V liga rejon Nowy Targ
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ V) 36 30 6 95:34 83,33
2 WOLANIN Piotr (LKS „Olmex” Piotrowice III) 31 29 2 88:23 93,55
3 KOWALKOWSKI Patryk (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 28 4 87:16 87,50
4 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ V) 33 28 5 87:28 84,85
5 ŻYDEK Robert (LKS „Olmex” Piotrowice II) 33 23 10 77:39 69,70
6 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 35 23 12 81:52 65,71
7 WĘGLARZ Patryk (LKS „Victoria” Nidek) 31 22 9 71:37 70,97
8 FOKSIŃSKI Przemysław (LKS „Olmex” Piotrowice III) 24 21 3 65:21 87,50
9 ORTMAN Agata (LKS „Olmex” Piotrowice III) 28 21 7 67:32 75,00
10 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 33 20 13 74:50 60,61
11 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 24 19 5 62:23 79,17
12 MIKOŁAJEK Rafał (LKS „Victoria” Nidek) 33 19 14 71:53 57,58
13 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 38 19 19 70:66 50,00
14 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice III) 21 18 3 56:17 85,71
15 DŁUGOPOLSKI Grzegorz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 28 18 10 65:36 64,29
16 BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS „Olmex” Piotrowice II) 30 18 12 69:46 60,00
17 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 28 17 11 58:43 60,71
18 BROSZKIEWICZ Karol (LKS „Olmex” Piotrowice II) 30 17 13 60:47 56,67
19 MAJERCZAK Tomasz (KS „Łęgi” Nowa Biała) 30 17 13 61:48 56,67
20 HANDZEL Weronika (UKS „Tornado” Waksmund) 38 17 21 66:76 44,74
21 MAJERCZAK Jan (KS „Łęgi” Nowa Biała) 28 16 12 54:39 57,14
22 KWIATKOWSKI Kacper (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 32 16 16 66:63 50,00
23 ANTECKI Patryk (LKS „Olmex” Piotrowice III) 22 15 7 49:31 68,18
24 ŚCIESZKA Karolina (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 39 15 24 58:82 38,46
25 MENSFELD Natalia (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 39 15 24 51:84 38,46
26 WALICZEK Łukasz (KS „Łęgi” Nowa Biała) 28 13 15 48:50 46,43
27 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 35 13 22 54:75 37,14
28 KORCZAK Natasza (UKS „Tornado” Waksmund) 39 13 26 47:86 33,33
29 ZANIEWSKI Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 36 12 24 46:83 33,33
30 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 15 11 4 40:16 73,33
31 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice III) 22 11 11 45:36 50,00
32 MUCHA Piotr (MKS „Skawa” Wadowice II) 14 10 4 34:20 71,43
33 WOLAREK Artur (KTS „Victoria” Spytkowice II) 24 10 14 47:47 41,67
34 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 39 10 29 43:89 25,64
35 GASIDŁO Marian (LKS „Victoria” Nidek) 12 9 3 30:14 75,00
36 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ V) 13 9 4 32:19 69,23
37 WORECKI Michał (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 8 0 24:2 100,00
38 PANEK Kamil (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 9 8 1 25:8 88,89
39 WAWRZON Sebastian (KS „Łęgi” Nowa Biała) 20 8 12 32:43 40,00
40 MITORAJ Paweł (LKS „Olmex” Piotrowice II) 31 8 23 31:73 25,81
41 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 21 7 14 27:47 33,33
42 NOSAL Piotr (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 6 0 18:4 100,00
43 OLSZOWSKI Sebastian (KTS „Victoria” Spytkowice II) 9 6 3 21:16 66,67
44 RADWAN Mikołaj (MKS „Skawa” Wadowice II) 11 6 5 19:20 54,55
45 KOCZAŁKO Oliwia (UKS „Tornado” Waksmund) 39 6 33 26:103 15,38
46 HUBER Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 9 5 4 17:18 55,56
47 SAŁAPATEK Tomasz (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 25 5 20 21:66 20,00
