IV liga mężczyzn wschód
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 OSTROWSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 36 33 3 104:21 91,67
2 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 36 31 5 97:43 86,11
3 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 32 29 3 88:31 90,63
4 BOBER Damian (LKS „Dobrzanka” Dobra) 39 29 10 101:49 74,36
5 HEŁMECKI Szymon (UKS „Jordan” Zakliczyn) 36 28 8 92:40 77,78
6 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 33 27 6 89:33 81,82
7 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 39 27 12 97:58 69,23
8 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 39 27 12 92:57 69,23
9 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 33 26 7 88:37 78,79
10 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 39 26 13 92:57 66,67
11 PIETRZAK Krzysztof (LKS „Dobrzanka” Dobra) 39 26 13 88:64 66,67
12 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 36 25 11 84:50 69,44
13 SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS „Jordan” Zakliczyn) 35 24 11 78:57 68,57
14 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 24 22 2 68:18 91,67
15 WOLIŃSKI Zenon (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 21 12 71:47 63,64
16 GAJDA Rafał (UKS „Jordan” Zakliczyn) 39 21 18 77:73 53,85
17 ROBAK Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 36 20 16 76:64 55,56
18 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 33 17 16 70:57 51,52
19 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 33 17 16 64:64 51,52
20 GAJEWSKI Dominik (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 36 16 20 66:79 44,44
21 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 38 16 22 70:76 42,11
22 JAWIEŃ Marcin (LKS „Vocovia” Wokowice) 39 16 23 68:86 41,03
23 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 23 15 8 51:36 65,22
24 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 24 15 9 53:39 62,50
25 URBAN Mariusz („Mikulec” Grybów) 24 15 9 49:42 62,50
26 MROCZEK Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów) 36 15 21 61:79 41,67
27 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 24 14 10 53:39 58,33
28 TOKARZ Adam („Mikulec” Grybów) 24 14 10 51:39 58,33
29 DAMIAN Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 24 14 10 44:43 58,33
30 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 26 14 12 57:48 53,85
31 ŻUROWSKI Dariusz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 15 13 2 42:12 86,67
32 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 23 13 10 45:40 56,52
33 JASTRZĘBSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 13 20 60:73 39,39
34 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 27 12 15 48:59 44,44
35 PIĘTOŃ Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 30 12 18 41:66 40,00
36 JEWUŁA Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 36 12 24 53:80 33,33
37 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa II) 11 11 0 33:1 100,00
38 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 23 11 12 44:45 47,83
39 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 39 10 29 62:95 25,64
40 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 18 9 9 30:36 50,00
41 DZIEDZIC Marta („Mikulec” Grybów) 19 8 11 36:42 42,11
42 SZAREK Marcin („Mikulec” Grybów) 27 8 19 39:65 29,63
43 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 28 8 20 37:71 28,57
44 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 16 7 9 30:34 43,75
45 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 39 7 32 46:102 17,95
46 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 6 6 0 18:3 100,00
47 NOWAK Marcin („Mikulec” Grybów) 6 6 0 18:5 100,00
48 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa II) 18 6 12 26:41 33,33
49 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 19 6 13 26:42 31,58
50 JASIELSKI Franciszek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 21 6 15 33:50 28,57
51 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 22 6 16 33:54 27,27
52 JASIELSKI Marek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 24 6 18 25:57 25,00
53 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 11 5 6 20:21 45,45
54 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 12 5 7 21:26 41,67
55 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 10 4 6 20:19 40,00
56 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 11 4 7 19:23 36,36
57 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:0 100,00
58 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:0 100,00
59 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:1 100,00
60 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 3 0 9:1 100,00
61 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:3 100,00
62 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 3 0 9:3 100,00
63 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 6 3 3 11:11 50,00
64 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 12 3 9 15:31 25,00
65 TROJANOWSKI Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 12 3 9 13:30 25,00
66 GŁÓWCZYK Jan („Mikulec” Grybów) 14 3 11 16:38 21,43
67 KIEŁBASA Józef („Mikulec” Grybów) 15 3 12 21:39 20,00
