III liga mężczyzn
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno II) 56 55 1 167:23 98,21
2 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 57 50 7 157:57 87,72
3 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 55 48 7 150:41 87,27
4 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 51 43 8 136:46 84,31
5 UTYLSKI Filip (MKS KSOS Kraków) 53 43 10 139:56 81,13
6 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 47 42 5 133:38 89,36
7 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 51 41 10 131:64 80,39
8 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 55 39 16 131:76 70,91
9 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 54 37 17 127:85 68,52
10 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 54 35 19 131:85 64,81
11 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków II) 57 35 22 121:99 61,40
12 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 54 32 22 114:100 59,26
13 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 54 31 23 114:95 57,41
14 TROJANOWSKI Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 57 31 26 114:106 54,39
15 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 41 29 12 98:54 70,73
16 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 48 29 19 105:84 60,42
17 SAWCZAK Miłosz(j) (UKS „Płomień” Limanowa II) 42 28 14 103:56 66,67
18 ŚLIWA Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 48 28 20 104:80 58,33
19 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 49 28 21 102:89 57,14
20 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 54 28 26 107:108 51,85
21 PĘK Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 36 27 9 89:46 75,00
22 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków II) 42 27 15 95:69 64,29
23 OBROCHTA Piotr (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 56 27 29 111:112 48,21
24 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków) 42 26 16 94:69 61,90
25 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 51 26 25 90:94 50,98
26 NOWAK Marcin (GSWAL „Bogdański” Grybów) 54 25 29 108:113 46,30
27 PIETRZAK Agnieszka (KS „Podwawelski” Kraków II) 54 25 29 93:113 46,30
28 WALICZEK Wojciech (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 49 24 25 96:97 48,98
29 MÓL Marcin (GSWAL „Bogdański” Grybów) 50 24 26 105:105 48,00
30 SUBIK Filip (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 37 23 14 83:71 62,16
31 ŁEBEK Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 48 22 26 95:100 45,83
32 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 50 22 28 97:107 44,00
33 NALEPA Maciej („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 47 21 26 87:97 44,68
34 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 50 21 29 89:104 42,00
35 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 27 20 7 65:38 74,07
36 KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków) 42 20 22 81:90 47,62
37 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 57 20 37 96:135 35,09
38 KOŁODZIEJ Ewa (KS „Bronowianka” Kraków II) 51 19 32 85:115 37,25
39 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 54 19 35 93:122 35,19
40 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 46 18 28 76:97 39,13
41 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 48 18 30 84:108 37,50
42 TROJANOWSKI Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 57 18 39 97:136 31,58
43 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 35 17 18 70:82 48,57
44 PACH Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 36 17 19 69:76 47,22
45 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa II) 17 16 1 49:12 94,12
46 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 37 16 21 67:79 43,24
47 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice) 48 16 32 68:118 33,33
48 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków) 30 15 15 56:55 50,00
49 WOLSKI Tomasz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 34 15 19 65:71 44,12
50 OLCZAK Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 51 15 36 76:128 29,41
51 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 57 15 42 89:146 26,32
52 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 22 14 8 48:33 63,64
53 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 51 14 37 67:121 27,45
54 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków II) 52 13 39 70:133 25,00
55 ZHAO Ziyi (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 12 0 36:6 100,00
56 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 38 10 28 56:97 26,32
57 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków) 42 10 32 52:102 23,81
58 GŁÓWCZYK Jan (GSWAL „Bogdański” Grybów) 32 9 23 44:78 28,13
59 WILK Paweł (GSWAL „Bogdański” Grybów) 15 8 7 34:26 53,33
60 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 6 0 18:3 100,00
