IV liga mężczyzn zachód
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 PIEGZA Adrian („Siemacha” Kraków) 54 46 8 153:47 85,19
2 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 56 45 11 148:62 80,36
3 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 54 44 10 148:51 81,48
4 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 50 42 8 133:48 84,00
5 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 57 42 15 139:81 73,68
6 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 48 40 8 128:43 83,33
7 KURCZYNA Łukasz (KS „Górnik” Wieliczka) 48 38 10 122:49 79,17
8 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice) 54 36 18 127:73 66,67
9 WÓJCIK Krzysztof (UKS „Polfin” Oświęcim) 48 35 13 118:67 72,92
10 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 51 35 16 126:82 68,63
11 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 35 33 2 102:25 94,29
12 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 39 33 6 104:40 84,62
13 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 47 33 14 120:68 70,21
14 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice) 53 32 21 110:102 60,38
15 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 54 32 22 122:95 59,26
16 KOLIŃSKI Witold (KS „Górnik” Wieliczka) 48 31 17 109:65 64,58
17 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice II) 35 29 6 97:32 82,86
18 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 45 28 17 100:71 62,22
19 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ III) 46 25 21 86:82 54,35
20 WIERZBIŃSKI Marcin („Siemacha” Kraków) 52 25 27 100:101 48,08
21 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice” II) 36 24 12 87:51 66,67
22 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 38 24 14 90:56 63,16
23 MARCHEWKA Artur (KS „Górnik” Wieliczka) 48 24 24 97:88 50,00
24 MOSKAŁA Ryszard (UKS „Polfin” Oświęcim) 38 23 15 77:66 60,53
25 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice I) 40 23 17 86:74 57,50
26 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice) 51 23 28 89:100 45,10
27 MAŁYSIAK Kamila (KS „Gorce” Nowy Targ III) 54 23 31 91:101 42,59
28 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków IV) 29 22 7 75:39 75,86
29 LELEK Paweł (KS „Górnik” Wieliczka) 48 22 26 90:95 45,83
30 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 33 21 12 72:49 63,64
31 SARNA Ryszard (UKS „Polfin” Oświęcim) 34 21 13 79:60 61,76
32 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 45 21 24 77:86 46,67
33 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ III) 50 21 29 94:98 42,00
34 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 22 20 2 62:14 90,91
35 CYRWUS Anna (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 19 17 71:65 52,78
36 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 43 18 25 69:89 41,86
37 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 17 17 0 51:4 100,00
38 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 40 17 23 70:85 42,50
39 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 31 16 15 63:66 51,61
40 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 15 6 47:27 71,43
41 MICZOŁEK Krzysztof (UKS „Polfin” Oświęcim) 39 15 24 59:81 38,46
42 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice) 54 15 39 73:127 27,78
43 PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków II) 20 14 6 53:26 70,00
44 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 21 14 7 47:28 66,67
45 ŻEBRO Krzysztof (LKS „Olmex” Piotrowice I) 17 12 5 42:21 70,59
46 MISZCZYK Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 11 7 38:30 61,11
47 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 21 11 10 42:36 52,38
48 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 33 11 22 50:75 33,33
49 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków II) 20 10 10 40:35 50,00
50 SKOWRON Daniel (ULKS „Lachowice” II) 12 9 3 30:14 75,00