68 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa II) 18 3 15 16:47 16,67
69 BAŃBOR Andrzej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 22 3 19 22:59 13,64
70 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 25 3 22 21:69 12,00
71 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 2 1 8:5 66,67
72 ŻYDOWSKA Weronika (MKS „Tarnovia” Tarnów) 6 2 4 8:15 33,33
73 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 9 2 7 7:21 22,22
74 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 12 2 10 10:30 16,67
75 KANTOR Jan („Mikulec” Grybów) 13 2 11 12:35 15,38
76 OSTROWSKI Artur (MKS „Tarnovia” Tarnów) 24 2 22 18:67 8,33
77 KOZA Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 3 1 2 5:8 33,33
78 MRÓZEK Jan (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 1 5 4:16 16,67
79 WAZ Józef („Mikulec” Grybów) 6 1 5 3:16 16,67
80 HOLECZKO Oskar (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 10 1 9 6:28 10,00
81 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 0 3 3:9 0,00
82 KOZIOŁ Wiesław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 7 0 7 6:21 0,00
83 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów) 6 0 6 4:18 0,00
84 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz) 2 0 2 1:6 0,00
85 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 0 3 1:9 0,00
86 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 1:9 0,00
87 ZBYLUT Patryk (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 1:9 0,00
88 TABOR Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 9 0 9 2:27 0,00
89 PĘKALA Andrzej („Mikulec” Grybów) 5 0 5 1:15 0,00
90 MRÓZ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 0 6 1:18 0,00
91 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn) 1 0 1 0:3 0,00
92 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn) 1 0 1 0:3 0,00
93 NIEPSUJ Mariusz („Mikulec” Grybów) 3 0 3 0:9 0,00
94 TOBIASZ Szymon (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 0 3 0:9 0,00
95 IWANIEC Bartłomiej (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 OSTROWSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 36 33 3 104:21 91,67
2 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 24 22 2 68:18 91,67
3 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 32 29 3 88:31 90,63
4 ŻUROWSKI Dariusz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 15 13 2 42:12 86,67
5 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 36 31 5 97:43 86,11
6 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 33 27 6 89:33 81,82
7 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 33 26 7 88:37 78,79
8 HEŁMECKI Szymon (UKS „Jordan” Zakliczyn) 36 28 8 92:40 77,78
9 BOBER Damian (LKS „Dobrzanka” Dobra) 39 29 10 101:49 74,36
10 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 36 25 11 84:50 69,44
11 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 39 27 12 97:58 69,23
12 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 39 27 12 92:57 69,23
13 SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS „Jordan” Zakliczyn) 35 24 11 78:57 68,57
14 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 39 26 13 92:57 66,67
15 PIETRZAK Krzysztof (LKS „Dobrzanka” Dobra) 39 26 13 88:64 66,67
16 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 23 15 8 51:36 65,22
17 WOLIŃSKI Zenon (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 21 12 71:47 63,64
18 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 24 15 9 53:39 62,50
19 URBAN Mariusz („Mikulec” Grybów) 24 15 9 49:42 62,50
20 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 24 14 10 53:39 58,33
21 TOKARZ Adam („Mikulec” Grybów) 24 14 10 51:39 58,33
22 DAMIAN Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 24 14 10 44:43 58,33
23 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 23 13 10 45:40 56,52
24 ROBAK Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 36 20 16 76:64 55,56
25 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 26 14 12 57:48 53,85
26 GAJDA Rafał (UKS „Jordan” Zakliczyn) 39 21 18 77:73 53,85
27 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 33 17 16 70:57 51,52
28 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 33 17 16 64:64 51,52
29 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 18 9 9 30:36 50,00
30 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 23 11 12 44:45 47,83
31 GAJEWSKI Dominik (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 36 16 20 66:79 44,44
32 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 27 12 15 48:59 44,44
33 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 16 7 9 30:34 43,75
34 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 38 16 22 70:76 42,11
35 DZIEDZIC Marta („Mikulec” Grybów) 19 8 11 36:42 42,11
36 MROCZEK Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów) 36 15 21 61:79 41,67
37 JAWIEŃ Marcin (LKS „Vocovia” Wokowice) 39 16 23 68:86 41,03
38 PIĘTOŃ Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 30 12 18 41:66 40,00
39 JASTRZĘBSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 13 20 60:73 39,39
40 JEWUŁA Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 36 12 24 53:80 33,33
41 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa II) 18 6 12 26:41 33,33
