KS „Talar Team” Szczawa (M)
Klub: KS „Szczawa”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Paweł Talar (tel. 506 100 820)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mirosław Kaliciński (tel. 510 335 562)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHROBAK Anna 2001 K 2016/2017 2076
2 DUDZIK Grzegorz 1994 M 2018/2019 58
3 DZIEDZINA Michał 2002 M 2018/2019 2006
4 JANIK Bartosz 1988 M 2018/2019 12
5 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 2018/2019 1998
6 KASPERKIEWICZ Janusz 1971 M 2018/2019 52
7 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998 M 2018/2019 1608
8 NIEĆ Andrzej 1984 M 2018/2019 14
9 OPYD Artur 1996 M 2018/2019 59
10 OPYD Dawid 1995 M 2018/2019 2644
11 TALAR Paweł 1971 M 2018/2019 29
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2018-09-27 18:30 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Start” Nowy Sącz 5:9 (S) ⇓
2 4W 1/2 2018-10-06 16:00 TG „Sokół” Brzesko - KS „Talar Team” Szczawa 8:6 (S) ⇓
3 4W 1/3 2018-10-21 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Tarnovia” Tarnów 4:10 (S) ⇓
4 4W 1/4 2018-11-24 10:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Talar Team” Szczawa 11:3 (S) ⇓
5 4W 1/8 2018-11-24 15:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Talar Team” Szczawa 12:2 (S) ⇓
6 4W 1/5 2018-11-25 09:00 KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Villa Verde” Olesno III 1:13 (S) ⇓
7 4W 1/6 2018-11-25 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - KS „Talar Team” Szczawa 11:3 (S) ⇓
8 4W 1/9 2018-12-16 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LUKS „Galux” Skrzyszów II 6:8 (S) ⇓
9 4W 1/10 2019-01-11 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa 7:7 (S) ⇔
10 4W 1/11 2019-01-20 13:00 MOSiR Tuchów - KS „Talar Team” Szczawa 2:12 (S) ⇑
11 4W 1/7 2019-01-20 18:00 KS „Talar Team” Szczawa - LZS „Solidarni” Mędrzechów 7:7 (S) ⇔
12 4W 2/14 2019-03-30 18:00 KS „Talar Team” Szczawa - TG „Sokół” Brzesko 7:7 (S) ⇔
13 4W 2/12 2019-04-06 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Talar Team” Szczawa 7:7 (S) ⇔
14 4W 2/15 2019-04-07 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - MOSiR Tuchów 14:0 (S) ⇑
15 4W 2/13 2019-04-27 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Jordan” Zakliczyn 4:10 (S) ⇓
16 4W 2/16 2019-04-28 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Talar Team” Szczawa 10:4 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CA
2
DM
3
JB
4
KJ
5
MD
6
NA
7
OA
8
OD
9
TP
1 (D) KS „Start” Nowy Sącz     2,0 1,0     2,0   0,0 5
2 (W) TG „Sokół” Brzesko     3,0     0,5 2,0   0,5 6
3 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów   0,0   0,5     3,5   0,0 4
4 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn       0,5     2,5 0,0 0,0 3
5 (W) MKS „Radość” Gorlice   0,0   0,0     2,0   0,0 2
6 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III       0,0     1,0 0,0 0,0 1
7 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III       0,0     3,0 0,0 0,0 3
8 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II     2,5     1,0 2,5   0,0 6
9 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra     1,0 1,5   2,5 2,0     7
10 (W) MOSiR Tuchów     3,5 3,5   1,5 3,5     12
11 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów     1,5 1,0   1,0 3,5     7
12 (D) TG „Sokół” Brzesko     2,5 0,0   2,0 2,5     7
13 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II     2,5 0,5   0,5 3,5     7
14 (D) MOSiR Tuchów     3,5 3,5   3,5 3,5     14
15 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn 0,0       0,0 3,5     0,5 4
16 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów     0,0     1,0 3,0   0,0 4
Razem 0,0 0,0 22,0 12,0 0,0 17,0 40,0 0,0 1,0 92
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHROBAK Anna 2001 K 2016/2017 2076
2 DZIEDZINA Michał 2002 M 2018/2019 2006
3 JANIK Bartosz 1988 M 2018/2019 12
4 KASPERKIEWICZ Janusz 1971 M 2018/2019 52
5 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998 M 2018/2019 1608
6 NIEĆ Andrzej 1984 M 2018/2019 14
7 OPYD Artur 1996 M 2018/2019 59
8 OPYD Dawid 1995 M 2018/2019 2644
9 TALAR Paweł 1971 M 2018/2019 29