II liga mężczyzn
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % P-ty▼
1 CYRNEK Piotr (PKS „Kolping” Jarosław II) 24 24 0 72:5 100,00 72
2 MARCINOWSKI Krzysztof (PKS „Kolping” Jarosław II) 24 23 1 69:9 95,83 69
3 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 20 19 1 58:14 95,00 57
4 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 24 19 5 63:22 79,17 57
5 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 24 19 5 61:26 79,17 57
6 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 22 18 4 55:25 81,82 54
7 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 26 18 8 59:33 69,23 54
8 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 24 17 7 62:27 70,83 51
9 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 24 17 7 58:34 70,83 51
10 CZERNIK Mateusz (PKS „Kolping” Jarosław II) 24 23 1 70:8 95,83 46
11 FLAUMENHAFT Jacek (LUKS „Galux” Skrzyszów) 24 15 9 54:33 62,50 45
12 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 24 15 9 50:43 62,50 45
13 OSIKA Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków) 24 21 3 64:21 87,50 43
14 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 21 1 65:17 95,45 42
15 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 24 14 10 49:41 58,33 42
16 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 24 14 10 45:39 58,33 42
17 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 24 20 4 62:19 83,33 40
18 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 24 20 4 63:21 83,33 40
19 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 26 19 7 63:35 73,08 38
20 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 24 17 7 57:35 70,83 34
21 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 23 16 7 51:29 69,57 32
22 OLBRYCHT Michał (UKS TKKF MOSiR Dukla) 25 11 14 39:57 44,00 29
23 KLOCEK Kamil (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 24 9 15 38:54 37,50 27
24 STĄPOR Rafał (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 24 9 15 31:51 37,50 27
25 OSTANEK Michał (UKS „Zarabie” Myślenice) 26 9 17 46:58 34,62 27
26 TOMOŃ Grzegorz (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 24 13 11 49:42 54,17 26
27 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 18 12 6 40:30 66,67 24
28 SEROKA Szymon (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 24 12 12 48:47 50,00 24
29 GAŁUSZKA Jacek (UKS TKKF MOSiR Dukla) 19 11 8 40:30 57,89 23
30 KUZMENKO Hrihorii (KS „Bronowianka” Kraków) 18 8 10 32:33 44,44 23
31 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 20 11 9 39:38 55,00 22
32 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 24 11 13 44:49 45,83 22
33 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 18 8 10 29:36 44,44 22
34 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 10 12 42:44 45,45 20
35 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 23 9 14 39:45 39,13 18
36 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 24 9 15 36:57 37,50 18
37 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 18 7 11 34:41 38,89 17
38 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 26 8 18 40:63 30,77 16
39 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 26 8 18 36:64 30,77 16
40 IWANIUCH Rafał (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 6 5 1 16:7 83,33 15
41 PELCZAR Dawid (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 23 5 18 24:59 21,74 15
42 SPOREK Szymon (UKS TKKF MOSiR Dukla) 19 7 12 28:43 36,84 14
43 KOCIUBA Filip (UKS TKKF MOSiR Dukla) 17 5 12 22:42 29,41 14
44 KOPCZYK Hubert (UKS TKKF MOSiR Dukla) 21 5 16 23:54 23,81 14
45 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 17 6 11 25:39 35,29 12
46 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 22 4 18 23:57 18,18 12
47 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 23 5 18 31:58 21,74 10
48 KIEŁT Dawid (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 6 3 3 12:11 50,00 9
49 MI Ruijie (KS „Bronowianka” Kraków) 8 3 5 10:18 37,50 9
50 CHMIELOWSKI Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 11 4 7 15:21 36,36 9
51 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice”) 22 2 20 18:62 9,09 6
52 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 15 2 13 15:42 13,33 4
53 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 18 2 16 15:50 11,11 4
54 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 21 2 19 17:59 9,52 4
55 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 23 1 22 18:68 4,35 3
56 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków) 2 1 1 4:4 50,00 2
57 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 2 1 1 5:5 50,00 2
58 CZYŻ Wojciech (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 2 1 1 3:4 50,00 2
