TKKF Dobczyce (M)
Klub: TKKF Dobczyce
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Podgórska 2
32-410 Dobczyce
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Rafał Zlezarczyk (tel. 665 592 269)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAJER Emilia 2005 K 2018/2019 2098
2 BAJER Grzegorz 2007 M 2018/2019 1879
3 KOLIŃSKI Paweł 2001 M brak 2537
4 NOWAK Jakub 2007 M 2018/2019 1824
5 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997 M 2018/2019 526
6 ZLEZARCZYK Rafał 1994 M 2018/2019 521
7 ZYCH Szymon 1995 M 2018/2019 94
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-10-03 19:00 TKKF Dobczyce - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 9:5 (S) ⇑
2 5K 1/2 2018-10-04 18:00 LKS „Wisła” Rząska I - TKKF Dobczyce 9:5 (S) ⇓
3 5K 1/3 2018-10-21 11:00 TKKF Dobczyce - KS „Górnik” Wieliczka  
4 5K 1/4 2018-10-28 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - TKKF Dobczyce 5:9 (S) ⇑
5 5K 1/5 2018-11-23 18:00 TKKF Dobczyce - KS „Podwawelski” Kraków V 4:10 (S) ⇓
6 5K 1/6 2018-11-24 16:00 TKKF Dobczyce - UKS „Rokicie” Szczytniki II 11:3 (S) ⇑
7 5K 1/8 2018-12-09 11:00 TKKF Dobczyce - UKS „Gryf” Gdów III 9:5 (S) ⇑
8 5K 1/10 2019-01-12 14:00 TKKF Dobczyce - MKS KSOS Kraków III 11:3 (S) ⇑
9 5K 1/11 2019-01-28 17:30 PKS „Porta” Kraków II - TKKF Dobczyce 6:8 (S) ⇑
10 5K 1/7 2019-02-01 18:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - TKKF Dobczyce 14:0 WO ⇓
11 5K 1/12 2019-02-06 18:00 TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) ⇑
12 5K 1/13 2019-02-10 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - TKKF Dobczyce 12:2 (S) ⇓
13 5K 2/14 2019-02-27 18:00 TKKF Dobczyce - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 2:12 (S) ⇓
14 5K 2/15 2019-03-16 15:00 TKKF Dobczyce - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7 (S) ⇔
15 5K 2/16 2019-03-31 11:00 TKKF Dobczyce - PKS „Porta” Kraków II 0:14 WO ⇓
16 5K 2/17 2019-05-05 16:00 KS „Podwawelski” Kraków V - TKKF Dobczyce 10:4 (S) ⇓
17 5K 2/18 2019-05-10 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - TKKF Dobczyce 8:6 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BE
2
BG
3
KP
4
NJ
5
ZW
6
ZR
7
ZS
1 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0 2,5   3,5 2,0 1,0   9
2 (W) LKS „Wisła” Rząska I 0,0 0,5   0,5 1,5 2,5   5
4 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 1,0 2,5   2,5   3,0   9
5 (D) KS „Podwawelski” Kraków V 0,0 1,5   0,5   2,0   4
6 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 2,5 3,5   1,5   3,5   11
7 (D) UKS „Gryf” Gdów III 1,0 2,0   3,0   3,0   9
8 (D) MKS KSOS Kraków III 0,5 3,5   3,5 3,5     11
9 (W) PKS „Porta” Kraków II 0,0 1,5   0,5   2,5 3,5 8
10 (W) LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II               0
11 (D) „Siemacha” Kraków II 2,0 3,5   2,5 1,5 3,5   13
12 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 0,0 1,0   0,0   1,0   2
13 (D) LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 0,0 1,0 0,0 1,0   0,0   2
14 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 0,0 1,5 0,0 3,5   2,0   7
15 (D) PKS „Porta” Kraków II               0
16 (W) KS „Podwawelski” Kraków V 0,0 2,5   1,5 0,0     4
17 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1,0 2,0   2,0   1,0   6
Razem 8,0 29,0 0,0 26,0 8,5 25,0 3,5 100
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAJER Emilia 2005 K 2018/2019 2098
2 BAJER Grzegorz 2007 M 2018/2019 1879
3 KOLIŃSKI Paweł 2001 M brak 2537
4 NOWAK Jakub 2007 M 2018/2019 1824
5 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997 M 2018/2019 526
6 ZLEZARCZYK Rafał 1994 M 2018/2019 521
7 ZYCH Szymon 1995 M 2018/2019 94