20 9 68:47 68,97
16 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 27 18 9 62:38 66,67
17 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 36 18 18 65:65 50,00
18 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 33 17 16 71:57 51,52
19 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 36 17 19 64:74 47,22
20 PALENIK Jerzy („Power Rangers” Czarny Dunajec) 23 16 7 53:33 69,57
21 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 27 16 11 53:46 59,26
22 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 36 16 20 71:65 44,44
23 JĘDRAL Robert (KS „Unia” Naprawa) 21 15 6 49:25 71,43
24 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 35 15 20 53:72 42,86
25 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ III) 24 14 10 51:36 58,33
26 MORAWETZ Krzysztof (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 33 14 19 57:63 42,42
27 LITWIAK Tadeusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 12 3 37:14 80,00
28 BIZOŃ Stefan (LKS „Victoria” Nidek) 16 12 4 39:25 75,00
29 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 27 12 15 48:54 44,44
30 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 28 12 16 44:56 42,86
31 ZAJDA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 29 12 17 52:59 41,38
32 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 19 11 8 39:25 57,89
33 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice III) 27 11 16 47:59 40,74
34 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 11 10 1 32:10 90,91
35 HOLCMAN Tomasz (LKS „Victoria” Nidek) 12 10 2 32:15 83,33
36 MOTYKA Janusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 32 10 22 37:73 31,25
37 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 19 9 10 36:39 47,37
38 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 30 9 21 34:69 30,00
39 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 35 9 26 37:88 25,71
40 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 14 8 6 28:22 57,14
41 PSHENOV Viktor („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 8 7 36:26 53,33
42 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 15 8 7 32:26 53,33
43 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 17 8 9 34:32 47,06
44 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice III) 33 8 25 35:81 24,24
45 WOJAS Wojciech (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 33 8 25 34:82 24,24
46 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 10 7 3 21:11 70,00
47 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 25 7 18 34:58 28,00
48 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 27 7 20 25:63 25,93
49 ŁABĘCKI Jarosław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 9 6 3 20:11 66,67
50 LEŚNY Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ III) 13 6 7 22:27 46,15
51 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 35 6 29 33:92 17,14
52 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 16 5 11 16:36 31,25
53 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 36 5 31 35:95 13,89
54 GRELA Antoni (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 5 4 1 14:5 80,00
55 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice III) 7 4 3 14:11 57,14
56 TYMAŃSKI Radosław (KS „Unia” Naprawa) 19 4 15 17:51 21,05
57 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 27 4 23 22:73 14,81
58 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 4 28 17:85 12,50
59 KUWIK Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ V) 3 3 0 9:2 100,00
60 ORLIKOWSKI Sebastian (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 6 3 3 9:10 50,00
61 KOWALCZYK Marek (KS „Unia” Naprawa) 14 3 11 18:35 21,43
62 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 33 3 30 13:91 9,09
63 JANIA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 2 1 7:3 66,67
64 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 2 1 8:5 66,67
65 LEKKI Paweł (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 2 1 6:4 66,67
66 BOBAK Mikołaj (KTS „Victoria” Spytkowice III) 33 2 31 15:95 6,06
67 GALICA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 1 1 0 3:0 100,00
68 KLISZCZ Tadeusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 1 1 0 3:0 100,00
69 ZIÓŁKO Izaak („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 1 1 5:3 50,00
70 OBRZUT Włodzimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 3 1 2 5:6 33,33
71 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice III) 6 1 5 8:15 16,67