59 SAWCZAK Miłosz(j) (UKS „Płomień” Limanowa) 2 1 1 3:4 50,00 2
60 JANIK Angelika („Witmar-Podwawelski” Kraków) 4 1 3 5:10 25,00 2
61 PETKA Krzysztof („Witmar-Podwawelski” Kraków) 6 1 5 5:15 16,67 2
62 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 18 1 17 17:51 5,56 2
63 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice) 1 0 1 1:3 0,00 0
64 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice”) 4 0 4 3:12 0,00 0
65 SPOREK Mariusz (UKS TKKF MOSiR Dukla) 3 0 3 2:9 0,00 0
66 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice”) 4 0 4 2:12 0,00 0
67 STACHNIAK Martyna (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1:6 0,00 0
68 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 0 4 2:12 0,00 0
69 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa) 2 0 2 1:6 0,00 0
70 SALAMON Paweł (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 0 8 1:24 0,00 0
71 SAWA Bartosz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 14 0 14 1:42 0,00 0
72 DZIUKIEWICZ Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 1 0 1 0:3 0,00 0
73 KALINOWSKI Łukasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 0:6 0,00 0
74 KRUKARR Piotr (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 1 0 1 0:3 0,00 0
75 SZLACHETKA Jakub (UKS „Zarabie” Myślenice) 2 0 2 0:6 0,00 0
76 BODNAR Zdzisław (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 0:6 0,00 0
77 SKŁADOŃ Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 4 0 4 0:12 0,00 0
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CYRNEK Piotr (PKS „Kolping” Jarosław II) 24 24 0 72:5 100,00
2 CZERNIK Mateusz (PKS „Kolping” Jarosław II) 24 23 1 70:8 95,83
3 MARCINOWSKI Krzysztof (PKS „Kolping” Jarosław II) 24 23 1 69:9 95,83
4 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 21 1 65:17 95,45
5 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 20 19 1 58:14 95,00
6 OSIKA Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków) 24 21 3 64:21 87,50
7 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 24 20 4 62:19 83,33
8 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 24 20 4 63:21 83,33
9 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 22 18 4 55:25 81,82
10 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 24 19 5 63:22 79,17
11 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 24 19 5 61:26 79,17
12 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 26 19 7 63:35 73,08
13 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 24 17 7 62:27 70,83
14 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 24 17 7 58:34 70,83
15 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 24 17 7 57:35 70,83
16 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 23 16 7 51:29 69,57
17 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 26 18 8 59:33 69,23
18 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 18 12 6 40:30 66,67
19 FLAUMENHAFT Jacek (LUKS „Galux” Skrzyszów) 24 15 9 54:33 62,50
20 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 24 15 9 50:43 62,50
21 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 24 14 10 49:41 58,33
22 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 24 14 10 45:39 58,33
23 GAŁUSZKA Jacek (UKS TKKF MOSiR Dukla) 19 11 8 40:30 57,89
24 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 20 11 9 39:38 55,00
25 TOMOŃ Grzegorz (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 24 13 11 49:42 54,17
26 SEROKA Szymon (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 24 12 12 48:47 50,00
27 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 24 11 13 44:49 45,83
28 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 10 12 42:44 45,45
29 KUZMENKO Hrihorii (KS „Bronowianka” Kraków) 18 8 10 32:33 44,44
30 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 18 8 10 29:36 44,44
31 OLBRYCHT Michał (UKS TKKF MOSiR Dukla) 25 11 14 39:57 44,00
32 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 23 9 14 39:45 39,13
33 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 18 7 11 34:41 38,89
34 KLOCEK Kamil (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 24 9 15 38:54 37,50
35 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 24 9 15 36:57 37,50
36 STĄPOR Rafał (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 24 9 15 31:51 37,50
37 SPOREK Szymon (UKS TKKF MOSiR Dukla) 19 7 12 28:43 36,84
38 CHMIELOWSKI Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 11 4 7 15:21 36,36
39 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 17 6 11 25:39 35,29
40 OSTANEK Michał (UKS „Zarabie” Myślenice) 26 9 17 46:58 34,62
41 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 26 8 18 40:63 30,77
