V liga rejon Kraków
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 48 42 6 133:29 87,50
2 PIEGZA Adrian (AS „Progres” Kraków) 48 41 7 131:49 85,42
3 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 45 38 7 118:53 84,44
4 SZOTT Krzysztof (KS „Górnik” Wieliczka II) 48 37 11 120:49 77,08
5 ZAPALSKI Bartosz (PKS „Porta” Kraków I) 44 35 9 114:60 79,55
6 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 36 33 3 103:18 91,67
7 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 48 32 16 111:65 66,67
8 ZAKRZYŃSKI Wojciech (UKS „Zarabie” Myślenice II) 36 31 5 100:29 86,11
9 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 45 31 14 104:65 68,89
10 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 45 30 15 104:65 66,67
11 WIERZBIŃSKI Marcin (AS „Progres” Kraków) 48 30 18 112:80 62,50
12 GŁĄB Damian (AS „Progres” Kraków) 28 28 0 84:3 100,00
13 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 42 28 14 96:47 66,67
14 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 48 27 21 101:72 56,25
15 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 40 26 14 91:59 65,00
16 GĘDŁEK Władysław (KS „Górnik” Wieliczka II) 48 25 23 83:82 52,08
17 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 35 24 11 80:47 68,57
18 SZLACHETKA Jakub (UKS „Zarabie” Myślenice II) 39 24 15 89:68 61,54
19 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 39 24 15 82:65 61,54
20 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 48 24 24 90:89 50,00
21 PUCZEK Robert (KS „Górnik” Wieliczka II) 41 23 18 84:70 56,10
22 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 41 23 18 82:70 56,10
23 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 31 22 9 73:41 70,97
24 RESZKA Jakub (AS „Progres” Kraków) 36 21 15 76:59 58,33
25 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 43 21 22 85:87 48,84
26 SZELEST Jacek (KS „Jordan” Kraków) 30 20 10 68:45 66,67
27 BOCHENEK Zbigniew (KS „Górnik” Wieliczka II) 27 19 8 61:32 70,37
28 STANISZEWSKI Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 42 19 23 78:82 45,24
29 BUJAK Michał (MKS KSOS Kraków III) 18 18 0 54:5 100,00
30 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 27 18 9 65:40 66,67
31 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 44 17 27 72:95 38,64
32 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków III) 33 16 17 63:61 48,48
33 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 35 16 19 61:69 45,71
34 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 41 16 25 61:87 39,02
35 KURDZIEL Stanisław („Q Team” Kraków) 28 15 13 52:50 53,57
36 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 29 15 14 50:57 51,72
37 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice II) 15 14 1 44:13 93,33
38 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 29 14 15 57:56 48,28
39 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 47 14 33 71:109 29,79
40 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków II) 39 13 26 64:85 33,33
41 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 45 13 32 62:107 28,89
42 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 41 12 29 52:106 29,27
43 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków II) 35 11 24 46:83 31,43
44 GRZEBINOGA Gabriel (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 44 11 33 50:113 25,00
45 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 21 10 11 38:38 47,62
46 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 25 9 16 35:54 36,00
47 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 40 9 31 42:102 22,50
48 REJDYCH Marek (TKS „Opoka” Trzebinia II) 32 8 24 42:80 25,00
49 ZLEZARCZYK Rafał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 7 2 24:9 77,78
50 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 7 2 23:10 77,78
51 GONET Maciej („Q Team” Kraków) 12 7 5 27:21 58,33
52 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 37 7 30 32:96 18,92
53 WOJAS Bartłomiej (AS „Progres” Kraków) 15 6 9 21:34 40,00
54 SIERANT Piotr („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 16 6 10 22:38 37,50
55 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 40 6 34 33:104 15,00
56 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 5 5 0 15:2 100,00
57 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków III) 6 5 1 16:5 83,33
58 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 27 5 22 23:69 18,52
59 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 33 5 28 31:90 15,15
60 NYCZ Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 4 2 13:7 66,67
61 KNAPCZYK Józef (UKS „Zarabie” Myślenice II) 7 4 3 14:11 57,14
62 ADAMSKI Łukasz (AS „Progres” Kraków) 3 3 0 9:3 100,00
63 CHOROBIK Łukasz (KS „Górnik” Wieliczka II) 6 3 3 9:11 50,00
64 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 9 3 6 12:21 33,33
65 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 25 3 22 13:69 12,00