42 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 19 6 13 26:42 31,58
43 SZAREK Marcin („Mikulec” Grybów) 27 8 19 39:65 29,63
44 JASIELSKI Franciszek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 21 6 15 33:50 28,57
45 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 28 8 20 37:71 28,57
46 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 22 6 16 33:54 27,27
47 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 39 10 29 62:95 25,64
48 JASIELSKI Marek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 24 6 18 25:57 25,00
49 KIEŁBASA Józef („Mikulec” Grybów) 15 3 12 21:39 20,00
50 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 39 7 32 46:102 17,95
51 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa II) 18 3 15 16:47 16,67
52 BAŃBOR Andrzej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 22 3 19 22:59 13,64
53 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 25 3 22 21:69 12,00
54 OSTROWSKI Artur (MKS „Tarnovia” Tarnów) 24 2 22 18:67 8,33
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 BOBER Damian / PIETRZAK Krzysztof
(LKS „Dobrzanka” Dobra)
13 12 1 36:15 92,31
2 ŁABOWSKI Józef / MÓL Marcin
(MKS „Radość” Gorlice)
7 6 1 19:4 85,71
3 HEŁMECKI Szymon / SZCZEPAŃSKI Dominik
(UKS „Jordan” Zakliczyn)
11 9 2 30:16 81,82
4 PALACZ Grzegorz / TABOR Krzysztof
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
9 7 2 21:16 77,78
5 GAJEWSKI Dominik / WOLIŃSKI Zenon
(LZS „Solidarni” Mędrzechów)
11 8 3 26:16 72,73
6 GAWLIK Adam / FLĄDRO Piotr
(LKS „Vocovia” Wokowice)
6 4 2 14:11 66,67
7 MROCZEK Adrian / JEWUŁA Mateusz
(MKS „Tarnovia” Tarnów)
12 7 5 26:24 58,33
8 KORNAŚ Bartłomiej / GAJDA Rafał
(UKS „Jordan” Zakliczyn)
7 4 3 14:11 57,14
9 TROJANOWSKI Dawid / PASEK Kamil
(KS „Start” Nowy Sącz)
9 5 4 21:16 55,56
10 JASTRZĘBSKI Dawid / OSTROWSKI Dawid
(LZS „Solidarni” Mędrzechów)
11 6 5 24:17 54,55
11 OBROCHTA Piotr / SOBCZAK Krzysztof
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
8 4 4 18:15 50,00
12 BORKOWSKI Marek / PASEK Adrian
(KS „Start” Nowy Sącz)
6 3 3 13:11 50,00
13 TOKARZ Adam / URBAN Mariusz
(„Mikulec” Grybów)
6 3 3 12:12 50,00
14 FLĄDRO Piotr / RĘBACZ Wojciech
(LKS „Vocovia” Wokowice)
6 3 3 11:12 50,00
15 CHMIELEWSKI Tomasz / PROCHAZKA Tomasz
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
5 2 3 11:10 40,00
16 PIECHOWICZ Marek / WOŹNIAK Dominik
(MKS „Radość” Gorlice)
5 2 3 10:11 40,00
17 ROBAK Mateusz / OSTROWSKI Artur
(MKS „Tarnovia” Tarnów)
8 3 5 11:16 37,50
18 RĘBACZ Wojciech / JAWIEŃ Marcin
(LKS „Vocovia” Wokowice)
6 2 4 11:14 33,33
19 JASIELSKI Franciszek / JASIELSKI Marek
(LUKS „Galux” Skrzyszów II)
9 3 6 15:22 33,33
20 PIĘTOŃ Robert / MIŚKOWIEC Jerzy
(LKS „Dobrzanka” Dobra)
9 3 6 14:21 33,33
21 SKRZYŃSKI Janusz / JAWIEŃ Marcin
(LKS „Vocovia” Wokowice)
7 2 5 10:17 28,57
22 KUDŁA Paweł / PROCHAZKA Tomasz
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
6 0 6 6:18 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 OSTROWSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 36 33 3 12 6 6 36,0
2 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 36 31 5 12 8 4 35,0
3 BOBER Damian (LKS „Dobrzanka” Dobra) 39 29 10 13 12 1 35,0
4 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 32 29 3 11 8 3 33,0
5 HEŁMECKI Szymon (UKS „Jordan” Zakliczyn) 36 28 8 12 9 3 32,5
6 PIETRZAK Krzysztof (LKS „Dobrzanka” Dobra) 39 26 13 13 12 1 32,0
7 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 33 27 6 11 9 2 31,5
8 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 39 27 12 13 9 4 31,5
9 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 39 27 12 13 7 6 30,5
10 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 36 25 11 12 9 3 29,5
11 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 33 26 7 11 6 5 29,0
12 SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS „Jordan” Zakliczyn) 35 24 11 12 10 2 29,0
13 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 39 26 13 12 6 6 29,0
14 WOLIŃSKI Zenon (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 21 12 11 8 3 25,0
15 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 24 22 2 7 4 3 24,0
16 GAJDA Rafał (UKS „Jordan” Zakliczyn) 39 21 18 13 6 7 24,0
17 ROBAK Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 36 20 16 12 5 7 22,5
18 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 33 17 16 11 7 4 20,5
19 GAJEWSKI Dominik (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 36 16 20 12 9 3 20,5
20 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 33 17 16 10 5 5 19,5
21 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 38 16 22 12 5 7 18,5
22 MROCZEK Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów) 36 15 21 12 7 5 18,5
23 JAWIEŃ Marcin (LKS „Vocovia” Wokowice) 39 16 23 13 4 9 18,0
24 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 24 15 9 8 4 4 17,0
25 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 26 14 12 9 6 3 17,0
26 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 23 15 8 7 3 4 16,5
27 URBAN Mariusz („Mikulec” Grybów) 24 15 9 8 3 5 16,5
28 DAMIAN Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 24 14 10 8 5 3 16,5
29 TOKARZ Adam („Mikulec” Grybów) 24 14 10 8 4 4 16,0
