UKS „Zarabie” Myślenice II (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2018/2019 667
2 DUDZIAK Damian 1995 M 2018/2019 210
3 DŹWIG Andrzej 1986 M 2018/2019 1790
4 GDULA Adam 1977 M 2018/2019 2140
5 KUZIO Aleksandra 2007 K 2018/2019 1694
6 KUZIO Maciej 2005 M 2018/2019 1504
7 KUZIO Waldemar 1977 M 2018/2019 523
8 NALEPA Maciej 1973 M 2018/2019 1096
9 STALMACH Zbigniew 2000 M 2018/2019 1313
10 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2018/2019 668
11 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 M 2018/2019 525
12 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 2018/2019 2489
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-22 12:30 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 2:12 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2018-10-06 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 10:4 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2018-10-20 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 8:6 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2018-11-04 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:6 (S) ⇓
5 4Z 1/5 2018-11-14 19:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 (S) ⇓
6 4Z 1/6 2018-11-24 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KTS „Victoria” Spytkowice I 11:3 (S) ⇑
7 4Z 1/7 2018-12-01 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A  
8 4Z 1/8 2018-12-09 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II  
9 4Z 1/9 2018-12-21 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II  
10 4Z 1/10 2019-01-12 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków IV  
11 4Z 1/11 2019-01-19 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CB
2
DD
3
DA
4
KW
5
NM
6
SZ
7
ŚS
1 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 3,5   3,5   3,5 1,5   12
2 (D) MKS KSOS Kraków II 3,5   2,5   3,5 0,5   10
3 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3,5 2,0 1,5     1,0   8
4 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 2,5       2,5 1,0 0,0 6
5 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,0   0,0 1,0 2,0     4
6 (D) KTS „Victoria” Spytkowice I 3,0   2,0 2,5 3,5 0,0   11
Razem 17,0 2,0 9,5 3,5 15,0 4,0 0,0 51
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2018/2019 667
2 DUDZIAK Damian 1995 M 2018/2019 210
3 DŹWIG Andrzej 1986 M 2018/2019 1790
4 KUZIO Waldemar 1977 M 2018/2019 523
5 NALEPA Maciej 1973 M 2018/2019 1096
6 STALMACH Zbigniew 2000 M 2018/2019 1313
7 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2018/2019 668