66 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 4 2 2 7:8 50,00
67 GIBAŁA Marcin („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 2 4 12:13 33,33
68 OCŁOŃ Stanisław (PKS „Porta” Kraków II) 15 2 13 14:39 13,33
69 GARYCKI Andrzej (KS „Górnik” Wieliczka II) 22 2 20 16:63 9,09
70 GŁOWACKI Dawid (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 24 2 22 13:67 8,33
71 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 27 2 25 18:76 7,41
72 STASIOWSKA Julia (AS „Progres” Kraków) 3 1 2 7:6 33,33
73 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 1 2 3:6 33,33
74 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 1 5 6:15 16,67
75 BOCHENEK Mirosław („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 7 1 6 4:20 14,29
76 GORYCKI Mikołaj (AS „Progres” Kraków) 8 1 7 9:21 12,50
77 SZYMAŃSKI Radosław (PKS „Porta” Kraków II) 11 1 10 10:32 9,09
78 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 15 1 14 5:44 6,67
79 PIOTROWSKI Wiktor (AS „Progres” Kraków) 3 0 3 2:9 0,00
80 CADER Sebastian (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 12 0 12 5:36 0,00
81 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 23 0 23 5:69 0,00
82 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 19 0 19 4:57 0,00
83 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 11 0 11 2:33 0,00
84 SUCHERSKA Kamila (TKS „Opoka” Trzebinia II) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GŁĄB Damian (AS „Progres” Kraków) 28 28 0 84:3 100,00
2 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 36 33 3 103:18 91,67
3 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 48 42 6 133:29 87,50
4 ZAKRZYŃSKI Wojciech (UKS „Zarabie” Myślenice II) 36 31 5 100:29 86,11
5 PIEGZA Adrian (AS „Progres” Kraków) 48 41 7 131:49 85,42
6 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 45 38 7 118:53 84,44
7 ZAPALSKI Bartosz (PKS „Porta” Kraków I) 44 35 9 114:60 79,55
8 SZOTT Krzysztof (KS „Górnik” Wieliczka II) 48 37 11 120:49 77,08
9 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 31 22 9 73:41 70,97
10 BOCHENEK Zbigniew (KS „Górnik” Wieliczka II) 27 19 8 61:32 70,37
11 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 45 31 14 104:65 68,89
12 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 35 24 11 80:47 68,57
13 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 42 28 14 96:47 66,67
14 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 48 32 16 111:65 66,67
15 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 27 18 9 65:40 66,67
16 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 45 30 15 104:65 66,67
17 SZELEST Jacek (KS „Jordan” Kraków) 30 20 10 68:45 66,67
18 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 40 26 14 91:59 65,00
19 WIERZBIŃSKI Marcin (AS „Progres” Kraków) 48 30 18 112:80 62,50
20 SZLACHETKA Jakub (UKS „Zarabie” Myślenice II) 39 24 15 89:68 61,54
21 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 39 24 15 82:65 61,54
22 RESZKA Jakub (AS „Progres” Kraków) 36 21 15 76:59 58,33
23 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 48 27 21 101:72 56,25
24 PUCZEK Robert (KS „Górnik” Wieliczka II) 41 23 18 84:70 56,10
25 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 41 23 18 82:70 56,10
26 KURDZIEL Stanisław („Q Team” Kraków) 28 15 13 52:50 53,57
27 GĘDŁEK Władysław (KS „Górnik” Wieliczka II) 48 25 23 83:82 52,08
28 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 29 15 14 50:57 51,72
29 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 48 24 24 90:89 50,00
30 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 43 21 22 85:87 48,84
31 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków III) 33 16 17 63:61 48,48
32 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 29 14 15 57:56 48,28
33 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 21 10 11 38:38 47,62
34 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 35 16 19 61:69 45,71
35 STANISZEWSKI Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 42 19 23 78:82 45,24
36 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 41 16 25 61:87 39,02
37 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 44 17 27 72:95 38,64
38 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 25 9 16 35:54 36,00
39 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków II) 39 13 26 64:85 33,33
40 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków II) 35 11 24 46:83 31,43
41 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 47 14 33 71:109 29,79
42 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 41 12 29 52:106 29,27
43 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 45 13 32 62:107 28,89
44 REJDYCH Marek (TKS „Opoka” Trzebinia II) 32 8 24 42:80 25,00
45 GRZEBINOGA Gabriel (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 44 11 33 50:113 25,00
