TKS „Opoka” Trzebinia (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa „Zbyszek”
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2018/2019 237
2 FRĄCZEK Artur 1971 M 2018/2019 923
3 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2018/2019 924
4 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 2018/2019 1734
5 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2018/2019 925
6 NOWORYTA Anna 1981 K 2018/2019 928
7 SITARZ Krzysztof 1985 M 2018/2019 561
8 SŁOCIŃSKI Damian 1990 M 2018/2019 1014
9 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2018/2019 238
10 WÓJCIK Jan 1959 M 2018/2019 1283
11 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2018/2019 967
12 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2018/2019 1176
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-27 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2018-10-07 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2018-10-20 17:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 (S) ⇔
4 4Z 1/4 2018-11-04 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:6 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2018-11-12 10:30 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2018-11-24 17:00 TKS „Opoka” Trzebinia - MKS KSOS Kraków II 8:6 (S) ⇑
7 4Z 1/7 2018-12-06 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia 14:0 ⇓
8 4Z 1/8 2018-12-08 15:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I 10:4 (S) ⇑
9 4Z 1/9 2018-12-15 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A  
10 4Z 1/10 2019-01-13 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia  
11 4Z 1/11 2019-01-19 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
3
GB
4
SD
5
ZR
1 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,5 3,5 3,5   3,5 14
2 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 2,0   2,5 1,0 2,5 8
3 (W) LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 1,0   2,5 1,0 2,5 7
4 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 3,5 3,0 1,0   0,5 8
5 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 3,5 3,5 3,5   1,5 12
6 (D) MKS KSOS Kraków II 2,5   0,5 3,5 1,5 8
7 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów           0
8 (D) KTS „Victoria” Spytkowice I 3,5   2,5 1,5 2,5 10
Razem 19,5 10,0 16,0 7,0 14,5 67
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2018/2019 237
2 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2018/2019 924
3 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 2018/2019 1734
4 SŁOCIŃSKI Damian 1990 M 2018/2019 1014
5 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2018/2019 1176