V liga rejon Kraków gr. A i B
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 15 0 45:5 100,00
2 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 14 1 43:5 93,33
3 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 13 13 0 39:7 100,00
4 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 12 12 0 36:2 100,00
5 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 12 0 36:4 100,00
6 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 15 12 3 39:12 80,00
7 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków V) 12 11 1 35:9 91,67
8 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków II) 13 11 2 36:7 84,62
9 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 13 11 2 35:9 84,62
10 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów III) 10 10 0 30:4 100,00
11 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 12 10 2 33:8 83,33
12 BOBER Rafał (MKS KSOS Kraków V) 12 10 2 32:8 83,33
13 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 10 5 37:21 66,67
14 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 15 10 5 34:20 66,67
15 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 9 9 0 27:3 100,00
16 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków I) 10 9 1 29:9 90,00
17 PROCHOT Krystian (MKS KSOS Kraków V) 12 9 3 30:13 75,00
18 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków I) 12 9 3 31:14 75,00
19 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 12 9 3 31:17 75,00
20 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów III) 9 8 1 24:4 88,89
21 KOPCZYK Adrian (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 8 1 25:8 88,89
22 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 8 1 24:9 88,89
23 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 25:14 66,67
24 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 25:17 66,67
25 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 12 8 4 27:20 66,67
26 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 13 8 5 30:17 61,54
27 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 7 2 22:10 77,78
28 SZEROCKI Jan (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 9 7 2 22:12 77,78
29 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 10 7 3 24:12 70,00
30 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków II) 10 7 3 21:12 70,00
31 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 10 7 3 22:16 70,00
32 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 11 7 4 26:14 63,64
33 PORĘBSKI Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 11 7 4 22:12 63,64
34 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków II) 11 7 4 24:17 63,64
35 ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków V) 12 7 5 25:19 58,33
36 PUU Aarne (LKS „Wisła” Rząska I) 12 7 5 24:21 58,33
37 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki) 6 6 0 18:5 100,00
38 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 8 6 2 19:7 75,00
39 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz II) 8 6 2 20:8 75,00
40 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 6 3 20:16 66,67
41 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 11 6 5 22:17 54,55
42 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz II) 11 6 5 26:21 54,55
43 PAJORSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 11 6 5 23:20 54,55
44 GAJ Milena (UKS „Gryf” Gdów II) 14 6 8 21:28 42,86
45 KUĆ Grzegorz (KS „Bronowianka” Kraków V) 5 5 0 15:0 100,00
46 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów III) 5 5 0 15:3 100,00
47 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 5 1 16:6 83,33
48 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 5 1 15:6 83,33
49 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 9 5 4 19:13 55,56
50 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 10 5 5 20:19 50,00
51 MIERNIK Jan (UKS „Gryf” Gdów II) 11 5 6 19:21 45,45
52 PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków IV) 11 5 6 21:24 45,45
53 PILCH Aleksander (UKS „Gryf” Gdów II) 11 5 6 20:23 45,45
54 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 11 5 6 15:20 45,45
55 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 12 5 7 17:22 41,67
56 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska II) 13 5 8 23:27 38,46
57 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 5 4 1 14:5 80,00
58 CZUBAK Michał (PKS „Porta” Kraków II) 6 4 2 14:8 66,67
59 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 6 4 2 13:9 66,67
60 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 7 4 3 16:10 57,14