30 JASTRZĘBSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 33 13 20 11 6 5 16,0
31 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 23 13 10 8 5 3 15,5
32 JEWUŁA Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 36 12 24 12 7 5 15,5
33 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 24 14 10 8 2 6 15,0
34 ŻUROWSKI Dariusz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 15 13 2 4 3 1 14,5
35 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 27 12 15 4 3 1 13,5
36 PIĘTOŃ Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 30 12 18 9 3 6 13,5
37 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa II) 11 11 0 4 3 1 12,5
38 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 23 11 12 9 2 7 12,0
39 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 39 10 29 13 3 10 11,5
40 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 18 9 9 5 2 3 10,0
41 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 28 8 20 8 2 6 9,0
42 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 39 7 32 13 4 9 9,0
43 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 16 7 9 5 3 2 8,5
44 DZIEDZIC Marta („Mikulec” Grybów) 19 8 11 6 1 5 8,5
45 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 19 6 13 8 4 4 8,0
46 SZAREK Marcin („Mikulec” Grybów) 27 8 19 11 0 11 8,0
47 JASIELSKI Franciszek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 21 6 15 12 3 9 7,5
48 JASIELSKI Marek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 24 6 18 10 3 7 7,5
49 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 6 6 0 2 2 0 7,0
50 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 11 5 6 8 4 4 7,0
51 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa II) 18 6 12 6 2 4 7,0
52 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 22 6 16 6 2 4 7,0
53 NOWAK Marcin („Mikulec” Grybów) 6 6 0 2 1 1 6,5
54 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 12 5 7 4 2 2 6,0
55 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 10 4 6 4 3 1 5,5
56 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 12 3 9 6 4 2 5,0
57 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 11 4 7 3 1 2 4,5
58 GŁÓWCZYK Jan („Mikulec” Grybów) 14 3 11 4 2 2 4,0
59 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa II) 18 3 15 5 2 3 4,0
60 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 1 0 3,5
61 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 1 0 3,5
62 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 1 0 3,5
63 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 3 0 1 1 0 3,5
64 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 3 0 1 1 0 3,5
65 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 1 0 3,5
66 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 6 3 3 2 1 1 3,5
67 KIEŁBASA Józef („Mikulec” Grybów) 15 3 12 3 1 2 3,5
68 BAŃBOR Andrzej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 22 3 19 3 1 2 3,5
69 OSTROWSKI Artur (MKS „Tarnovia” Tarnów) 24 2 22 8 3 5 3,5
70 TROJANOWSKI Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 12 3 9 3 0 3 3,0
71 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 25 3 22 10 0 10 3,0
72 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 2 1 1 1 0 2,5
73 ŻYDOWSKA Weronika (MKS „Tarnovia” Tarnów) 6 2 4 2 1 1 2,5
74 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 9 2 7 3 1 2 2,5
75 KANTOR Jan („Mikulec” Grybów) 13 2 11 5 1 4 2,5
76 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 12 2 10 4 0 4 2,0
77 MRÓZEK Jan (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 1 5 4 1 3 1,5
78 KOZA Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 3 1 2 0 0 0 1,0
79 WAZ Józef („Mikulec” Grybów) 6 1 5 2 0 2 1,0
80 HOLECZKO Oskar (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 10 1 9 3 0 3 1,0
81 TABOR Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 9 0 9 3 1 2 0,5
82 MRÓZ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 0 6 2 1 1 0,5
83 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 0 3 1 1 0 0,5
84 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów) 6 0 6 2 1 1 0,5
85 PĘKALA Andrzej („Mikulec” Grybów) 5 0 5 2 1 1 0,5
86 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 0 0 0 1 1 0 0,5
87 BĄCIO Konrad (UKS „Płomień” Limanowa II) 0 0 0 1 1 0 0,5
88 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 0 3 1 0 1 0,0
89 NIEPSUJ Mariusz („Mikulec” Grybów) 3 0 3 1 0 1 0,0
90 KOZIOŁ Wiesław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 7 0 7 1 0 1 0,0
91 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz) 2 0 2 1 0 1 0,0
92 ZBYLUT Patryk (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 1 0 1 0,0
93 TOBIASZ Szymon (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 0 3 1 0 1 0,0
94 IWANIEC Bartłomiej (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 1 0 1 0,0
95 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn) 1 0 1 0 0 0 0,0
96 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn) 1 0 1 0 0 0 0,0
97 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 1 0 1 0,0
98 KASPRZYK Michalina (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 0 0 0 1 0 1 0,0

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.