„Siemacha” Kraków II (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zbigniew Markiewicz (tel. 609 437 673)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2018/2019 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2018/2019 2382
3 DRAGAN Michał 2007 M brak 2143
4 GŁĄB Damian 1989 M 2018/2019 633
5 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2018/2019 1784
6 KONIECZNY Tomasz 1987 M 2018/2019 7
7 KUĆ Grzegorz 2004 M 2018/2019 1671
8 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2018/2019 2152
9 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 2018/2019 1791
10 MATYASIK Mikołaj 2009 M brak 2136
11 OSIKA Janusz 1988 M 2018/2019 809
12 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2018/2019 1921
13 PIRÓG Paweł 2008 M 2018/2019 2178
14 RESZKA Adam 2009 M 2018/2019 2177
15 RESZKA Jakub 2002 M 2018/2019 1311
16 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2018/2019 1006
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-24 18:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇓
2 5K 1/2 2018-10-06 09:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 3:11 (S) ⇓
3 5K 1/4 2018-10-27 18:00 „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III  
4 5K 1/5 2018-11-10 11:00 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II  
5 5K 1/6 2018-11-25 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - „Siemacha” Kraków II  
6 5K 1/7 2018-12-01 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III  
7 5K 1/8 2018-12-07 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Siemacha” Kraków II  
8 5K 1/9 2018-12-15 18:00 „Siemacha” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska I  
9 5K 1/10 2019-01-10 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - „Siemacha” Kraków II ^A  
10 5K 1/11 2019-01-19 18:00 „Siemacha” Kraków II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko  
11 5K 1/12 2019-02-03 11:00 TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków II  
12 5K 1/13 2019-02-09 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
MM
3
MZ
4
MM
5
PW
6
PP
1 (W) LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 0,0 0,0 0,0   0,0 0,0 0
2 (D) UKS „Gryf” Gdów III 2,0 0,0 0,0 0,0   1,0 3
Razem 2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 3
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2018/2019 1920
2 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2018/2019 2152
3 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 2018/2019 1791
4 MATYASIK Mikołaj 2009 M brak 2136
5 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2018/2019 1921
6 PIRÓG Paweł 2008 M 2018/2019 2178