61 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków I) 7 4 3 16:11 57,14
62 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 7 4 3 14:11 57,14
63 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 7 4 3 12:12 57,14
64 PERZ Izabela (UKS „Gryf” Gdów II) 7 4 3 13:14 57,14
65 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 8 4 4 14:15 50,00
66 DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków IV) 8 4 4 14:16 50,00
67 FILEK Maciej (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 4 5 14:16 44,44
68 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 11 4 7 22:26 36,36
69 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 12 4 8 16:25 33,33
70 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 4 8 16:26 33,33
71 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 9:0 100,00
72 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:0 100,00
73 GARYCKI Adrian (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 9:0 100,00
74 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska I) 3 3 0 9:1 100,00
75 ZAWADZKA Emilia (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 9:1 100,00
76 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:1 100,00
77 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 9:1 100,00
78 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 3 3 0 9:1 100,00
79 JANIK Grzegorz (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:2 100,00
80 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:2 100,00
81 ZIMNICKI Tomasz (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 9:3 100,00
82 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 3 3 0 9:3 100,00
83 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:3 100,00
84 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:4 100,00
85 RÓŻYCZKA Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 5 3 2 9:7 60,00
86 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 5 3 2 11:9 60,00
87 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 5 3 2 9:8 60,00
88 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 3 3 12:11 50,00
89 DULIAN Dariusz („Q Team” Kraków) 6 3 3 10:10 50,00
90 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 7 3 4 12:12 42,86
91 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 9 3 6 15:20 33,33
92 WALCZAK Michał (MKS KSOS Kraków III) 12 3 9 14:27 25,00
93 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 3 9 10:29 25,00
94 DOMANIK Grzegorz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 2 2 0 6:0 100,00
95 PIWOWARCZYK Bartłomiej (PKS „Porta” Kraków I) 2 2 0 6:1 100,00
96 IMIELSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz II) 2 2 0 6:4 100,00
97 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 2 1 8:3 66,67
98 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 2 1 6:3 66,67
99 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 2 1 7:4 66,67
100 GUZIK Iwona (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 6:5 66,67
101 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 2 1 6:6 66,67
102 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 3 2 1 6:6 66,67
103 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 2 2 7:9 50,00
104 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 5 2 3 8:11 40,00
105 PRZEPOLSKI Dominik (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 6 2 4 9:13 33,33
106 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 6 2 4 7:14 33,33
107 DĄBEK Michał (MKS KSOS Kraków IV) 7 2 5 13:17 28,57
108 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 7 2 5 10:15 28,57
109 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 9 2 7 8:23 22,22
110 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków II) 12 2 10 7:32 16,67
111 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 12 2 10 7:33 16,67
112 PILCH Mikołaj (UKS „Gryf” Gdów II) 1 1 0 3:2 100,00
113 MUDYNA Tomasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 2 1 1 3:3 50,00
114 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 7:6 33,33
115 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 3 1 2 4:7 33,33
116 PAJORSKI Kacper (UKS „Gryf” Gdów II) 3 1 2 4:7 33,33
117 BOLISĘGA Sebastian (PKS „Porta” Kraków I) 6 1 5 7:15 16,67
118 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków II) 6 1 5 7:15 16,67
119 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 9 1 8 10:24 11,11
120 PIETROW Aleksander (KS „Podwawelski” Kraków VI) 12 1 11 7:34 8,33
121 CHORNYI Yehor (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 14 1 13 6:39 7,14
