V liga rejon Kraków
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 52 52 0 156:7 100,00
2 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 57 52 5 163:31 91,23
3 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 51 50 1 152:19 98,04
4 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 54 42 12 135:55 77,78
5 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 54 42 12 138:57 77,78
6 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 43 41 2 123:28 95,35
7 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki) 48 41 7 130:47 85,42
8 SZOTT Krzysztof (KS „Górnik” Wieliczka II) 54 40 14 130:67 74,07
9 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 54 40 14 133:75 74,07
10 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska) 56 39 17 135:73 69,64
11 DROZD Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 47 37 10 121:48 78,72
12 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 57 34 23 124:91 59,65
13 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 45 33 12 111:55 73,33
14 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 54 33 21 115:89 61,11
15 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 54 30 24 109:94 55,56
16 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 54 30 24 107:96 55,56
17 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 42 29 13 101:59 69,05
18 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 54 29 25 111:86 53,70
19 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków V) 54 29 25 108:98 53,70
20 GALA Bartłomiej („Siemacha” Kraków II) 40 28 12 99:56 70,00
21 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 36 27 9 91:47 75,00
22 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków II) 45 27 18 96:79 60,00
23 WOJTOŃ Przemysław („Q Team” Kraków) 47 27 20 94:72 57,45
24 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 48 27 21 101:76 56,25
25 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska) 54 27 27 105:94 50,00
26 WOLAŃCZYK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 55 27 28 103:113 49,09
27 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków II) 57 27 30 111:108 47,37
28 GALA Dawid („Siemacha” Kraków II) 54 26 28 95:101 48,15
29 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 43 25 18 84:70 58,14
30 KUĆ Grzegorz („Siemacha” Kraków II) 48 25 23 92:86 52,08
31 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 37 23 14 81:60 62,16
32 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 39 22 17 80:64 56,41
33 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 41 21 20 73:77 51,22
34 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 47 21 26 85:95 44,68
35 STANISZEWSKI Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 51 21 30 88:102 41,18
36 DZIURA Wojciech (LKS „Wisła” Rząska) 23 20 3 62:25 86,96
37 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska) 45 19 26 72:91 42,22
38 BUCH Marcin (KS „Górnik” Wieliczka II) 51 19 32 78:110 37,25
39 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice) 21 18 3 58:27 85,71
40 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków II) 45 18 27 73:93 40,00
41 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 50 18 32 82:104 36,00
42 PUCZEK Robert (KS „Górnik” Wieliczka II) 48 17 31 63:103 35,42
43 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska) 43 16 27 64:96 37,21
44 PIASKOWSKI Piotr (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 15 3 48:25 83,33
45 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 30 15 15 51:55 50,00
46 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków V) 33 15 18 59:62 45,45
47 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 39 15 24 61:88 38,46
48 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 40 14 26 63:92 35,00
49 GARYCKI Adrian (UKS „Rokicie” Szczytniki) 42 14 28 64:95 33,33
50 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 47 14 33 65:108 29,79
51 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 48 14 34 58:109 29,17
52 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 50 13 37 64:121 26,00
53 GĘDŁEK Władysław (KS „Górnik” Wieliczka II) 54 13 41 60:133 24,07
54 TUREK Tomasz (UKS „Rokicie” Szczytniki) 15 12 3 41:19 80,00
55 TOMSIA Sławomir (TKS „Opoka” Trzebinia II) 13 10 3 35:16 76,92
56 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 52 10 42 59:139 19,23
57 ZAPALSKI Bartosz (PKS „Porta” Kraków II) 9 9 0 27:9 100,00
58 GIBAŁA Marcin („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 9 3 30:12 75,00
59 SZELEST Jacek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 9 9 37:36 50,00
60 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 18 9 9 33:33 50,00
61 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 30 9 21 44:75 30,00
62 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 20 8 12 32:40 40,00