61 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 6 0 18:3 100,00
62 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 5 1 16:9 83,33
63 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 28 5 23 30:74 17,86
64 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 4 8 18:29 33,33
65 KOSMAL Kinga (UKS „Płomień” Limanowa II) 13 4 9 18:31 30,77
66 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 15 4 11 18:41 26,67
67 KLUZEK Grzegorz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 19 4 15 23:50 21,05
68 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków II) 20 4 16 24:48 20,00
69 URBAN Mariusz (GSWAL „Bogdański” Grybów) 22 4 18 23:60 18,18
70 TOKARZ Adam (GSWAL „Bogdański” Grybów) 27 4 23 38:72 14,81
71 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 3 0 9:3 100,00
72 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 3 0 9:4 100,00
73 PIĘTOŃ Robert (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 5 2 3 8:10 40,00
74 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 2 4 11:13 33,33
75 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice) 10 2 8 12:24 20,00
76 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 2 10 11:33 16,67
77 DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 16 2 14 14:46 12,50
78 GADAWSKI Adrian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 3 1 2 5:6 33,33
79 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 1 2 5:6 33,33
80 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków) 3 1 2 5:7 33,33
81 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 1 2 5:7 33,33
82 PETKA Krzysztof (KS „Podwawelski” Kraków II) 3 1 2 4:6 33,33
83 GARDOŃ Danuta (KS „Start” Nowy Sącz) 3 1 2 4:7 33,33
84 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 1 2 4:8 33,33
85 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 3 1 2 3:8 33,33
86 BŁACHUT Kacper (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 6 1 5 3:15 16,67
87 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 1 5 3:16 16,67
88 GAŁUSZKA Mateusz (GSWAL „Bogdański” Grybów) 6 1 5 3:16 16,67
89 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 12 1 11 11:33 8,33
90 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 21 1 20 5:62 4,76
91 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 25 1 24 8:74 4,00
92 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 4:9 0,00
93 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 0 2 2:6 0,00
94 KOSMAL Wojciech (UKS „Płomień” Limanowa II) 2 0 2 2:6 0,00
95 KIEŁBASA Józef (GSWAL „Bogdański” Grybów) 6 0 6 4:18 0,00
96 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 2:9 0,00
97 KONIECZNY Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 3 0 3 2:9 0,00
98 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 5 0 5 2:15 0,00
99 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 7 0 7 1:21 0,00
100 TABOR Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 1 0 1 0:3 0,00
101 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 0:9 0,00
102 GAJ Rafał (GSWAL „Bogdański” Grybów) 1 0 1 0:3 0,00
103 WAZ Józef (GSWAL „Bogdański” Grybów) 3 0 3 0:9 0,00
104 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków) 3 0 3 0:9 0,00
105 BĄCIO Konrad (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 0:9 0,00
106 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 0:9 0,00
107 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno II) 56 55 1 167:23 98,21
2 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 47 42 5 133:38 89,36
3 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 57 50 7 157:57 87,72
4 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 55 48 7 150:41 87,27
5 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 51 43 8 136:46 84,31
6 UTYLSKI Filip (MKS KSOS Kraków) 53 43 10 139:56 81,13
7 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 51 41 10 131:64 80,39
8 PĘK Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 36 27 9 89:46 75,00
9 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 27 20 7 65:38 74,07
10 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 55 39 16 131:76 70,91
11 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 41 29 12 98:54 70,73
12 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 54 37 17 127:85 68,52
13 SAWCZAK Miłosz(j) (UKS „Płomień” Limanowa II) 42 28 14 103:56 66,67
14 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 54 35 19 131:85 64,81
15 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków II) 42 27 15 95:69 64,29
16 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 22 14 8 48:33 63,64
17 SUBIK Filip (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 37 23 14 83:71 62,16
18 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków) 42 26 16 94:69 61,90
