„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Dariusz Porąbka (tel. 600 440 021)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dominik Wojdyło (tel. 507 362 557)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BRUZDA Rafał 1974 M 2018/2019 1838
2 KURCZYNA Łukasz 1985 M 2018/2019 1750
3 KUREK Jacek 1968 M 2018/2019 639
4 PIĄSTKA Michał 1994 M 2018/2019 81
5 PORĄBKA Dariusz 1968 M 2018/2019 78
6 WOJDYŁA Dominik 1993 M 2018/2019 1061
7 ZIMNICKI Tomasz 1995 M 2017/2018 80
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-28 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2018-10-05 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 0:14 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2018-10-20 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 8:6 (S) ⇓
4 4Z 1/4 2018-10-26 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 11:3 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2018-11-10 13:00 MKS KSOS Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2018-11-25 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Bronowianka” Kraków IV 12:2 (S) ⇑
7 4Z 1/7 2018-11-30 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 (S) ⇑
8 4Z 1/8 2018-12-09 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7 (S) ⇔
9 4Z 1/9 2018-12-16 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ II 4:10 (S) ⇓
10 4Z 1/10 2019-01-12 15:00 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie ^A  
11 4Z 1/11 2019-01-19 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BR
2
3
PM
4
PD
5
WD
1 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 2,0 2,5 3,5 0,0 3,0 11
2 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,5 3,5 3,5   3,5 14
3 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,5 2,0 1,0   1,5 6
4 (D) LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 3,0 3,5 2,5 0,0 2,0 11
5 (W) MKS KSOS Kraków II 2,5 2,5 2,5   1,5 9
6 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 3,0 3,5 2,5 0,0 3,0 12
7 (W) KTS „Victoria” Spytkowice I 3,0 3,5 2,5 0,0   9
8 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,5 2,5 1,5   1,5 7
9 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 1,0 2,0 0,0   1,0 4
Razem 21,0 25,5 19,5 0,0 17,0 83
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BRUZDA Rafał 1974 M 2018/2019 1838
2 KURCZYNA Łukasz 1985 M 2018/2019 1750
3 PIĄSTKA Michał 1994 M 2018/2019 81
4 PORĄBKA Dariusz 1968 M 2018/2019 78
5 WOJDYŁA Dominik 1993 M 2018/2019 1061