51 SZLACHETKA Jakub (UKS „Zarabie” Myślenice II) 18 9 9 31:33 50,00
52 GASIDŁO Grzegorz (UKS „Polfin” Oświęcim) 19 9 10 29:34 47,37
53 ŻYDEK Robert (LKS „Olmex” Piotrowice II) 24 9 15 32:48 37,50
54 BARTNICKI Jakub (LKS „Olmex” Piotrowice I) 26 9 17 37:56 34,62
55 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 27 9 18 39:62 33,33
56 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 28 9 19 38:68 32,14
57 SZATKO-NOWAK Jolanta (UKS „Jola” Kraków) 8 8 0 24:8 100,00
58 KOZIEŁ Michał (UKS „Polfin” Oświęcim) 17 8 9 32:30 47,06
59 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków IV) 26 8 18 36:64 30,77
60 BROSZKIEWICZ Karol (LKS „Olmex” Piotrowice II) 29 8 21 42:66 27,59
61 ZYSEK Piotr (UKS „Jola” Kraków) 21 7 14 33:49 33,33
62 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 25 7 18 36:56 28,00
63 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 25 7 18 34:61 28,00
64 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 27 7 20 36:64 25,93
65 NOWACKA Dorota (UKS „Jola” Kraków) 33 7 26 41:87 21,21
66 BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS „Olmex” Piotrowice II) 22 6 16 24:54 27,27
67 KOSTECKI Andrzej (UKS „Jola” Kraków) 45 6 39 30:122 13,33
68 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków II) 6 5 1 16:10 83,33
69 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 15 5 10 22:34 33,33
70 TOCZONY Szymon (UKS „Jola” Kraków) 15 5 10 21:38 33,33
71 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 29 5 24 18:76 17,24
72 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 44 5 39 36:124 11,36
73 OSIKA Janusz („Siemacha” Kraków) 4 4 0 12:4 100,00
74 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 6 4 2 14:7 66,67
75 FOKSIŃSKI Przemysław (LKS „Olmex” Piotrowice II) 18 4 14 21:44 22,22
76 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków IV) 31 4 27 29:83 12,90
77 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 36 4 32 25:101 11,11
78 BODNAR Marcin (LKS „Olmex” Piotrowice I) 7 3 4 11:14 42,86
79 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 8 3 5 16:16 37,50
80 POLAKOW Aleksander (UKS „Polfin” Oświęcim) 14 3 11 14:36 21,43
81 FILEK Maciej (LKS „Olmex” Piotrowice II) 16 3 13 14:40 18,75
82 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków II) 25 3 22 14:67 12,00
83 GALA Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 3 2 1 7:3 66,67
84 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 2 1 8:4 66,67
85 NOWORYTA Anna (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 2 1 8:7 66,67
86 KROCHMAL Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 2 1 6:6 66,67
87 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia) 6 2 4 9:14 33,33
88 DRABEK Kazimierz (UKS „Polfin” Oświęcim) 7 2 5 8:17 28,57
89 KRUPA Cezary (ULKS „Lachowice” II) 10 2 8 9:26 20,00
90 KOSIŃSKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 11 2 9 14:29 18,18
91 KONSTANTY Adam (UKS „Jola” Kraków) 39 2 37 11:115 5,13
92 BAŁUSZEK Marcin (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 1 2 5:6 33,33
93 DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 3 1 2 4:6 33,33
94 FRĄCZEK Artur (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 1 2 4:6 33,33
95 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 1 2 3:7 33,33
96 CZERNUKHIN Jewhen („Siemacha” Kraków) 4 1 3 4:11 25,00
97 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 5 1 4 4:12 20,00
98 SZYDŁOWSKI Wojtek (UKS „Jola” Kraków) 6 1 5 6:16 16,67
99 LENART Kazimierz (ULKS „Lachowice” II) 6 1 5 5:16 16,67
100 TOMSIA Sławomir (TKS „Opoka” Trzebinia) 6 1 5 5:16 16,67
101 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice II) 10 1 9 4:29 10,00
102 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków IV) 12 1 11 6:34 8,33
103 ANTECKI Patryk (LKS „Olmex” Piotrowice II) 20 1 19 8:58 5,00
104 PIOTROWSKA Ewelina (UKS „Jola” Kraków) 28 1 27 8:83 3,57
105 NOWAK Łukasz (KTS „Victoria” Spytkowice) 1 0 1 1:3 0,00