63 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 6 0 18:3 100,00
64 WCISŁO Konrad („Kruszbud-Gryf” Gdów) 6 5 1 15:6 83,33
65 CZERNUKHIN Jewhen („Siemacha” Kraków II) 14 5 9 19:31 35,71
66 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków II) 18 5 13 18:44 27,78
67 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 21 5 16 20:51 23,81
68 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 28 5 23 32:72 17,86
69 CZUBAK Michal (PKS „Porta” Kraków II) 6 4 2 15:8 66,67
70 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 13 4 9 18:31 30,77
71 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska) 3 3 0 9:5 100,00
72 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 3 3 12:11 50,00
73 MALARCZYK Martyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 32 3 29 17:91 9,38
74 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 47 3 44 19:138 6,38
75 KUCHARSKI Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 2 1 7:4 66,67
76 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków III) 3 2 1 6:6 66,67
77 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 2 1 6:7 66,67
78 GUZIK Aleksandra („Kruszbud-Gryf” Gdów) 5 2 3 10:9 40,00
79 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice) 5 2 3 6:13 40,00
80 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki) 8 2 6 7:20 25,00
81 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 2 7 7:22 22,22
82 SZYMAŃSKI Radosław (PKS „Porta” Kraków II) 9 2 7 7:23 22,22
83 DUDA Patryk (LKS „Polonia” Wilczkowice) 15 2 13 7:40 13,33
84 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków III) 18 2 16 11:49 11,11
85 BEŁZA Janusz (UKS „Zarabie” Myślenice III) 21 2 19 16:59 9,52
86 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 41 2 39 21:117 4,88
87 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 1 2 6:8 33,33
88 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 4:6 33,33
89 KURCAB Szymon (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 3:6 33,33
90 STROJEK Karol („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 1 2 3:6 33,33
91 PIERZCHAŁA Sebastian (LKS „Wisła” Rząska) 4 1 3 3:9 25,00
92 TKACZYK Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 6 1 5 8:17 16,67
93 CHWOJKO Jagoda (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 1 5 7:16 16,67
94 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 1 5 4:16 16,67
95 ŁUKASIK Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków V) 8 1 7 4:23 12,50
96 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki) 11 1 10 9:32 9,09
97 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków II) 13 1 12 6:36 7,69
98 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków II) 14 1 13 6:40 7,14
99 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 17 1 16 9:50 5,88
100 KWIECIŃSKI Jakub („Kruszbud-Gryf” Gdów) 1 0 1 2:3 0,00
101 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki) 7 0 7 7:21 0,00
102 KOWALSKI Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 2 0 2 2:6 0,00
103 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 0 3 2:9 0,00
104 GARYCKI Andrzej (KS „Górnik” Wieliczka II) 9 0 9 5:27 0,00
105 GAJ Milena (UKS „Rokicie” Szczytniki) 6 0 6 3:18 0,00
106 MAZUR Alfred („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 0 12 4:36 0,00
107 WAŚNIOWSKI Oliwier (UKS „Rokicie” Szczytniki) 16 0 16 3:48 0,00
108 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 0 18 3:54 0,00
109 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 1 0 1 0:3 0,00
110 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 0 3 0:9 0,00
111 TURECKI Jarosław („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 0 3 0:9 0,00
112 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 2 0 2 0:6 0,00
113 TURECKI Jakub („Kruszbud-Gryf” Gdów) 2 0 2 0:6 0,00
114 BAŁUSZEK Marcin (TKS „Opoka” Trzebinia II) 3 0 3 0:9 0,00
115 MARCHEWKA Rafał („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 52 52 0 156:7 100,00
2 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 51 50 1 152:19 98,04
3 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 43 41 2 123:28 95,35
4 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 57 52 5 163:31 91,23
5 DZIURA Wojciech (LKS „Wisła” Rząska) 23 20 3 62:25 86,96
6 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki) 48 41 7 130:47 85,42
7 DROZD Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 47 37 10 121:48 78,72
8 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 54 42 12 135:55 77,78
9 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 54 42 12 138:57 77,78
10 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 36 27 9 91:47 75,00
11 SZOTT Krzysztof (KS „Górnik” Wieliczka II) 54 40 14 130:67 74,07
12 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 54 40 14 133:75 74,07
13 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 45 33 12 111:55 73,33