72 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice III) 7 1 6 6:18 14,29
73 ZOŃ Bartosz (LKS „Victoria” Nidek) 1 0 1 2:3 0,00
74 WINIARSKI Mieszko („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 0 2 1:6 0,00
75 KRUPA Magdalena (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 0 3 1:9 0,00
76 KOWALCZYK Bartosz (KS „Unia” Naprawa) 12 0 12 2:36 0,00
77 PLACEK Dominik (KTS „Victoria” Spytkowice III) 19 0 19 1:57 0,00
78 GIBAS Piotr (LKS „Victoria” Nidek) 1 0 1 0:3 0,00
79 KLAG Maja (KS „Gorce” Nowy Targ V) 1 0 1 0:3 0,00
80 KUWIK Hubert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 5 0 5 0:15 0,00
81 KUBERA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 0 6 0:18 0,00
82 KORNAŚ Karol (KTS „Victoria” Spytkowice III) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 32 4 99:26 88,89
2 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 36 32 4 101:29 88,89
3 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 23 20 3 64:15 86,96
4 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 35 30 5 93:31 85,71
5 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 31 26 5 86:24 83,87
6 NOWAK Łukasz (LKS „Victoria” Nidek) 36 29 7 91:30 80,56
7 LITWIAK Tadeusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 12 3 37:14 80,00
8 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 30 24 6 77:34 80,00
9 HOLCMAN Zbigniew (LKS „Victoria” Nidek) 32 25 7 81:33 78,13
10 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 27 9 91:37 75,00
11 BIZOŃ Stefan (LKS „Victoria” Nidek) 16 12 4 39:25 75,00
12 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 30 22 8 74:35 73,33
13 MOŻDŻEŃ Arkadiusz (KS „Unia” Naprawa) 33 24 9 78:39 72,73
14 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 36 26 10 90:42 72,22
15 JĘDRAL Robert (KS „Unia” Naprawa) 21 15 6 49:25 71,43
16 PALENIK Jerzy („Power Rangers” Czarny Dunajec) 23 16 7 53:33 69,57
17 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 29 20 9 68:47 68,97
18 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ III) 35 24 11 80:57 68,57
19 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 27 18 9 62:38 66,67
20 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 33 21 12 73:51 63,64
21 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 27 16 11 53:46 59,26
22 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ III) 24 14 10 51:36 58,33
23 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 19 11 8 39:25 57,89
24 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 14 8 6 28:22 57,14
25 PSHENOV Viktor („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 8 7 36:26 53,33
26 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 15 8 7 32:26 53,33
27 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 33 17 16 71:57 51,52
28 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 36 18 18 65:65 50,00
29 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 19 9 10 36:39 47,37
30 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 36 17 19 64:74 47,22
31 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 17 8 9 34:32 47,06
32 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 36 16 20 71:65 44,44
33 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 27 12 15 48:54 44,44
34 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 28 12 16 44:56 42,86
35 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 35 15 20 53:72 42,86
36 MORAWETZ Krzysztof (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 33 14 19 57:63 42,42
37 ZAJDA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 29 12 17 52:59 41,38
38 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice III) 27 11 16 47:59 40,74
39 MOTYKA Janusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 32 10 22 37:73 31,25
40 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 16 5 11 16:36 31,25
41 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 30 9 21 34:69 30,00
42 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 25 7 18 34:58 28,00
43 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 27 7 20 25:63 25,93
44 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 35 9 26 37:88 25,71
45 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice III) 33 8 25 35:81 24,24
46 WOJAS Wojciech (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 33 8 25 34:82 24,24
47 KOWALCZYK Marek (KS „Unia” Naprawa) 14 3 11 18:35 21,43
48 TYMAŃSKI Radosław (KS „Unia” Naprawa) 19 4 15 17:51 21,05
49 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 35 6 29 33:92 17,14