19 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków II) 57 35 22 121:99 61,40
20 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 48 29 19 105:84 60,42
21 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 54 32 22 114:100 59,26
22 ŚLIWA Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 48 28 20 104:80 58,33
23 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 54 31 23 114:95 57,41
24 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 49 28 21 102:89 57,14
25 TROJANOWSKI Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 57 31 26 114:106 54,39
26 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 54 28 26 107:108 51,85
27 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 51 26 25 90:94 50,98
28 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków) 30 15 15 56:55 50,00
29 WALICZEK Wojciech (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 49 24 25 96:97 48,98
30 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 35 17 18 70:82 48,57
31 OBROCHTA Piotr (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 56 27 29 111:112 48,21
32 MÓL Marcin (GSWAL „Bogdański” Grybów) 50 24 26 105:105 48,00
33 KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków) 42 20 22 81:90 47,62
34 PACH Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 36 17 19 69:76 47,22
35 NOWAK Marcin (GSWAL „Bogdański” Grybów) 54 25 29 108:113 46,30
36 PIETRZAK Agnieszka (KS „Podwawelski” Kraków II) 54 25 29 93:113 46,30
37 ŁEBEK Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 48 22 26 95:100 45,83
38 NALEPA Maciej („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 47 21 26 87:97 44,68
39 WOLSKI Tomasz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 34 15 19 65:71 44,12
40 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 50 22 28 97:107 44,00
41 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 37 16 21 67:79 43,24
42 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 50 21 29 89:104 42,00
43 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 46 18 28 76:97 39,13
44 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 48 18 30 84:108 37,50
45 KOŁODZIEJ Ewa (KS „Bronowianka” Kraków II) 51 19 32 85:115 37,25
46 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 54 19 35 93:122 35,19
47 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 57 20 37 96:135 35,09
48 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice) 48 16 32 68:118 33,33
49 TROJANOWSKI Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 57 18 39 97:136 31,58
50 OLCZAK Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 51 15 36 76:128 29,41
51 GŁÓWCZYK Jan (GSWAL „Bogdański” Grybów) 32 9 23 44:78 28,13
52 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 51 14 37 67:121 27,45
53 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 57 15 42 89:146 26,32
54 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 38 10 28 56:97 26,32
55 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków II) 52 13 39 70:133 25,00
56 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków) 42 10 32 52:102 23,81
57 URBAN Mariusz (GSWAL „Bogdański” Grybów) 22 4 18 23:60 18,18
58 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 28 5 23 30:74 17,86
59 TOKARZ Adam (GSWAL „Bogdański” Grybów) 27 4 23 38:72 14,81
60 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 25 1 24 8:74 4,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KIEROŃSKI Adam / PUSHKAROV Kostyantyn
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
18 16 2 52:14 88,89
2 JANISZEWSKI Kamil / BŁOCHO Przemysław
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
18 16 2 50:28 88,89
3 BOLSĘGA Paweł / MATUSIAK Łukasz
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
16 14 2 44:14 87,50
4 PALACZ Mirosław / JURZAK Łukasz
(MKS „Skawa” Wadowice)
16 14 2 44:21 87,50
5 RAPUTA Tomasz / KLUZEK Sławomir
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
16 13 3 44:13 81,25
6 ŚLIWA Alicja / PĘK Karolina
(KS „Bronowianka” Kraków II)
10 8 2 27:12 80,00
7 ZIMNICKI Tomasz / NALEPA Maciej
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
9 7 2 23:16 77,78
8 GARB Aleksandra / KOWALCZYK Zuzanna
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
17 12 5 42:27 70,59
9 SAWCZAK Miłosz(j) / SUŁKOWSKI Karol
(UKS „Płomień” Limanowa II)
13 9 4 30:20 69,23
10 WĄSIK Marcin / KRÓLIKOWSKI Bartosz
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
9 6 3 18:14 66,67
11 BIEL Jakub / MOREK Radosław
(KS „Podwawelski” Kraków II)
12 8 4 31:25 66,67
12 NOWAK Marcin / MÓL Marcin
(GSWAL „Bogdański” Grybów)
17 10 7 38:37 58,82
13 SOBCZAK Krzysztof / PACH Łukasz
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
9 5 4 22:18 55,56
14 UTYLSKI Filip / PEREK Nikodem
(MKS KSOS Kraków)
9 5 4 18:17 55,56
