KS „Podwawelski” Kraków IV (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tomasz Janik (tel. 502 019 626)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marcin Pietrzyk (tel. 692 530 974)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 2018/2019 15
2 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997 M 2018/2019 445
3 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2018/2019 18
4 BOLEK Łukasz 1997 M 2018/2019 1272
5 DYMEK Michał 1987 M 2018/2019 2249
6 MIKRUT Jakub 2003 M 2018/2019 2250
7 MOREK Radosław 2000 M 2018/2019 769
8 NOWAK Alojzy 1964 M 2018/2019 580
9 PETKA Krzysztof 1999 M 2018/2019 695
10 PIETRZAK Agnieszka 2000 K 2018/2019 711
11 PIETRZYK Marcin 1990 M 2018/2019 951
12 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2018/2019 353
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-28 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3 (S) ⇓
2 4Z 1/2 2018-10-07 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2018-10-20 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4 (S) ⇓
4 4Z 1/4 2018-10-28 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 7:7 (S) ⇔
5 4Z 1/5 2018-11-11 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A  
6 4Z 1/6 2018-11-25 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Podwawelski” Kraków IV 12:2 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2018-12-02 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 (S) ⇑
8 4Z 1/8 2018-12-08 13:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV 6:8 (S) ⇑
9 4Z 1/9 2018-12-16 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice  
10 4Z 1/10 2019-01-12 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków IV  
11 4Z 1/11 2019-01-20 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
3
BM
4
DM
5
MJ
6
PM
7
WA
1 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 2,5   0,5 0,0 0,0   0,0 3
2 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 1,0     2,5 0,5 0,0 2,0 6
3 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 2,5     0,0 0,0 0,5 1,0 4
4 (D) KTS „Victoria” Spytkowice I 3,5     1,0 1,0 1,5   7
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,0 0,5     0,0   1,5 2
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 3,5       1,0 2,5 1,0 8
8 (W) MKS KSOS Kraków II 3,5 1,0 3,5   0,0   0,0 8
Razem 16,5 1,5 4,0 3,5 2,5 4,5 5,5 38
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 2018/2019 15
2 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997 M 2018/2019 445
3 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2018/2019 18
4 DYMEK Michał 1987 M 2018/2019 2249
5 MIKRUT Jakub 2003 M 2018/2019 2250
6 PIETRZYK Marcin 1990 M 2018/2019 951
7 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2018/2019 353