50 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 27 4 23 22:73 14,81
51 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 36 5 31 35:95 13,89
52 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 4 28 17:85 12,50
53 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 33 3 30 13:91 9,09
54 BOBAK Mikołaj (KTS „Victoria” Spytkowice III) 33 2 31 15:95 6,06
55 PLACEK Dominik (KTS „Victoria” Spytkowice III) 19 0 19 1:57 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KACHEL Jan / BANAŚ Jan
(ULKS „Lachowice” II)
12 12 0 36:5 100,00
2 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz / MOTYKA Janusz
(TG „Sokół” Gniazdo Zakopane)
4 4 0 12:4 100,00
3 NOWAK Łukasz / HOLCMAN Zbigniew
(LKS „Victoria” Nidek)
12 11 1 33:12 91,67
4 JACHYMIAK Krzysztof / GNIADEK Piotr
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
5 4 1 12:4 80,00
5 KOWALCZYK Grzegorz / GODAWSKI Dariusz
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
9 7 2 23:10 77,78
6 CAPUTA Henryk / SURMA Mariusz
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
4 3 1 9:4 75,00
7 MOŻDŻEŃ Arkadiusz / TYMAŃSKI Radosław
(KS „Unia” Naprawa)
4 3 1 11:6 75,00
8 GNIADEK Piotr / MRUGAŁA Jan
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
7 5 2 18:7 71,43
9 JĘDRAL Robert / KOŁODZIEJCZYK Mateusz
(KS „Unia” Naprawa)
7 5 2 17:11 71,43
10 BIZOŃ Stefan / SZEMIK Krzysztof
(LKS „Victoria” Nidek)
10 7 3 26:15 70,00
11 GAŁUSZKA Paweł / MACIEJCZYK Paweł
(MKS „Skawa” Wadowice III)
9 6 3 22:13 66,67
12 WCISŁO Patryk / ZAJDA Bartłomiej
(MKS „Skawa” Wadowice III)
6 4 2 14:12 66,67
13 WOJAS Wojciech / MORAWETZ Krzysztof
(TG „Sokół” Gniazdo Zakopane)
8 5 3 18:12 62,50
14 KORCZAK Natasza / JACHYMIAK Krzysztof
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
5 3 2 11:7 60,00
15 GRAJNY Piotr / KACHEL Piotr
(ULKS „Lachowice” II)
12 7 5 29:19 58,33
16 MROCZKA Alicja / LECH Maja
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
10 5 5 18:17 50,00
17 KOLASA Dawid / KAMIŃSKA Martyna
(UKS „Tornado” Waksmund)
7 3 4 13:13 42,86
18 KLAG Franciszek / MARDUŁA Mateusz
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
12 5 7 18:25 41,67
19 KOLASA Iwona / KUNKA Aleksandra
(UKS „Tornado” Waksmund)
7 2 5 8:16 28,57
20 BODZIONY Grzegorz / LITWIAK Tadeusz
(„Power Rangers” Czarny Dunajec)
4 1 3 6:10 25,00
21 KOWALCZYK Bartosz / KUROS Antoni
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
10 2 8 7:26 20,00
22 BOBAK Mikołaj / BRYŁA Rafał
(KTS „Victoria” Spytkowice III)
5 1 4 3:14 20,00
23 CZYSZCZOŃ Robert / ŻÓŁTEK Daniel
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
11 2 9 6:29 18,18
24 BODZIONY Grzegorz / BANDYK Katarzyna
(„Power Rangers” Czarny Dunajec)
4 0 4 1:12 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 36 32 4 12 12 0 38,0
2 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 32 4 12 6 6 35,0
3 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 35 30 5 12 9 3 34,5
4 NOWAK Łukasz (LKS „Victoria” Nidek) 36 29 7 12 11 1 34,5
5 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 27 9 12 9 3 31,5
6 HOLCMAN Zbigniew (LKS „Victoria” Nidek) 32 25 7 12 11 1 30,5
7 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 36 26 10 12 7 5 29,5
8 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 31 26 5 11 6 5 29,0
9 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 30 24 6 10 8 2 28,0
10 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ III) 35 24 11 12 8 4 28,0
11 MOŻDŻEŃ Arkadiusz (KS „Unia” Naprawa) 33 24 9 11 6 5 27,0
12 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 33 21 12 11 7 4 24,5
13 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 30 22 8 5 4 1 24,0
14 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 29 20 9 10 7 3 23,5
15 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 36 16 20 12 12 0 22,0
16 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 23 20 3 7 3 4 21,5
17 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 36 18 18 12 7 5 21,5
18 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 33 17 16 11 7 4 20,5
19 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 27 18 9 9 4 5 20,0
20 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 36 17 19 12 5 7 19,5
21 PALENIK Jerzy („Power Rangers” Czarny Dunajec) 23 16 7 9 5 4 18,5
22 JĘDRAL Robert (KS „Unia” Naprawa) 21 15 6 7 5 2 17,5
23 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 27 16 11 9 3 6 17,5
24 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 35 15 20 12 5 7 17,5
