KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 2018/2019 247
2 BOLSĘGA Paweł 1994 M 2018/2019 244
3 DZIEDZIC Janusz 1968 M 2014/2015 886
4 DZIEDZIC Piotr 2001 M 2018/2019 887
5 GEMBACZ Marcin 2000 M 2018/2019 885
6 KRUCZEK Janusz 1960 M 2018/2019 421
7 MADZULA Paweł 1976 M 2018/2019 1034
8 MATUSIAK Łukasz 1997 M 2018/2019 246
9 PACH Łukasz 1991 M 2018/2019 312
10 PALACZ Grzegorz 1982 M 2018/2019 243
11 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 2018/2019 250
12 TABOR Janusz 1970 M 2018/2019 248
13 TABOR Krzysztof 1974 M 2018/2019 249
14 TOPORKIEWICZ Xavier 2004 M 2018/2019 2500
15 URBAŃSKI Adam 1950 M 2018/2019 251
16 URBAŃSKI Jacek 1985 M 2018/2019 2061
17 WĘGRZYN Łukasz 1998 M 2016/2017 254
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-28 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - GSWAL „Mikulec” Grybów II 10:4 (S) ⇑
2 5NS 1/2 2018-10-07 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 11:3 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2018-10-19 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 9:5 (S) ⇑
4 5NS 1/4 2018-10-26 18:30 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 4:10 (S) ⇑
5 5NS 1/5 2018-11-13 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - KS „Start” Nowy Sącz II 11:3 (S) ⇑
6 5NS 1/6 2018-11-25 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III  
7 5NS 1/7 2018-11-30 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - KS „Talar Team” Szczawa II  
8 5NS 1/8 2018-12-09 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III  
9 5NS 1/9 2018-12-14 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LKS „Uran” Łukowica  
10 5NS 1/11 2019-01-19 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BH
2
DP
3
KJ
4
TJ
5
TK
6
TX
7
UA
8
UJ
1 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów II     1,5 3,5   1,5 3,5   10
2 (W) LUKS „Lipie” Lipie 1,0 2,0 0,0       0,0   3
3 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa I   2,5   1,5 1,5   3,5   9
4 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 2,5 3,5     3,0   1,0 0,0 10
5 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 2,0 3,0     3,5   2,5   11
Razem 5,5 11,0 1,5 5,0 8,0 1,5 10,5 0,0 43
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 2018/2019 247
2 DZIEDZIC Piotr 2001 M 2018/2019 887
3 KRUCZEK Janusz 1960 M 2018/2019 421
4 TABOR Janusz 1970 M 2018/2019 248
5 TABOR Krzysztof 1974 M 2018/2019 249
6 TOPORKIEWICZ Xavier 2004 M 2018/2019 2500
7 URBAŃSKI Adam 1950 M 2018/2019 251
8 URBAŃSKI Jacek 1985 M 2018/2019 2061