UKS „Gryf” Gdów III (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Artur Marchewka (tel. 502 584 443)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GARYCKI Adrian 1996 M 2018/2019 658
2 GUZIK Iwona 1986 K 2018/2019 2556
3 KWIECIŃSKI Jakub 2004 M 2018/2019 2268
4 MALARCZYK Martyna 2004 K 2018/2019 2127
5 MARCHEWKA Rafał 2009 M 2018/2019 1827
6 MIERNIK Andrzej 1977 M 2018/2019 2554
7 MIERNIK Jan 2007 M 2018/2019 2507
8 MIĘKINA Hubert 2005 M 2018/2019 1896
9 PAJORSKI Mateusz 2009 M 2018/2019 2424
10 PILCH Aleksander 2008 M 2018/2019 2550
11 PILCH Mikołaj 2011 M 2018/2019 2551
12 STROJEK Aleksandra 2009 K 2018/2019 2269
13 STROJEK Arkadiusz 1976 M 2018/2019 2678
14 STROJEK Karol 2004 M 2018/2019 1898
15 TURECKI Jakub 2011 M 2018/2019 1839
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-29 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków II 0:14 (S) ⇓
2 5K 1/2 2018-10-06 09:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 3:11 (S) ⇑
3 5K 1/3 2018-10-20 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0 WO ⇑
4 5K 1/4 2018-10-26 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Gryf” Gdów III 14:0 (S) ⇓
5 5K 1/6 2018-11-22 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Gryf” Gdów III ^A  
6 5K 1/5 2018-11-28 19:00 UKS „Gryf” Gdów III - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) ⇓
7 5K 1/7 2018-12-01 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 6:8 (S) ⇓
8 5K 1/8 2018-12-09 11:00 TKKF Dobczyce - UKS „Gryf” Gdów III 9:5 (S) ⇓
9 5K 1/9 2018-12-15 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Rokicie” Szczytniki II  
10 5K 1/10 2019-01-14 18:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - UKS „Gryf” Gdów III  
11 5K 1/11 2019-01-19 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - KS „Podwawelski” Kraków V  
12 5K 1/13 2019-02-09 13:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Gryf” Gdów III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GA
2
KJ
3
MM
4
MR
5
MJ
6
MH
7
PM
8
PA
9
SA
10
SK
11
TJ
1 (D) PKS „Porta” Kraków II   0,0   0,0   0,0 0,0       0,0 0
2 (W) „Siemacha” Kraków II   3,5     2,0 2,5     0,5 2,5   11
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III                       0
4 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0   0,0     0,0   0,0       0
6 (D) LKS „Wisła” Rząska I       0,0 0,0   0,0 0,0     0,0 0
7 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 2,5 1,0       2,5       0,0   6
8 (W) TKKF Dobczyce 1,5 0,5 0,5     2,5           5
Razem 4,0 5,0 0,5 0,0 2,0 7,5 0,0 0,0 0,5 2,5 0,0 22
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GARYCKI Adrian 1996 M 2018/2019 658
2 KWIECIŃSKI Jakub 2004 M 2018/2019 2268
3 MALARCZYK Martyna 2004 K 2018/2019 2127
4 MARCHEWKA Rafał 2009 M 2018/2019 1827
5 MIERNIK Jan 2007 M 2018/2019 2507
6 MIĘKINA Hubert 2005 M 2018/2019 1896
7 PAJORSKI Mateusz 2009 M 2018/2019 2424
8 PILCH Aleksander 2008 M 2018/2019 2550
9 STROJEK Arkadiusz 1976 M 2018/2019 2678
10 STROJEK Karol 2004 M 2018/2019 1898
11 TURECKI Jakub 2011 M 2018/2019 1839