14 GALA Bartłomiej („Siemacha” Kraków II) 40 28 12 99:56 70,00
15 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska) 56 39 17 135:73 69,64
16 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 42 29 13 101:59 69,05
17 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 37 23 14 81:60 62,16
18 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 54 33 21 115:89 61,11
19 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków II) 45 27 18 96:79 60,00
20 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 57 34 23 124:91 59,65
21 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 43 25 18 84:70 58,14
22 WOJTOŃ Przemysław („Q Team” Kraków) 47 27 20 94:72 57,45
23 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 39 22 17 80:64 56,41
24 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 48 27 21 101:76 56,25
25 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 54 30 24 109:94 55,56
26 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 54 30 24 107:96 55,56
27 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 54 29 25 111:86 53,70
28 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków V) 54 29 25 108:98 53,70
29 KUĆ Grzegorz („Siemacha” Kraków II) 48 25 23 92:86 52,08
30 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 41 21 20 73:77 51,22
31 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska) 54 27 27 105:94 50,00
32 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 30 15 15 51:55 50,00
33 WOLAŃCZYK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 55 27 28 103:113 49,09
34 GALA Dawid („Siemacha” Kraków II) 54 26 28 95:101 48,15
35 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków II) 57 27 30 111:108 47,37
36 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków V) 33 15 18 59:62 45,45
37 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 47 21 26 85:95 44,68
38 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska) 45 19 26 72:91 42,22
39 STANISZEWSKI Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 51 21 30 88:102 41,18
40 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków II) 45 18 27 73:93 40,00
41 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 39 15 24 61:88 38,46
42 BUCH Marcin (KS „Górnik” Wieliczka II) 51 19 32 78:110 37,25
43 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska) 43 16 27 64:96 37,21
44 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 50 18 32 82:104 36,00
45 PUCZEK Robert (KS „Górnik” Wieliczka II) 48 17 31 63:103 35,42
46 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 40 14 26 63:92 35,00
47 GARYCKI Adrian (UKS „Rokicie” Szczytniki) 42 14 28 64:95 33,33
48 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 30 9 21 44:75 30,00
49 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 47 14 33 65:108 29,79
50 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 48 14 34 58:109 29,17
51 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 50 13 37 64:121 26,00
52 GĘDŁEK Władysław (KS „Górnik” Wieliczka II) 54 13 41 60:133 24,07
53 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 52 10 42 59:139 19,23
54 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 28 5 23 32:72 17,86
55 MALARCZYK Martyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 32 3 29 17:91 9,38
56 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 47 3 44 19:138 6,38
57 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 41 2 39 21:117 4,88
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KOŁOS Arkadiusz / KUTAJ Maksymilian
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
13 13 0 39:6 100,00
2 CELARY Mateusz / TURECKI Kacper
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
11 10 1 32:5 90,91
3 MICHAŁOWSKI Włodzimierz / DZIURA Wojciech
(LKS „Wisła” Rząska)
8 7 1 21:13 87,50
4 MAŚLONG Mirosław / NOWICKI Marek
(PKS „Porta” Kraków I)
19 16 3 53:18 84,21
5 DROZD Paweł / JEDYNAK Damian
(LKS „Polonia” Wilczkowice)
8 6 2 21:12 75,00
6 STANISZEWSKI Krzysztof / BOCHENEK Dariusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
13 9 4 31:17 69,23
7 TALAGA Samuel / STALMACH Zbigniew
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
13 9 4 30:19 69,23
8 KLIMCZAK Marek / GARYCKI Adrian
(UKS „Rokicie” Szczytniki)
8 5 3 18:12 62,50
9 KALICIAK Dariusz / KMIEĆ Paweł
(PKS „Porta” Kraków II)
18 11 7 36:27 61,11
10 GĘDŁEK Władysław / PUCZEK Robert
(KS „Górnik” Wieliczka II)
10 6 4 22:17 60,00
11 WALA Tomasz / WOJTOŃ Przemysław
(„Q Team” Kraków)
14 8 6 28:23 57,14
12 KOPACKI Paweł / GÓRECKA Dominika
(KS „Bronowianka” Kraków V)
9 5 4 19:16 55,56
13 ŚWIATŁOŃ Sebastian / ŚWIĘCH Jarosław
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
9 5 4 18:17 55,56
14 KUĆ Grzegorz / GALA Dawid
(„Siemacha” Kraków II)
9 5 4 17:19 55,56
15 KUTYŁA Dawid / PARTYKA Ryszard
(PKS „Porta” Kraków I)
17 9 8 40:31 52,94
