LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła podstawowa im. Jana Długosza
Jana Długosza 36
32-091 Raciborowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Zieliński (tel. 600 351 211)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DROZD Paweł 1979 M 2018/2019 625
2 LENART Marek 1992 M 2018/2019 128
3 LUHA Peter 1989 M 2018/2019 2002
4 RAŚ Tomasz 1979 M 2018/2019 659
5 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 2018/2019 752
6 ŚLAZYK Paweł 1971 M 2018/2019 156
7 URBAN Witold 1994 M 2018/2019 2594
8 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2018/2019 2247
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2018-10-04 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - KS „Jordan” Kraków 13:1 (S) ⇑
2 5K 1/1 2018-10-11 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5 (S) ⇑
3 5K 1/3 2018-10-19 18:00 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 1:13 (S) ⇑
4 5K 1/4 2018-10-25 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Wisła” Rząska II 14:0 (S) ⇑
5 5K 1/5 2018-11-17 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11 (S) ⇑
6 5K 1/6 2018-11-22 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Kłos” Olkusz 11:3 (S) ⇑
7 5K 1/8 2018-12-03 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - UKS „Gryf” Gdów II 9:5 (S) ⇑
8 5K 1/9 2018-12-15 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I  
9 5K 1/10 2019-01-10 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - TKS „Opoka” Trzebinia II  
10 5K 1/11 2019-01-19 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I  
11 5K 1/12 2019-01-31 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - „Q Team” Kraków  
12 5K 1/13 2019-02-09 11:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DP
2
LM
3
LP
4
SG
5
ŚP
6
UW
7
ZA
1 (D) KS „Jordan” Kraków   2,5 3,5 1,5 2,0 3,5 0,0 13
2 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża     2,0 3,5 2,5 1,0   9
3 (W) MKS KSOS Kraków IV   3,5 3,5   2,5 3,5 0,0 13
4 (D) LKS „Wisła” Rząska II 3,5   2,5 2,0 3,5 1,5 1,0 14
5 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI     3,5   2,5 3,5 1,5 11
6 (D) LKS „Kłos” Olkusz 2,0 1,5 1,0 3,5 2,0 1,0 0,0 11
7 (D) UKS „Gryf” Gdów II 2,0 0,5 2,5 2,5   1,5   9
Razem 7,5 8,0 18,5 13,0 15,0 15,5 2,5 80
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DROZD Paweł 1979 M 2018/2019 625
2 LENART Marek 1992 M 2018/2019 128
3 LUHA Peter 1989 M 2018/2019 2002
4 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 2018/2019 752
5 ŚLAZYK Paweł 1971 M 2018/2019 156
6 URBAN Witold 1994 M 2018/2019 2594
7 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2018/2019 2247