LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła podstawowa im. Jana Długosza
Jana Długosza 36
32-091 Raciborowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Zieliński (tel. 600 351 211)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DROZD Paweł 1979 M 2018/2019 625
2 KOZIOŁEK Fabian 2000 M 2017/2018 977
3 LENART Marek 1992 M 2018/2019 128
4 LUHA Peter 1989 M 2018/2019 2002
5 RAŚ Tomasz 1979 M 2018/2019 659
6 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 2018/2019 752
7 ŚLAZYK Paweł 1971 M 2018/2019 156
8 URBAN Witold 1994 M 2018/2019 2594
9 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2018/2019 2247
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2018-10-04 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - KS „Jordan” Kraków 13:1 (S) ⇑
2 5K 1/1 2018-10-11 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5 (S) ⇑
3 5K 1/3 2018-10-19 18:00 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 1:13 ⇑
4 5K 1/4 2018-10-25 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Wisła” Rząska II  
5 5K 1/5 2018-11-10 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I  
6 5K 1/6 2018-11-22 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Kłos” Olkusz  
7 5K 1/8 2018-12-06 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - UKS „Gryf” Gdów II  
8 5K 1/9 2018-12-15 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I  
9 5K 1/10 2019-01-10 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - TKS „Opoka” Trzebinia II  
10 5K 1/11 2019-01-19 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I  
11 5K 1/12 2019-01-31 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - „Q Team” Kraków  
12 5K 1/13 2019-02-09 11:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
LM
2
LP
3
SG
4
ŚP
5
UW
6
ZA
1 (D) KS „Jordan” Kraków 2,5 3,5 1,5 2,0 3,5 0,0 13
2 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża   2,0 3,5 2,5 1,0   9
3 (W) MKS KSOS Kraków IV             0
Razem 2,5 5,5 5,0 4,5 4,5 0,0 22
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 LENART Marek 1992 M 2018/2019 128
2 LUHA Peter 1989 M 2018/2019 2002
3 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 2018/2019 752
4 ŚLAZYK Paweł 1971 M 2018/2019 156
5 URBAN Witold 1994 M 2018/2019 2594
6 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2018/2019 2247