48 KUTEK Edyta (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 38 5 33 18:103 13,16
49 BRYNIARSKI Borys (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 10 4 6 18:19 40,00
50 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 15 4 11 23:38 26,67
51 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 4 14 20:46 22,22
52 MITORAJ Jan (LKS „Olmex” Piotrowice II) 25 4 21 16:65 16,00
53 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice III) 3 3 0 9:1 100,00
54 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 3 3 0 9:1 100,00
55 PIEKARCZYK Tomasz (LKS „Olmex” Piotrowice III) 3 3 0 9:4 100,00
56 KURNAT Piotr (KS „Łęgi” Nowa Biała) 14 3 11 11:36 21,43
57 RAJDA Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 3 15 16:45 16,67
58 KOWALCZYK Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 2 2 0 6:0 100,00
59 BODNAR Marcin (LKS „Olmex” Piotrowice III) 2 2 0 6:1 100,00
60 GRAJNY Marta (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 3 2 1 8:3 66,67
61 FILEK Maciej (LKS „Olmex” Piotrowice II) 4 2 2 9:8 50,00
62 CHOJNA Zbigniew (KTS „Victoria” Spytkowice II) 10 2 8 10:28 20,00
63 ŻYDEK Miłosz (MKS „Skawa” Wadowice II) 7 1 6 4:18 14,29
64 BOBAK Kacper (KTS „Victoria” Spytkowice II) 8 1 7 3:22 12,50
65 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice II) 11 1 10 7:30 9,09
66 KCIUK Eryk (KTS „Victoria” Spytkowice II) 2 0 2 2:6 0,00
67 KUTEK Patrycja (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 23 0 23 9:69 0,00
68 GNIADEK Paweł (KTS „Victoria” Spytkowice II) 2 0 2 0:6 0,00
69 WIERZBICKA Marlena (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 16 0 16 0:48 0,00
70 STUDNICKA Anna (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 0:18 0,00
71 PIEKARCZYK Zuzanna (LKS „Olmex” Piotrowice II) 3 0 3 0:9 0,00
72 MOZDYNIEWICZ Natalia (UKS „Tornado” Waksmund) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 WOLANIN Piotr (LKS „Olmex” Piotrowice III) 31 29 2 88:23 93,55
2 KOWALKOWSKI Patryk (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 28 4 87:16 87,50
3 FOKSIŃSKI Przemysław (LKS „Olmex” Piotrowice III) 24 21 3 65:21 87,50
4 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice III) 21 18 3 56:17 85,71
5 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ V) 33 28 5 87:28 84,85
6 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ V) 36 30 6 95:34 83,33
7 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 24 19 5 62:23 79,17
8 ORTMAN Agata (LKS „Olmex” Piotrowice III) 28 21 7 67:32 75,00
9 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 15 11 4 40:16 73,33
10 WĘGLARZ Patryk (LKS „Victoria” Nidek) 31 22 9 71:37 70,97
11 ŻYDEK Robert (LKS „Olmex” Piotrowice II) 33 23 10 77:39 69,70
12 ANTECKI Patryk (LKS „Olmex” Piotrowice III) 22 15 7 49:31 68,18
13 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 35 23 12 81:52 65,71
14 DŁUGOPOLSKI Grzegorz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 28 18 10 65:36 64,29
15 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 28 17 11 58:43 60,71
16 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 33 20 13 74:50 60,61
17 BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS „Olmex” Piotrowice II) 30 18 12 69:46 60,00
18 MIKOŁAJEK Rafał (LKS „Victoria” Nidek) 33 19 14 71:53 57,58
19 MAJERCZAK Jan (KS „Łęgi” Nowa Biała) 28 16 12 54:39 57,14
20 BROSZKIEWICZ Karol (LKS „Olmex” Piotrowice II) 30 17 13 60:47 56,67
21 MAJERCZAK Tomasz (KS „Łęgi” Nowa Biała) 30 17 13 61:48 56,67
22 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice III) 22 11 11 45:36 50,00
