LKS „Wisła” Rząska I (M)
Klub: LKS „Wisła” Rząska
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
sala rezerwowa:
Szkoła Podstawowa im. Wandy Rutkiewicz w Rząsce
ul. Krakowska 122
30-199 Rząska
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Łukasz Korczek (tel. 784 750 862)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dominik Buła (tel. 790 790 601)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-29 18:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) ⇑
2 5K 1/2 2018-10-04 18:00 LKS „Wisła” Rząska I - TKKF Dobczyce 9:5 (S) ⇑
3 5K 1/3 2018-10-20 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) ⇑
4 5K 1/4 2018-10-28 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9 (S) ⇓
5 5K 1/5 2018-11-28 19:00 UKS „Gryf” Gdów III - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) ⇑
6 5K 1/7 2018-12-01 13:00 MKS KSOS Kraków III - LKS „Wisła” Rząska I 3:11 (S) ⇑
7 5K 1/8 2018-12-09 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - PKS „Porta” Kraków II 5:9 (S) ⇓
8 5K 1/9 2018-12-17 19:00 „Siemacha” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska I 2:12 (S) ⇑
9 5K 1/10 2019-01-13 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7 (S) ⇔
10 5K 1/11 2019-01-18 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 9:5 (S) ⇓
11 5K 1/12 2019-01-27 13:00 KS „Podwawelski” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska I 8:6 (S) ⇓
12 5K 1/13 2019-02-10 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Górnik” Wieliczka  
13 5K 2/14 2019-02-24 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - MKS KSOS Kraków III 13:1 (S) ⇑
14 5K 2/15 2019-03-13 20:00 LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇑
15 5K 2/16 2019-03-31 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Rokicie” Szczytniki II 14:0 (S) ⇑
16 5K 2/17 2019-04-07 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Gryf” Gdów III 13:1 (S) ⇑
17 5K 2/18 2019-04-24 19:00 LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 14:0 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BD
2
DW
3
4
MW
5
PA
6
RC
1 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 3,5   3,5 3,5   3,5 14
2 (D) TKKF Dobczyce 1,0   1,0 3,0 2,0 2,0 9
3 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5   0,5 3,5 3,5 3,0 14
4 (D) LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 1,0 0,0 0,5 2,0 1,0 0,5 5
5 (W) UKS „Gryf” Gdów III 3,5   3,5 3,5   3,5 14
6 (W) MKS KSOS Kraków III 2,5     3,5 2,5 2,5 11
7 (D) PKS „Porta” Kraków II 1,0   2,0 1,0 0,0 1,0 5
8 (W) „Siemacha” Kraków II 3,5   2,5 2,5   3,5 12
9 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 1,0   0,0 2,5 2,0 1,5 7
10 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1,0   3,0 1,0 0,0   5
11 (W) KS „Podwawelski” Kraków V 1,5   0,5 1,5 1,0 1,5 6
13 (D) MKS KSOS Kraków III 3,5   3,5 3,5 2,5   13
14 (D) „Siemacha” Kraków II 3,5   3,5 3,5   3,5 14
15 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5   0,5 3,5 3,0 3,5 14
16 (D) UKS „Gryf” Gdów III 3,5   2,5 3,5   3,5 13
17 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 3,5   2,5 3,5 3,0 1,5 14
Razem 40,5 0,0 29,5 45,0 20,5 34,5 170
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BUŁA Dominik 1981 M 2019/2020 2078
2 DZIURA Wojciech 1987 M 2018/2019 2080
3 KORCZEK Łukasz 1984 M 2019/2020 2079
4 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955 M 2019/2020 664
5 PUU Aarne 1948 M 2019/2020 452
6 ROMANOWSKI Cezary 1961 M 2019/2020 532