LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice (M)
Klub: LKS Piotrowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Piotrowice ul. Andrychowska 222
32-641 Przeciszów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Żebro (tel. 697 923 694)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BARTNICKI Jakub 2004 M 2018/2019 1449
2 JANUŚ Karolina 1999 K 2018/2019 2568
3 KRUPA Cezary 1992 M 2018/2019 1887
4 MOSKAŁA Grzegorz 2000 M 2018/2019 606
5 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2018/2019 1386
6 STASZCZAK Zuzanna 2002 K 2018/2019 1177
7 WODNIAK Kamil 2003 M 2018/2019 1414
8 WÓJCIK Krzysztof 1981 M 2018/2019 1882
9 ŻEBRO Krzysztof Grzegorz 1986 M 2018/2019 615
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-22 13:00 MKS KSOS Kraków II - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 6:8 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2018-10-06 17:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2018-10-20 17:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 (S) ⇔
4 4Z 1/4 2018-10-26 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 11:3 (S) ⇓
5 4Z 1/5 2018-11-16 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 6:8 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2018-11-26 19:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2018-12-01 17:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8 (S) ⇓
8 4Z 1/8 2018-12-08 15:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice ^A  
9 4Z 1/9 2018-12-16 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice  
10 4Z 1/10 2019-01-12 17:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KTS „Victoria” Spytkowice II  
11 4Z 1/11 2019-01-19 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
JK
2
KC
3
MG
4
PM
5
SZ
6
WK
7
WK
8
ŻKG
1 (W) MKS KSOS Kraków II     2,0 0,0   2,5 2,5 1,0 8
2 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV   2,0   1,5   0,5 2,0   6
3 (D) TKS „Opoka” Trzebinia   2,0 3,5     0,5 1,0   7
4 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 0,0 0,5 1,5     1,0     3
5 (W) KTS „Victoria” Spytkowice I     2,5 2,5 1,0   2,0   8
6 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów   0,0 0,0 1,0     0,0   1
7 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II   1,0 1,5 1,5     2,0   6
Razem 0,0 5,5 11,0 6,5 1,0 4,5 9,5 1,0 39
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 JANUŚ Karolina 1999 K 2018/2019 2568
2 KRUPA Cezary 1992 M 2018/2019 1887
3 MOSKAŁA Grzegorz 2000 M 2018/2019 606
4 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2018/2019 1386
5 STASZCZAK Zuzanna 2002 K 2018/2019 1177
6 WODNIAK Kamil 2003 M 2018/2019 1414
7 WÓJCIK Krzysztof 1981 M 2018/2019 1882
8 ŻEBRO Krzysztof Grzegorz 1986 M 2018/2019 615