UKS „Zarabie” Myślenice III (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BEŁZA Janusz 1964 M 2018/2019 1335
2 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2018/2019 667
3 DŹWIG Andrzej 1986 M 2018/2019 1790
4 KUZIO Aleksandra 2007 K 2018/2019 1694
5 KUZIO Maciej 2005 M 2018/2019 1504
6 STALMACH Zbigniew 2000 M 2018/2019 1313
7 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2018/2019 668
8 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 2018/2019 718
9 TALAGA Samuel 1999 M 2018/2019 670
10 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 2018/2019 2489
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-22 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 (S) ⇑
2 5K 1/2 2018-10-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9 (S) ⇓
3 5K 1/3 2018-10-20 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0 WO ⇓
4 5K 1/5 2018-11-17 13:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 (S) ⇑
5 5K 1/6 2018-11-25 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 11:3 (S) ⇑
6 5K 1/7 2018-11-30 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 5:9 (S) ⇑
7 5K 1/8 2018-12-09 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III 12:2 (S) ⇓
8 5K 1/9 2018-12-16 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
9 5K 1/10 2019-01-13 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III  
10 5K 1/11 2019-01-20 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Górnik” Wieliczka ^A  
11 5K 1/12 2019-02-03 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Zarabie” Myślenice III  
12 5K 1/13 2019-02-10 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - TKKF Dobczyce  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
KA
3
KM
4
ŚS
5
ŚJ
6
TS
7
ŻP
1 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II       3,5 2,5 3,5 3,5 13
2 (D) LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 1,0     2,5 0,5   1,0 5
3 (W) UKS „Gryf” Gdów III               0
4 (W) MKS KSOS Kraków III     3,5   1,0 2,5 3,0 10
5 (D) PKS „Porta” Kraków II     3,5 3,5 0,5 2,5 1,0 11
6 (W) „Siemacha” Kraków II   1,0 2,0 2,5 3,5     9
7 (W) KS „Podwawelski” Kraków V     1,0 0,0 0,0 1,0 0,0 2
Razem 1,0 1,0 10,0 12,0 8,0 9,5 8,5 50
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BEŁZA Janusz 1964 M 2018/2019 1335
2 KUZIO Aleksandra 2007 K 2018/2019 1694
3 KUZIO Maciej 2005 M 2018/2019 1504
4 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2018/2019 668
5 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 2018/2019 718
6 TALAGA Samuel 1999 M 2018/2019 670
7 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 2018/2019 2489