LKS „Binarowa” Binarowa (M)
Klub: LKS „Binarowa” Binarowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny i Gimnazjum w Binarowej
Binarowa 458
38-340 Biecz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Michalec (tel. 506 914 030)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Grzegorz Michalec
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KLĘBA Mirosław 1966 M 2018/2019 661
2 MICHALEC Aneta 2001 K 2018/2019 2338
3 MICHALEC Grzegorz 1993 M 2018/2019 405
4 MICHALEC Kazimierz 1960 M 2018/2019 404
5 RUTANA Przemysław 1998 M 2018/2019 1419
6 TRZECIAK Piotr 1993 M 2018/2019 408
7 WANTUCH Kamil 1997 M 2018/2019 1205
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-23 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6 (S) ⇑
2 5NS 1/2 2018-10-14 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Binarowa” Binarowa 12:2 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2018-10-21 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - LKS „Uran” Łukowica 6:8 (S) ⇓
4 5NS 1/4 2018-10-28 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Talar Team” Szczawa II 14:0 (S) ⇑
5 5NS 1/5 2018-11-11 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Binarowa” Binarowa 2:12 (S) ⇑
6 5NS 1/6 2018-11-25 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 6:8 (S) ⇓
7 5NS 1/8 2018-12-09 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 12:2 (S) ⇑
8 5NS 1/9 2018-12-14 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LKS „Binarowa” Binarowa 10:4 (S) ⇓
9 5NS 1/10 2019-01-13 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - LUKS „Lipie” Lipie 5:9 (S) ⇓
10 5NS 1/11 2019-01-16 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - LKS „Binarowa” Binarowa 9:5 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
MG
3
MK
4
RP
5
TP
6
WK
1 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 0,0 3,5 3,5 1,0     8
2 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 0,5 0,5 0,5     0,5 2
3 (D) LKS „Uran” Łukowica 2,0 2,0 1,0   1,0 0,0 6
4 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 3,5 3,5 3,5   3,5   14
5 (W) MKS „Radość” Gorlice II 3,0 3,5 2,5   3,0   12
6 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 2,0   1,5   2,0 0,5 6
7 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa II 3,5   2,5 2,5 3,5   12
8 (W) GSWAL „Mikulec” Grybów II 2,0   0,0   1,0 1,0 4
9 (D) LUKS „Lipie” Lipie 2,0 0,0 2,0   1,0 0,0 5
10 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1,5 2,5 0,5   0,5   5
Razem 20,0 15,5 17,5 3,5 15,5 2,0 74
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KLĘBA Mirosław 1966 M 2018/2019 661
2 MICHALEC Grzegorz 1993 M 2018/2019 405
3 MICHALEC Kazimierz 1960 M 2018/2019 404
4 RUTANA Przemysław 1998 M 2018/2019 1419
5 TRZECIAK Piotr 1993 M 2018/2019 408
6 WANTUCH Kamil 1997 M 2018/2019 1205