KTS „Victoria” Spytkowice I (M)
Klub: KTS „Victoria” Spytkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół im. Janusza Korczaka
Łączany ul. Krakowska 87
34-115 Ryczów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Mamoń (tel. 604 570 153)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BRYŁA Rafał 2006 M 2018/2019 2704
2 CHOJNA Dawid 1992 M 2018/2019 332
3 GRONDALCZYK Adrian 1992 M 2018/2019 507
4 KAJFASZ Bogdan 1972 M 2018/2019 2109
5 MAMOŃ Wojciech 1981 M 2018/2019 328
6 NOWAK Łukasz 1989 M 2018/2019 2432
7 WARMUZ Kamil 1989 M 2018/2019 330
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-28 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A  
2 4Z 1/2 2018-10-17 19:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KTS „Victoria” Spytkowice I 13:1 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2018-10-19 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2018-10-28 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 7:7 (S) ⇔
5 4Z 1/5 2018-11-16 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 6:8 (S) ⇓
6 4Z 1/6 2018-11-24 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KTS „Victoria” Spytkowice I 11:3 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2018-11-30 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 (S) ⇓
8 4Z 1/8 2018-12-08 15:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I 10:4 (S) ⇓
9 4Z 1/9 2018-12-14 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - KS „Bronowianka” Kraków IV  
10 4Z 1/10 2019-01-12 13:00 MKS KSOS Kraków II - KTS „Victoria” Spytkowice I  
11 4Z 1/11 2019-01-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CD
2
GA
3
MW
4
5
WK
2 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,5 0,0 0,0 0,0 0,5 1
3 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,5 3,5 2,5 0,0 2,5 12
4 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 2,0 3,5 1,5   0,0 7
5 (D) LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 2,0 1,5 1,5   1,0 6
6 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,0 1,5 0,5   0,0 3
7 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,5 1,0 1,0   1,5 5
8 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 1,0 2,0 1,0 0,0 0,0 4
Razem 11,5 13,0 8,0 0,0 5,5 38
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHOJNA Dawid 1992 M 2018/2019 332
2 GRONDALCZYK Adrian 1992 M 2018/2019 507
3 MAMOŃ Wojciech 1981 M 2018/2019 328
4 NOWAK Łukasz 1989 M 2018/2019 2432
5 WARMUZ Kamil 1989 M 2018/2019 330