MKS KSOS Kraków II (M)
Klub: MKS KSOS Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Stochel (tel. 668 266 887)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KUBIC Marcin 1996 M 2018/2019 588
2 ŁACH Bartłomiej 1992 M 2018/2019 1303
3 MARCHEWKA Kamil 2003 M 2018/2019 1416
4 PACYNA Dariusz 1965 M 2018/2019 118
5 PASIECZNY Jan 1967 M 2018/2019 601
6 PEREK Nikodem 2000 M 2018/2019 909
7 PĘCZEK Mateusz 2001 M 2018/2019 2441
8 RADEK Arkadiusz 1994 M 2018/2019 1908
9 RAJTAR Marek 1997 M 2018/2019 4
10 ROBAK Wiktor 2002 M 2018/2019 1850
11 STOCHEL Adam 2006 M 2018/2019 1641
12 STOCHEL Tomasz 1973 M 2018/2019 1962
13 ZAJĄC Jacek 2000 M 2018/2019 1060
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-22 13:00 MKS KSOS Kraków II - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 6:8 (S) ⇓
2 4Z 1/2 2018-10-06 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 10:4 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2018-10-20 13:00 MKS KSOS Kraków II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A  
4 4Z 1/4 2018-10-28 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS KSOS Kraków II 12:2 (S) ⇓
5 4Z 1/5 2018-11-10 13:00 MKS KSOS Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 (S) ⇓
6 4Z 1/6 2018-11-24 17:00 TKS „Opoka” Trzebinia - MKS KSOS Kraków II 8:6 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2018-11-30 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS KSOS Kraków II 4:10 (S) ⇑
8 4Z 1/8 2018-12-08 13:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV 6:8 (S) ⇓
9 4Z 1/9 2018-12-15 16:15 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS KSOS Kraków II 13:1 (S) ⇓
10 4Z 1/10 2019-01-12 13:00 MKS KSOS Kraków II - KTS „Victoria” Spytkowice I  
11 4Z 1/11 2019-01-19 13:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
ŁB
3
PD
4
PJ
5
PM
6
RM
7
RW
8
SA
9
ZJ
1 (D) LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 0,5     2,0 0,0 1,0 2,5     6
2 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II   0,0 1,0 1,0 1,0 1,0       4
4 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II   0,0     0,0 1,0 1,0     2
5 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,0   1,0     0,0 2,0   1,0 5
6 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 1,0   2,0   1,0 2,0       6
7 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II   1,0   3,5 1,0 2,5 2,0     10
8 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV     1,5 1,0 0,0 2,5 1,0     6
9 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów         0,0 1,0 0,0 0,0   1
Razem 2,5 1,0 5,5 7,5 3,0 11,0 8,5 0,0 1,0 40
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KUBIC Marcin 1996 M 2018/2019 588
2 ŁACH Bartłomiej 1992 M 2018/2019 1303
3 PACYNA Dariusz 1965 M 2018/2019 118
4 PASIECZNY Jan 1967 M 2018/2019 601
5 PĘCZEK Mateusz 2001 M 2018/2019 2441
6 RAJTAR Marek 1997 M 2018/2019 4
7 ROBAK Wiktor 2002 M 2018/2019 1850
8 STOCHEL Adam 2006 M 2018/2019 1641
9 ZAJĄC Jacek 2000 M 2018/2019 1060