23 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 38 19 19 70:66 50,00
24 KWIATKOWSKI Kacper (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 32 16 16 66:63 50,00
25 WALICZEK Łukasz (KS „Łęgi” Nowa Biała) 28 13 15 48:50 46,43
26 HANDZEL Weronika (UKS „Tornado” Waksmund) 38 17 21 66:76 44,74
27 WOLAREK Artur (KTS „Victoria” Spytkowice II) 24 10 14 47:47 41,67
28 WAWRZON Sebastian (KS „Łęgi” Nowa Biała) 20 8 12 32:43 40,00
29 ŚCIESZKA Karolina (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 39 15 24 58:82 38,46
30 MENSFELD Natalia (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 39 15 24 51:84 38,46
31 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 35 13 22 54:75 37,14
32 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 21 7 14 27:47 33,33
33 ZANIEWSKI Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 36 12 24 46:83 33,33
34 KORCZAK Natasza (UKS „Tornado” Waksmund) 39 13 26 47:86 33,33
35 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 15 4 11 23:38 26,67
36 MITORAJ Paweł (LKS „Olmex” Piotrowice II) 31 8 23 31:73 25,81
37 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 39 10 29 43:89 25,64
38 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 4 14 20:46 22,22
39 SAŁAPATEK Tomasz (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 25 5 20 21:66 20,00
40 RAJDA Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 3 15 16:45 16,67
41 MITORAJ Jan (LKS „Olmex” Piotrowice II) 25 4 21 16:65 16,00
42 KOCZAŁKO Oliwia (UKS „Tornado” Waksmund) 39 6 33 26:103 15,38
43 KUTEK Edyta (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 38 5 33 18:103 13,16
44 KUTEK Patrycja (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 23 0 23 9:69 0,00
45 WIERZBICKA Marlena (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 16 0 16 0:48 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ V) 36 30 6 12 11 1 35,5
2 WOLANIN Piotr (LKS „Olmex” Piotrowice III) 31 29 2 10 8 2 33,0
3 KOWALKOWSKI Patryk (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 28 4 11 8 3 32,0
4 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ V) 33 28 5 11 8 3 32,0
5 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 35 23 12 12 8 4 27,0
6 WĘGLARZ Patryk (LKS „Victoria” Nidek) 31 22 9 12 8 4 26,0
7 ŻYDEK Robert (LKS „Olmex” Piotrowice II) 33 23 10 11 6 5 26,0
8 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 33 20 13 11 9 2 24,5
9 FOKSIŃSKI Przemysław (LKS „Olmex” Piotrowice III) 24 21 3 7 6 1 24,0
10 ORTMAN Agata (LKS „Olmex” Piotrowice III) 28 21 7 7 5 2 23,5
11 MIKOŁAJEK Rafał (LKS „Victoria” Nidek) 33 19 14 11 9 2 23,5
12 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 24 19 5 8 8 0 23,0
13 DŁUGOPOLSKI Grzegorz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 28 18 10 9 7 2 21,5
14 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 38 19 19 13 5 8 21,5
15 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice III) 21 18 3 9 5 4 20,5
16 BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS „Olmex” Piotrowice II) 30 18 12 11 5 6 20,5
17 MAJERCZAK Tomasz (KS „Łęgi” Nowa Biała) 30 17 13 10 7 3 20,5
18 HANDZEL Weronika (UKS „Tornado” Waksmund) 38 17 21 13 7 6 20,5
19 BROSZKIEWICZ Karol (LKS „Olmex” Piotrowice II) 30 17 13 10 5 5 19,5
20 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 28 17 11 8 3 5 18,5
21 KWIATKOWSKI Kacper (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 32 16 16 11 4 7 18,0
22 ANTECKI Patryk (LKS „Olmex” Piotrowice III) 22 15 7 6 5 1 17,5
23 MAJERCZAK Jan (KS „Łęgi” Nowa Biała) 28 16 12 9 3 6 17,5