122 ŻĄDŁO Damian (KS GOKiS Wiśniowa) 15 1 14 7:42 6,67
123 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 3 0 3 5:9 0,00
124 KONIECZKOWICZ Dariusz (LKS „Wisła” Rząska II) 2 0 2 2:6 0,00
125 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 1 0 1 1:3 0,00
126 STALMACH Zbigniew (KS GOKiS Wiśniowa) 8 0 8 7:24 0,00
127 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 7 0 7 6:21 0,00
128 KOLIŃSKI Witold („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 0 3 2:9 0,00
129 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 0 12 8:36 0,00
130 MARSZALIK Mikołaj (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 3 0 3 2:9 0,00
131 OLEKSA Kacper (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 5 0 5 3:15 0,00
132 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 2 0 2 1:6 0,00
133 GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków IV) 2 0 2 1:6 0,00
134 SKOWRONEK Anna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 2 0 2 1:6 0,00
135 KOŁODZIEJSKI Michał (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 0 4 2:12 0,00
136 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 9 0 9 4:27 0,00
137 OCHALIK Konrad („Siemacha” Kraków II) 9 0 9 4:27 0,00
138 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 8 0 8 3:24 0,00
139 MATYASIK Mikołaj („Siemacha” Kraków II) 3 0 3 1:9 0,00
140 PŁAWIŃSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 11 0 11 3:33 0,00
141 MURZYN Maciej (KS GOKiS Wiśniowa) 14 0 14 3:42 0,00
142 KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków IV) 5 0 5 1:15 0,00
143 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska I) 6 0 6 1:18 0,00
144 BULIŃSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 12 0 12 2:36 0,00
145 KUCHNIA Andrzej (KS GOKiS Wiśniowa) 13 0 13 2:39 0,00
146 CHLIPAŁA Grzegorz (KS GOKiS Wiśniowa) 7 0 7 1:21 0,00
147 KURELUS Piotr (LKS „Wisła” Rząska II) 9 0 9 1:27 0,00
148 WĄS Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków VI) 10 0 10 1:30 0,00
149 RUDZKA Oliwia (UKS „Rokicie” Szczytniki) 1 0 1 0:3 0,00
150 TURCZA Nicola (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 1 0 1 0:3 0,00
151 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 1 0 1 0:3 0,00
152 PAŁKA Patryk (LKS „Kłos” Olkusz II) 1 0 1 0:3 0,00
153 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków IV) 2 0 2 0:6 0,00
154 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów II) 1 0 1 0:3 0,00
155 KUCAB Jakub (LKS „Wisła” Rząska II) 11 0 11 0:33 0,00
156 KAMIŃSKI Bartosz (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 2 0 2 0:6 0,00
157 STACHECKI Kuba (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 1 0 1 0:3 0,00
158 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 2 0 2 0:6 0,00
159 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 5 0 5 0:15 0,00
160 RESZKA Adam („Siemacha” Kraków II) 6 0 6 0:18 0,00
161 SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 8 0 8 0:24 0,00
162 REPTAK Grzegorz (LKS „Wisła” Rząska II) 4 0 4 0:12 0,00
163 KAUFMANN Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 0 4 0:12 0,00
164 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 3 0 3 0:9 0,00
165 PIESZCZEK Bartosz (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0:3 0,00
166 POGAN Przemysław (LKS „Kłos” Olkusz II) 1 0 1 0:3 0,00
167 ROKOSZ Bartłomiej (KS GOKiS Wiśniowa) 1 0 1 0:3 0,00
168 MARCHEWKA Rafał (UKS „Gryf” Gdów II) 1 0 1 0:3 0,00
169 CHLIPAŁA Józef (KS GOKiS Wiśniowa) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 12 12 0 36:2 100,00
2 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 12 0 36:4 100,00
3 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 9 9 0 27:3 100,00
4 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 15 0 45:5 100,00
5 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów III) 10 10 0 30:4 100,00
6 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 13 13 0 39:7 100,00
7 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki) 6 6 0 18:5 100,00
8 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 14 1 43:5 93,33
9 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków V) 12 11 1 35:9 91,67
10 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków I) 10 9 1 29:9 90,00
11 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów III) 9 8 1 24:4 88,89
12 KOPCZYK Adrian (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 8 1 25:8 88,89
13 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 8 1 24:9 88,89
