KS „Talar Team” Szczawa II (M)
Klub: KS „Szczawa”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mirosław Kaliciński (tel. 510 335 562)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHROBAK Anna 2001 K 2016/2017 2076
2 DUDZIK Grzegorz 1994 M 2018/2019 58
3 DZIEDZINA Michał 2002 M 2018/2019 2006
4 FARON Antoni 2002 M 2018/2019 2022
5 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 2018/2019 1998
6 KALICIŃSKI Radosław 2003 M 2018/2019 1999
7 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998 M 2018/2019 1608
8 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004 K 2018/2019 2021
9 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995 K 2018/2019 90
10 NIEĆ Andrzej 1984 M 2018/2019 14
11 OPYD Dawid 1995 M 2018/2019 2644
12 SAJDAK Łukasz 2000 M 2017/2018 2409
13 TALAR Paweł 1971 M 2018/2019 29
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-21 18:30 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1:13 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2018-10-06 16:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Talar Team” Szczawa II 10:4 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2018-10-21 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 3:11 (S) ⇓
4 5NS 1/4 2018-10-28 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Talar Team” Szczawa II 14:0 (S) ⇓
5 5NS 1/5 2018-11-04 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Uran” Łukowica 4:10 (S) ⇓
6 5NS 1/6 2018-11-24 17:00 KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice II 4:10 (S) ⇓
7 5NS 1/7 2018-11-30 18:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - KS „Talar Team” Szczawa II 14:0 (S) ⇓
8 5NS 1/9 2018-12-15 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Talar Team” Szczawa II 9:5 (S) ⇓
9 5NS 1/11 2019-01-20 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa II 14:0 (S) ⇓
10 5NS 1/10 2019-01-26 17:00 KS „Talar Team” Szczawa II - GSWAL „Mikulec” Grybów II 1:13 (S) ⇓
11 5NS 2/13 2019-03-17 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 1:13 (S) ⇓
12 5NS 2/14 2019-03-31 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Binarowa” Binarowa 8:6 (S) ⇑
13 5NS 2/12 2019-04-14 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Talar Team” Szczawa II 10:4 (S) ⇓
14 5NS 2/16 2019-04-27 17:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Talar Team” Szczawa II 13:1 (S) ⇓
15 5NS 2/15 2019-05-11 18:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 5:9 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CA
2
DG
3
DM
4
FA
5
KM
6
KR
7
MD
8
MZ
9
OD
10
1 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa I   1,0 0,0   0,0 0,0   0,0 0,0   1
2 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna     1,5 1,5 1,0 0,0     0,0   4
3 (D) KS „Start” Nowy Sącz II       0,0 1,0 1,0 1,0   0,0 0,0 3
4 (W) LKS „Binarowa” Binarowa     0,0 0,0 0,0   0,0       0
5 (D) LKS „Uran” Łukowica     1,5 0,0 1,5 0,0 1,0       4
6 (D) MKS „Radość” Gorlice II     0,0 1,5 0,0   2,5     0,0 4
7 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III       0,0 0,0 0,0       0,0 0
8 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa II     1,0 1,0 1,0   2,0       5
9 (W) LUKS „Lipie” Lipie   0,0   0,0 0,0 0,0 0,0       0
10 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów II   0,0   1,0 0,0 0,0       0,0 1
11 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna     1,0   0,0 0,0       0,0 1
12 (D) LKS „Binarowa” Binarowa   3,5 1,0   1,0   2,5       8
13 (W) KS „Start” Nowy Sącz II     2,0   1,0 0,0 1,0       4
14 (W) MKS „Radość” Gorlice II 0,0       0,0 0,0 1,0       1
15 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa II 0,0   2,5   0,5   2,0       5
Razem 0,0 4,5 10,5 5,0 7,0 1,0 13,0 0,0 0,0 0,0 41
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHROBAK Anna 2001 K 2016/2017 2076
2 DUDZIK Grzegorz 1994 M 2018/2019 58
3 DZIEDZINA Michał 2002 M 2018/2019 2006
4 FARON Antoni 2002 M 2018/2019 2022
5 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 2018/2019 1998
6 KALICIŃSKI Radosław 2003 M 2018/2019 1999
7 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998 M 2018/2019 1608
8 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004 K 2018/2019 2021
9 OPYD Dawid 1995 M 2018/2019 2644
10 SAJDAK Łukasz 2000 M 2017/2018 2409