24 ŚCIESZKA Karolina (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 39 15 24 13 5 8 17,5
25 MENSFELD Natalia (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 39 15 24 13 5 8 17,5
26 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 35 13 22 13 5 8 15,5
27 ZANIEWSKI Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 36 12 24 12 6 6 15,0
28 KORCZAK Natasza (UKS „Tornado” Waksmund) 39 13 26 13 3 10 14,5
29 WALICZEK Łukasz (KS „Łęgi” Nowa Biała) 28 13 15 8 2 6 14,0
30 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 15 11 4 5 5 0 13,5
31 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice III) 22 11 11 9 5 4 13,5
32 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 39 10 29 13 5 8 12,5
33 WOLAREK Artur (KTS „Victoria” Spytkowice II) 24 10 14 9 3 6 11,5
34 MUCHA Piotr (MKS „Skawa” Wadowice II) 14 10 4 5 1 4 10,5
35 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ V) 13 9 4 4 3 1 10,5
36 GASIDŁO Marian (LKS „Victoria” Nidek) 12 9 3 2 2 0 10,0
37 WORECKI Michał (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 8 0 3 3 0 9,5
38 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 21 7 14 9 5 4 9,5
39 MITORAJ Paweł (LKS „Olmex” Piotrowice II) 31 8 23 8 3 5 9,5
40 WAWRZON Sebastian (KS „Łęgi” Nowa Biała) 20 8 12 5 1 4 8,5
41 KOCZAŁKO Oliwia (UKS „Tornado” Waksmund) 39 6 33 13 5 8 8,5
42 PANEK Kamil (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 9 8 1 3 0 3 8,0
43 NOSAL Piotr (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 6 0 2 2 0 7,0
44 OLSZOWSKI Sebastian (KTS „Victoria” Spytkowice II) 9 6 3 3 1 2 6,5
45 RADWAN Mikołaj (MKS „Skawa” Wadowice II) 11 6 5 2 1 1 6,5
46 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 4 14 8 4 4 6,0
47 SAŁAPATEK Tomasz (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 25 5 20 9 2 7 6,0
48 KURNAT Piotr (KS „Łęgi” Nowa Biała) 14 3 11 8 5 3 5,5
49 KUTEK Edyta (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 38 5 33 12 1 11 5,5
50 HUBER Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 9 5 4 3 0 3 5,0
51 BRYNIARSKI Borys (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 10 4 6 3 2 1 5,0
52 MITORAJ Jan (LKS „Olmex” Piotrowice II) 25 4 21 6 2 4 5,0
53 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 15 4 11 5 1 4 4,5
54 RAJDA Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 3 15 5 2 3 4,0
55 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
56 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
57 PIEKARCZYK Tomasz (LKS „Olmex” Piotrowice III) 3 3 0 2 1 1 3,5
58 KOWALCZYK Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 2 2 0 1 1 0 2,5
59 GRAJNY Marta (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 3 2 1 1 1 0 2,5
60 FILEK Maciej (LKS „Olmex” Piotrowice II) 4 2 2 5 1 4 2,5
61 CHOJNA Zbigniew (KTS „Victoria” Spytkowice II) 10 2 8 5 1 4 2,5
62 BODNAR Marcin (LKS „Olmex” Piotrowice III) 2 2 0 1 0 1 2,0
63 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice II) 11 1 10 4 1 3 1,5
64 ŻYDEK Miłosz (MKS „Skawa” Wadowice II) 7 1 6 1 0 1 1,0
65 BOBAK Kacper (KTS „Victoria” Spytkowice II) 8 1 7 1 0 1 1,0
66 KCIUK Eryk (KTS „Victoria” Spytkowice II) 2 0 2 0 0 0 0,0
67 GNIADEK Paweł (KTS „Victoria” Spytkowice II) 2 0 2 0 0 0 0,0
68 MOZDYNIEWICZ Natalia (UKS „Tornado” Waksmund) 1 0 1 0 0 0 0,0
69 KUTEK Patrycja (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 23 0 23 8 0 8 0,0
70 PIEKARCZYK Zuzanna (LKS „Olmex” Piotrowice II) 3 0 3 1 0 1 0,0
71 STUDNICKA Anna (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 0 6 1 0 1 0,0
72 WIERZBICKA Marlena (ULKS „Lachowice” Lachowice III) 16 0 16 5 0 5 0,0