42 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 26 8 18 36:64 30,77
43 KOCIUBA Filip (UKS TKKF MOSiR Dukla) 17 5 12 22:42 29,41
44 KOPCZYK Hubert (UKS TKKF MOSiR Dukla) 21 5 16 23:54 23,81
45 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 23 5 18 31:58 21,74
46 PELCZAR Dawid (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 23 5 18 24:59 21,74
47 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 22 4 18 23:57 18,18
48 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 15 2 13 15:42 13,33
49 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 18 2 16 15:50 11,11
50 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 21 2 19 17:59 9,52
51 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice”) 22 2 20 18:62 9,09
52 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 18 1 17 17:51 5,56
53 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 23 1 22 18:68 4,35
54 SAWA Bartosz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 14 0 14 1:42 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CYRNEK Piotr / MARCINOWSKI Krzysztof
(PKS „Kolping” Jarosław II)
10 10 0 30:6 100,00
2 OSIKA Sławomir / KARMOLIŃSKI Maciej
(KS „Bronowianka” Kraków)
5 5 0 15:3 100,00
3 ŻOŁYNIAK Hubert / CZERNIK Mateusz
(PKS „Kolping” Jarosław II)
9 8 1 25:7 88,89
4 MOZDYNIEWICZ Marek / KLAG Tomasz
(KS „Gorce” Nowy Targ)
12 10 2 33:15 83,33
5 CZYSZCZOŃ Jakub / KOLASA Szymon
(KS „Gorce” Nowy Targ)
12 10 2 30:15 83,33
6 KOŁODZIEJ Szymon / KUZMENKO Hrihorii
(KS „Bronowianka” Kraków)
5 4 1 12:6 80,00
7 JURCZAK Michał / WIŚNIEWSKI Karol
(KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)
10 8 2 27:17 80,00
8 CHYC Tomasz / JANIK Tomasz
(„Witmar-Podwawelski” Kraków)
8 6 2 20:8 75,00
9 SUŁKOWSKI Bartosz / KOSMAL Dawid
(UKS „Płomień” Limanowa)
12 7 5 25:16 58,33
10 OBROCHTA Paweł / MADZULA Paweł
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice)
12 7 5 23:21 58,33
11 KOŁODZIEJ Szymon / KARMOLIŃSKI Maciej
(KS „Bronowianka” Kraków)
7 4 3 16:13 57,14
12 GAŁUSZKA Jacek / OLBRYCHT Michał
(UKS TKKF MOSiR Dukla)
9 5 4 19:15 55,56
13 MAGULSKI Damian / KAIM Adrian
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice)
11 6 5 21:19 54,55
14 SEROKA Szymon / KLOCEK Kamil
(KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
11 6 5 20:21 54,55
15 MLECZKO Radosław / DUDEK Radosław
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
10 5 5 20:18 50,00
16 MICHALCZYK Jakub / ROZUM Dawid
(UKS „Płomień” Limanowa)
6 3 3 11:10 50,00
17 STRZAŁKA Marek / BIAŁCZYK Łukasz
(„Witmar-Podwawelski” Kraków)
7 3 4 16:16 42,86
18 PELCZAR Dawid / ANTOSIAK Daniel
(KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)
10 4 6 18:19 40,00
19 SURMA Krzysztof / KACHEL Mateusz
(ULKS „Lachowice”)
10 4 6 15:21 40,00
20 TOMOŃ Grzegorz / STĄPOR Rafał
(KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
11 4 7 22:26 36,36
21 GALUS Mateusz / FLAUMENHAFT Jacek
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
9 3 6 13:21 33,33
22 DUDZIAK Damian / OSTANEK Michał
(UKS „Zarabie” Myślenice)
11 3 8 13:28 27,27
23 ZAKRZYŃSKI Dominik / ŚWIATŁOŃ Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice)
13 3 10 18:33 23,08
24 PNIACZEK Dominik / RACZEK Marcin
(ULKS „Lachowice”)
10 1 9 14:27 10,00
25 KOPCZYK Hubert / KOCIUBA Filip
(UKS TKKF MOSiR Dukla)
6 0 6 6:18 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 CYRNEK Piotr (PKS „Kolping” Jarosław II) 24 24 0 12 12 0 30,0
2 MARCINOWSKI Krzysztof (PKS „Kolping” Jarosław II) 24 23 1 12 12 0 29,0
3 CZERNIK Mateusz (PKS „Kolping” Jarosław II) 24 23 1 12 11 1 28,5
4 OSIKA Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków) 24 21 3 12 9 3 25,5
5 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 21 1 11 8 3 25,0
6 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 24 20 4 12 10 2 25,0
7 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 24 20 4 12 10 2 25,0
8 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 24 19 5 12 10 2 24,0
9 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 26 19 7 13 9 4 23,5
10 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 26 18 8 13 10 3 23,0
11 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 24 19 5 12 7 5 22,5
12 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 20 19 1 10 6 4 22,0
13 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 24 17 7 12 10 2 22,0
14 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 22 18 4 11 5 6 20,5
15 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 24 17 7 12 7 5 20,5
16 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 24 15 9 12 10 2 20,0
17 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 24 17 7 12 5 7 19,5