106 PIEKARCZYK Zuzanna (LKS „Olmex” Piotrowice I) 3 0 3 3:9 0,00
107 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice) 3 0 3 2:9 0,00
108 WÓJCIK Albert (UKS „Jola” Kraków) 9 0 9 4:27 0,00
109 MITORAJ Paweł (LKS „Olmex” Piotrowice II) 15 0 15 2:45 0,00
110 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 0 3 0:9 0,00
111 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 1 0 1 0:3 0,00
112 SAŁAPATEK Tomasz (ULKS „Lachowice” II) 3 0 3 0:9 0,00
113 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków) 3 0 3 0:9 0,00
114 PIEKARCZYK Tomasz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 1 0 1 0:3 0,00
115 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków) 2 0 2 0:6 0,00
116 KUTEK Edyta (ULKS „Lachowice” II) 12 0 12 0:36 0,00
117 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 35 33 2 102:25 94,29
2 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 22 20 2 62:14 90,91
3 PIEGZA Adrian („Siemacha” Kraków) 54 46 8 153:47 85,19
4 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 39 33 6 104:40 84,62
5 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 50 42 8 133:48 84,00
6 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 48 40 8 128:43 83,33
7 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice II) 35 29 6 97:32 82,86
8 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 54 44 10 148:51 81,48
9 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 56 45 11 148:62 80,36
10 KURCZYNA Łukasz (KS „Górnik” Wieliczka) 48 38 10 122:49 79,17
11 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków IV) 29 22 7 75:39 75,86
12 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 57 42 15 139:81 73,68
13 WÓJCIK Krzysztof (UKS „Polfin” Oświęcim) 48 35 13 118:67 72,92
14 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 47 33 14 120:68 70,21
15 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 51 35 16 126:82 68,63
16 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice) 54 36 18 127:73 66,67
17 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice” II) 36 24 12 87:51 66,67
18 KOLIŃSKI Witold (KS „Górnik” Wieliczka) 48 31 17 109:65 64,58
19 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 33 21 12 72:49 63,64
20 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 38 24 14 90:56 63,16
21 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 45 28 17 100:71 62,22
22 SARNA Ryszard (UKS „Polfin” Oświęcim) 34 21 13 79:60 61,76
23 MOSKAŁA Ryszard (UKS „Polfin” Oświęcim) 38 23 15 77:66 60,53
24 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice) 53 32 21 110:102 60,38
25 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 54 32 22 122:95 59,26
26 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice I) 40 23 17 86:74 57,50
27 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ III) 46 25 21 86:82 54,35
28 CYRWUS Anna (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 19 17 71:65 52,78
29 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 31 16 15 63:66 51,61
30 MARCHEWKA Artur (KS „Górnik” Wieliczka) 48 24 24 97:88 50,00
31 WIERZBIŃSKI Marcin („Siemacha” Kraków) 52 25 27 100:101 48,08
32 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 45 21 24 77:86 46,67
33 LELEK Paweł (KS „Górnik” Wieliczka) 48 22 26 90:95 45,83
34 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice) 51 23 28 89:100 45,10
35 MAŁYSIAK Kamila (KS „Gorce” Nowy Targ III) 54 23 31 91:101 42,59
36 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 40 17 23 70:85 42,50
37 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ III) 50 21 29 94:98 42,00
38 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 43 18 25 69:89 41,86
39 MICZOŁEK Krzysztof (UKS „Polfin” Oświęcim) 39 15 24 59:81 38,46
40 ŻYDEK Robert (LKS „Olmex” Piotrowice II) 24 9 15 32:48 37,50
41 BARTNICKI Jakub (LKS „Olmex” Piotrowice I) 26 9 17 37:56 34,62
