„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bochenek (tel. 668 274 995)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOCHENEK Dariusz 1967 M 2018/2019 1333
2 BUCH Marcin Mariusz 1969 M 2018/2019 2392
3 GIBAŁA Marcin 1976 M 2018/2019 1336
4 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 M 2018/2019 2253
5 KUC Leszek 1970 M 2018/2019 2000
6 NAŁÓDKA Dariusz 1969 M 2018/2019 1969
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-10-03 19:00 TKKF Dobczyce - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 9:5 (S) ⇓
2 5K 1/2 2018-10-05 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 14:0 (S) ⇑
3 5K 1/3 2018-10-22 18:00 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S) ⇓
4 5K 1/4 2018-10-26 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Gryf” Gdów III 14:0 (S) ⇑
5 5K 1/7 2018-12-01 11:00 PKS „Porta” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S) ⇓
6 5K 1/8 2018-12-07 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Siemacha” Kraków II 10:4 (S) ⇑
7 5K 1/6 2018-12-08 13:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - MKS KSOS Kraków III 13:1 (S) ⇑
8 5K 1/9 2018-12-16 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4 (S) ⇓
9 5K 1/10 2019-01-13 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
10 5K 1/11 2019-01-18 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I  
11 5K 1/12 2019-01-31 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II ^A  
12 5K 1/13 2019-02-08 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BD
2
BMM
3
GA
4
KL
5
ND
1 (W) TKKF Dobczyce 2,0 1,0   1,5 0,5 5
2 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5 3,5 3,5 3,5   14
3 (W) LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 1,5 2,5   2,0 0,0 6
4 (D) UKS „Gryf” Gdów III 3,5   3,5 3,5 3,5 14
5 (W) PKS „Porta” Kraków II 2,5 1,5   1,0 1,0 6
6 (D) „Siemacha” Kraków II   1,5 2,5 2,5 3,5 10
7 (D) MKS KSOS Kraków III 3,5 2,5 3,5   3,5 13
8 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 1,5 0,5   1,0 1,0 4
Razem 18,0 13,0 13,0 15,0 13,0 72
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOCHENEK Dariusz 1967 M 2018/2019 1333
2 BUCH Marcin Mariusz 1969 M 2018/2019 2392
3 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 M 2018/2019 2253
4 KUC Leszek 1970 M 2018/2019 2000
5 NAŁÓDKA Dariusz 1969 M 2018/2019 1969