KS „Podwawelski” Kraków V (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tomasz Janik (tel. 502 019 626)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Sobucki (tel. 605 137 683)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 M 2018/2019 922
2 DYMEK Michał 1987 M 2018/2019 2249
3 KOSTECKI Andrzej 1957 M 2018/2019 1785
4 MIKRUT Jakub 2003 M 2018/2019 2250
5 NOWAK Alojzy 1964 M 2018/2019 580
6 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 M 2018/2019 624
7 SOBUCKI Mateusz 1982 M 2018/2019 2251
8 WOLANIN Piotr 2001 M 2018/2019 1886
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-20 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków V ^A  
2 5K 1/2 2018-10-07 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków III 14:0 (S) ⇑
3 5K 1/3 2018-10-21 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - KS „Podwawelski” Kraków V 4:10 (S) ⇑
4 5K 1/4 2018-10-28 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 8:6 (S) ⇑
5 5K 1/5 2018-11-23 18:00 TKKF Dobczyce - KS „Podwawelski” Kraków V 4:10 (S) ⇑
6 5K 1/7 2018-12-01 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Podwawelski” Kraków V 0:14 (S) ⇑
7 5K 1/6 2018-12-02 16:00 KS „Podwawelski” Kraków V - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) ⇑
8 5K 1/8 2018-12-09 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III 12:2 (S) ⇑
9 5K 1/9 2018-12-10 19:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - KS „Podwawelski” Kraków V 11:3 (S) ⇓
10 5K 1/10 2019-01-13 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
11 5K 1/11 2019-01-19 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - KS „Podwawelski” Kraków V  
12 5K 1/12 2019-02-03 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska I  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
KA
3
RM
4
SM
5
WP
2 (D) MKS KSOS Kraków III 3,5   3,5 3,5 3,5 14
3 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 3,0   3,0 1,5 2,5 10
4 (D) PKS „Porta” Kraków II 2,5   2,5 1,5 1,5 8
5 (W) TKKF Dobczyce 2,5   3,0 1,0 3,5 10
6 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5   3,5 3,5 3,5 14
7 (D) „Siemacha” Kraków II 3,5 2,5   3,5 3,5 13
8 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 3,5   3,5 1,5 3,5 12
9 (W) LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 1,5   1,0 0,0 0,5 3
Razem 23,5 2,5 20,0 16,0 22,0 84
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 M 2018/2019 922
2 KOSTECKI Andrzej 1957 M 2018/2019 1785
3 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 M 2018/2019 624
4 SOBUCKI Mateusz 1982 M 2018/2019 2251
5 WOLANIN Piotr 2001 M 2018/2019 1886