14 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków II) 13 11 2 36:7 84,62
15 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 13 11 2 35:9 84,62
16 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 12 10 2 33:8 83,33
17 BOBER Rafał (MKS KSOS Kraków V) 12 10 2 32:8 83,33
18 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 5 1 16:6 83,33
19 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 5 1 15:6 83,33
20 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 15 12 3 39:12 80,00
21 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 7 2 22:10 77,78
22 SZEROCKI Jan (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 9 7 2 22:12 77,78
23 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 8 6 2 19:7 75,00
24 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz II) 8 6 2 20:8 75,00
25 PROCHOT Krystian (MKS KSOS Kraków V) 12 9 3 30:13 75,00
26 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków I) 12 9 3 31:14 75,00
27 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 12 9 3 31:17 75,00
28 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 10 7 3 24:12 70,00
29 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków II) 10 7 3 21:12 70,00
30 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 10 7 3 22:16 70,00
31 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 25:14 66,67
32 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 10 5 37:21 66,67
33 CZUBAK Michał (PKS „Porta” Kraków II) 6 4 2 14:8 66,67
34 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 15 10 5 34:20 66,67
35 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 25:17 66,67
36 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 6 4 2 13:9 66,67
37 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 12 8 4 27:20 66,67
38 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 6 3 20:16 66,67
39 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 11 7 4 26:14 63,64
40 PORĘBSKI Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 11 7 4 22:12 63,64
41 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków II) 11 7 4 24:17 63,64
42 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 13 8 5 30:17 61,54
43 ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków V) 12 7 5 25:19 58,33
44 PUU Aarne (LKS „Wisła” Rząska I) 12 7 5 24:21 58,33
45 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 7 4 3 16:10 57,14
46 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków I) 7 4 3 16:11 57,14
47 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 7 4 3 14:11 57,14
48 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 7 4 3 12:12 57,14
49 PERZ Izabela (UKS „Gryf” Gdów II) 7 4 3 13:14 57,14
50 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 9 5 4 19:13 55,56
51 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 11 6 5 22:17 54,55
52 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz II) 11 6 5 26:21 54,55
53 PAJORSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 11 6 5 23:20 54,55
54 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 3 3 12:11 50,00
55 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 10 5 5 20:19 50,00
56 DULIAN Dariusz („Q Team” Kraków) 6 3 3 10:10 50,00
57 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 8 4 4 14:15 50,00
58 DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków IV) 8 4 4 14:16 50,00
59 MIERNIK Jan (UKS „Gryf” Gdów II) 11 5 6 19:21 45,45
60 PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków IV) 11 5 6 21:24 45,45
61 PILCH Aleksander (UKS „Gryf” Gdów II) 11 5 6 20:23 45,45
62 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 11 5 6 15:20 45,45
63 FILEK Maciej (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 4 5 14:16 44,44
64 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 7 3 4 12:12 42,86
65 GAJ Milena (UKS „Gryf” Gdów II) 14 6 8 21:28 42,86
66 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 12 5 7 17:22 41,67
67 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska II) 13 5 8 23:27 38,46
68 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 11 4 7 22:26 36,36
69 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 9 3 6 15:20 33,33
70 PRZEPOLSKI Dominik (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 6 2 4 9:13 33,33
71 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 12 4 8 16:25 33,33
72 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 4 8 16:26 33,33
73 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 6 2 4 7:14 33,33
74 DĄBEK Michał (MKS KSOS Kraków IV) 7 2 5 13:17 28,57
