III liga mężczyzn
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 32 1 97:20 96,97
2 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 36 31 5 97:36 86,11
3 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 36 31 5 98:37 86,11
4 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 33 30 3 93:33 90,91
5 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 33 28 5 92:36 84,85
6 UTYLSKI Filip (MKS Centrum Kraków) 36 28 8 94:43 77,78
7 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 36 26 10 92:45 72,22
8 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 25 8 86:39 75,76
9 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 36 25 11 89:52 69,44
10 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 36 25 11 89:53 69,44
11 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 30 23 7 78:31 76,67
12 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 35 23 12 86:58 65,71
13 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 35 22 13 74:51 62,86
14 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 20 13 70:53 60,61
15 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 31 19 12 73:60 61,29
16 KRÓLIKOWSKI Bartosz (ULKS „Lachowice”) 33 19 14 73:57 57,58
17 OSTANEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 18 15 67:60 54,55
18 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 33 18 15 66:61 54,55
19 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice) 36 18 18 75:69 50,00
20 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 17 13 60:53 56,67
21 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno III) 31 17 14 66:59 54,84
22 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków III) 24 16 8 58:33 66,67
23 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 24 16 8 57:35 66,67
24 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 16 14 64:54 53,33
25 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 36 16 20 61:74 44,44
26 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 30 15 15 55:56 50,00
27 RADEK Arkadiusz (MKS Centrum Kraków) 26 13 13 53:48 50,00
28 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 26 13 13 48:48 50,00
29 GALA Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 13 20 57:81 39,39
30 URBAN Witold (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 31 12 19 53:70 38,71
31 LENART Marek (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 32 12 20 51:76 37,50
32 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 33 12 21 57:73 36,36
33 OSIKA Janusz („Siemacha” Kraków) 12 11 1 33:14 91,67
34 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 21 11 10 43:38 52,38
35 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 27 11 16 43:54 40,74
36 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków III) 29 11 18 53:67 37,93
37 SUBIK Filip („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 11 19 52:64 36,67
38 KONSTANTYN Paweł (MKS Centrum Kraków) 18 10 8 39:36 55,56
39 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 31 10 21 44:74 32,26
40 BODNAR Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 10 23 44:81 30,30
41 KOZIOŁ Sandra (KS „Bronowianka” Kraków II) 18 9 9 36:33 50,00
42 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 27 8 19 44:70 29,63
43 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno III) 27 8 19 36:64 29,63
44 FURTAK Krzysztof (UKS „Villa Verde” Olesno III) 23 7 16 36:54 30,43
45 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS Centrum Kraków) 27 7 20 26:69 25,93
46 BOLEK Łukasz („Siemacha” Kraków) 33 7 26 39:83 21,21
47 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 9 6 3 23:15 66,67
48 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 6 4 2 14:9 66,67
49 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 19 4 15 24:48 21,05
50 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 3 0 9:3 100,00
51 BUCZYŃSKI Witold (KS „Bronowianka” Kraków III) 6 3 3 14:10 50,00
52 PEREK Nikodem (MKS Centrum Kraków) 11 3 8 12:27 27,27
53 GALA Dawid (KS „Podwawelski” Kraków II) 31 3 28 28:89 9,68
54 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 3 2 1 6:3 66,67
55 WOJAS Bartłomiej (MKS Centrum Kraków) 5 2 3 6:12 40,00
56 PĘCZEK Mateusz (MKS Centrum Kraków) 6 2 4 7:15 33,33
57 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice”) 8 2 6 9:22 25,00
58 LAM Ka Wai (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 2 7 8:22 22,22
59 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 13 2 11 16:36 15,38
60 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno III) 23 2 21 19:63 8,70
61 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice) 1 1 0 3:1 100,00
62 BODNAR Marcin (KS „Podwawelski” Kraków II) 2 1 1 3:5 50,00