18 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 23 16 7 12 7 5 19,5
19 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 24 14 10 12 7 5 17,5
20 FLAUMENHAFT Jacek (LUKS „Galux” Skrzyszów) 24 15 9 12 4 8 17,0
21 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 24 14 10 12 5 7 16,5
22 TOMOŃ Grzegorz (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 24 13 11 12 5 7 15,5
23 SEROKA Szymon (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 24 12 12 12 7 5 15,5
24 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 18 12 6 10 6 4 15,0
25 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 24 11 13 12 7 5 14,5
26 OLBRYCHT Michał (UKS TKKF MOSiR Dukla) 25 11 14 13 6 7 14,0
27 GAŁUSZKA Jacek (UKS TKKF MOSiR Dukla) 19 11 8 10 5 5 13,5
28 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 20 11 9 11 5 6 13,5
29 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 23 9 14 10 9 1 13,5
30 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 10 12 11 6 5 13,0
31 KLOCEK Kamil (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 24 9 15 12 7 5 12,5
32 STĄPOR Rafał (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 24 9 15 12 5 7 11,5
33 KUZMENKO Hrihorii (KS „Bronowianka” Kraków) 18 8 10 9 5 4 10,5
34 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 24 9 15 11 3 8 10,5
35 OSTANEK Michał (UKS „Zarabie” Myślenice) 26 9 17 13 3 10 10,5
36 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 18 8 10 9 4 5 10,0
37 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 26 8 18 13 3 10 9,5
38 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 26 8 18 13 3 10 9,5
39 SPOREK Szymon (UKS TKKF MOSiR Dukla) 19 7 12 9 4 5 9,0
40 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 18 7 11 7 3 4 8,5
41 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 17 6 11 10 5 5 8,5
42 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 23 5 18 12 5 7 7,5
43 PELCZAR Dawid (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 23 5 18 12 5 7 7,5
44 IWANIUCH Rafał (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 6 5 1 3 3 0 6,5
45 KOCIUBA Filip (UKS TKKF MOSiR Dukla) 17 5 12 9 2 7 6,0
46 KOPCZYK Hubert (UKS TKKF MOSiR Dukla) 21 5 16 10 1 9 5,5
47 KIEŁT Dawid (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 6 3 3 3 3 0 4,5
48 MI Ruijie (KS „Bronowianka” Kraków) 8 3 5 4 3 1 4,5
49 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 22 4 18 11 1 10 4,5
50 CHMIELOWSKI Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 11 4 7 6 0 6 4,0
51 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 21 2 19 11 4 7 4,0
52 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 18 2 16 9 3 6 3,5
53 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice”) 22 2 20 11 1 10 2,5
54 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 23 1 22 11 3 8 2,5
55 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 15 2 13 9 0 9 2,0
56 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 2 1 1 1 1 0 1,5
57 JANIK Angelika („Witmar-Podwawelski” Kraków) 4 1 3 2 1 1 1,5
58 PETKA Krzysztof („Witmar-Podwawelski” Kraków) 6 1 5 2 1 1 1,5
59 SAWCZAK Miłosz(j) (UKS „Płomień” Limanowa) 2 1 1 1 0 1 1,0
60 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków) 2 1 1 1 0 1 1,0
61 CZYŻ Wojciech (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 2 1 1 1 0 1 1,0
62 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 18 1 17 8 0 8 1,0
63 DZIUKIEWICZ Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 1 0 1 2 2 0 1,0
64 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice”) 4 0 4 2 1 1 0,5
65 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 0 4 2 1 1 0,5
66 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice”) 4 0 4 1 0 1 0,0
67 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa) 2 0 2 1 0 1 0,0
68 SZLACHETKA Jakub (UKS „Zarabie” Myślenice) 2 0 2 1 0 1 0,0
69 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice) 1 0 1 1 0 1 0,0
70 SAWA Bartosz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 14 0 14 7 0 7 0,0
71 KALINOWSKI Łukasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1 0 1 0,0
72 BODNAR Zdzisław (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1 0 1 0,0
73 SPOREK Mariusz (UKS TKKF MOSiR Dukla) 3 0 3 1 0 1 0,0
74 SALAMON Paweł (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 0 8 3 0 3 0,0
75 STACHNIAK Martyna (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1 0 1 0,0
76 SKŁADOŃ Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 4 0 4 2 0 2 0,0
77 KRUKARR Piotr (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 1 0 1 0 0 0 0,0
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.