25 MORAWETZ Krzysztof (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 33 14 19 11 5 6 16,5
26 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ III) 24 14 10 8 4 4 16,0
27 BIZOŃ Stefan (LKS „Victoria” Nidek) 16 12 4 10 7 3 15,5
28 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 27 12 15 10 7 3 15,5
29 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 19 11 8 11 8 3 15,0
30 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 28 12 16 10 5 5 14,5
31 ZAJDA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 29 12 17 9 5 4 14,5
32 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice III) 27 11 16 8 6 2 14,0
33 LITWIAK Tadeusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 12 3 6 3 3 13,5
34 MOTYKA Janusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 32 10 22 8 5 3 12,5
35 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 30 9 21 12 5 7 11,5
36 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 11 10 1 2 2 0 11,0
37 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 19 9 10 5 4 1 11,0
38 WOJAS Wojciech (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 33 8 25 11 5 6 10,5
39 HOLCMAN Tomasz (LKS „Victoria” Nidek) 12 10 2 0 0 0 10,0
40 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 35 9 26 12 2 10 10,0
41 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 10 7 3 3 3 0 8,5
42 PSHENOV Viktor („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 8 7 4 1 3 8,5
43 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 17 8 9 7 1 6 8,5
44 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 27 7 20 9 3 6 8,5
45 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice III) 33 8 25 11 1 10 8,5
46 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 14 8 6 2 0 2 8,0
47 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 15 8 7 5 0 5 8,0
48 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 25 7 18 9 1 8 7,5
49 ŁABĘCKI Jarosław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 9 6 3 3 2 1 7,0
50 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 35 6 29 12 2 10 7,0
51 LEŚNY Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ III) 13 6 7 4 1 3 6,5
52 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 16 5 11 3 2 1 6,0
53 TYMAŃSKI Radosław (KS „Unia” Naprawa) 19 4 15 7 4 3 6,0
54 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 36 5 31 12 1 11 5,5
55 GRELA Antoni (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 5 4 1 3 2 1 5,0
56 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 27 4 23 9 2 7 5,0
57 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 4 28 11 2 9 5,0
58 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice III) 7 4 3 3 0 3 4,0
59 KOWALCZYK Marek (KS „Unia” Naprawa) 14 3 11 5 2 3 4,0
60 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 33 3 30 11 2 9 4,0
61 ORLIKOWSKI Sebastian (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 6 3 3 3 1 2 3,5
62 KUWIK Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ V) 3 3 0 0 0 0 3,0
63 BOBAK Mikołaj (KTS „Victoria” Spytkowice III) 33 2 31 11 2 9 3,0
64 LEKKI Paweł (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 2 1 1 0 1 2,0
65 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 2 1 1 0 1 2,0
66 JANIA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 2 1 1 0 1 2,0
67 KLISZCZ Tadeusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 1 1 0 0 0 0 1,0
68 GALICA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 1 1 0 0 0 0 1,0
69 ZIÓŁKO Izaak („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 1 1 0 0 0 1,0
70 OBRZUT Włodzimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 3 1 2 1 0 1 1,0
71 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice III) 6 1 5 2 0 2 1,0
72 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice III) 7 1 6 3 0 3 1,0
73 WINIARSKI Mieszko („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 0 2 2 2 0 1,0
74 KOWALCZYK Bartosz (KS „Unia” Naprawa) 12 0 12 3 2 1 1,0
75 KUBERA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 0 6 2 1 1 0,5
76 KLAG Maja (KS „Gorce” Nowy Targ V) 1 0 1 0 0 0 0,0
77 GIBAS Piotr (LKS „Victoria” Nidek) 1 0 1 0 0 0 0,0
78 ZOŃ Bartosz (LKS „Victoria” Nidek) 1 0 1 0 0 0 0,0
79 PLACEK Dominik (KTS „Victoria” Spytkowice III) 19 0 19 7 0 7 0,0
80 KORNAŚ Karol (KTS „Victoria” Spytkowice III) 2 0 2 0 0 0 0,0
81 KRUPA Magdalena (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 0 3 1 0 1 0,0
82 KUWIK Hubert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 5 0 5 2 0 2 0,0