15 ZAJĄC Jacek / RADEK Arkadiusz
(MKS KSOS Kraków)
13 7 6 24:28 53,85
16 OBROCHTA Piotr / NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
(UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ)
14 7 7 33:27 50,00
17 UTYLSKI Filip / KONSTANTYN Paweł
(MKS KSOS Kraków)
8 4 4 17:14 50,00
18 BOGACZ Wojciech / KNAGA Łukasz
(KS „Bronowianka” Kraków III)
8 4 4 15:16 50,00
19 GÓRECKI Wojciech / BOGACZ Wojciech
(KS „Bronowianka” Kraków III)
8 4 4 14:18 50,00
20 MACIUSZEK Wiesław / TROJANOWSKI Adrian
(KS „Start” Nowy Sącz)
17 8 9 32:34 47,06
21 JANIK Angelika / PIETRZAK Agnieszka
(KS „Podwawelski” Kraków II)
13 6 7 26:30 46,15
22 JABŁOŃSKI Paweł / OLCZAK Mariusz
(KS „Bronowianka” Kraków III)
11 5 6 21:23 45,45
23 KOŁODZIEJ Ewa / ŁEBEK Alicja
(KS „Bronowianka” Kraków II)
16 6 10 30:37 37,50
24 GOŁDA Gabriel / PIETRAŃCZYK Jakub
(MKS „Skawa” Wadowice)
14 5 9 21:32 35,71
25 ZALEWSKI Krzysztof / BIAŁY Sebastian
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
10 3 7 20:25 30,00
26 BORKOWSKI Marek / TROJANOWSKI Kamil
(KS „Start” Nowy Sącz)
17 5 12 29:44 29,41
27 PIĄSTKA Michał / BRUZDA Rafał
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
8 2 6 10:20 25,00
28 WOLSKI Tomasz / WALICZEK Wojciech
(UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ)
9 2 7 15:25 22,22
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno II) 56 55 1 18 16 2 63,0
2 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 57 50 7 18 15 3 57,5
3 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 55 48 7 19 16 3 56,0
4 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 51 43 8 17 14 3 50,0
5 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 51 41 10 17 14 3 48,0
6 UTYLSKI Filip (MKS KSOS Kraków) 53 43 10 18 9 9 47,5
7 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 55 39 16 19 17 2 47,5
8 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 47 42 5 15 7 8 45,5
9 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 54 37 17 18 14 4 44,0
10 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 54 35 19 18 13 5 41,5
11 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków II) 57 35 22 19 10 9 40,0
12 TROJANOWSKI Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 57 31 26 19 10 9 36,0
13 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 54 28 26 18 16 2 36,0
14 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 54 32 22 18 6 12 35,0
15 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 54 31 23 18 8 10 35,0
16 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 48 29 19 16 9 7 33,5
17 SAWCZAK Miłosz(j) (UKS „Płomień” Limanowa II) 42 28 14 14 10 4 33,0
18 ŚLIWA Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 48 28 20 16 10 6 33,0
19 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 41 29 12 14 7 7 32,5
20 PĘK Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 36 27 9 12 8 4 31,0
21 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 51 26 25 17 9 8 30,5
22 OBROCHTA Piotr (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 56 27 29 19 7 12 30,5
23 NOWAK Marcin (GSWAL „Bogdański” Grybów) 54 25 29 18 11 7 30,5
24 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków II) 42 27 15 14 6 8 30,0
25 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków) 42 26 16 14 8 6 30,0
26 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 49 28 21 15 4 11 30,0
27 PIETRZAK Agnieszka (KS „Podwawelski” Kraków II) 54 25 29 18 9 9 29,5
28 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 50 22 28 17 15 2 29,5
29 MÓL Marcin (GSWAL „Bogdański” Grybów) 50 24 26 17 10 7 29,0
30 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 50 21 29 17 12 5 27,0
31 WALICZEK Wojciech (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 49 24 25 17 3 14 25,5
32 ŁEBEK Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 48 22 26 16 6 10 25,0
33 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 54 19 35 18 12 6 25,0
34 SUBIK Filip (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 37 23 14 11 3 8 24,5
35 NALEPA Maciej („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 47 21 26 14 7 7 24,5
36 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 27 20 7 9 6 3 23,0
37 KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków) 42 20 22 11 5 6 22,5
38 KOŁODZIEJ Ewa (KS „Bronowianka” Kraków II) 51 19 32 17 7 10 22,5
39 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 57 20 37 18 5 13 22,5
40 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 46 18 28 16 8 8 22,0
41 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 48 18 30 16 7 9 21,5
42 TROJANOWSKI Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 57 18 39 19 5 14 20,5
43 PACH Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 36 17 19 12 6 6 20,0
44 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 35 17 18 12 5 7 19,5
