GSWAL „Mikulec” Grybów II (M)
Klub: GSWAL „Tarasek” Grybów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Szkolna 1
33-330 Grybów

Sala rezerwowa:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ptaszkowej
33-333 Ptaszkowa 271
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Krzysztof Osmoła (tel. 694 842 512)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jan Kantor (tel. 696 519 621)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOGDAŃSKI Bogumił 1998 M 2017/2018 1255
2 GAJ Rafał 1994 M 2018/2019 468
3 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 2018/2019 1009
4 GRUCA Marek 1978 M 2018/2019 481
5 KANTOR Jan 1987 M 2018/2019 1008
6 KIEŁBASA Józef 1972 M 2018/2019 901
7 KOZUBEK Krystian 1998 M 2018/2019 2121
8 MOTYKA Grzegorz 1994 M 2018/2019 467
9 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2018/2019 492
10 OCHEL Norbert 2001 M 2016/2017 2122
11 SIEDLARZ Artur 1999 M 2017/2018 488
12 TOKARZ Adam 1964 M 2018/2019 480
13 URBAN Mariusz 1997 M 2018/2019 1219
14 WAZ Józef 1955 M 2018/2019 493
15 WILK Paweł 1988 M 2018/2019 470
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-28 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - GSWAL „Mikulec” Grybów II 10:4 (S) ⇓
2 5NS 1/3 2018-10-20 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - GSWAL „Mikulec” Grybów II 2:12 (S) ⇑
3 5NS 1/4 2018-11-18 16:00 LKS „Uran” Łukowica - GSWAL „Mikulec” Grybów II  
4 5NS 1/6 2018-11-24 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - GSWAL „Mikulec” Grybów II  
5 5NS 1/7 2018-11-30 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - KS „Turbacz” Mszana Dolna  
6 5NS 1/8 2018-12-09 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - GSWAL „Mikulec” Grybów II  
7 5NS 1/9 2018-12-14 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LKS „Binarowa” Binarowa  
8 5NS 1/10 2019-01-13 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - GSWAL „Mikulec” Grybów II  
9 5NS 1/11 2019-01-18 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - MKS „Radość” Gorlice II  
10 5NS 1/5 do ustalenia GSWAL „Mikulec” Grybów II - LUKS „Lipie” Lipie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GM
2
KJ
3
KJ
4
MG
5
NM
6
WJ
1 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 0,0 1,0 2,0   1,0   4
2 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa II   3,5 1,5 2,5 3,5 1,0 12
Razem 0,0 4,5 3,5 2,5 4,5 1,0 16
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GRUCA Marek 1978 M 2018/2019 481
2 KANTOR Jan 1987 M 2018/2019 1008
3 KIEŁBASA Józef 1972 M 2018/2019 901
4 MOTYKA Grzegorz 1994 M 2018/2019 467
5 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2018/2019 492
6 WAZ Józef 1955 M 2018/2019 493