46 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 40 9 31 42:102 22,50
47 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 37 7 30 32:96 18,92
48 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 27 5 22 23:69 18,52
49 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 33 5 28 31:90 15,15
50 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 40 6 34 33:104 15,00
51 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 25 3 22 13:69 12,00
52 GARYCKI Andrzej (KS „Górnik” Wieliczka II) 22 2 20 16:63 9,09
53 GŁOWACKI Dawid (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 24 2 22 13:67 8,33
54 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 27 2 25 18:76 7,41
55 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 23 0 23 5:69 0,00
56 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 19 0 19 4:57 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GŁĄB Damian / RESZKA Jakub
(AS „Progres” Kraków)
6 6 0 18:5 100,00
2 SZOTT Krzysztof / BOCHENEK Zbigniew
(KS „Górnik” Wieliczka II)
8 7 1 23:9 87,50
3 KUZIO Waldemar / ZAKRZYŃSKI Wojciech
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
8 7 1 23:10 87,50
4 GĘDŁEK Władysław / PUCZEK Robert
(KS „Górnik” Wieliczka II)
8 7 1 23:10 87,50
5 BUJAK Michał / ROBAK Wiktor
(MKS KSOS Kraków III)
5 4 1 13:5 80,00
6 SITARZ Krzysztof / ZAJĘCKI Rafał
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
10 8 2 25:13 80,00
7 MAŚLONG Mirosław / NOWICKI Marek
(PKS „Porta” Kraków I)
14 11 3 36:14 78,57
8 PIEGZA Adrian / WIERZBIŃSKI Marcin
(AS „Progres” Kraków)
10 7 3 25:14 70,00
9 SZELEST Jacek / BOROŃ Sławomir
(KS „Jordan” Kraków)
6 4 2 13:13 66,67
10 KUTYŁA Dawid / ZAPALSKI Bartosz
(PKS „Porta” Kraków I)
14 9 5 33:24 64,29
11 SZLACHETKA Jakub / GDULA Adam
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
5 3 2 10:8 60,00
12 STANISZEWSKI Krzysztof / BOCHENEK Dariusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
9 5 4 21:12 55,56
13 GRZEBINOGA Gabriel / FERDEK Marek
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
10 5 5 21:20 50,00
14 NAŁÓDKA Dariusz / KUC Leszek
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
6 3 3 11:12 50,00
15 KOHUTEK Konrad / PEREK Robert
(PKS „Porta” Kraków II)
9 4 5 17:20 44,44
16 GĘDŁEK Władysław / SZOTT Krzysztof
(KS „Górnik” Wieliczka II)
7 3 4 9:12 42,86
17 KURDZIEL Stanisław / WALA Tomasz
(„Q Team” Kraków)
10 4 6 19:23 40,00
18 TALAGA Samuel / STALMACH Zbigniew
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
10 4 6 19:23 40,00
19 OCŁOŃ Stanisław / KALICIAK Dariusz
(PKS „Porta” Kraków II)
8 3 5 15:19 37,50
20 BIESAGA Marek / STOLARCZYK Marcin
(„Q Team” Kraków)
11 4 7 20:24 36,36
21 BUJAK Piotr / KUSZYŃSKI Marek
(MKS KSOS Kraków III)
11 3 8 15:27 27,27
22 ŚWIĘCH Jarosław / DŹWIG Andrzej
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
11 3 8 14:28 27,27
23 GARYCKI Andrzej / PUCZEK Robert
(KS „Górnik” Wieliczka II)
5 1 4 4:13 20,00
24 PIESZCZEK Włodzimierz / GŁOWACKI Dawid
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
5 1 4 3:13 20,00
25 LODOWSKI Janusz / APOSTOŁ Paweł
(KS „Jordan” Kraków)
6 1 5 6:16 16,67
26 REJDYCH Marek / KURDZIEL Mikołaj
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
9 0 9 7:27 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 48 42 6 16 11 5 47,5
2 PIEGZA Adrian (AS „Progres” Kraków) 48 41 7 16 12 4 47,0
3 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 45 38 7 15 10 5 43,0
4 SZOTT Krzysztof (KS „Górnik” Wieliczka II) 48 37 11 16 11 5 42,5
5 ZAPALSKI Bartosz (PKS „Porta” Kraków I) 44 35 9 15 10 5 40,0
6 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 36 33 3 14 13 1 39,5
7 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 48 32 16 15 10 5 37,0
8 ZAKRZYŃSKI Wojciech (UKS „Zarabie” Myślenice II) 36 31 5 12 10 2 36,0
9 WIERZBIŃSKI Marcin (AS „Progres” Kraków) 48 30 18 15 12 3 36,0
10 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 45 30 15 15 8 7 34,0
11 GŁĄB Damian (AS „Progres” Kraków) 28 28 0 11 11 0 33,5
12 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 45 31 14 13 4 9 33,0
13 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 42 28 14 15 9 6 32,5
14 GĘDŁEK Władysław (KS „Górnik” Wieliczka II) 48 25 23 16 11 5 30,5
15 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 40 26 14 13 7 6 29,5
16 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 48 27 21 16 5 11 29,5
17 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 31 22 9 15 12 3 28,0
18 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 35 24 11 11 8 3 28,0
19 SZLACHETKA Jakub (UKS „Zarabie” Myślenice II) 39 24 15 13 8 5 28,0
20 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 48 24 24 16 8 8 28,0
21 PUCZEK Robert (KS „Górnik” Wieliczka II) 41 23 18 14 8 6 27,0
22 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 39 24 15 13 5 8 26,5
23 RESZKA Jakub (AS „Progres” Kraków) 36 21 15 12 10 2 26,0
