MKS KSOS Kraków III (M)
Klub: MKS KSOS Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
KSOS Centrum
al. Powstania Warszawskiego 6
31-549 Kraków
sala 025
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Piotr Bujak (tel. 501 317 165)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BUJAK Piotr 1960 M 2018/2019 518
2 CHOLEWA Wacław 1960 M 2018/2019 1701
3 KUSZYŃSKI Marek 1959 M 2018/2019 1703
4 MAJDAK Jacek 1969 M 2018/2019 1986
5 PIEPRZYK Szymon 1991 M 2018/2019 1973
6 WALCZAK Michał 1994 M 2018/2019 2651
7 WALCZAK Wojciech 1960 M 2018/2019 1702
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2018-10-07 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków III 14:0 (S) ⇓
2 5K 1/3 2018-10-20 13:00 MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 1:13 (S) ⇓
3 5K 1/5 2018-11-17 13:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 (S) ⇓
4 5K 1/4 2018-11-24 13:00 „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 3:11 (S) ⇑
5 5K 1/7 2018-12-01 13:00 MKS KSOS Kraków III - LKS „Wisła” Rząska I 3:11 (S) ⇓
6 5K 1/8 2018-12-06 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - MKS KSOS Kraków III  
7 5K 1/6 2018-12-08 13:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - MKS KSOS Kraków III 13:1 (S) ⇓
8 5K 1/9 2018-12-15 13:00 MKS KSOS Kraków III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 3:11 (S) ⇓
9 5K 1/10 2019-01-12 14:00 TKKF Dobczyce - MKS KSOS Kraków III 11:3 (S) ⇓
10 5K 1/11 2019-01-30 17:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:4 (S) ⇑
11 5K 1/12 2019-02-04 18:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - MKS KSOS Kraków III 13:1 (S) ⇓
12 5K 1/13 2019-02-09 13:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Gryf” Gdów III 6:8 (S) ⇓
13 5K 2/14 2019-02-24 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - MKS KSOS Kraków III 13:1 (S) ⇓
14 5K 2/15 2019-03-16 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - MKS KSOS Kraków III 8:6 (S) ⇓
15 5K 2/16 2019-04-03 16:30 MKS KSOS Kraków III - „Siemacha” Kraków II 10:4 (S) ⇑
16 5K 2/17 2019-04-07 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - MKS KSOS Kraków III  
17 5K 2/18 2019-04-27 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS KSOS Kraków III 4:10 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
CW
3
KM
4
PS
5
WM
6
WW
1 (W) KS „Podwawelski” Kraków V 0,0   0,0 0,0 0,0 0,0 0
2 (D) PKS „Porta” Kraków II 0,0     1,0 0,0 0,0 1
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 1,5 0,5   1,0 0,0 1,0 4
4 (W) „Siemacha” Kraków II 3,5 1,5   2,0 1,0 3,0 11
5 (D) LKS „Wisła” Rząska I 2,0 0,0   1,0 0,0 0,0 3
7 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1
8 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 1,0 0,0   0,0 0,0 2,0 3
9 (W) TKKF Dobczyce 1,0     1,0 0,0 1,0 3
10 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 2,5 1,5 2,5     3,5 10
11 (W) LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 1,0 0,0   0,0   0,0 1
12 (D) UKS „Gryf” Gdów III 1,0 1,0   1,0 1,0 2,0 6
13 (W) LKS „Wisła” Rząska I 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 1
14 (W) UKS „Gryf” Gdów III 2,5 0,0 2,5     1,0 6
15 (D) „Siemacha” Kraków II 3,0 0,0 0,0 2,0 3,0 2,0 10
17 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,0     2,0 1,5 3,5 10
Razem 23,0 4,5 5,0 11,0 6,5 20,0 70
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BUJAK Piotr 1960 M 2018/2019 518
2 CHOLEWA Wacław 1960 M 2018/2019 1701
3 KUSZYŃSKI Marek 1959 M 2018/2019 1703
4 PIEPRZYK Szymon 1991 M 2018/2019 1973
5 WALCZAK Michał 1994 M 2018/2019 2651
6 WALCZAK Wojciech 1960 M 2018/2019 1702