63 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno III) 3 1 2 5:7 33,33
64 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 1 2 5:7 33,33
65 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 1 5 3:15 16,67
66 LASAK Robert („Siemacha” Kraków) 9 1 8 7:26 11,11
67 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 9 1 8 4:25 11,11
68 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 1 14 12:44 6,67
69 TAKEUCHI Nozomi (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 5:9 0,00
70 SZYMAŃSKI Bartosz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 1 0 1 1:3 0,00
71 ROBAK Wiktor (MKS Centrum Kraków) 8 0 8 6:24 0,00
72 PASIECZNY Jan (MKS Centrum Kraków) 2 0 2 1:6 0,00
73 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 6 0 6 3:18 0,00
74 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 0 9 4:27 0,00
75 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków II) 5 0 5 2:15 0,00
76 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 1:9 0,00
77 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 1:9 0,00
78 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 3 0 3 1:9 0,00
79 ZAJĄC Jacek (MKS Centrum Kraków) 4 0 4 1:12 0,00
80 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno III) 1 0 1 0:3 0,00
81 MARKIEWICZ Zbigniew („Siemacha” Kraków) 3 0 3 0:9 0,00
82 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków) 12 0 12 0:36 0,00
83 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 3 0 3 0:9 0,00
84 DĄBEK Michał (MKS Centrum Kraków) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 32 1 97:20 96,97
2 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 33 30 3 93:33 90,91
3 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 36 31 5 97:36 86,11
4 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 36 31 5 98:37 86,11
5 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 33 28 5 92:36 84,85
6 UTYLSKI Filip (MKS Centrum Kraków) 36 28 8 94:43 77,78
7 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 30 23 7 78:31 76,67
8 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 25 8 86:39 75,76
9 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 36 26 10 92:45 72,22
10 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 36 25 11 89:52 69,44
11 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 36 25 11 89:53 69,44
12 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków III) 24 16 8 58:33 66,67
13 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 24 16 8 57:35 66,67
14 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 35 23 12 86:58 65,71
15 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 35 22 13 74:51 62,86
16 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 31 19 12 73:60 61,29
17 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 20 13 70:53 60,61
18 KRÓLIKOWSKI Bartosz (ULKS „Lachowice”) 33 19 14 73:57 57,58
19 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 17 13 60:53 56,67
20 KONSTANTYN Paweł (MKS Centrum Kraków) 18 10 8 39:36 55,56
21 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno III) 31 17 14 66:59 54,84
22 OSTANEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 18 15 67:60 54,55
23 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 33 18 15 66:61 54,55
24 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 16 14 64:54 53,33
25 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 21 11 10 43:38 52,38
26 RADEK Arkadiusz (MKS Centrum Kraków) 26 13 13 53:48 50,00
27 KOZIOŁ Sandra (KS „Bronowianka” Kraków II) 18 9 9 36:33 50,00
28 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice) 36 18 18 75:69 50,00
29 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 26 13 13 48:48 50,00
30 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 30 15 15 55:56 50,00
31 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 36 16 20 61:74 44,44
32 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 27 11 16 43:54 40,74
33 GALA Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 13 20 57:81 39,39
34 URBAN Witold (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 31 12 19 53:70 38,71
35 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków III) 29 11 18 53:67 37,93
36 LENART Marek (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 32 12 20 51:76 37,50
37 SUBIK Filip („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 11 19 52:64 36,67
38 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 33 12 21 57:73 36,36
39 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 31 10 21 44:74 32,26
40 FURTAK Krzysztof (UKS „Villa Verde” Olesno III) 23 7 16 36:54 30,43
41 BODNAR Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 10 23 44:81 30,30
42 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 27 8 19 44:70 29,63