24 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 41 23 18 14 5 9 25,5
25 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 43 21 22 15 6 9 24,0
26 STANISZEWSKI Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 42 19 23 14 9 5 23,5
27 SZELEST Jacek (KS „Jordan” Kraków) 30 20 10 10 6 4 23,0
28 BOCHENEK Zbigniew (KS „Górnik” Wieliczka II) 27 19 8 9 7 2 22,5
29 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 27 18 9 9 7 2 21,5
30 BUJAK Michał (MKS KSOS Kraków III) 18 18 0 6 5 1 20,5
31 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków III) 33 16 17 11 6 5 19,0
32 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 41 16 25 14 6 8 19,0
33 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 35 16 19 12 4 8 18,0
34 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 44 17 27 6 2 4 18,0
35 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 29 15 14 9 5 4 17,5
36 KURDZIEL Stanisław („Q Team” Kraków) 28 15 13 12 4 8 17,0
37 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 47 14 33 16 6 10 17,0
38 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków II) 39 13 26 13 6 7 16,0
39 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice II) 15 14 1 5 3 2 15,5
40 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 29 14 15 6 3 3 15,5
41 GRZEBINOGA Gabriel (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 44 11 33 15 7 8 14,5
42 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków II) 35 11 24 13 6 7 14,0
43 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 41 12 29 15 4 11 14,0
44 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 45 13 32 15 0 15 13,0
45 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 40 9 31 14 5 9 11,5
46 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 21 10 11 3 1 2 10,5
47 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 25 9 16 9 3 6 10,5
48 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 7 2 3 3 0 8,5
49 ZLEZARCZYK Rafał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 7 2 3 3 0 8,5
50 REJDYCH Marek (TKS „Opoka” Trzebinia II) 32 8 24 12 1 11 8,5
51 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 40 6 34 15 5 10 8,5
52 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 37 7 30 12 2 10 8,0
53 GONET Maciej („Q Team” Kraków) 12 7 5 4 1 3 7,5
54 WOJAS Bartłomiej (AS „Progres” Kraków) 15 6 9 4 3 1 7,5
55 SIERANT Piotr („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 16 6 10 6 1 5 6,5
56 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 5 5 0 2 2 0 6,0
57 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków III) 6 5 1 2 2 0 6,0
58 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 27 5 22 9 2 7 6,0
59 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 33 5 28 11 2 9 6,0
60 KNAPCZYK Józef (UKS „Zarabie” Myślenice II) 7 4 3 2 2 0 5,0
61 NYCZ Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 4 2 2 1 1 4,5
62 ADAMSKI Łukasz (AS „Progres” Kraków) 3 3 0 2 2 0 4,0
63 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 9 3 6 3 2 1 4,0
64 CHOROBIK Łukasz (KS „Górnik” Wieliczka II) 6 3 3 2 1 1 3,5
65 OCŁOŃ Stanisław (PKS „Porta” Kraków II) 15 2 13 10 3 7 3,5
66 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 27 2 25 13 3 10 3,5
67 GIBAŁA Marcin („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 2 4 2 2 0 3,0
68 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 25 3 22 5 0 5 3,0
69 GARYCKI Andrzej (KS „Górnik” Wieliczka II) 22 2 20 7 2 5 3,0
70 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 4 2 2 1 1 0 2,5
71 GŁOWACKI Dawid (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 24 2 22 7 1 6 2,5
72 GORYCKI Mikołaj (AS „Progres” Kraków) 8 1 7 3 2 1 2,0
73 SZYMAŃSKI Radosław (PKS „Porta” Kraków II) 11 1 10 6 2 4 2,0
74 BOCHENEK Mirosław („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 7 1 6 1 1 0 1,5
75 STASIOWSKA Julia (AS „Progres” Kraków) 3 1 2 1 0 1 1,0
76 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 1 2 0 0 0 1,0
77 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 1 5 2 0 2 1,0
78 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 15 1 14 5 0 5 1,0
79 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 11 0 11 3 1 2 0,5
80 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 19 0 19 6 1 5 0,5
81 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 23 0 23 6 1 5 0,5
82 SUCHERSKA Kamila (TKS „Opoka” Trzebinia II) 3 0 3 1 0 1 0,0
83 PIOTROWSKI Wiktor (AS „Progres” Kraków) 3 0 3 0 0 0 0,0
84 CADER Sebastian (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 12 0 12 3 0 3 0,0
Drużyna GMKS Zielonki nie przystąpiła do rozgrywek.
Drużyna UKS "Rokicie" Szczytniki III przekazała miejsce w rozgrywkach KS "Górnik" Wieliczka II.
Drużyny KS "Jordan" Kraków, PKS "Porta" Kraków II i SSL "Wielmożanka" Wielmoża przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia.