KS „Talar Team” Szczawa II (M)
Klub: KS „Szczawa”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mirosław Kaliciński (tel. 510 335 562)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDZIK Grzegorz 1994 M 2018/2019 58
2 DZIEDZINA Michał 2002 M 2018/2019 2006
3 FARON Antoni 2002 M 2018/2019 2022
4 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 2018/2019 1998
5 KALICIŃSKI Radosław 2003 M 2018/2019 1999
6 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998 M 2018/2019 1608
7 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004 K 2018/2019 2021
8 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995 K 2018/2019 90
9 NIEĆ Andrzej 1984 M 2018/2019 14
10 OPYD Dawid 1995 M 2018/2019 2644
11 SAJDAK Łukasz 2000 M 2017/2018 2409
12 ŚLĄSKI Kamil 1994 M 2017/2018 57
13 TALAR Paweł 1971 M 2018/2019 29
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-21 18:30 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1:13 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2018-10-06 16:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Talar Team” Szczawa II 10:4 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2018-10-21 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 3:11 (S) ⇓
4 5NS 1/4 2018-10-28 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Talar Team” Szczawa II 14:0 (S) ⇓
5 5NS 1/5 2018-11-04 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Uran” Łukowica 4:10 (S) ⇓
6 5NS 1/6 2018-11-25 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice II  
7 5NS 1/7 2018-11-30 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - KS „Talar Team” Szczawa II  
8 5NS 1/9 2018-12-15 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Talar Team” Szczawa II  
9 5NS 1/10 2019-01-13 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - GSWAL „Mikulec” Grybów II  
10 5NS 1/11 2019-01-20 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DG
2
DM
3
FA
4
KM
5
KR
6
MD
7
MZ
8
OD
9
1 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1,0 0,0   0,0 0,0   0,0 0,0   1
2 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna   1,5 1,5 1,0 0,0     0,0   4
3 (D) KS „Start” Nowy Sącz II     0,0 1,0 1,0 1,0   0,0 0,0 3
4 (W) LKS „Binarowa” Binarowa   0,0 0,0 0,0   0,0       0
5 (D) LKS „Uran” Łukowica   1,5 0,0 1,5 0,0 1,0       4
Razem 1,0 3,0 1,5 3,5 1,0 2,0 0,0 0,0 0,0 12
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDZIK Grzegorz 1994 M 2018/2019 58
2 DZIEDZINA Michał 2002 M 2018/2019 2006
3 FARON Antoni 2002 M 2018/2019 2022
4 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 2018/2019 1998
5 KALICIŃSKI Radosław 2003 M 2018/2019 1999
6 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998 M 2018/2019 1608
7 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004 K 2018/2019 2021
8 OPYD Dawid 1995 M 2018/2019 2644
9 SAJDAK Łukasz 2000 M 2017/2018 2409