75 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 7 2 5 10:15 28,57
76 WALCZAK Michał (MKS KSOS Kraków III) 12 3 9 14:27 25,00
77 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 3 9 10:29 25,00
78 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 9 2 7 8:23 22,22
79 BOLISĘGA Sebastian (PKS „Porta” Kraków I) 6 1 5 7:15 16,67
80 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków II) 6 1 5 7:15 16,67
81 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków II) 12 2 10 7:32 16,67
82 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 12 2 10 7:33 16,67
83 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 9 1 8 10:24 11,11
84 PIETROW Aleksander (KS „Podwawelski” Kraków VI) 12 1 11 7:34 8,33
85 CHORNYI Yehor (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 14 1 13 6:39 7,14
86 ŻĄDŁO Damian (KS GOKiS Wiśniowa) 15 1 14 7:42 6,67
87 STALMACH Zbigniew (KS GOKiS Wiśniowa) 8 0 8 7:24 0,00
88 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 7 0 7 6:21 0,00
89 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 0 12 8:36 0,00
90 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 9 0 9 4:27 0,00
91 OCHALIK Konrad („Siemacha” Kraków II) 9 0 9 4:27 0,00
92 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 8 0 8 3:24 0,00
93 PŁAWIŃSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 11 0 11 3:33 0,00
94 MURZYN Maciej (KS GOKiS Wiśniowa) 14 0 14 3:42 0,00
95 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska I) 6 0 6 1:18 0,00
96 BULIŃSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 12 0 12 2:36 0,00
97 KUCHNIA Andrzej (KS GOKiS Wiśniowa) 13 0 13 2:39 0,00
98 CHLIPAŁA Grzegorz (KS GOKiS Wiśniowa) 7 0 7 1:21 0,00
99 KURELUS Piotr (LKS „Wisła” Rząska II) 9 0 9 1:27 0,00
100 WĄS Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków VI) 10 0 10 1:30 0,00
101 KUCAB Jakub (LKS „Wisła” Rząska II) 11 0 11 0:33 0,00
102 RESZKA Adam („Siemacha” Kraków II) 6 0 6 0:18 0,00
103 SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 8 0 8 0:24 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KUTYŁA Dawid / KRAWCZYK Kacper
(PKS „Porta” Kraków II)
2 2 0 6:0 100,00
2 TALAGA Samuel / KUZIO Maciej
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
2 2 0 6:0 100,00
3 BOCHENEK Dariusz / GŁOWACKI Arkadiusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
5 5 0 15:0 100,00
4 BUŁA Dominik / NOWAK Artur
(LKS „Wisła” Rząska II)
3 3 0 9:0 100,00
5 KUCHARSKI Mateusz / WCISŁO Konrad
(UKS „Gryf” Gdów III)
3 3 0 9:0 100,00
6 MAŚLONG Mirosław / CZUBAK Michał
(PKS „Porta” Kraków II)
2 2 0 6:0 100,00
7 ZĘBALA Mateusz / ZĘBALA Paweł
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
3 3 0 9:0 100,00
8 ŁACH Bartłomiej / BOBER Rafał
(MKS KSOS Kraków V)
2 2 0 6:1 100,00
9 JEDYNAK Damian / NOSEK Robert
(LKS „Polonia” Wilczkowice III)
2 2 0 6:2 100,00
10 CHOCHÓŁ Paweł / NATKANIEC Michał
(LKS „Kłos” Olkusz II)
4 4 0 12:5 100,00
11 ŁAKOMY Mariusz / PROCHOT Krystian
(MKS KSOS Kraków V)
2 2 0 6:3 100,00
12 BAŁUSZEK Kamil / KOPCZYK Adrian
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
2 2 0 6:3 100,00
13 NAŁÓDKA Dariusz / KUC Leszek
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
5 4 1 13:3 80,00
14 PARTYKA Ryszard / KALICIAK Dariusz
(PKS „Porta” Kraków II)
5 4 1 12:6 80,00
15 URBAN Piotr / APOSTOŁ Paweł
(KS „Jordan” Kraków)
4 3 1 10:6 75,00
16 FILEK Maciej / WOLANIN Piotr
(KS „Podwawelski” Kraków V)
3 2 1 7:3 66,67
17 GAJ Milena / PERZ Izabela
(UKS „Gryf” Gdów II)
3 2 1 8:5 66,67
18 KUĆ Grzegorz / ANDRZEJAK Kacper
(KS „Bronowianka” Kraków V)
2 1 1 5:3 50,00
19 KOZIOŁEK Fabian / NOSEK Robert
(LKS „Polonia” Wilczkowice III)
2 1 1 5:3 50,00
20 WIELGOSZ Mirosław / ZAJĘCKI Rafał
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
2 1 1 5:3 50,00
21 ROMANOWSKI Cezary / KORCZEK Łukasz
(LKS „Wisła” Rząska I)
2 1 1 5:3 50,00
22 WOŹNY Dariusz / WALA Tomasz
(„Q Team” Kraków)
2 1 1 4:3 50,00
23 MARKIEWICZ Zbigniew / CNOTA Jakub
(„Siemacha” Kraków II)
2 1 1 3:3 50,00
24 MIERNIK Jan / PILCH Aleksander
(UKS „Gryf” Gdów II)
2 1 1 3:5 50,00
25 PAJORSKI Mateusz / PILCH Aleksander
(UKS „Gryf” Gdów II)
2 1 1 3:5 50,00
26 PIESZCZEK Włodzimierz / FERDEK Marek
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
3 1 2 6:6 33,33
27 POROSZEWSKI Jacek / PIETROW Aleksander
(KS „Podwawelski” Kraków VI)
3 1 2 6:8 33,33
28 TRZECIAK Jacek / KOWAL Łukasz
(LKS „Kłos” Olkusz II)
3 1 2 5:7 33,33
29 FILIPEK Angelika / SZOSTAK Michał
(UKS „Rokicie” Szczytniki)
4 1 3 4:9 25,00
30 KUCAB Jakub / KURELUS Piotr
(LKS „Wisła” Rząska II)
4 1 3 4:9 25,00
31 BIESAGA Marek / DULIAN Dariusz
(„Q Team” Kraków)
2 0 2 3:6 0,00
32 LEWICKI Piotr / PRZEPOLSKI Andrzej
(UKS „Rokicie” Szczytniki)
2 0 2 2:6 0,00
33 WIROŃSKI Piotr / LODOWSKI Janusz
(KS „Jordan” Kraków)
3 0 3 2:9 0,00
34 KORDAS Konrad / WĄS Bartłomiej
(KS „Podwawelski” Kraków VI)
4 0 4 2:12 0,00
35 WALCZAK Wojciech / WALCZAK Michał
(MKS KSOS Kraków III)
2 0 2 1:6 0,00
36 ŻĄDŁO Damian / KUCHNIA Andrzej
(KS GOKiS Wiśniowa)
4 0 4 1:12 0,00
37 PIESZCZEK Mikołaj / DĄBEK Michał
(MKS KSOS Kraków IV)
2 0 2 0:6 0,00
38 BULIŃSKI Sebastian / CHORNYI Yehor
(SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
2 0 2 0:6 0,00
39 MARKIEWICZ Michał / PIRÓG Paweł
(„Siemacha” Kraków II)
4 0 4 0:12 0,00
40 BUJAK Piotr / KUSZYŃSKI Marek
(MKS KSOS Kraków III)
2 0 2 0:6 0,00
41 PRZEPOLSKI Dominik / BULIŃSKI Sebastian
(SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
2 0 2 0:6 0,00
42 PUU Aarne / KOWAL Mieczysław
(LKS „Wisła” Rząska I)
2 0 2 0:6 0,00
43 MURZYN Maciej / CHLIPAŁA Józef
(KS GOKiS Wiśniowa)
2 0 2 0:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 15 0 5 5 0 17,5
2 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 14 1 5 4 1 16,0
3 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 13 13 0 5 5 0 15,5
4 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 12 12 0 4 4 0 14,0
5 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 12 0 5 4 1 14,0
6 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 15 12 3 5 4 1 14,0
7 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 13 11 2 5 5 0 13,5
8 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków II) 13 11 2 5 4 1 13,0
9 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków V) 12 11 1 4 3 1 12,5
10 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów III) 10 10 0 4 4 0 12,0
11 BOBER Rafał (MKS KSOS Kraków V) 12 10 2 4 4 0 12,0
12 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 10 5 5 4 1 12,0
13 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 15 10 5 5 4 1 12,0
14 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 12 10 2 4 3 1 11,5
15 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 12 9 3 4 4 0 11,0
16 PROCHOT Krystian (MKS KSOS Kraków V) 12 9 3 4 3 1 10,5
17 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 9 9 0 3 2 1 10,0
18 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków I) 12 9 3 4 2 2 10,0
19 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 13 8 5 5 4 1 10,0
20 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków I) 10 9 1 2 1 1 9,5
21 KOPCZYK Adrian (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 8 1 3 3 0 9,5
22 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 8 1 3 3 0 9,5
23 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 12 8 4 4 3 1 9,5
24 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów III) 9 8 1 2 2 0 9,0
25 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 4 2 2 9,0
26 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 4 2 2 9,0
27 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 11 7 4 4 4 0 9,0
28 ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków V) 12 7 5 4 4 0 9,0
29 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 10 7 3 4 3 1 8,5
30 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 10 7 3 4 3 1 8,5
31 SZEROCKI Jan (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 9 7 2 3 2 1 8,0
32 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 7 2 2 2 0 8,0
33 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków II) 10 7 3 2 2 0 8,0
34 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków II) 11 7 4 3 2 1 8,0
35 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz II) 11 6 5 4 4 0 8,0
36 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 6 3 3 3 0 7,5
37 PORĘBSKI Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 11 7 4 4 1 3 7,5
38 PUU Aarne (LKS „Wisła” Rząska I) 12 7 5 4 1 3 7,5
39 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 8 6 2 4 2 2 7,0
40 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 11 6 5 3 2 1 7,0
41 PAJORSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 11 6 5 4 2 2 7,0
42 GAJ Milena (UKS „Gryf” Gdów II) 14 6 8 5 2 3 7,0
43 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki) 6 6 0 2 1 1 6,5
44 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz II) 8 6 2 3 1 2 6,5
45 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska II) 13 5 8 4 3 1 6,5
46 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów III) 5 5 0 2 2 0 6,0
47 MIERNIK Jan (UKS „Gryf” Gdów II) 11 5 6 4 2 2 6,0
48 PILCH Aleksander (UKS „Gryf” Gdów II) 11 5 6 4 2 2 6,0
49 KUĆ Grzegorz (KS „Bronowianka” Kraków V) 5 5 0 2 1 1 5,5
50 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 5 1 2 1 1 5,5
51 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 5 1 2 1 1 5,5
52 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 7 4 3 3 3 0 5,5
53 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 9 5 4 3 1 2 5,5
54 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 10 5 5 2 1 1 5,5
55 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 11 5 6 5 1 4 5,5
56 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 12 5 7 4 1 3 5,5
57 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 5 4 1 3 2 1 5,0
58 CZUBAK Michał (PKS „Porta” Kraków II) 6 4 2 2 2 0 5,0
59 PERZ Izabela (UKS „Gryf” Gdów II) 7 4 3 3 2 1 5,0
60 PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków IV) 11 5 6 4 0 4 5,0
61 FILEK Maciej (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 4 5 3 2 1 5,0
62 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 11 4 7 4 2 2 5,0
63 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 6 4 2 1 1 0 4,5
64 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków I) 7 4 3 2 1 1 4,5
65 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 7 4 3 1 1 0 4,5
66 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 8 4 4 4 1 3 4,5
67 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 4 8 4 1 3 4,5
68 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 12 4 8 1 1 0 4,5
69 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 2 2 0 4,0
70 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 7 4 3 2 0 2 4,0
71 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 3 3 2 2 0 4,0
72 DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków IV) 8 4 4 1 0 1 4,0
73 ZIMNICKI Tomasz (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 1 1 0 3,5
74 ZAWADZKA Emilia (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 1 1 0 3,5
75 GARYCKI Adrian (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 1 1 0 3,5
76 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska I) 3 3 0 1 1 0 3,5
77 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
78 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 1 1 0 3,5
79 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 3 3 0 1 1 0 3,5
80 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
81 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 3 3 0 1 1 0 3,5
82 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 1 1 0 3,5
83 JANIK Grzegorz (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 1 1 0 3,5
84 RÓŻYCZKA Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 5 3 2 1 1 0 3,5
85 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 5 3 2 2 1 1 3,5
86 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 5 3 2 2 1 1 3,5
87 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 7 3 4 3 1 2 3,5
88 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 3 9 5 1 4 3,5
89 WALCZAK Michał (MKS KSOS Kraków III) 12 3 9 4 1 3 3,5
90 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 1 0 1 3,0
91 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 1 0 1 3,0
92 DULIAN Dariusz („Q Team” Kraków) 6 3 3 2 0 2 3,0
93 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 2 2 2 2 0 3,0
94 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 9 3 6 3 0 3 3,0
95 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 2 1 1 1 0 2,5
96 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 2 1 1 1 0 2,5
97 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 2 1 1 1 0 2,5
98 GUZIK Iwona (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 1 1 0 2,5
99 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 5 2 3 2 1 1 2,5
100 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 7 2 5 3 1 2 2,5
101 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 9 2 7 2 1 1 2,5
102 PIWOWARCZYK Bartłomiej (PKS „Porta” Kraków I) 2 2 0 1 0 1 2,0
103 DOMANIK Grzegorz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 2 2 0 0 0 0 2,0
104 IMIELSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz II) 2 2 0 0 0 0 2,0
105 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 3 2 1 1 0 1 2,0
106 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 2 1 1 0 1 2,0
107 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 6 2 4 0 0 0 2,0
108 PRZEPOLSKI Dominik (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 6 2 4 2 0 2 2,0