42 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 33 11 22 50:75 33,33
43 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 27 9 18 39:62 33,33
44 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 28 9 19 38:68 32,14
45 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków IV) 26 8 18 36:64 30,77
46 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 25 7 18 36:56 28,00
47 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 25 7 18 34:61 28,00
48 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice) 54 15 39 73:127 27,78
49 BROSZKIEWICZ Karol (LKS „Olmex” Piotrowice II) 29 8 21 42:66 27,59
50 BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS „Olmex” Piotrowice II) 22 6 16 24:54 27,27
51 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 27 7 20 36:64 25,93
52 NOWACKA Dorota (UKS „Jola” Kraków) 33 7 26 41:87 21,21
53 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 29 5 24 18:76 17,24
54 KOSTECKI Andrzej (UKS „Jola” Kraków) 45 6 39 30:122 13,33
55 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków IV) 31 4 27 29:83 12,90
56 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków II) 25 3 22 14:67 12,00
57 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 44 5 39 36:124 11,36
58 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 36 4 32 25:101 11,11
59 KONSTANTY Adam (UKS „Jola” Kraków) 39 2 37 11:115 5,13
60 PIOTROWSKA Ewelina (UKS „Jola” Kraków) 28 1 27 8:83 3,57
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GŁĄB Damian / PIEGZA Adrian
(„Siemacha” Kraków)
10 9 1 29:13 90,00
2 KLAG Wiktor / RÓŻAŃSKI Damian
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
7 6 1 18:10 85,71
3 FRĄCZEK Łukasz / GLANOWSKI Bartosz
(TKS „Opoka” Trzebinia)
16 13 3 45:14 81,25
4 MOSKAŁA Grzegorz / PIEKARCZYK Michał
(LKS „Olmex” Piotrowice I)
12 9 3 33:16 75,00
5 MAŁYSIAK Kamila / CYRWUS Anna
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
12 8 4 29:13 66,67
6 PIETRZYK Marcin / BOLEK Łukasz
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
17 11 6 38:27 64,71
7 SARNA Ryszard / WÓJCIK Krzysztof
(UKS „Polfin” Oświęcim)
10 6 4 24:16 60,00
8 WIERZBIŃSKI Marcin / RESZKA Jakub
(„Siemacha” Kraków)
12 7 5 27:22 58,33
9 SZTWIERTNIA Ilona / GĄSIOR Natalia
(KS „Bronowianka” Kraków IV)
7 4 3 15:13 57,14
10 MARCHEWKA Artur / KURCZYNA Łukasz
(KS „Górnik” Wieliczka)
14 8 6 32:28 57,14
11 WARMUZ Kamil / CHOJNA Dawid
(KTS „Victoria” Spytkowice)
18 10 8 38:33 55,56
12 BAŁUSZEK Kamil / ZAJĘCKI Rafał
(TKS „Opoka” Trzebinia)
11 6 5 21:18 54,55
13 MAMOŃ Wojciech / GRONDALCZYK Adrian
(KTS „Victoria” Spytkowice)
17 9 8 38:30 52,94
14 ŻYDEK Robert / BROSZKIEWICZ Karol
(LKS „Olmex” Piotrowice II)
7 2 5 12:16 28,57
15 WOJCIACZYK Antoni / BIEŃCZYCKI Łukasz
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
8 2 6 9:18 25,00
16 LELEK Paweł / KOLIŃSKI Witold
(KS „Górnik” Wieliczka)
14 2 12 19:36 14,29
17 KOWALKOWSKI Maciej / RÓŻAŃSKI Damian
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
7 1 6 10:19 14,29
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 PIEGZA Adrian („Siemacha” Kraków) 54 46 8 18 16 2 54,0
2 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 54 44 10 18 15 3 51,5
3 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 56 45 11 18 11 7 50,5
4 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 50 42 8 16 12 4 48,0
5 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 57 42 15 19 12 7 48,0
6 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 48 40 8 16 13 3 46,5
7 KURCZYNA Łukasz (KS „Górnik” Wieliczka) 48 38 10 16 10 6 43,0
8 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice) 54 36 18 18 9 9 40,5
9 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 51 35 16 17 10 7 40,0
10 WÓJCIK Krzysztof (UKS „Polfin” Oświęcim) 48 35 13 16 9 7 39,5
11 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 39 33 6 14 11 3 38,5
12 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 54 32 22 19 12 7 38,0
