KS „Bronowianka” Kraków V (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Karmoliński (tel. 509 012 877)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M 2018/2019 1892
2 BRUZDA Julia 2005 K 2018/2019 1695
3 GĄSIOR Natalia 2004 K 2018/2019 2258
4 GNATYSHEN Yevhenii 2009 M brak 2738
5 KILISZEK Kamila 2005 K 2018/2019 2579
6 KOPACKA Anna 2006 K 2018/2019 1544
7 KOPACKI Paweł 2004 M 2018/2019 1275
8 KURCAB Szymon 1977 M 2018/2019 2504
9 KUSIAK Franciszek 2002 M 2018/2019 1287
10 SKUBA Emilia 2005 K 2018/2019 1891
11 SYRDA Zuzanna 2006 K 2018/2019 1569
12 WĄTOR Oliwia 2006 K 2018/2019 2588
13 WILK Roman 1961 M 2018/2019 1939
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-23 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10 (S) ⇑
2 5K 1/2 2018-09-29 10:00 KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Podwawelski” Kraków VI 12:2 (S) ⇑
3 5K 1/3 2018-10-20 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków V 13:1 (S) ⇓
4 5K 1/5 2018-11-21 19:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V 12:2 (S) ⇓
5 5K 1/6 2018-11-25 16:00 KS „Bronowianka” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki I 6:8 (S) ⇓
6 5K 1/7 2018-12-02 09:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7 (S) ⇔
7 5K 1/8 2018-12-09 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Bronowianka” Kraków V  
8 5K 1/9 2018-12-15 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków  
9 5K 1/10 2019-01-12 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Bronowianka” Kraków V  
10 5K 1/11 2019-01-19 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I  
11 5K 1/12 2019-02-03 16:00 KS „Jordan” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V  
12 5K 1/13 2019-02-09 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
AK
2
BJ
3
GN
4
GY
5
KK
6
KA
7
SE
8
SZ
1 (W) LKS „Wisła” Rząska II 3,5 2,0     3,5 1,0     10
2 (D) KS „Podwawelski” Kraków VI 3,5       2,5 2,5   3,5 12
3 (W) LKS „Kłos” Olkusz 1,0 0,0       0,0   0,0 1
4 (W) UKS „Gryf” Gdów II   0,0 1,0     0,0   1,0 2
5 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki I 2,0     0,0   1,5   2,5 6
6 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II   0,0   1,0 2,5   3,5   7
Razem 10,0 2,0 1,0 1,0 8,5 5,0 3,5 7,0 38
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M 2018/2019 1892
2 BRUZDA Julia 2005 K 2018/2019 1695
3 GĄSIOR Natalia 2004 K 2018/2019 2258
4 GNATYSHEN Yevhenii 2009 M brak 2738
5 KILISZEK Kamila 2005 K 2018/2019 2579
6 KOPACKA Anna 2006 K 2018/2019 1544
7 SKUBA Emilia 2005 K 2018/2019 1891
8 SYRDA Zuzanna 2006 K 2018/2019 1569