109 DĄBEK Michał (MKS KSOS Kraków IV) 7 2 5 3 0 3 2,0
110 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków II) 12 2 10 4 0 4 2,0
111 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 12 2 10 4 0 4 2,0
112 MUDYNA Tomasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 2 1 1 1 1 0 1,5
113 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 1 1 0 1,5
114 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków II) 6 1 5 2 1 1 1,5
115 BOLISĘGA Sebastian (PKS „Porta” Kraków I) 6 1 5 3 1 2 1,5
116 PIETROW Aleksander (KS „Podwawelski” Kraków VI) 12 1 11 4 1 3 1,5
117 PILCH Mikołaj (UKS „Gryf” Gdów II) 1 1 0 0 0 0 1,0
118 PAJORSKI Kacper (UKS „Gryf” Gdów II) 3 1 2 0 0 0 1,0
119 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 3 1 2 0 0 0 1,0
120 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 9 1 8 3 0 3 1,0
121 CHORNYI Yehor (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 14 1 13 5 0 5 1,0
122 ŻĄDŁO Damian (KS GOKiS Wiśniowa) 15 1 14 5 0 5 1,0
123 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 3 0 3 1 1 0 0,5
124 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 2 0 2 1 1 0 0,5
125 KUCAB Jakub (LKS „Wisła” Rząska II) 11 0 11 4 1 3 0,5
126 KURELUS Piotr (LKS „Wisła” Rząska II) 9 0 9 5 1 4 0,5
127 MARKIEWICZ Zbigniew („Siemacha” Kraków II) 0 0 0 2 1 1 0,5
128 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 0 12 3 0 3 0,0
129 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 1 0 1 1 0 1 0,0
130 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
131 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 7 0 7 3 0 3 0,0
132 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 5 0 5 3 0 3 0,0
133 KOLIŃSKI Witold („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 0 3 0 0 0 0,0
134 PAŁKA Patryk (LKS „Kłos” Olkusz II) 1 0 1 0 0 0 0,0
135 MARCHEWKA Rafał (UKS „Gryf” Gdów II) 1 0 1 0 0 0 0,0
136 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów II) 1 0 1 0 0 0 0,0
137 CHLIPAŁA Grzegorz (KS GOKiS Wiśniowa) 7 0 7 2 0 2 0,0
138 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków IV) 2 0 2 2 0 2 0,0
139 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska I) 6 0 6 2 0 2 0,0
140 GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków IV) 2 0 2 1 0 1 0,0
141 MATYASIK Mikołaj („Siemacha” Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
142 RESZKA Adam („Siemacha” Kraków II) 6 0 6 2 0 2 0,0
143 KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków IV) 5 0 5 1 0 1 0,0
144 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 1 0 1 0 0 0 0,0
145 KOŁODZIEJSKI Michał (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 0 4 1 0 1 0,0
146 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 2 0 2 1 0 1 0,0
147 SKOWRONEK Anna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 2 0 2 1 0 1 0,0
148 RUDZKA Oliwia (UKS „Rokicie” Szczytniki) 1 0 1 0 0 0 0,0
149 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 8 0 8 4 0 4 0,0
150 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 9 0 9 1 0 1 0,0
151 OCHALIK Konrad („Siemacha” Kraków II) 9 0 9 1 0 1 0,0
152 PIESZCZEK Bartosz (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0 0 0 0,0
153 MARSZALIK Mikołaj (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 3 0 3 1 0 1 0,0
154 POGAN Przemysław (LKS „Kłos” Olkusz II) 1 0 1 0 0 0 0,0
155 TURCZA Nicola (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 1 0 1 0 0 0 0,0
156 BULIŃSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 12 0 12 4 0 4 0,0
157 SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 8 0 8 3 0 3 0,0
158 PŁAWIŃSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 11 0 11 3 0 3 0,0
159 OLEKSA Kacper (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 5 0 5 2 0 2 0,0
160 MURZYN Maciej (KS GOKiS Wiśniowa) 14 0 14 5 0 5 0,0
161 ROKOSZ Bartłomiej (KS GOKiS Wiśniowa) 1 0 1 0 0 0 0,0
162 STALMACH Zbigniew (KS GOKiS Wiśniowa) 8 0 8 1 0 1 0,0
163 KUCHNIA Andrzej (KS GOKiS Wiśniowa) 13 0 13 5 0 5 0,0
164 CHLIPAŁA Józef (KS GOKiS Wiśniowa) 2 0 2 2 0 2 0,0
165 REPTAK Grzegorz (LKS „Wisła” Rząska II) 4 0 4 0 0 0 0,0
166 KONIECZKOWICZ Dariusz (LKS „Wisła” Rząska II) 2 0 2 1 0 1 0,0
167 WĄS Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków VI) 10 0 10 4 0 4 0,0
168 KAMIŃSKI Bartosz (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 2 0 2 0 0 0 0,0
169 KAUFMANN Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 0 4 0 0 0 0,0
170 STACHECKI Kuba (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 1 0 1 0 0 0 0,0