13 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 47 33 14 15 9 6 37,5
14 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice) 53 32 21 18 10 8 37,0
15 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 35 33 2 10 7 3 36,5
16 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice II) 35 29 6 12 9 3 33,5
17 KOLIŃSKI Witold (KS „Górnik” Wieliczka) 48 31 17 16 4 12 33,0
18 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 45 28 17 15 10 5 33,0
19 WIERZBIŃSKI Marcin („Siemacha” Kraków) 52 25 27 17 12 5 31,0
20 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ III) 46 25 21 14 9 5 29,5
21 MARCHEWKA Artur (KS „Górnik” Wieliczka) 48 24 24 16 10 6 29,0
22 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice” II) 36 24 12 12 8 4 28,0
23 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 38 24 14 14 8 6 28,0
24 MAŁYSIAK Kamila (KS „Gorce” Nowy Targ III) 54 23 31 18 10 8 28,0
25 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice) 51 23 28 17 9 8 27,5
26 MOSKAŁA Ryszard (UKS „Polfin” Oświęcim) 38 23 15 12 8 4 27,0
27 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice I) 40 23 17 13 8 5 27,0
28 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków IV) 29 22 7 10 6 4 25,0
29 SARNA Ryszard (UKS „Polfin” Oświęcim) 34 21 13 14 8 6 25,0
30 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ III) 50 21 29 17 8 9 25,0
31 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 45 21 24 15 7 8 24,5
32 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 22 20 2 8 8 0 24,0
33 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 33 21 12 11 6 5 24,0
34 LELEK Paweł (KS „Górnik” Wieliczka) 48 22 26 16 4 12 24,0
35 CYRWUS Anna (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 19 17 12 8 4 23,0
36 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 17 17 0 11 10 1 22,0
37 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 43 18 25 14 4 10 20,0
38 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice) 54 15 39 18 10 8 20,0
39 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 40 17 23 13 5 8 19,5
40 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 31 16 15 10 3 7 17,5
41 MICZOŁEK Krzysztof (UKS „Polfin” Oświęcim) 39 15 24 11 4 7 17,0
42 PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków II) 20 14 6 7 4 3 16,0
43 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 21 14 7 7 4 3 16,0
44 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 15 6 8 1 7 15,5
45 ŻEBRO Krzysztof (LKS „Olmex” Piotrowice I) 17 12 5 7 5 2 14,5
46 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 21 11 10 9 6 3 14,0
47 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków II) 20 10 10 8 5 3 12,5
48 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 33 11 22 13 3 10 12,5
49 MISZCZYK Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 11 7 6 2 4 12,0
50 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 28 9 19 10 4 6 11,0
51 GASIDŁO Grzegorz (UKS „Polfin” Oświęcim) 19 9 10 7 3 4 10,5
52 KOZIEŁ Michał (UKS „Polfin” Oświęcim) 17 8 9 7 5 2 10,5
53 BARTNICKI Jakub (LKS „Olmex” Piotrowice I) 26 9 17 4 3 1 10,5
54 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 27 9 18 7 3 4 10,5
55 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków IV) 26 8 18 9 5 4 10,5
56 SKOWRON Daniel (ULKS „Lachowice” II) 12 9 3 4 2 2 10,0
57 SZLACHETKA Jakub (UKS „Zarabie” Myślenice II) 18 9 9 6 2 4 10,0
58 ŻYDEK Robert (LKS „Olmex” Piotrowice II) 24 9 15 8 2 6 10,0
59 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 25 7 18 6 5 1 9,5
60 BROSZKIEWICZ Karol (LKS „Olmex” Piotrowice II) 29 8 21 9 3 6 9,5
61 SZATKO-NOWAK Jolanta (UKS „Jola” Kraków) 8 8 0 3 2 1 9,0
62 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 25 7 18 8 4 4 9,0
63 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 27 7 20 7 3 4 8,5
64 NOWACKA Dorota (UKS „Jola” Kraków) 33 7 26 11 2 9 8,0
