„Siemacha” Kraków II (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zbigniew Markiewicz (tel. 609 437 673)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2018/2019 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2018/2019 2382
3 DRAGAN Michał 2007 M brak 2143
4 GŁĄB Damian 1989 M 2018/2019 633
5 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2018/2019 1784
6 KONIECZNY Tomasz 1987 M 2018/2019 7
7 KUĆ Grzegorz 2004 M 2018/2019 1671
8 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2018/2019 2152
9 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 2018/2019 1791
10 MATYASIK Mikołaj 2009 M 2018/2019 2136
11 OSIKA Janusz 1988 M 2018/2019 809
12 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2018/2019 1921
13 PIRÓG Paweł 2008 M 2018/2019 2178
14 RESZKA Adam 2009 M 2018/2019 2177
15 RESZKA Jakub 2002 M 2018/2019 1311
16 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2018/2019 1006
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-24 18:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇓
2 5K 1/2 2018-10-06 09:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 3:11 (S) ⇓
3 5K 1/5 2018-11-09 18:00 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) ⇓
4 5K 1/4 2018-11-24 13:00 „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 3:11 (S) ⇓
5 5K 1/7 2018-11-30 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 5:9 (S) ⇓
6 5K 1/6 2018-12-02 16:00 KS „Podwawelski” Kraków V - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) ⇓
7 5K 1/8 2018-12-07 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Siemacha” Kraków II 10:4 (S) ⇓
8 5K 1/9 2018-12-17 19:00 „Siemacha” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska I 2:12 (S) ⇓
9 5K 1/10 2019-01-10 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - „Siemacha” Kraków II  
10 5K 1/11 2019-01-31 19:30 „Siemacha” Kraków II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0:14 (S) ⇓
11 5K 1/12 2019-02-06 18:00 TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) ⇓
12 5K 1/13 2019-02-10 11:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 11:3 (S) ⇑
13 5K 2/14 2019-02-24 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - „Siemacha” Kraków II 10:4 (S) ⇓
14 5K 2/15 2019-03-13 20:00 LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇓
15 5K 2/16 2019-04-03 16:30 MKS KSOS Kraków III - „Siemacha” Kraków II 10:4 (S) ⇓
16 5K 2/17 2019-04-12 17:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Siemacha” Kraków II 11:3 (S) ⇓
17 5K 2/18 2019-04-27 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - „Siemacha” Kraków II 10:4 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
CJ
3
KG
4
MM
5
MZ
6
MM
7
PW
8
PP
9
RA
1 (W) LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 0,0     0,0 0,0   0,0 0,0   0
2 (D) UKS „Gryf” Gdów III 2,0     0,0 0,0 0,0   1,0   3
3 (W) PKS „Porta” Kraków II 0,0 1,0   0,0 0,0     0,0   1
4 (D) MKS KSOS Kraków III 2,5     0,0 0,0 0,0   0,5   3
5 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 2,0   2,5 0,5       0,0   5
6 (W) KS „Podwawelski” Kraków V 1,0 0,0   0,0       0,0   1
7 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0   3,0 0,0 1,0         4
8 (D) LKS „Wisła” Rząska I 0,0   2,0 0,0       0,0   2
10 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0,0     0,0 0,0 0,0   0,0   0
11 (W) TKKF Dobczyce 0,0     0,0 1,0       0,0 1
12 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5     2,5   2,5   2,5   11
13 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 3,5     0,0 0,0     0,5 0,0 4
14 (W) LKS „Wisła” Rząska I       0,0     0,0 0,0 0,0 0
15 (W) MKS KSOS Kraków III 1,5     0,5 0,5     1,5 0,0 4
16 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 2,5 0,0   0,0 0,5       0,0 3
17 (W) UKS „Gryf” Gdów III 2,0     0,0   0,0   2,0   4
Razem 20,5 1,0 7,5 3,5 3,0 2,5 0,0 8,0 0,0 46
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2018/2019 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2018/2019 2382
3 KUĆ Grzegorz 2004 M 2018/2019 1671
4 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2018/2019 2152
5 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 2018/2019 1791
6 MATYASIK Mikołaj 2009 M 2018/2019 2136
7 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2018/2019 1921
8 PIRÓG Paweł 2008 M 2018/2019 2178
9 RESZKA Adam 2009 M 2018/2019 2177