16 WOJAS Bartłomiej / GALA Bartłomiej
(„Siemacha” Kraków II)
8 4 4 18:17 50,00
17 BIESAGA Marek / STOLARCZYK Marcin
(„Q Team” Kraków)
12 6 6 23:24 50,00
18 SITARZ Krzysztof / KURDZIEL Mikołaj
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
8 4 4 15:19 50,00
19 KUSIAK Franciszek / WOLAŃCZYK Paweł
(KS „Bronowianka” Kraków V)
11 5 6 20:24 45,45
20 WIELGOSZ Mirosław / ZAJĘCKI Paweł
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
9 4 5 16:18 44,44
21 BUŁA Dominik / KORCZEK Łukasz
(LKS „Wisła” Rząska)
14 6 8 22:29 42,86
22 SZOTT Krzysztof / BUCH Marcin
(KS „Górnik” Wieliczka II)
12 4 8 18:26 33,33
23 WOJAS Bartłomiej / GALA Dawid
(„Siemacha” Kraków II)
7 2 5 13:17 28,57
24 KRAWCZYK Kacper / KOHUTEK Konrad
(PKS „Porta” Kraków II)
7 2 5 10:18 28,57
25 ROMANOWSKI Cezary / MICHAŁOWSKI Włodzimierz
(LKS „Wisła” Rząska)
8 2 6 13:19 25,00
26 BUJAK Piotr / KUSZYŃSKI Marek
(MKS KSOS Kraków III)
9 1 8 9:24 11,11
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 57 52 5 19 16 3 60,0
2 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 52 52 0 17 15 2 59,5
3 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 51 50 1 17 16 1 58,0
4 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 54 42 12 18 14 4 49,0
5 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 43 41 2 15 15 0 48,5
6 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 54 42 12 18 11 7 47,5
7 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki) 48 41 7 16 11 5 46,5
8 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 54 40 14 17 8 9 44,0
9 DROZD Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 47 37 10 18 13 5 43,5
10 SZOTT Krzysztof (KS „Górnik” Wieliczka II) 54 40 14 18 7 11 43,5
11 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska) 56 39 17 19 9 10 43,5
12 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 57 34 23 19 16 3 42,0
13 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 45 33 12 15 10 5 38,0
14 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 54 33 21 18 10 8 38,0
15 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 54 30 24 18 13 5 36,5
16 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 54 30 24 18 10 8 35,0
17 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 54 29 25 18 10 8 34,0
18 GALA Bartłomiej („Siemacha” Kraków II) 40 28 12 15 10 5 33,0
19 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków V) 54 29 25 18 8 10 33,0
20 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 48 27 21 16 11 5 32,5
21 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska) 54 27 27 18 11 7 32,5
22 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków II) 57 27 30 19 11 8 32,5
23 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 42 29 13 13 5 8 31,5
24 WOLAŃCZYK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 55 27 28 19 9 10 31,5
25 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 36 27 9 12 8 4 31,0
26 WOJTOŃ Przemysław („Q Team” Kraków) 47 27 20 16 8 8 31,0
27 GALA Dawid („Siemacha” Kraków II) 54 26 28 19 10 9 31,0
28 KUĆ Grzegorz („Siemacha” Kraków II) 48 25 23 17 11 6 30,5
29 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków II) 45 27 18 15 6 9 30,0
30 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 43 25 18 14 8 6 29,0
31 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 37 23 14 13 7 6 26,5
32 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 39 22 17 13 9 4 26,5
33 STANISZEWSKI Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 51 21 30 17 10 7 26,0
34 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 47 21 26 16 7 9 24,5
35 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 41 21 20 14 6 8 24,0
36 DZIURA Wojciech (LKS „Wisła” Rząska) 23 20 3 8 7 1 23,5
37 BUCH Marcin (KS „Górnik” Wieliczka II) 51 19 32 17 6 11 22,0
38 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków II) 45 18 27 15 7 8 21,5
39 PUCZEK Robert (KS „Górnik” Wieliczka II) 48 17 31 16 9 7 21,5
40 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska) 45 19 26 14 4 10 21,0
41 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice) 21 18 3 6 5 1 20,5
42 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 50 18 32 11 4 7 20,0
43 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska) 43 16 27 15 6 9 19,0
44 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 40 14 26 18 9 9 18,5
45 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 48 14 34 18 9 9 18,5
46 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 47 14 33 16 8 8 18,0
47 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 30 15 15 10 5 5 17,5
48 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków V) 33 15 18 11 5 6 17,5
49 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 39 15 24 13 5 8 17,5
50 GARYCKI Adrian (UKS „Rokicie” Szczytniki) 42 14 28 14 6 8 17,0
51 GĘDŁEK Władysław (KS „Górnik” Wieliczka II) 54 13 41 18 8 10 17,0