65 ZYSEK Piotr (UKS „Jola” Kraków) 21 7 14 7 1 6 7,5
66 BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS „Olmex” Piotrowice II) 22 6 16 8 3 5 7,5
67 KOSTECKI Andrzej (UKS „Jola” Kraków) 45 6 39 15 3 12 7,5
68 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 15 5 10 4 3 1 6,5
69 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 44 5 39 15 3 12 6,5
70 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków II) 6 5 1 2 2 0 6,0
71 TOCZONY Szymon (UKS „Jola” Kraków) 15 5 10 5 1 4 5,5
72 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 29 5 24 9 1 8 5,5
73 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków IV) 31 4 27 9 2 7 5,0
74 OSIKA Janusz („Siemacha” Kraków) 4 4 0 1 1 0 4,5
75 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 6 4 2 1 1 0 4,5
76 BODNAR Marcin (LKS „Olmex” Piotrowice I) 7 3 4 6 3 3 4,5
77 FOKSIŃSKI Przemysław (LKS „Olmex” Piotrowice II) 18 4 14 6 1 5 4,5
78 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 8 3 5 3 2 1 4,0
79 FILEK Maciej (LKS „Olmex” Piotrowice II) 16 3 13 4 2 2 4,0
80 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 36 4 32 12 0 12 4,0
81 POLAKOW Aleksander (UKS „Polfin” Oświęcim) 14 3 11 3 0 3 3,0
82 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków II) 25 3 22 7 0 7 3,0
83 KONSTANTY Adam (UKS „Jola” Kraków) 39 2 37 13 2 11 3,0
84 GALA Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 3 2 1 1 1 0 2,5
85 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia) 6 2 4 2 1 1 2,5
86 DRABEK Kazimierz (UKS „Polfin” Oświęcim) 7 2 5 2 1 1 2,5
87 NOWORYTA Anna (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 2 1 1 0 1 2,0
88 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 2 1 1 0 1 2,0
89 KROCHMAL Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 2 1 1 0 1 2,0
90 KRUPA Cezary (ULKS „Lachowice” II) 10 2 8 3 0 3 2,0
91 KOSIŃSKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 11 2 9 2 0 2 2,0
92 PIOTROWSKA Ewelina (UKS „Jola” Kraków) 28 1 27 9 2 7 2,0
93 FRĄCZEK Artur (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 1 2 1 1 0 1,5
94 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 1 2 1 1 0 1,5
95 DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 3 1 2 1 1 0 1,5
96 BAŁUSZEK Marcin (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 1 2 1 1 0 1,5
97 CZERNUKHIN Jewhen („Siemacha” Kraków) 4 1 3 1 1 0 1,5
98 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 5 1 4 1 1 0 1,5
99 SZYDŁOWSKI Wojtek (UKS „Jola” Kraków) 6 1 5 2 1 1 1,5
100 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice II) 10 1 9 3 1 2 1,5
101 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków IV) 12 1 11 4 1 3 1,5
102 ANTECKI Patryk (LKS „Olmex” Piotrowice II) 20 1 19 8 1 7 1,5
103 LENART Kazimierz (ULKS „Lachowice” II) 6 1 5 2 0 2 1,0
104 TOMSIA Sławomir (TKS „Opoka” Trzebinia) 6 1 5 2 0 2 1,0
105 PIEKARCZYK Tomasz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 1 0 1 3 2 1 1,0
106 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 0 3 1 0 1 0,0
107 WÓJCIK Albert (UKS „Jola” Kraków) 9 0 9 3 0 3 0,0
108 MITORAJ Paweł (LKS „Olmex” Piotrowice II) 15 0 15 5 0 5 0,0
109 KUTEK Edyta (ULKS „Lachowice” II) 12 0 12 4 0 4 0,0
110 PIEKARCZYK Zuzanna (LKS „Olmex” Piotrowice I) 3 0 3 1 0 1 0,0
111 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków) 1 0 1 0 0 0 0,0
112 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków) 2 0 2 0 0 0 0,0
113 SAŁAPATEK Tomasz (ULKS „Lachowice” II) 3 0 3 1 0 1 0,0
114 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice) 3 0 3 1 0 1 0,0
115 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 1 0 1 1 0 1 0,0
116 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
117 NOWAK Łukasz (KTS „Victoria” Spytkowice) 1 0 1 0 0 0 0,0
118 NOWAK Alojzy (KS „Podwawelski” Kraków IV) 0 0 0 1 0 1 0,0
Drużyna LKS „Olmex” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek po zakończeniu I rundy.