KS „Turbacz” Mszana Dolna (M)
Klub: KS „Turbacz” Mszana Dolna
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół nr 1 w Mszanie Dolnej
ul. Jana Matejki 11
34-730 Mszana Dolna
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Stanisław Pitala (tel. 602 427 018)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CAPUTA Henryk 1959 M 2012/2013 300
2 GODAWSKI Dariusz 1967 M 2018/2019 2585
3 JANIA Stanisław 1967 M 2018/2019 2586
4 KOWALCZYK Grzegorz 1987 M 2018/2019 1315
5 LEKKI Paweł 1979 M 2018/2019 352
6 ŁABĘCKI Jarosław 1988 M 2016/2017 1370
7 PIEKARCZYK Jan 1960 M 2018/2019 2589
8 PITALA Stanisław 1952 M 2018/2019 354
9 SURMA Mariusz 1975 M 2018/2019 355
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2018-09-23 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2018-10-06 16:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Talar Team” Szczawa II 10:4 (S) ⇑
3 5NS 1/3 2018-10-21 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 6:8 (S) ⇑
4 5NS 1/4 2018-10-26 18:30 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 4:10 (S) ⇓
5 5NS 1/6 2018-11-23 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 13:1 (S) ⇑
6 5NS 1/7 2018-11-30 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 14:0 (S) ⇓
7 5NS 1/9 2018-12-12 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - KS „Turbacz” Mszana Dolna 12:2 (S) ⇓
8 5NS 1/8 2018-12-28 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LUKS „Lipie” Lipie 6:8 (S) ⇓
9 5NS 1/10 2019-01-13 11:00 LKS „Uran” Łukowica - KS „Turbacz” Mszana Dolna 13:1 (S) ⇓
10 5NS 1/11 2019-01-19 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Start” Nowy Sącz II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GD
2
KG
3
LP
4
ŁJ
5
PS
6
SM
1 (W) LKS „Binarowa” Binarowa 1,5 1,5 1,0     2,0 6
2 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 2,0 3,0     1,5 3,5 10
3 (W) MKS „Radość” Gorlice II 1,5 1,5     3,0 2,0 8
4 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 0,0   2,5   1,0 0,5 4
5 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa II 1,0 3,0 3,5   2,0 3,5 13
6 (W) GSWAL „Mikulec” Grybów II 0,0 0,0     0,0 0,0 0
7 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa I   0,5 1,0   0,5 0,0 2
8 (D) LUKS „Lipie” Lipie   0,5 1,0   2,5 2,0 6
9 (W) LKS „Uran” Łukowica   0,0 0,0 0,0 1,0   1
Razem 6,0 10,0 9,0 0,0 11,5 13,5 50
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GODAWSKI Dariusz 1967 M 2018/2019 2585
2 KOWALCZYK Grzegorz 1987 M 2018/2019 1315
3 LEKKI Paweł 1979 M 2018/2019 352
4 ŁABĘCKI Jarosław 1988 M 2016/2017 1370
5 PITALA Stanisław 1952 M 2018/2019 354
6 SURMA Mariusz 1975 M 2018/2019 355