52 PIASKOWSKI Piotr (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 15 3 7 3 4 16,5
53 TUREK Tomasz (UKS „Rokicie” Szczytniki) 15 12 3 5 4 1 14,0
54 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 50 13 37 18 1 17 13,5
55 TOMSIA Sławomir (TKS „Opoka” Trzebinia II) 13 10 3 5 5 0 12,5
56 SZELEST Jacek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 9 9 7 6 1 12,0
57 ZAPALSKI Bartosz (PKS „Porta” Kraków II) 9 9 0 3 3 0 10,5
58 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 30 9 21 10 3 7 10,5
59 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 52 10 42 16 1 15 10,5
60 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 18 9 9 5 2 3 10,0
61 GIBAŁA Marcin („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 9 3 4 1 3 9,5
62 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 20 8 12 7 2 5 9,0
63 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 6 0 2 2 0 7,0
64 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków II) 18 5 13 6 3 3 6,5
65 CZERNUKHIN Jewhen („Siemacha” Kraków II) 14 5 9 4 2 2 6,0
66 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 21 5 16 6 2 4 6,0
67 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 28 5 23 9 2 7 6,0
68 WCISŁO Konrad („Kruszbud-Gryf” Gdów) 6 5 1 2 1 1 5,5
69 CZUBAK Michal (PKS „Porta” Kraków II) 6 4 2 2 2 0 5,0
70 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 13 4 9 3 1 2 4,5
71 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska) 3 3 0 1 1 0 3,5
72 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 3 3 2 1 1 3,5
73 BEŁZA Janusz (UKS „Zarabie” Myślenice III) 21 2 19 7 2 5 3,0
74 MALARCZYK Martyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 32 3 29 10 0 10 3,0
75 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 47 3 44 13 0 13 3,0
76 KUCHARSKI Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 2 1 1 1 0 2,5
77 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice) 5 2 3 2 1 1 2,5
78 GUZIK Aleksandra („Kruszbud-Gryf” Gdów) 5 2 3 2 1 1 2,5
79 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków III) 18 2 16 6 1 5 2,5
80 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 2 1 0 0 0 2,0
81 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków III) 3 2 1 1 0 1 2,0
82 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki) 8 2 6 2 0 2 2,0
83 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 2 7 3 0 3 2,0
84 SZYMAŃSKI Radosław (PKS „Porta” Kraków II) 9 2 7 3 0 3 2,0
85 TKACZYK Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 6 1 5 2 2 0 2,0
86 DUDA Patryk (LKS „Polonia” Wilczkowice) 15 2 13 3 0 3 2,0
87 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 41 2 39 11 0 11 2,0
88 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 1 2 1 1 0 1,5
89 KURCAB Szymon (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 1 1 0 1,5
90 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 1 5 2 1 1 1,5
91 ŁUKASIK Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków V) 8 1 7 3 1 2 1,5
92 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków II) 14 1 13 3 1 2 1,5
93 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 17 1 16 11 1 10 1,5
94 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 1 0 1 1,0
95 STROJEK Karol („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 1 2 1 0 1 1,0
96 PIERZCHAŁA Sebastian (LKS „Wisła” Rząska) 4 1 3 1 0 1 1,0
97 CHWOJKO Jagoda (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 1 5 2 0 2 1,0
98 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki) 11 1 10 2 0 2 1,0
99 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków II) 13 1 12 3 0 3 1,0
100 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 1 0 1 1 1 0 0,5
101 TURECKI Jarosław („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 0 3 1 1 0 0,5
102 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 0 3 1 1 0 0,5
103 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki) 7 0 7 3 1 2 0,5
104 GARYCKI Andrzej (KS „Górnik” Wieliczka II) 9 0 9 3 0 3 0,0
105 BAŁUSZEK Marcin (TKS „Opoka” Trzebinia II) 3 0 3 1 0 1 0,0
106 GAJ Milena (UKS „Rokicie” Szczytniki) 6 0 6 2 0 2 0,0
107 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 2 0 2 1 0 1 0,0
108 MARCHEWKA Rafał („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 0 3 1 0 1 0,0
109 TURECKI Jakub („Kruszbud-Gryf” Gdów) 2 0 2 0 0 0 0,0
110 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 0 3 1 0 1 0,0
111 WAŚNIOWSKI Oliwier (UKS „Rokicie” Szczytniki) 16 0 16 8 0 8 0,0
112 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 0 18 5 0 5 0,0
113 MAZUR Alfred („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 0 12 4 0 4 0,0
114 KWIECIŃSKI Jakub („Kruszbud-Gryf” Gdów) 1 0 1 1 0 1 0,0
115 KOWALSKI Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 2 0 2 0 0 0 0,0
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.