43 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno III) 27 8 19 36:64 29,63
44 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS Centrum Kraków) 27 7 20 26:69 25,93
45 BOLEK Łukasz („Siemacha” Kraków) 33 7 26 39:83 21,21
46 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 19 4 15 24:48 21,05
47 GALA Dawid (KS „Podwawelski” Kraków II) 31 3 28 28:89 9,68
48 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno III) 23 2 21 19:63 8,70
49 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 1 14 12:44 6,67
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GŁĄB Damian / GRATKOWSKI Jacek
(„Siemacha” Kraków)
7 7 0 21:3 100,00
2 MLECZKO Bartłomiej / GALUS Mateusz
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
10 10 0 30:6 100,00
3 PALACZ Mirosław / JURZAK Łukasz
(MKS „Skawa” Wadowice)
12 10 2 31:13 83,33
4 CELARY Mateusz / TURECKI Kacper
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
11 9 2 29:11 81,82
5 KOŁOS Arkadiusz / KUTAJ Maksymilian
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
10 8 2 27:15 80,00
6 RAPUTA Tomasz / ZALEWSKI Krzysztof
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
5 4 1 14:9 80,00
7 SUBIK Filip / KLUZEK Sławomir
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
4 3 1 11:7 75,00
8 KONSTANTYN Paweł / PEREK Nikodem
(MKS Centrum Kraków)
4 3 1 11:8 75,00
9 DYCHTOŃ Jakub / FURTAK Krzysztof
(UKS „Villa Verde” Olesno III)
6 4 2 14:12 66,67
10 MLECZKO Radosław / DUDEK Radosław
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
8 5 3 19:11 62,50
11 OSTANEK Michał / GALA Dawid
(KS „Podwawelski” Kraków II)
10 6 4 22:19 60,00
12 JABŁOŃSKI Paweł / KOŁEK Maciej
(KS „Bronowianka” Kraków III)
8 4 4 17:17 50,00
13 ZAJĄC Anna / SZTWIERTNIA Ilona
(KS „Bronowianka” Kraków II)
4 2 2 6:6 50,00
14 RAPUTA Tomasz / KLUZEK Sławomir
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
4 2 2 7:8 50,00
15 DUDZIAK Damian / SKRZYPEK Grzegorz
(LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice)
10 5 5 19:22 50,00
16 LENART Marek / URBAN Witold
(LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice)
9 4 5 16:21 44,44
17 GOŁDA Gabriel / PIEKARCZYK Michał
(MKS „Skawa” Wadowice)
12 5 7 26:25 41,67
18 UTYLSKI Filip / WIERZBIŃSKI Marcin
(MKS Centrum Kraków)
5 2 3 11:12 40,00
19 SURMA Krzysztof / KACHEL Mateusz
(ULKS „Lachowice”)
10 4 6 18:21 40,00
20 RACZEK Marcin / KRÓLIKOWSKI Bartosz
(ULKS „Lachowice”)
8 3 5 11:18 37,50
21 BODNAR Michał / GALA Bartłomiej
(KS „Podwawelski” Kraków II)
11 4 7 18:25 36,36
22 KOPACKI Paweł / CHUDZICKI Maksym
(KS „Bronowianka” Kraków III)
10 3 7 19:24 30,00
23 BOLEK Łukasz / GRATKOWSKI Jacek
(„Siemacha” Kraków)
4 1 3 5:9 25,00
24 WIERZBIŃSKI Marcin / RADEK Arkadiusz
(MKS Centrum Kraków)
4 1 3 6:11 25,00
25 MOTYKA Tadeusz / CHRABĄSZCZ Aleksandra
(UKS „Villa Verde” Olesno III)
8 1 7 11:21 12,50
26 SUBIK Filip / ZALEWSKI Krzysztof
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
5 0 5 5:15 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 32 1 11 9 2 36,5
2 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 36 31 5 12 10 2 36,0
3 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 36 31 5 12 7 5 34,5
4 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 33 30 3 11 8 3 34,0
5 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 36 25 11 12 12 0 31,0
6 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 33 28 5 11 5 6 30,5
7 UTYLSKI Filip (MKS Centrum Kraków) 36 28 8 12 5 7 30,5
8 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 25 8 11 9 2 29,5
9 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 36 25 11 12 8 4 29,0
10 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 36 26 10 12 5 7 28,5
11 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 30 23 7 10 10 0 28,0
12 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 35 22 13 12 10 2 27,0
13 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 35 23 12 12 6 6 26,0
14 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 20 13 11 9 2 24,5
15 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 31 19 12 11 4 7 21,0
16 OSTANEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 18 15 11 6 5 21,0
17 KRÓLIKOWSKI Bartosz (ULKS „Lachowice”) 33 19 14 9 3 6 20,5
18 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 33 18 15 11 5 6 20,5
19 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice) 36 18 18 12 5 7 20,5
20 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 17 13 9 5 4 19,5
21 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno III) 31 17 14 10 5 5 19,5
22 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 16 14 10 7 3 19,5
23 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 30 15 15 10 8 2 19,0
