TKS „Opoka” Trzebinia (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa „Zbyszek”
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2018/2019 237
2 BAŁUSZEK Marcin 1995 M 2017/2018 1282
3 FRĄCZEK Artur 1971 M 2018/2019 923
4 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2018/2019 924
5 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 2018/2019 1734
6 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2018/2019 925
7 NOWORYTA Anna 1981 K 2018/2019 928
8 SITARZ Krzysztof 1985 M 2018/2019 561
9 SŁOCIŃSKI Damian 1990 M 2018/2019 1014
10 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2018/2019 238
11 WÓJCIK Jan 1959 M 2018/2019 1283
12 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2018/2019 967
13 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2018/2019 1176
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-27 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2018-10-07 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2018-10-20 17:00 LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice - TKS „Opoka” Trzebinia  
4 4Z 1/4 2018-10-27 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II  
5 4Z 1/5 2018-11-10 13:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia  
6 4Z 1/6 2018-11-24 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - MKS KSOS Kraków II  
7 4Z 1/7 2018-12-01 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia  
8 4Z 1/8 2018-12-08 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I  
9 4Z 1/9 2018-12-15 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A  
10 4Z 1/10 2019-01-13 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia  
11 4Z 1/11 2019-01-19 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
3
GB
4
SD
5
ZR
1 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,5 3,5 3,5   3,5 14
2 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 2,0   2,5 1,0 2,5 8
Razem 5,5 3,5 6,0 1,0 6,0 22
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2018/2019 237
2 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2018/2019 924
3 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 2018/2019 1734
4 SŁOCIŃSKI Damian 1990 M 2018/2019 1014
5 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2018/2019 1176