GSWAL „Mikulec” Grybów II (M)
Klub: GSWAL „Tarasek” Grybów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Szkolna 1
33-330 Grybów

Sala rezerwowa:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ptaszkowej
33-333 Ptaszkowa 271
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Krzysztof Osmoła (tel. 694 842 512)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jan Kantor (tel. 696 519 621)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJ Rafał 1994 M 2018/2019 468
2 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 2018/2019 1009
3 GRUCA Marek 1978 M 2018/2019 481
4 KANTOR Jan 1987 M 2018/2019 1008
5 KIEŁBASA Józef 1972 M 2018/2019 901
6 KOZUBEK Krystian 1998 M 2018/2019 2121
7 MOTYKA Grzegorz 1994 M 2018/2019 467
8 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2018/2019 492
9 SZCZEPANIK Jan 2003 M 2018/2019 2714
10 TOKARZ Adam 1964 M 2018/2019 480
11 URBAN Mariusz 1997 M 2018/2019 1219
12 WAZ Józef 1955 M 2018/2019 493
13 WILK Paweł 1988 M 2018/2019 470
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-28 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - GSWAL „Mikulec” Grybów II 10:4 (S) ⇓
2 5NS 1/3 2018-10-20 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - GSWAL „Mikulec” Grybów II 2:12 (S) ⇑
3 5NS 1/4 2018-11-18 16:00 LKS „Uran” Łukowica - GSWAL „Mikulec” Grybów II 12:2 (S) ⇓
4 5NS 1/6 2018-11-24 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - GSWAL „Mikulec” Grybów II 7:7 (S) ⇔
5 5NS 1/7 2018-11-30 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 14:0 (S) ⇑
6 5NS 1/8 2018-12-09 15:00 KS „Start” Nowy Sącz II - GSWAL „Mikulec” Grybów II 6:8 (S) ⇑
7 5NS 1/9 2018-12-14 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LKS „Binarowa” Binarowa 10:4 (S) ⇑
8 5NS 1/11 2019-01-16 18:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - MKS „Radość” Gorlice II 12:2 (S) ⇑
9 5NS 1/5 2019-01-19 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LUKS „Lipie” Lipie 6:8 (S) ⇓
10 5NS 1/10 2019-01-26 17:00 KS „Talar Team” Szczawa II - GSWAL „Mikulec” Grybów II 1:13 (S) ⇑
11 5NS 2/12 2019-02-22 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 7:7 (S) ⇔
12 5NS 2/13 2019-03-17 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - GSWAL „Mikulec” Grybów II 4:10 (S) ⇑
13 5NS 2/14 2019-03-29 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 10:4 (S) ⇑
14 5NS 2/15 2019-04-05 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LKS „Uran” Łukowica 4:10 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GM
2
KJ
3
KJ
4
MG
5
NM
6
SJ
7
TA
8
WJ
1 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 0,0 1,0 2,0   1,0       4
2 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa II   3,5 1,5 2,5 3,5     1,0 12
3 (W) LKS „Uran” Łukowica   1,0 1,0     0,0   0,0 2
4 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa I     3,0 1,5 0,5   2,0   7
5 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna   3,5   3,5 3,5   3,5   14
6 (W) KS „Start” Nowy Sącz II   1,0 2,0 2,5 0,0   2,5   8
7 (D) LKS „Binarowa” Binarowa   3,5 1,0 3,5 1,5   0,5   10
8 (D) MKS „Radość” Gorlice II       3,5 2,5   3,5 2,5 12
9 (D) LUKS „Lipie” Lipie     2,0   1,5   2,5 0,0 6
10 (W) KS „Talar Team” Szczawa II   2,5   3,5 3,5   3,5   13
11 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III     3,5 1,5 1,5     0,5 7
12 (W) LUKS „Lipie” Lipie   2,0   3,5 2,0   2,5   10
13 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa I 1,0 1,0 2,5   1,0 0,0 3,5 1,0 10
14 (D) LKS „Uran” Łukowica     2,0   1,0   1,0 0,0 4
Razem 1,0 19,0 20,5 25,5 23,0 0,0 25,0 5,0 119
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GRUCA Marek 1978 M 2018/2019 481
2 KANTOR Jan 1987 M 2018/2019 1008
3 KIEŁBASA Józef 1972 M 2018/2019 901
4 MOTYKA Grzegorz 1994 M 2018/2019 467
5 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2018/2019 492
6 SZCZEPANIK Jan 2003 M 2018/2019 2714
7 TOKARZ Adam 1964 M 2018/2019 480
8 WAZ Józef 1955 M 2018/2019 493