UKS „Gryf” Gdów II (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Kowalski (tel. 509 674 972)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GUZIK Aleksandra 2006 K 2018/2019 1636
2 KOWALSKI Mateusz 1991 M 2018/2019 2388
3 KRUŻEL Paulina 1988 K 2018/2019 665
4 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 2018/2019 1324
5 KUTAJ Maksymilian 2002 M 2018/2019 178
6 MARCHEWKA Artur 1976 M 2018/2019 1298
7 MIERNIK Andrzej 1977 M 2018/2019 2554
8 TURECKI Kacper 2006 M 2018/2019 1269
9 WCISŁO Konrad 2005 M 2018/2019 1329
10 ZAWADZKA Emilia 1997 K 2018/2019 158
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2018-10-07 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 3:11 (S) ⇑
2 5K 1/3 2018-10-20 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 14:0 (S) ⇑
3 5K 1/4 2018-10-28 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 2:12 (S) ⇑
4 5K 1/5 2018-11-21 19:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V 12:2 (S) ⇑
5 5K 1/7 2018-12-01 14:00 UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I 6:8 (S) ⇓
6 5K 1/8 2018-12-03 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - UKS „Gryf” Gdów II 9:5 (S) ⇓
7 5K 1/9 2018-12-15 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Jordan” Kraków 14:0 (S) ⇑
8 5K 1/6 2018-12-23 09:00 „Q Team” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II 3:11 (S) ⇑
9 5K 1/10 2019-01-11 18:00 MKS KSOS Kraków IV - UKS „Gryf” Gdów II 4:10 (S) ⇑
10 5K 1/11 2019-01-19 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 14:0 WO ⇑
11 5K 1/12 2019-02-02 16:30 KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 0:14 (S) ⇑
12 5K 1/13 2019-02-09 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 (S) ⇓
13 5K 2/14 2019-02-23 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 5:9 (S) ⇓
14 5K 2/15 2019-03-22 18:00 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Gryf” Gdów II 5:9 (S) ⇑
15 5K 2/17 2019-03-26 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Gryf” Gdów II 8:6 (S) ⇓
16 5K 2/16 2019-03-30 18:00 UKS „Gryf” Gdów II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5 (S) ⇑
17 5K 2/18 2019-04-27 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - „Q Team” Kraków 10:4 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GA
2
KM
3
KM
4
MA
5
MA
6
TK
7
WK
8
ZE
1 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3,5     2,5     2,5 2,5 11
2 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki I 3,5 3,5   3,5     3,5   14
3 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 3,0 3,5   3,5       2,0 12
4 (D) KS „Bronowianka” Kraków V 3,5 1,5 3,5       3,5   12
5 (D) PKS „Porta” Kraków I 1,0   2,5 0,5     2,0   6
6 (W) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 0,0   3,0 1,0   1,0     5
7 (D) KS „Jordan” Kraków 3,5   3,5 3,5     3,5   14
8 (W) „Q Team” Kraków   1,5 3,5 3,5     2,5   11
9 (W) MKS KSOS Kraków IV   2,0 3,5   1,0   3,5   10
10 (D) LKS „Wisła” Rząska II                 0
11 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI   3,5 3,5 3,5     3,5   14
12 (D) LKS „Kłos” Olkusz 0,0   2,5 1,0     0,5 1,0 5
13 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 0,0   3,5 0,0     0,5 1,0 5
14 (W) PKS „Porta” Kraków I 2,5   2,5       1,5 2,5 9
15 (W) LKS „Kłos” Olkusz   0,0 2,5 2,0     1,5   6
16 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1,5   2,5 2,5     2,5   9
17 (D) „Q Team” Kraków   1,0 3,5 3,0     2,5   10
Razem 22,0 16,5 40,0 30,0 1,0 1,0 33,5 9,0 153
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GUZIK Aleksandra 2006 K 2018/2019 1636
2 KOWALSKI Mateusz 1991 M 2018/2019 2388
3 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 2018/2019 1324
4 MARCHEWKA Artur 1976 M 2018/2019 1298
5 MIERNIK Andrzej 1977 M 2018/2019 2554
6 TURECKI Kacper 2006 M 2018/2019 1269
7 WCISŁO Konrad 2005 M 2018/2019 1329
8 ZAWADZKA Emilia 1997 K 2018/2019 158