„Q Team” Kraków (M)
Klub: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Kultury SM "Kurdwanów Nowy"
ul. Witosa 39
30-612 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Marek Biesaga (tel. 501 585 095)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bogdan Palczyński (tel. 505 063 798)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIESAGA Marek 1964 M 2018/2019 218
2 JANIK Grzegorz 1977 M 2018/2019 2664
3 PALCZYŃSKI Bogdan Marek 1964 M 2018/2019 412
4 STOLARCZYK Marcin 1989 M 2018/2019 1194
5 WALA Tomasz 1976 M 2018/2019 1005
6 WOŹNY Dariusz 1986 M 2018/2019 778
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-29 13:00 MKS KSOS Kraków IV - „Q Team” Kraków 2:12 (S) ⇑
2 5K 1/2 2018-10-07 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 14:0 (S) ⇑
3 5K 1/3 2018-10-20 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - „Q Team” Kraków 0:14 (S) ⇑
4 5K 1/4 2018-10-28 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz 6:8 (S) ⇓
5 5K 1/7 2018-12-04 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - „Q Team” Kraków 6:8 (S) ⇑
6 5K 1/8 2018-12-09 11:00 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 8:6 (S) ⇑
7 5K 1/9 2018-12-15 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków 3:11 (S) ⇑
8 5K 1/6 2018-12-23 09:00 „Q Team” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II 3:11 (S) ⇓
9 5K 1/10 2019-01-09 20:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Q Team” Kraków 9:5 (S) ⇓
10 5K 1/11 2019-01-20 09:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 1:13 (S) ⇓
11 5K 1/12 2019-01-30 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - „Q Team” Kraków 12:2 (S) ⇓
12 5K 1/13 2019-02-10 09:00 „Q Team” Kraków - KS „Jordan” Kraków 8:6 (S) ⇑
13 5K 2/14 2019-02-27 18:00 PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków 11:3 (S) ⇓
14 5K 2/15 2019-03-05 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - „Q Team” Kraków 9:5 (S) ⇓
15 5K 2/16 2019-03-31 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11 (S) ⇓
16 5K 2/17 2019-04-07 09:00 „Q Team” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11 (S) ⇓
17 5K 2/18 2019-04-27 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - „Q Team” Kraków 10:4 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
JG
3
PBM
4
SM
5
WT
6
WD
1 (W) MKS KSOS Kraków IV 1,5 3,5     3,5 3,5 12
2 (D) LKS „Wisła” Rząska II 3,5   3,5   3,5 3,5 14
3 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI     3,5 3,5 3,5 3,5 14
4 (D) LKS „Kłos” Olkusz   0,0 2,0 2,0 2,0   6
5 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki I 0,0   2,5 2,0 3,5   8
6 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 1,5   1,5   3,5 1,5 8
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 2,5   2,0   3,0 3,5 11
8 (D) UKS „Gryf” Gdów II 2,0   0,0   1,0 0,0 3
9 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1,0 0,0   1,0 3,0   5
10 (D) PKS „Porta” Kraków I 0,0   0,0 0,0 1,0   1
11 (W) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 0,5 1,0   0,5 0,0   2
12 (D) KS „Jordan” Kraków 1,5   2,5 0,5 3,5   8
13 (W) PKS „Porta” Kraków I 0,0   2,0 0,0 1,0   3
14 (W) LKS „Kłos” Olkusz 1,0   1,0 1,0 0,0 2,0 5
15 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 0,0     1,0 1,0 1,0 3
16 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,0   0,0   2,0 1,0 3
17 (W) UKS „Gryf” Gdów II 0,5   1,0 0,5 2,0   4
Razem 15,5 4,5 21,5 12,0 37,0 19,5 110
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIESAGA Marek 1964 M 2018/2019 218
2 JANIK Grzegorz 1977 M 2018/2019 2664
3 PALCZYŃSKI Bogdan Marek 1964 M 2018/2019 412
4 STOLARCZYK Marcin 1989 M 2018/2019 1194
5 WALA Tomasz 1976 M 2018/2019 1005
6 WOŹNY Dariusz 1986 M 2018/2019 778