LKS „Binarowa” Binarowa (M)
Klub: LKS „Binarowa” Binarowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny i Gimnazjum w Binarowej
Binarowa 458
38-340 Biecz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Michalec (tel. 506 914 030)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Grzegorz Michalec
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KLĘBA Mirosław 1966 M 2018/2019 661
2 MICHALEC Aneta 2001 K 2018/2019 2338
3 MICHALEC Grzegorz 1993 M 2018/2019 405
4 MICHALEC Kazimierz 1960 M 2018/2019 404
5 RUTANA Przemysław 1998 M 2018/2019 1419
6 TRZECIAK Piotr 1993 M 2018/2019 408
7 WANTUCH Kamil 1997 M 2018/2019 1205
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-23 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6 (S) ⇑
2 5NS 1/2 2018-10-14 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Binarowa” Binarowa 12:2 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2018-10-21 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - LKS „Uran” Łukowica 6:8 (S) ⇓
4 5NS 1/4 2018-10-28 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Talar Team” Szczawa II 14:0 (S) ⇑
5 5NS 1/5 2018-11-11 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Binarowa” Binarowa 2:12 (S) ⇑
6 5NS 1/6 2018-11-25 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 6:8 (S) ⇓
7 5NS 1/8 2018-12-09 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 12:2 (S) ⇑
8 5NS 1/9 2018-12-14 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LKS „Binarowa” Binarowa 10:4 (S) ⇓
9 5NS 1/10 2019-01-13 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - LUKS „Lipie” Lipie 5:9 (S) ⇓
10 5NS 1/11 2019-01-16 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - LKS „Binarowa” Binarowa 9:5 (S) ⇓
11 5NS 2/12 2019-02-10 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - MKS „Radość” Gorlice II 11:3 (S) ⇑
12 5NS 2/13 2019-03-16 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Binarowa” Binarowa 2:12 (S) ⇑
13 5NS 2/16 2019-03-30 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Binarowa” Binarowa 6:8 (S) ⇑
14 5NS 2/14 2019-03-31 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Binarowa” Binarowa 8:6 (S) ⇓
15 5NS 2/15 2019-04-07 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Start” Nowy Sącz II 6:8 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
MG
3
MK
4
RP
5
TP
6
WK
1 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 0,0 3,5 3,5 1,0     8
2 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 0,5 0,5 0,5     0,5 2
3 (D) LKS „Uran” Łukowica 2,0 2,0 1,0   1,0 0,0 6
4 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 3,5 3,5 3,5   3,5   14
5 (W) MKS „Radość” Gorlice II 3,0 3,5 2,5   3,0   12
6 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 2,0   1,5   2,0 0,5 6
7 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa II 3,5   2,5 2,5 3,5   12
8 (W) GSWAL „Mikulec” Grybów II 2,0   0,0   1,0 1,0 4
9 (D) LUKS „Lipie” Lipie 2,0 0,0 2,0   1,0 0,0 5
10 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1,5 2,5 0,5   0,5   5
11 (D) MKS „Radość” Gorlice II 3,0 3,5 3,5   1,0 0,0 11
12 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa II 1,5 3,5 3,5   3,5   12
13 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 0,5 3,5 2,5   1,5   8
14 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 1,0   3,5 0,5 1,0   6
15 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 1,0   3,5 0,5 1,0   6
Razem 27,0 26,0 34,0 4,5 23,5 2,0 117
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KLĘBA Mirosław 1966 M 2018/2019 661
2 MICHALEC Grzegorz 1993 M 2018/2019 405
3 MICHALEC Kazimierz 1960 M 2018/2019 404
4 RUTANA Przemysław 1998 M 2018/2019 1419
5 TRZECIAK Piotr 1993 M 2018/2019 408
6 WANTUCH Kamil 1997 M 2018/2019 1205