45 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice) 48 16 32 16 6 10 19,0
46 OLCZAK Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 51 15 36 16 8 8 19,0
47 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 57 15 42 19 7 12 18,5
48 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków II) 52 13 39 18 11 7 18,5
49 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków) 30 15 15 10 6 4 18,0
50 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 51 14 37 17 8 9 18,0
51 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa II) 17 16 1 7 3 4 17,5
52 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 37 16 21 14 3 11 17,5
53 WOLSKI Tomasz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 34 15 19 13 4 9 17,0
54 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 22 14 8 8 4 4 16,0
55 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków) 42 10 32 17 8 9 14,0
56 ZHAO Ziyi (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 12 0 4 3 1 13,5
57 GŁÓWCZYK Jan (GSWAL „Bogdański” Grybów) 32 9 23 11 4 7 11,0
58 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 38 10 28 13 2 11 11,0
59 WILK Paweł (GSWAL „Bogdański” Grybów) 15 8 7 5 4 1 10,0
60 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 6 0 2 2 0 7,0
61 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 6 0 2 2 0 7,0
62 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 5 1 2 1 1 5,5
63 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 28 5 23 9 1 8 5,5
64 TOKARZ Adam (GSWAL „Bogdański” Grybów) 27 4 23 9 3 6 5,5
65 KOSMAL Kinga (UKS „Płomień” Limanowa II) 13 4 9 5 2 3 5,0
66 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków II) 20 4 16 6 2 4 5,0
67 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 4 8 4 1 3 4,5
68 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 15 4 11 5 0 5 4,0
69 KLUZEK Grzegorz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 19 4 15 6 0 6 4,0
70 URBAN Mariusz (GSWAL „Bogdański” Grybów) 22 4 18 7 0 7 4,0
71 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
72 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
73 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 2 4 2 2 0 3,0
74 DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 16 2 14 5 2 3 3,0
75 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice) 10 2 8 3 1 2 2,5
76 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 2 10 4 1 3 2,5
77 PIĘTOŃ Robert (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 5 2 3 2 0 2 2,0
78 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 1 2 1 1 0 1,5
79 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 1 5 2 1 1 1,5
80 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 12 1 11 4 1 3 1,5
81 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 1 2 1 0 1 1,0
82 GARDOŃ Danuta (KS „Start” Nowy Sącz) 3 1 2 1 0 1 1,0
83 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków) 3 1 2 1 0 1 1,0
84 GADAWSKI Adrian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 3 1 2 1 0 1 1,0
85 PETKA Krzysztof (KS „Podwawelski” Kraków II) 3 1 2 1 0 1 1,0
86 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 3 1 2 1 0 1 1,0
87 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 1 2 1 0 1 1,0
88 GAŁUSZKA Mateusz (GSWAL „Bogdański” Grybów) 6 1 5 2 0 2 1,0
89 BŁACHUT Kacper (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 6 1 5 1 0 1 1,0
90 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 21 1 20 6 0 6 1,0
91 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 25 1 24 8 0 8 1,0
92 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1 1 0 0,5
93 KONIECZNY Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 3 0 3 1 0 1 0,0
94 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 7 0 7 5 0 5 0,0
95 TABOR Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 1 0 1 0 0 0 0,0
96 KOSMAL Wojciech (UKS „Płomień” Limanowa II) 2 0 2 0 0 0 0,0
97 GAJ Rafał (GSWAL „Bogdański” Grybów) 1 0 1 0 0 0 0,0
98 WAZ Józef (GSWAL „Bogdański” Grybów) 3 0 3 1 0 1 0,0
99 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 5 0 5 1 0 1 0,0
100 KIEŁBASA Józef (GSWAL „Bogdański” Grybów) 6 0 6 2 0 2 0,0
101 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
102 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
103 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 1 0 1 0,0
104 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków) 1 0 1 0 0 0 0,0
105 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 0 2 0 0 0 0,0
106 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 1 0 1 0,0
107 BĄCIO Konrad (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 1 0 1 0,0
108 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 0 0 0 1 0 1 0,0
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.