„Kruszbud-Gryf” Gdów (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jarosław Turecki (tel. 500 060 381)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 2018/2019 162
2 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 2018/2019 163
3 KRUŻEL Paulina 1988 K 2018/2019 665
4 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 2018/2019 1324
5 KUTAJ Maksymilian 2002 M 2018/2019 178
6 MARCHEWKA Artur 1976 M 2018/2019 1298
7 TURECKI Jarosław 1979 M 2018/2019 1330
8 TURECKI Kacper 2006 M 2018/2019 1269
9 WCISŁO Konrad 2005 M 2018/2019 1329
10 ZAWADZKA Emilia 1997 K 2018/2019 158
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-19 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2018-10-06 15:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - „Kruszbud-Gryf” Gdów ^A  
3 4Z 1/3 2018-10-20 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2018-10-26 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2018-11-14 19:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2018-11-26 19:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13 (S) ⇑
7 4Z 1/7 2018-12-06 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia 14:0 WO ⇑
8 4Z 1/8 2018-12-09 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7 (S) ⇔
9 4Z 1/9 2018-12-15 16:15 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS KSOS Kraków II 13:1 (S) ⇑
10 4Z 1/10 2019-01-12 13:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
11 4Z 1/11 2019-01-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CM
2
KA
3
KM
4
KM
5
TK
6
WK
7
ZE
1 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 2,5 2,5 1,0 1,5 1,5     9
3 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 3,0 3,5 1,0 2,5       10
4 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,5 3,5     3,5 3,5   14
5 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 3,5 3,5   1,5 1,5     10
6 (W) LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 3,5 3,5   3,5 2,5     13
7 (D) TKS „Opoka” Trzebinia               0
8 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3,0 3,0   1,0   0,0   7
9 (D) MKS KSOS Kraków II 3,5 3,5     2,5   3,5 13
Razem 22,5 23,0 2,0 10,0 11,5 3,5 3,5 76
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 2018/2019 162
2 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 2018/2019 163
3 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 2018/2019 1324
4 KUTAJ Maksymilian 2002 M 2018/2019 178
5 TURECKI Kacper 2006 M 2018/2019 1269
6 WCISŁO Konrad 2005 M 2018/2019 1329
7 ZAWADZKA Emilia 1997 K 2018/2019 158