PKS „Porta” Kraków II (M)
Klub: PKS „Porta” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej Księży Pijarów
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Janusz Małota (tel. 608 086 898)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Kacper Krawczyk
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLISĘGA Sebastian 1974 M brak 2709
2 CZUBAK Michał 1987 M 2018/2019 2498
3 KALICIAK Dariusz 1974 M 2018/2019 2001
4 KMIEĆ Paweł 1972 M 2018/2019 2283
5 KOHUTEK Konrad 1976 M 2018/2019 1830
6 OCŁOŃ Stanisław 1956 M 2018/2019 1160
7 PEREK Robert 1973 M 2018/2019 1833
8 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993 M 2018/2019 2621
9 PORĘBSKI Marcin 1979 M brak 2710
10 SZEROCKI Jan 1999 M 2018/2019 880
11 TKACZYK Marcin 1988 M 2018/2019 2496
12 ZAPALSKI Bartosz 1991 M 2018/2019 453
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-29 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków II 0:14 (S) ⇑
2 5K 1/3 2018-10-20 13:00 MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 1:13 (S) ⇑
3 5K 1/4 2018-10-28 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 8:6 (S) ⇓
4 5K 1/5 2018-11-09 18:00 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) ⇑
5 5K 1/6 2018-11-25 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 11:3 (S) ⇓
6 5K 1/7 2018-12-01 11:00 PKS „Porta” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S) ⇑
7 5K 1/8 2018-12-09 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - PKS „Porta” Kraków II 5:9 ⇑
8 5K 1/9 2018-12-15 11:00 PKS „Porta” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka ^A  
9 5K 1/10 2019-01-13 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - PKS „Porta” Kraków II  
10 5K 1/11 2019-01-19 11:00 PKS „Porta” Kraków II - TKKF Dobczyce  
11 5K 1/12 2019-02-02 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - PKS „Porta” Kraków II  
12 5K 1/13 2019-02-09 11:00 PKS „Porta” Kraków II - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
CM
3
KP
4
KK
5
PR
6
PB
7
PM
8
ZB
1 (W) UKS „Gryf” Gdów III     3,5 3,5 3,5     3,5 14
2 (W) MKS KSOS Kraków III   3,5 3,5 2,5       3,5 13
3 (W) KS „Podwawelski” Kraków V   3,0 2,0 0,0 1,0       6
4 (D) „Siemacha” Kraków II 2,5 3,5 3,5 3,5         13
5 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 0,0 0,0   1,0     2,0   3
6 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0 3,5       0,0 1,0 3,5 8
7 (W) LKS „Wisła” Rząska I                 0
Razem 2,5 13,5 12,5 10,5 4,5 0,0 3,0 10,5 57
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLISĘGA Sebastian 1974 M brak 2709
2 CZUBAK Michał 1987 M 2018/2019 2498
3 KMIEĆ Paweł 1972 M 2018/2019 2283
4 KOHUTEK Konrad 1976 M 2018/2019 1830
5 PEREK Robert 1973 M 2018/2019 1833
6 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993 M 2018/2019 2621
7 PORĘBSKI Marcin 1979 M brak 2710
8 ZAPALSKI Bartosz 1991 M 2018/2019 453