MKS „Radość” Gorlice II (M)
Klub: MKS „Radość” Gorlice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Gorlickie Centrum Kultury
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Konstanty Mrozek (tel. 603 537 620)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 APOLA Edward 1953 M brak 2672
2 BERDYSZ Mariusz 1964 M 2018/2019 107
3 BOŃCZAK Stanisław 1957 M 2018/2019 2004
4 GOGOLA Kacper 2008 M 2018/2019 2565
5 GOTFRYD Grzegorz 2002 M 2018/2019 1073
6 JANISZEWSKI Krzysztof 2006 M 2018/2019 2399
7 JUSZYŃSKA Natalia 1999 K 2018/2019 182
8 JUSZYŃSKI Rafał 2005 M 2018/2019 1841
9 KNAPIK Dawid 2004 M 2018/2019 2602
10 KNAPIK Łukasz 2005 M 2018/2019 2619
11 ŁABOWSKI Józef 1973 M 2018/2019 32
12 PIECHOWICZ Marek 1965 M 2018/2019 108
13 PRZYBYLSKI Piotr 1971 M 2018/2019 31
14 ŚWIĘTNICKA Jadwiga 1974 K 2018/2019 166
15 TUTAK Antoni 1962 M 2018/2019 2711
16 WARIAN Mirosław 1974 M 2018/2019 33
17 WOŹNIAK Dominik 1989 M 2018/2019 115
18 WÓJTOWICZ Jakub 2002 M 2018/2019 1074
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-23 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LUKS „Lipie” Lipie 9:5 (S) ⇑
2 5NS 1/2 2018-10-06 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - MKS „Radość” Gorlice II 13:1 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2018-10-21 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 6:8 (S) ⇓
4 5NS 1/4 2018-10-28 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice II 12:2 (S) ⇓
5 5NS 1/5 2018-11-11 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Binarowa” Binarowa 2:12 (S) ⇓
6 5NS 1/6 2018-11-24 17:00 KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice II 4:10 (S) ⇑
7 5NS 1/7 2018-12-02 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Uran” Łukowica 3:11 (S) ⇓
8 5NS 1/8 2018-12-09 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 1:13 (S) ⇓
9 5NS 1/10 2019-01-13 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 8:6 (S) ⇑
10 5NS 1/11 2019-01-16 18:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - MKS „Radość” Gorlice II 12:2 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
AE
2
BM
3
BS
4
JN
5
JR
6
PP
7
TA
8
WM
9
WJ
1 (D) LUKS „Lipie” Lipie   3,5 1,0         3,5 1,0 9
2 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa I 0,0   0,0   0,0 1,0       1
3 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna     1,0   0,0 3,5   1,5   6
4 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 0,0   0,0     2,0   0,0   2
5 (D) LKS „Binarowa” Binarowa     0,5 0,0 0,0 1,5       2
6 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 2,5   2,0     3,0 2,5     10
7 (D) LKS „Uran” Łukowica 0,0   0,0 1,0 0,0 2,0       3
8 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III     0,0   0,0 1,0 0,0     1
9 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa II 0,0   0,0   0,0 3,5 2,0 2,5   8
10 (W) GSWAL „Mikulec” Grybów II 0,0   0,0     2,0 0,0     2
Razem 2,5 3,5 4,5 1,0 0,0 19,5 4,5 7,5 1,0 44
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 APOLA Edward 1953 M brak 2672
2 BERDYSZ Mariusz 1964 M 2018/2019 107
3 BOŃCZAK Stanisław 1957 M 2018/2019 2004
4 JUSZYŃSKA Natalia 1999 K 2018/2019 182
5 JUSZYŃSKI Rafał 2005 M 2018/2019 1841
6 PRZYBYLSKI Piotr 1971 M 2018/2019 31
7 TUTAK Antoni 1962 M 2018/2019 2711
8 WARIAN Mirosław 1974 M 2018/2019 33
9 WÓJTOWICZ Jakub 2002 M 2018/2019 1074