TKS „Opoka” Trzebinia II (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-22 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - TKS „Opoka” Trzebinia II 4:10 (S) ⇑
2 5K 1/2 2018-10-04 18:30 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Kłos” Olkusz 6:8 (S) ⇓
3 5K 1/4 2018-10-28 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 2:12 (S) ⇓
4 5K 1/5 2018-11-06 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - TKS „Opoka” Trzebinia II 6:8 (S) ⇑
5 5K 1/7 2018-12-02 09:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7 (S) ⇔
6 5K 1/8 2018-12-09 11:00 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 8:6 (S) ⇓
7 5K 1/6 2018-12-14 19:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1 (S) ⇓
8 5K 1/9 2018-12-15 10:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków I 3:11 (S) ⇓
9 5K 1/10 2019-01-10 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1 (S) ⇓
10 5K 1/11 2019-01-21 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Jordan” Kraków 3:11 (S) ⇓
11 5K 1/12 2019-02-08 18:00 MKS KSOS Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7 (S) ⇔
12 5K 1/13 2019-02-10 09:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska II 9:5 (S) ⇑
13 5K 2/14 2019-02-27 20:00 LKS „Wisła” Rząska II - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9 (S) ⇑
14 5K 2/15 2019-03-17 09:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Podwawelski” Kraków VI 10:4 (S) ⇑
15 5K 2/18 2019-04-27 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - TKS „Opoka” Trzebinia II 8:6 (S) ⇓
16 5K 2/16 2019-05-04 09:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - MKS KSOS Kraków IV 10:4 (S) ⇑
17 5K 2/19 2019-05-09 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 7:7 (S) ⇔
18 5K 2/20 2019-05-12 16:00 KS „Jordan” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 3:11 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GZ
2
KJ
3
KM
4
KM
5
SK
6
SD
7
WM
8
WJ
9
ZP
1 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI       2,0   3,5 3,5   1,0 10
2 (D) LKS „Kłos” Olkusz 0,0 0,0   2,5 1,5   2,0     6
3 (D) UKS „Gryf” Gdów II   0,0   0,5     1,5 0,0   2
4 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki I   0,0   2,0   3,5 2,5     8
5 (D) KS „Bronowianka” Kraków V   0,0   2,5     3,0 0,0 1,5 7
6 (W) „Q Team” Kraków       3,0 1,0   2,0 0,0 0,0 6
7 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża   0,0   0,0     1,0   0,0 1
8 (D) PKS „Porta” Kraków I   0,0   0,0     2,0   1,0 3
9 (W) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I   0,0   0,0     0,0 1,0   1
10 (D) KS „Jordan” Kraków   0,5 0,0       2,5 0,0   3
11 (W) MKS KSOS Kraków IV   1,5 1,0       3,5 1,0   7
12 (D) LKS „Wisła” Rząska II   2,5 1,0 2,0     3,5     9
13 (W) LKS „Wisła” Rząska II     1,0 3,0     2,5 2,5   9
14 (D) KS „Podwawelski” Kraków VI   0,5   2,5     3,5 3,5   10
15 (W) KS „Bronowianka” Kraków V       2,0     2,0 1,0 1,0 6
16 (D) MKS KSOS Kraków IV   0,0   2,5     2,5 2,5 2,5 10
17 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki I   0,0   2,5     2,0   2,5 7
18 (W) KS „Jordan” Kraków     0,0 2,5     3,5 1,5 3,5 11
Razem 0,0 5,0 3,0 29,5 2,5 7,0 43,0 13,0 13,0 116
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2018/2019 925
2 KOŁODZIEJ Justyna 2002 K 2019/2020 2680
3 KOŁODZIEJ Michał 2004 M 2019/2020 2765
4 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 2019/2020 1789
5 SITARZ Krzysztof 1985 M 2019/2020 561
6 SŁOCIŃSKI Damian 1990 M 2019/2020 1014
7 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2019/2020 238
8 WÓJCIK Jan 1959 M 2019/2020 1283
9 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2019/2020 967