24 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 24 16 8 8 5 3 18,5
25 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków III) 24 16 8 8 4 4 18,0
26 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 36 16 20 12 2 10 17,0
27 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 26 13 13 11 5 6 15,5
28 GALA Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 13 20 11 4 7 15,0
29 RADEK Arkadiusz (MKS Centrum Kraków) 26 13 13 9 3 6 14,5
30 URBAN Witold (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 31 12 19 10 4 6 14,0
31 LENART Marek (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 32 12 20 11 4 7 14,0
32 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 33 12 21 11 4 7 14,0
33 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 27 11 16 10 4 6 13,0
34 SUBIK Filip („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 11 19 10 4 6 13,0
35 KONSTANTYN Paweł (MKS Centrum Kraków) 18 10 8 6 5 1 12,5
36 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 21 11 10 7 3 4 12,5
37 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków III) 29 11 18 10 3 7 12,5
38 OSIKA Janusz („Siemacha” Kraków) 12 11 1 4 2 2 12,0
39 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 31 10 21 11 4 7 12,0
40 BODNAR Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 10 23 11 4 7 12,0
41 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 27 8 19 9 6 3 11,0
42 KOZIOŁ Sandra (KS „Bronowianka” Kraków II) 18 9 9 6 3 3 10,5
43 FURTAK Krzysztof (UKS „Villa Verde” Olesno III) 23 7 16 7 4 3 9,0
44 BOLEK Łukasz („Siemacha” Kraków) 33 7 26 11 4 7 9,0
45 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno III) 27 8 19 8 1 7 8,5
46 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS Centrum Kraków) 27 7 20 9 3 6 8,5
47 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 9 6 3 3 3 0 7,5
48 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 19 4 15 7 4 3 6,0
49 GALA Dawid (KS „Podwawelski” Kraków II) 31 3 28 10 6 4 6,0
50 PEREK Nikodem (MKS Centrum Kraków) 11 3 8 5 3 2 4,5
51 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 6 4 2 2 0 2 4,0
52 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 3 0 1 1 0 3,5
53 BUCZYŃSKI Witold (KS „Bronowianka” Kraków III) 6 3 3 1 0 1 3,0
54 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice”) 8 2 6 3 2 1 3,0
55 PĘCZEK Mateusz (MKS Centrum Kraków) 6 2 4 2 1 1 2,5
56 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 13 2 11 2 1 1 2,5
57 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno III) 23 2 21 8 1 7 2,5
58 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 3 2 1 1 0 1 2,0
59 WOJAS Bartłomiej (MKS Centrum Kraków) 5 2 3 1 0 1 2,0
60 LAM Ka Wai (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 2 7 3 0 3 2,0
61 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 1 2 1 1 0 1,5
62 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 9 1 8 3 1 2 1,5
63 LASAK Robert („Siemacha” Kraków) 9 1 8 3 1 2 1,5
64 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice) 1 1 0 0 0 0 1,0
65 BODNAR Marcin (KS „Podwawelski” Kraków II) 2 1 1 1 0 1 1,0
66 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno III) 3 1 2 2 0 2 1,0
67 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 1 5 2 0 2 1,0
68 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 1 14 4 0 4 1,0
69 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 3 0 3 1 1 0 0,5
70 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 6 0 6 2 1 1 0,5
71 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 1 1 0 0,5
72 KLUZEK Grzegorz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 0 0 0 1 1 0 0,5
73 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno III) 0 0 0 1 1 0 0,5
74 PASIECZNY Jan (MKS Centrum Kraków) 2 0 2 0 0 0 0,0
75 SZYMAŃSKI Bartosz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 1 0 1 1 0 1 0,0
76 ZAJĄC Jacek (MKS Centrum Kraków) 4 0 4 1 0 1 0,0
77 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 1 0 1 0,0
78 MARKIEWICZ Zbigniew („Siemacha” Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
79 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno III) 1 0 1 0 0 0 0,0
80 ROBAK Wiktor (MKS Centrum Kraków) 8 0 8 3 0 3 0,0
81 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków) 12 0 12 4 0 4 0,0
82 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 3 0 3 0 0 0 0,0
83 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 0 9 3 0 3 0,0
84 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków II) 5 0 5 1 0 1 0,0
85 DĄBEK Michał (MKS Centrum Kraków) 1 0 1 0 0 0 0,0
86 TAKEUCHI Nozomi (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
87 CIEŚLIK Faustyna (KS „Bronowianka” Kraków II) 0 0 0 1 0 1 0,0

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.